To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 10 Paź, 2003 - 18:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Nadal blokuje..
I zostaw zostaw... trzeba przecierz jakos do tego sklepu dojsc bez wyrzynania wszystkiego po drodze.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kayin
Temat postu: Pytania  PostWysłany: 14 Paź, 2003 - 11:56
Gość





Ja mam takie pytania:
1. Czy przedmioty znikaja? Jesli tak to jakie i w jakich momentach?
2. Mozna nosic kilka warst ubran? [tj. Barsawia]
3. Czy pojawia sie w Warlocku pomysly z innych mudow? [ Konie, pochwy, fryzjer itp.] Chociaz licze takze na nowe...

KAYIN
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 14 Paź, 2003 - 12:29
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Witaj
Przedmioty znikaja ale po dosc dlugim czasie, choc sa tez i wieczne.
Tak mozna nosic wiele ubran (koszule na wierzch kolczuge potem kirys potem plaszcz itd)
Konie sa dostepne od .. bodaj 2 lat juz jak nie dawniej. Fryzjerzy sa ale chyba w miastach jeszcze zamknietych.

Tyle odemnie jak cos zle napisalem to mnie kos poprawi... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Samael
Temat postu:   PostWysłany: 29 Paź, 2003 - 13:19
Początkujący


Dołączył: 06 Paź, 2003
Posty: 6

Moje pytanie brzmi: Otoz chcialbym poduczyc sie troche jezyka LPC, by w przyszlosci pracowac w mudlibie. Poki co dotychczas nauczylem sie kodowania lokacji, jednak to za malo. Po formacie kompa zniknely mi wszystkie materialy jakie mialem i nie wiem co dalej. Moze ktorys z szanownych wizow moglby mi pomoc i przeslac jakies materialy. bylbym niezwykle wdzieczny. Shocked
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kardd
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2004 - 21:33
Początkujący


Dołączył: 06 Sty, 2004
Posty: 11
Skąd: Warlock
Mam pytanie: gdzie moge się nauczyć LPC? I wogóle o co chodzi z tym Mudlibem... Razz

_________________
Enter the Warlock Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lut, 2004 - 16:09
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Kto uruchomi w koncu tatuazyste w Khazad-Mot?
NPC juz jest, gabinet jest, tyllko tatuazy nie daja Confused
Przydaloby sie toto i fruzyrki jakies....

Expowisk dosc jest, niech ktos popracuje nad tym Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lut, 2004 - 06:12
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Zauwazylem pewna dziwna prawidlowosc. (inie tylko ja), a raczej nieprawidlowosc.

Tyle sie mowi o warstwach i takie tam. Ale niemozliwym sie okazuje zalozenie skorzni (lub kaftana) pod kolczuge mimo ze czestokros w ich opisie jest ze do tego wlasnie sluza (no bo sluza w istocie).

ALe tu jest Zonk. Bo taki kaftan czy skorznia chodzi na SLOCIE kolczugi wlasnie. Ja rozumiem ze niektore co ciezsze (bardziej wypasione w opisie/statach) tego typu zbroje tak wlasnie moga miec. No ale na Boga nie wszysktkie?

Za testow znalem jedna skorznie ktora sie dawala zalozyc pod kolczuge. Podejrzewam ze skorznia nadal istnieje. Co z reszta?

Aha, i teoretycznie nadal powinno sie dac zalozyc POD skorznie koszule. Tedy nie wiem jak to zostanie rozwiazane.

Teraz drugie pytanie, tez odnosnie wartsw.
Chodzi mi o rekawice (w znaczeniu bojowym). Testowalem do tej pory trzy rodzaje i tylko jedne (logicznie, ze powinny) zaslaniaja takze przedramiona. (podejrzewam ze na SLOCIE plaszcza sadzac po kolejnosci przebijania). Moim zdaniem wizowi, kotry je zakodowal naleza sie brawa za realizm, wlozona prae i troche pomyslunku. (ja wiem ktory to wiz, ale nie napisze bo wszyscy sie kapna o ktore rekaiwce idzie)
Co do pozostalych dwoch par, mam nadzieje ze to sie zmieni.

Chyba ze ktos mi wklei rekawice bojowe zakladane tylko na dlonie. To wtedy sie zgodze, ze moze zostac tak jak jest.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lut, 2004 - 10:09
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Dzieki za odpowiedz...zawsze zglaszam blad potem dopiero pisze na forum..wiec zglosilem i tam..

W koszuli to musze dopiero zglosic..
bo jeszcze nie probowalem zakladac pod skorznie..

Aa z rekawicami chyba troche sie pozpieszylem z sadem. One chronia przedramiona tylko nie widac ze sie je zaklada na przedramiona. (very strange)

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
calarr - gość
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lut, 2004 - 16:45
Gość





chciałbym sie dowiedziec jak to jest z gildią dla elfów.
wiem że jest kilka gildii dla inych ras, ale dla elfów to nieszłyszałem.

Proszę o odpowiedz czy jest, jesli nie to czy są plany jej powołania?

Dodatkwo:
co trzeba zrobić aby starac sie o przyjęcie i w dalszej kolejności dostać sie do gildii (ogólnie nie do jakiejś konkretnej)?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lut, 2004 - 17:12
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
W zastepstiwe zainteresowanych i odpowiedzialnych za gildie elfow odpowiem ja (Expiarz Wiesciowy).

Otoz widac slabiutko sie przysluchiwales, co do tych gildii bo powstaja az dwie dla elfow, z czego obie prawdopodobnie w Ochrii. (pisownia zamiezona).

Pierwsza z gildii jest napisana juz od poltora roku lecz niestety nie mozna jej podlaczyc, gdyz magowie postawili warunek iz potrzebne jest miasto w ktorym sie ona znajduje. Nie dalo sie jej na jakis czas postawic poza miastem a potem ew. do niego wlaczyc. Ale to juz polityka magow, ja to osobiscie rozumiem bo widze po sobie. Dostalem gildie i teraz nic mi sie juz w zasadzie nie chce. Musze sie zmuszac, zeby cos napisac. Tak, nie przeslyszales sie. Sam sobie napisalem gildie, podobnie jak elfy same sobie napisaly swoja. I niestety napisaly rowniez miasto. Mowie niestety bo powinienes sobie zdawac sprawe ile to jest roboty. I nie chodzi tu o miasto ludzkie na odwal sie, tylko elfie miasto z pelna tego konsekwencja w opisach. Tak ogolnie o tej gildii miastowych mozna powiedziac tak, ze to sa przedstawiciele Elfich Domow (cos jak u krasnoludow Klany, przepraszam za to porownanie)...

Druga gildia jest obecnie tylko na papierze u jednego z graczy (tzn jest jej projekt). Chodzi o Lesne Elfy, albo raczej Dzikie Elfy bo to zdecydowanie bardziej pasuje do konwencji KC, podobnie jak i do zamyslow autora.

Generalnie byc moze zauwazyles wedrujac po swiecei Warlocka, a byc moze uszlo to twej uwadze iz wiekszosc gildii rasowych jest tupu join-in. Tzn, nalezy przyjsc, znalesc odopowiednie miejsce/osobe, zadac wlasciwe pytanie, pociagnac wlasciwie rozmowe, wykonac zlecone zadanie...i jest sie w gildii. Nie wiem w jaki sposob elfy planuja przyjmowanie do owej gildii, ale moge ci z wlasnego doswiadczenia powiedziec jedno.

Jesli jestes wyrozniajaca sie postacia, masz dobry erpeg, trzymasz sie konwencji, nie irytujesz innych elfow (niektorzy wola to nazywac wlazeniem w dupe, ale w przypadku elfow to ja bym uwazal, oni nie lubia lizusow) i generalnie jestes znanay elfom i ich znajomym, to moze sie zdazyc ze zostaniesz zaproszony do jakiejs gildii.

Gdybym byl elfem i posiadal jako taka kontrole nad gildia, to w tej chwili z tych elfow co znam do tej powstajacej w Olgrionie nadawalby sie moze jeden lub dwoch elfow z MUDa. Z czego jeden, gdyby nie wybral takiej a nie innej drogi moglby nawet zostac "zaproszony".

D.
PS: wlasnie sie kapnalem ze to topic pytania do wizow. Mam nadzieje, ze nikt sie za bardzo nie obrazi ze sie wypowiedzialem.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lut, 2004 - 17:34






Drake napisał:
PS: wlasnie sie kapnalem ze to topic pytania do wizow. Mam nadzieje, ze nikt sie za bardzo nie obrazi ze sie wypowiedzialem.


I tak zawsze się wypowiadasz "w zastępstwie zainteresowanych". Wątpię aby ktoś nadal mógł mieć Ci to za złe.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lut, 2004 - 22:28
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
ja odpowiem Ci tez w zastepstwie zainteresowanych, bo od Drake mam o tyle lepsze doswiadczenie ze a- gildii sobie nie napisalem (no nie do konca ale nie wazne..Wink ) b- jestem na etapie "staran o przyjecie" do wystepujacej.
nazwa systemu- find so join, ktora mam wrazenie ze sugeruje Drake jest raczej iluzoryczna.
W sytuacji gdy juz po wielu wysilkach znajdziesz miejsce (find) i po zadaniu odpowiednich pytan nastepuje guasi join (mowie o partykularnie konkretnym przypakdu, bez pewnosci czy jest to zasada ogolna) czyli ze teraz "oficjalnie starasz sie o przyjecie".
I w tym momencie pojawia sie zadanie, czyli warunek, ktory stawia ci "gora" abys mogl przyjac status czlonka.
Zadanie moze byc najprzerozniejsze, trudno mi nawet cokolwiek sugerowac... Prawdopowobnie ma ono rozwiac "gorze" watpliwosci co to twojej osoby, czyli udezac w twoje hipotetyczne braki, i prowadzic do twego swietlanego rozwoju w kierunku "idealnego przedstawiciela".
Na tym etapie nawet erpegujacy dobry gracz moze sie niezle nameczyc ( nie zebym mowil o konkretnych przypadkach). Moze byc ono czaso i energo chlonne.. i mam wrazenie ze jest najbardziej frustrujacym etapem..
(Przede wszystkim dla tego, ze moze np. wymagac szczesliwego splotu wypadkow, pomocy innych graczy [co w obecnych warunkach /malo graczy/ bywa trudne do osiagniecia], konkretnych poziomow, itepe itede)
Pozdrawiam itepe itede
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lut, 2004 - 23:50
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Teraz ja dla odmiany pytanie mam:
Otoz, czy walka z silniejszym przeciwnikiem (nie tyle wyzsze staty, ile wyzsze umy, chociaz staty tez) podnosi efektywnosc w umiejetnosciach typowo bojowych (uniki, tarczownictwo, walka bronia, parowanie) (w zasadzie walka dwiema bronmi i walka w ciemnosciach tez sa bojwe ale chyba nie o to mi chodzi) szybciej niz walka z ze znanym nam juz przeciwnikiem, ktory ani umiejetnosciowo ani statowo nie stanowi wiekszego wyzwania?

A jesli nie to dlaczego nie i czy ew. mozna by cos takiego wprowadzic...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lut, 2004 - 12:24






Juz wspominałem niektórym magom ale jeszcze tu powtórze. W różnych miejcah jak juzwidzimy kobietę i damy np. zapytaj czlowieka o pomoc pisze iż nie ma tu kogoś takiego. Czyli wychodzimy z założenia iż kobieta to nie człowiek Laughing

A jeszcze mam drugie pytanie (mam nadzieję iż już się nie pojawiło) - po jakim czasie "znikają" sloiki, sakwy czy też plecakai. Próbowałem znaleźćprawidłowość ale jakoś nie wyszło Confused
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lut, 2004 - 15:57
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

komenda ocen sloik - i masz ze moze ci iles sluzyc.
Bardzo dlugo, dlugo, troche, chwile. Jak tego nie ma to wlasnie zniknie po przelogowaniu.

Maja normalny czas przetrwania jak kazdy przedmiot.
Co do motywu z kobieta zglaszaj bledy.
Moze to ktos poprawi jak bedzie mial chwilke czasu :]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006