To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 15:35
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Okaz ten rozni sie od innych tego rodzaju broni tym, ze pomimo bogatych zdobien nie przypomina on zabawki noszonej na parady. Ostrze jest mocno zakrzywione, przy jelcu plaz pokrywaja zdobne ryty wykonane na wzor kolczastego pnacza oplatajacego je cale niczym zywa roslina. Krzyzowy jelec wykonany ze szlachetnego gatunku drzewa okuty jest srebrem dla poprawy wytrzymalosci. Glownia stylizowana jest na ksztalt glowy drapieznego ptaka, z ktorego oczodolow spogladaja dwa male turkusy co i rusz skrzac sie zlowieszczo. Mistrzowskie wykonanie wskazuje na to, ze rzemieslnik byl artysta, ktoremu udalo sie polaczyc smiertelnie niebezpieczne ostrze z prawdziwym dzielem sztuki.
Wyglada na to, ze jest w znakomitym stanie (1/11).

Oceniasz, ze zakrzywiona inkrustowana karabela wazy 13 kilogramow, zas jej objetosc wynosi 2300 mililitrow.
Wydaje ci sie, ze jest warta 1 zlota i 36 srebrnych monet.
Wyglada na to, ze moglaby ci jeszcze bardzo dlugo sluzyc.

Zauwazasz, iz ta szabla jest przystosowana do chwytania w lewej rece.


Re Ingwar:
No...ja nie potrzebuje jakiejs wybujalej wyobrazni do tego....kmaran ma szable 2 kilo, bo w walce stawia na finezje i spryt. Ma slaby pen ale duzy hit, czesto nie przebija sie przez zbroje, ale za to unika wielu ciosow.
A teraz mamy kmarany biegajace z szablami o statach mlotow, wiec o czym mamy mowic wogole? Evil or Very Mad

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 15:48
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Moze ja zaczne - zapomnijcie i juz nie wracajcie do tego co jest poprawione bo wychdza tylko niepotrzebne krzyki.
Nomadzi sa juz ok - jest kasa ale jest tez ryzyko. Bo undedzi nie sa slabi i pamietaja ... i bronia swoich wyznawcow.

Co do goborow - dzisija sprawdzalem - po pol godziny prawie rozpadlo mi sie polowa sprzetu, dlaczgo ? Bo bije 5 przeciwnikow na raz a nie jeden.
Expa i tak nie ma, chodzi sie po spodenki...

Koboldy w arshen - czasem sie zejdzie 25 na lokacji i bija na raz. Sila sa porownywalne do malych ogrow czy duzych goblinow. Na kazdej lokacji sa 3 i laza... Wiec zbieraja sie w duze ekipy. Expienie tam to samobojstwo troche no i oczywiscie nie ma expa.

Zjawy - piekny teren na ktory juz nikt nie zaglada. Po prostu trzeba ekipy z 4 mocnych w pelnych plytach (uniki i defensy nie dzialaja na zjawy) zeby tam sobie radzic. Polowa mobow ma speca, jest nawet exp (kieyds byl) w sumie piekny teren ktory kazdy olewa.

Harpie - teraz po balasie dosc dobre miejsce ja nie mam juz zadnych komentarzy o ile maja infrawizje i nie sa slepe ...

goby w wiosce - idealnie latwy exp dla prawie kazdego, jedyny minus to ze nie jest ich jakas kosmiczna ilosc i o ile samemu jest ok juz we 2 sei koncza.

Koboldy insekty w orchii - tu nie trzeba wogole balansu.

Trolle - teraz expo dla kilku rodzai broni, exp znacznie spadl (jak dla mnie 4 razy) kamienie juz byly obcinane ... dla zapalencow i tych co wola maly exp i kase przy okazji, niz zbierac ziolka.

Ogry - teraz kmarany tam tez sa ciete po balansie Bractwa, ale teren ok.

Behemoty - dobry teren dla silnych druzyn, troche malawo behemotow ale ok jest. 4 Napakowane kmarany ledwo daja rade z magikami, ale z uwagi na balans magikow teraz juz tam nie powalczymy.

Uruk tany w orchii - dosc dobry exp, dosc latwo przy 2 w teamie, lub na solo ktos wypakowany. Ale expik nie jakis nadzwyczajny.

Randmoor i umarlaki na rowninie - nie mam pojecia :>

Co do kasy to zauwazcie ze teraz trolle odpadaja, nomadzi odpadaja i nie ma ani jednego expowiska gdzie maja kase - no oprocz goborow gdzie z expem krucho ...

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 15:58
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
chcialem zaczac optymistycznie, pozdrawiam wszystkicj i przepraszam jesli kogokolwiek obrazilem.
(tak Drake, Ciebie tez)
idac dalej- prawda jest taka ze im latwiejszy exp tym mniejsze ma znaczenie i tym mniej mowienia o minimalach i postepach, bo nie jest zagadnieniem.
jeszcze dalej- nie wiam jak inni gracze, ale osobiscie proponuje raczej nie wprowadzac drastycznych zmian w takich elementach jak expowiska, tylko dodawac nowe(szczegolniejesli mowimy o tworzeniu "wyzwan")ich roznorodnosc to podstawa, co juz postulowalem i mysle ze osoby zainteresowane moga przeczytac moja note pare miejsc wyzej.
idac jeszcze dalej, reakcje sa zle, bo gracze czuja sie pominieci, gdybym dostal informacje kiedy a kiedy co sie zmieni i prosbe o opinie, chocby w formie ogolnej na forum, nie pryszlo by mi na mysl narzekac.. a tak nie wiem czy to zmiany na stale, nie wiem czemu i w ogole...
docierajac powoli do konca- uwazam ze wizowie powinni w wiekszym stopniu opierac sie na forum nie ircu, tam nie kazdy bywa, nie zawsze, a informacje przepadaja.. tutaj kazdy zainteresowany moze znalezc poszukiwane informacje
konczac- dziekuje wam wizowie za starania, a nawet za bledy, nie mam najmniejszych watpliwosci ze nikt swiadomie nikogo nie krzywdzi, serdecznie pozdrawiam i w ogole.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:13
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

W sumie przeczytalem ten topic i.... i nie bardzo jest jak wydac salomonowy werdykt Very Happy
No ale nic, moim bardzo skromnym zdaniem wszystkie te dyskusjie o przekspieniach graczy, zle zbalanowanych expowiskach itd wynikaja w/g mnie tylko z jednego: zbyt malej ilosci graczy jak na tak duzy swiat. Nikomu by stare trolle nie przeszkadzaly gdyby np krecilo sie tam stale 2-3 male druzynki, bo i tak by na nich nie starczylo (tak mi sie zdaje ze przy 60-70 osobach na mudzie juz tak by bylo). Ba dla mnie czasem samego nie starczalo jak tam chodzilem, a respawn byl kiepski, wiecej tracilem czasu na uzeranie sie z goblinami niz na jakies expienie na trollach.
Owszem na kamykach troche zarobilem, tyle, ze jak policzylem to w sumie na ziolach czasem wiecej bym zarobil niz z tych kamieni, a niby caly plecak Cool. (nie zawsze ale i tak bywalo)
To ze Ingwar je podpakowal coz takie zycie i tak sie cieszyc, ze nie zostaly takie jak przy pierwszym "balansie", bo to by bylo jak walka z prasa hydrauliczna, po prostu wgniataly w glebe Wink
Po drugie niektorzy zapomnieli co mowilem na kanale, ze trolle sa podpakowane testowo i w razie czego zglaszac uwagi do Ingwara, ale jak widac bardziej od uwag niektorzy zaczeli od podniesienia larum dla wiekszego efektu Razz (owszem mogl Ingwar napisac na ktorychs wiesciach, ze niektore expowiska zostaly zmienione i zaleca sie wieksza ostroznosc, ale teraz to juz musztarda po obiedzie, afera sie zrobila)
Dodanie nowych expowisk odpowiednich dla poziomow postaci na mudzie w tej chwili spowoduje tylko, ze gracze rozpelzna sie znow samotnie kazdy znajdzie sobie mily kacik i.... bedzie dalej jak dotychczas gromil te moby na potege.
I tak zle i tak niedobrze.
Jeszcze tylko odnosnie obcinki AC na zbrojach ja juz w tej chwili nie wyrabiam jak sie cos rozpadnie/nie mam na sobie, moby tna na potege (wystarczy ze jakiegos duperelka brakuje np naudziakow). A chodze ubrany w co sie tylko da dobrego. Place za to wiekszym przeciazeniem ale coz nie mam po prostu innego wyjscia (wbrew powszechnemu mniemaniu wole polegac na zbroii niz na umach z mojej gildii, ale to tylko dygresja i nie mam zamiaru wiecej kontynuowac tego watku w tym temacie). Wiec jak mi ktos z dobrego kirysa zrobi nagle cos grubosci kartki papieru i takiej samej ochornie , to ja o jakichs trudniejszych expowiskach na chwile obecna moge zapomniec. Na kamikaze to ja sie jeszcze nie pisze Wink
To tak jeszcze mozna powiedziec, kto powiedzial ze behemoty beda/sa najpakerniejsze, komus w glowie zakwitnie moze znow jakas idea i stworzy cos jeszcze potezniejszego, a wtedy co? Smiechem je chyba bedziemy zabijac. ( O wystaniu nie wspominajac, no chyba, ze za realne uznamjemy oblepienie sie dziewanna w czasie walki) (Ragar to nie do Ciebie pije , stwierdzam ogolnie Smile )
I to chyba tyle, wrzucmy troche ludzie na luz, bo sobie sami rozpieprzymy tego muda. A alternatywy przedstawiaja sie dosc mizernie.
Ps. Co nie znaczy, ze wizowie nie moga pogmyrac i poszperac w kodzie,
przemyslec niektore rzeczy jeszcze raz, poprawic cos, pozmieniac ot ku ogolnej naszej radosci Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:22
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Witam.

Skoro już jesteśmy przy temacie, pragnę podzielić się z Wami moja listą, którą sporządziłem niedawno, aczkolwiek jest już dość nieaktualna. Zwyczajnie z ciekawości zrobiłem liste expowisk poczynając od tego najbardziej opłacalnego, a na tym dającym najmniej korzysci kończąc. Pomagałem sobie opiniami innych osób.

1.Harpie (duzy EXP, w nocy sa bezbronne i nawet zoltek zrobi kosmiczne cechy w pare dni, nie atakuja, nie wspieraja sie)
2.Trolle (EXP+kamienie, wytrzymale, maczugi trolli slabe i nie przebijaja sie przez lepsze zbroje, atakuja)
3.Ogry w Arshen kolo Mador (EXP, nie atakuja, nie wspieraja sie)
4.Gobliny, Orchia, w wiosce na wschodzie {EXP, nie wspieraja sie, nie atakuja}
5.Uruki (maja dosc slaby sprzet, atakuja)
6. Kosciotrupy z Urgholmu, Arshen (EXP, dobry sprzet, ekstremalnie ciezko, atakuja liniowo}
7. Nieumarli, Ith'var (EXP+kamienie, slabi, atakuja losowo)
8. Hobgobory {duzo, wspieraja i atakuja losowo}
9.Gornicy, Orchia Impur-kir (wytrzymali, ale ofensywnie kiepscy)
10. Gobory (duzo, wspieraja i atakuja losowo)
11. Gremliny (slabe+duzy EXP dla slabych, nie atakuja)
12. Nomadzi, Ith'var {kamienie, mocni, wspieraja sie, nie atakuja}
13. Gobliny kolo Mador (EXP dla slabszych, mocne dla postaci na niskim poziomie, nie atakuja, nie wspieraja)
14. Koboldy Orchia (atakuja losowo)
15. Cmentarz 200 (slabi, atakuja losowo, wspieraja sie)
16. Pajaki kolo Kar (duzo, niszcza sprzet, maly exp dla poczatkujacych, nic nie maja, ale mozna zarobic)
17. Komary (duzo, exp dla poczatkujacych, slabe spece, nic nie maja)
18. Kanaly Ranhar-Gar (EXP tylko dla zupelnych zoltkow, nie atakuja, nie wspieraja)

Nieklasyfikowane (nie nadajace sie zupelnie do expienia):
- cmenatrzysko w Gorach Archonich (exp nawet w druzynie bardzo ciezki, mroczny las-rozproszenie druzyny, atakuja losowo, panika, skuteczne tylko magiki)
- cienioludzie (bardzo malo ich, atakuja, ciemnosc)
- ogry kolo urukow (bardzo malo ich, atakuja liniowo, bardzo mocne, ciemnosc)
- potepiency w Kar (bardzo malo ich, atakuja)
- zamek morglithow (mocni, dobry sprzet, nie atakuja, wspieraja sie)
- zuki, Orchia (skuteczne tylko magiki, przy odswiezeniu lokacji teleport do lokacji startowej, nic nie maja)
- koboldy Arshen (duzo na lokacjach, bardzo mocne)
- uruk-tan (bardzo malo, ciezko sie walczy, dobre bronie i zbroje)
- pajaki w zamku morglithow (bardzo malo, praktycznie brak expa)

Nie wiem:
- miasta oraz wioski
- behemoty
- pajaki w pajeczynie, orchia
- bagna, orchia

Do takich wniosków doszedłem postacią goblina z rasówki, a potem z zawodówki (zawodówka - to brzmi dumnie ;)). Niektóre miejsca brałem na wyczucie, bo postępów raczej już nie widuję. Mam nadzieję, że nie odkrywam straszliwych informacji.

Po co to daję? No cóż, bynajmniej nie aby pomóc początkującym. Mogłem się mylić, ale w mojej liście wyraźnie widać, że zupełnie słabe postacie zaczną od Orchii, następnie przeniosą się do Arshen, aby potem znów wrócić do Orchii i już tam długo zostać. To taka zależność domen. Według mnie jest także parę miejsc straconych, do których można pójść raczej z ciekawości niż dla jakichkolwiek korzyści (problem taki, że w obu domenach są fajne zakątki, do których faktycznie z ciekawości można się przejść, np gigant wzgórzowy - i to jest dobre, ale takimi zakątkami stały się również expowiska, a to już gorzej) . Moim zdaniem dobrym sposobem byłoby zwiększenie atrakcyjności pewnych terenów w Arshen, które obecnie są niewykorzystywane, aby odciążyć trolle/harpie.

Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:28
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Drannor przegiete AC pancerzy wymaga wlasnie przegietej wagi broni.
System jest taki ze liczy sie nie hit i pen tylko, ale glownie waga.
Co z tego ze szabla jest niesamowicie ostra jak nie ma wagi i gowno zrobi...
Tak samo masz z toporami. Plus waga daje jeszcze bonusa straszliwego do parowania.
Jak zlikwiduje sie te dziwactwa mozna wtedy balansowac wage broni.
Narazie wazna jest tez grywalnosc ... nie tylko realizm.
Patrzac na realizm kazdy walczylby mieczami bo kto ci w sredniowieczu walczyl mlotkiem, czy toporem na waojnie. Miecze na solo, szable, piki w formajach. Wszystko ...
Maczugi bron turniejowa i dla zbojow bo tania.
Kto ci walczy mlotem nie liczac rpgow ? Bo tam wszystko mozna ...
Wszelkie balanse sa do tego bez sensu z uwagi na planowana zmiane mechanizmow walki.
Zrecznosc jest zbyt wazna, umy zbyt znikomy maja wplyw.

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:32
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Ragar napisał:

Zrecznosc jest zbyt wazna, umy zbyt znikomy maja wplyw.


Sorry za off topic, ale bardzo podoba mi sie to zdanie w stylu Yody! Very Happy
Wypasionym graczem i ja moge byc!

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gileadrael
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:46
Chochlik


Dołączył: 08 Lip, 2002
Posty: 121
Skąd: Łódź
Cytat:
No wiec jesli zminiejszymy poziomy brutalnosci to bedzie to samo ale nie przy statach zblizonych do epika ale 3 razy wiekszych.
Myslisz ze komus wystarczy ze zrobi 200 w stacie jesli bedzie wiedziel ze mozna osiagnac 300??

Oczywiscie, ale expic bedzie sie zawsze, tak dziala mud.
Natomiast pozwoliloby to uniknac wyscigu w npcach. slabsze pancerze, a wiec te z wyzszym ac bylby wyjatkiem a nie regula, premia. Tak samo bronie. Z tymi oslabionymi pancerzami/broniami musi byc sens isc tam gdzie ma sie jakies szanse, a wiec na stworki slabsze.
Nie trzeba byloby robic wciaz stworkow odpowiednikow wielce+5, potem +10 itd.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 17:18
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

re wszyscy
Jakiekolwiek balanse przed zmiana systemu walki uwazam za bezcelowe, potem trzeba i tak to bedzie robic jeszcze raz. Wogle, moglibyscie przestac sie klocic, wiecie? To sie tyczy chyba przedewszystkim irca, ale pewnie to i tak jak rzucanie grochem o sciane.
Pozdrawiam.

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 17:39
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Myorek napisał:
re wszyscy
Jakiekolwiek balanse przed zmiana systemu walki uwazam za bezcelowe, potem trzeba i tak to bedzie robic jeszcze raz. Wogle, moglibyscie przestac sie klocic, wiecie? To sie tyczy chyba przedewszystkim irca, ale pewnie to i tak jak rzucanie grochem o sciane.
Pozdrawiam.


No czekamy na zmianę systemu walki jak normalnie na zbawienie! Ale póki co temat dobry, bo jednak parę problemów zostało w nim poruszonych, które w znaczący sposób mogą pomóc w określaniu jak ma wyglądać ten nowy system. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 20:51
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Drake napisał:

A co do Tortura, to ja rzeczywiscie proponuje do tego zajrzec, bo wiesci donosza ze wyjal sobie ot tak szefa hobgoborow. Nie moze byc tak, zeby ktos na mudzie byl niesmiertelny, a teraz to tak wyglada.

Tortur jest w zawodowce ELITARNEJ jest jej jedynym czlonkiem i na dluuuuuugo nim bedzie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 21:16
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Myorek napisał:
Jakiekolwiek balanse przed zmiana systemu walki uwazam za bezcelowe, potem trzeba i tak to bedzie robic jeszcze raz.

Tak ale przed tymi zmianami nalezy koniecznie zbalansowac zbroje gdyz pozniej moze sie okazac ze znow trzeba bedzie zmianiac system walki.
Jesli ktos uwaza ze AC zbroi nie jest przegiete niech sie wybierze na szefa hobgoborow. Nie widzialem jeszcze nigdy aby ktos przebil sie przez jego zbroje polaczona z (jak sadze) wewnetrzyn AC, mysle ze nawet kafar nie dalby rady (bron z najwiekszym penem na mudzie). To chyba cos nie tak prawda?

edit: Co do trolli. Skoro ja daje rade dwom trollom na raz to chyba nie sa przepakowane. Nie sadze rowniez zeby Ragar nie radzil sobie z trollami, mysle ze nawet szefa hobgoborow moglby rozwalic przy pomocy ziol.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 22:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
nono..
Chcialbym cie zobaczyc jak sobie dajesz rade z dwoma trollami tymi co byly na poczatku zaraz po apoce.
Mysmy mieli konkretne problemy z jednym.

Kafar nie ma najwiekszego pena na mudzie. Kafar zostal obciety. Moim zdaniem topor z szefa hobkow ma najwiekszy. (wiem bo nim expilem dawno temu).

Zdolnosci szefa hobgoborow nie biora sie ze zbroi ale ogolnie z tego ze ciezko go trafic za max. Bo ma duze staty. Nie wiem dlaczego wy uwazacie ze obrazenia jakie zadajecie wrogom zaleza tylko i wylacznie od waszych cech. Od ich cech i defensow zaleza rowniez i to bardzo. Co potrwierdza taki np. Ragar ktorego jest ciezko zdjac, a jak juz sie go trafi to paruje zbroja. (jesli ja akurat zalozy) I to nie oznacza bron boze ze ta zbroja jest przegieta. Ot on jest relatywnie od was silniejszy.

Szefa hobgoborow testowalem nie raz, ze wzgledu na ulubiony przeze mnie jego toporek. I bylo niejednokrotnie tak, ze toporek mi sie lamal gdzies na Rowninach, bralem sobie szeorki stalowy i hajdalem na szefa. Bylo ciezko, ale z moimi owczesnymi statami moglem sobie poradzic (plus leciutki spec, ktory byl czesto przez niego unikany badz parowany). Wieec nie uwazam zeby cokolwiek bylo na tym mudzie przegiete, a juz najmniej staty zbroi. Jesli masz cechy i umy wieksze niz przeciwnik to jakiej by zbroi nie mial i tak go pojedziesz. Taka jest prawda. A jesli masz cechy i umy wieksze niz przeciwnik to mozesz sie rowniez spodziewac ze nigdy nie trafia cie za maxa. Bo po prostu bronie sie zeslizguja, trafiaja zle itd.

Nie wszystko jest do wyjecia, wbrew pozorom z cechami i ziolami. Pewne moby sa nietrafialne mlotami...ale to inna bajka.

A propos Tortura:
Wyobraz sobie ze wiem co znaczy elitarna i wiem dlaczego przez dlugi czas bedzie jedynym czlonkime tej gildii. ALe to nie zmienia faktu ze ma teraz God Mode, i wg. standardow KC osiagnal status Polboga. Naprawde nie moze tak byc ze ktos jest nie do zajechania. I moze w zasadzie zostawic sobie postac na expie i isc ogladac TV. (jak to czyni np. krwin)

ELITARNA nie rowna sie PRZEGIETA
No chyba ze ja cos zle mysle.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 22:35
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Drake to co mowisz to jedna wieka bzdura.
Kafar slabszy od topora z szefa hobgobow? Hyhyhyhyhyhy
Jego sila lezy w unikaniu ciosow? Hyhyhyhyhyhyhy
Ja sie nigdy nie przebilem przez jego zbroje bronia przez niektorych uznawana za najlepsza na mudzie.
Mowisz ze nie mam umow i statow? Staty mam ponad 100 to chyba niezle co? A umy no niestety lepszych mial nie bede czy to oznacza ze moge sobie odposcic moby w takich zbrojach i z takim AC wewnetrznym?
Bo cala moc nie lezy w tej zbroi lecz w AC hobgobora w polaczeniu z pancerzem (domysly, innego wytlumaczenia nie widze Razz) dlatego ze jak ja chodze w tej zbroi to harpie bardzo skutecznie sie przez nie przebijaja.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 23:02
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
No to chyba sobie wmawiasz cos... i to bardzo..
Jak mozesz obserwowac cos na sobie a potem tego nie odnosci do reszty?
Harpie maja wysokie umy i sa realtywnie sliniejsze wiec sie przebijaja. Gdybys byl silniejszy od szefa w cow watpie bo on ma cos pod nadludzie to bys sie moze przebijal, z tymi umami co masz.

Wlasnie tego nie mozesz zrozumiec? Ze sa wrogowie nie dla slabego kolesia z rasowki? Jak dla mnie jestes slabym kolesiem. Jak dojdziesz do epikow to pogadamy. Czy ten mud ma byc balansowany pod rasowke?!
No na Boga, to ze on sobie niemoze wyciagnac tego kolesia to juz jest blad, skandal i poprawic to? Ech..ludzie..

NIE JESTES PEPKIEM SWIATA. A tym bardziej nie jestes ppepkiem tego muda, tak samo jak nie jest Tortur i nie powinien byc.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006