Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Krwin
Temat postu: pod wierzch  PostWysłany: 26 Mar, 2004 - 15:45
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
1:
wielki,potezny,ogromny,wychudzony,niewielki
2:
smierdzacy,brudny,wlochaty,brazowy,smolistoczarny,sliniacy sie,lniejacy,jednooki
3:
knur bojowy.

123

Z paskudnie uswinionego blotem, szczatkami roslin i zielonkawa, lepka ciecza pyska wystaja potezne kly. Wysoki, pokryty sierscia klab tego poteznego krewnego dzika swiadczy o drzemiacej w cielsku sile. Nie masz watpliwosci ze jest to jeden z legendarnych knuruw bojowych, uzywanych przez goblinskie plemiona pod wierzch.

+osiolki



propozycja jest prosta, napisac knury bojowe, plus skryta w jakims lesie duza chate z jednym goblinem obslugujacym interes
dac ograniczenie kodowe ze nie sprzedaje nie goblinom, a ze knur wytresowany zostal tak, by sluchac tylko goblina.

napisac osiolki plus jakas mala stajnie w gorach, plus ograniczenie kodowe ze kazdy kto nie jest niziolkiem,gnomem albo krasnoludem jest za duzy/boi sie go osiolek...

mnie gdy to zaczalem pisac, odeszla moc tworcza, a mysle ze zdolnych goblinow i nizilokow/gnomow/krasnoludow jest sporo, wiec jesli sa zainteresowani to pomysl rozwina i skoncza.. a jak nie, to pewnie niedlugo ja temat jakos rozwine..

pytanie czy jest sens i czy pomysl sie podoba..?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gal0n
Temat postu:   PostWysłany: 28 Mar, 2004 - 12:33
Początkujący


Dołączył: 10 Wrz, 2003
Posty: 10
Skąd: Sieradzki Rezerwat Przyrody Dzikiej
Co do goblinów... Trucielaki !!!
Fajniejsze według mnie pajęczaki niż świnie jakieś.I gniazdo pajęcze może ktoś by odwiedzał...
Taki zarys pomysłu mam :
Zrobić kolesia w obozie, takiego oswoiciela pająków.Mógłby on dawać coś na kształt zadania-przynieś mnie jajo pajęcze-w sumie to nie wiem jak się pająki rodzą ,ale te rozrośniete mogly by i z czegoś jajopodobnego sie wykluwać, czemu nie. Dobra, koleś dawał by jakieś wskazówki jak znaleźć królówke, która jaja składa no i trzeba by jedno takie zakosić. Przynosimy jajeczko, jakoś tam się udalo je dostać, gościu się cieszy i daje nam rady jak się pajączkiem opiekować, czym karmić, zostajemy mamusią. Trzeba by jakieś szczury,myszy,węże na początek, potem jak maleństwo urośnie inne,większe mięsko dawać. Takie tamagoczi czy coś.Dbamy o pupilka to rośnie jak należy,nie dbamy zdycha i sru, koniec pieśni. Po drodze można by gry i zabawy z pupilkiem urządzać, tresować, przysposabiać,etc.
To taka moja propozycja - nie wiem jak tam w podręczniku od KC Leśne gobby wyglądały, ja to wszystko z MiMów znam tylko ,ale wg mnie świnie to tak nie bardzo Smile.
No, i gildie z tego można by zrobic, Trucielaki Smile
To taki baaardzo luźny pomysł, chociaż moim zdaniem radości z niego by troche było. Zresztą tak gadacie że goby coś słabe, ble ble ble, dajcie nam pajączki Very Happy
Dobra ,cześć !

_________________
They call me Mr. Knowitall
I have no time to waste.
My mouth it spews pure intellect.
And I've such elegant taste.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ewander
Temat postu:   PostWysłany: 28 Mar, 2004 - 21:59
Skryba


Dołączył: 06 Mar, 2004
Posty: 82

a nie mogly by miec gobaski wilkow?
cos a la "wargi" Very Happy

_________________
...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 28 Mar, 2004 - 22:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Wargi to od gobow nizinnych..z otwartych terenow..
DO lesnych jak najbardziej pajaki pasuja.
"tluciele"

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 14:02
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
zgodzil bym sie z tym, gdyby to sie dzialo tylko w lesie, ale jako ze gobliny na wierzchowcu bede widywal glownie na traktach, pomysl pajakow mi sie nie podoba...
tak samo kmaranom mozna by napisac jakies drapiezne koty, ale ogladanie na traktach kazdego kmarana na kocie bylby meczace.. tak ogladanie przerazajacych pajakow "zaparkowanych" przed karczma bylo by dla mnie nie klimatyczne.
z tego powodu radzil bym pozostac przy malo radykalnych rozwiazaniach.. a cos taiego jak gigantyczne pajaki, gigantyczne tygrysy czy jaszczury jesli w wprowadzac, to w formie niezwykle ograniczonej...
np jeden dostepny na warlocka.. w koncu np dowodca, szef, wodz czy cokolwiek moze sobie pozwolic na bardziej extrawaganckie rozwiazanie..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 14:20
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Krwin to jest fantasy - jak dla mnie bardzo ciekawe bylby pajaki pantery warghi na wierzch. I tak w koncu bedzie jak zrobi sie odpowiednich sprzedawcow.
Bo goblinom ni huja nie pasuja konie jak i wiekszosci ras na warlocku.
A gdzie beda jezdzic ... Jakie zryte rozumowanie Razz
I tak brak wysokiego uma walki z konia powoduje ze malo kto bedzie tak walczyc. Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 15:06
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
ragar, przeciez wlasnie po to napisalem e knury.. czy to zainicjowalem zeby bylo fantasy...
po prostu paskudne pajaki nie pasuja mi do konwencjonalnych sytuacji.. juz jaszczury, wilki/knury czy wielkie drapiezne koty bardziej..
moja propozycja jest taka napisac po stajence:
z kotami (dajmy na to panterami wielkimi) bardzo ukryta za baaardzo duza kasa i jakies trudne zadanko
z knurami/wilkami niebardzo trudno ukryta dosc drogie
z osiolkami nie ukryta, niezbyt drogie..
z jaszczurami bardzo trudno ukryta i bardzo drogie plus zadanko

osiolki krasnoludy niziolki gnomy
jaszczury reptiliony
koty kmarany
wilki/knury gobliny
orki ludzie- konie
odpowiada..?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vatern
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 15:20
Początkujący


Dołączył: 23 Mar, 2004
Posty: 8
Skąd: Białystok
Zamiast osiolkow bardziej pasowalyby kucyki.
Poza tym zapomniales o elfach, ktore moglyby miec konie (a moze jednorozce? Smile ).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gal0n
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 16:14
Początkujący


Dołączył: 10 Wrz, 2003
Posty: 10
Skąd: Sieradzki Rezerwat Przyrody Dzikiej
Nie no, racja, parkowaniu pajączków mówimy nie ! Knurów też !
Ale przecie jakby kto zostawił takiego pajęczaka gdzie, ktoś mógłby go mu np. zabić, nie ? Do miasta czy w ogóle w cywilizowane rejony to na takim czymś nie dało by rady podjechać - chyba że siła by tego była. To tylko takie stworki na "akcje" jak myślę, po bułki nie będe na pupilku jeździć Smile Tym bardziej, że trzeba by wcześniej o takiego malucha dbać, nie ?
Zagrode(jaskinię ?) w lesie by sie walnęło, tam stworki by sobie jak w stajni siedziały i czekały na poważniejsze akcje.

_________________
They call me Mr. Knowitall
I have no time to waste.
My mouth it spews pure intellect.
And I've such elegant taste.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 19:15
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
nie wiem, mnie to nie przekonuje i pomysl pajakow dalej mi sie nie podoba.
powiedzmy sobie szczerze, w tym temacie chodzi o skonwencjalizowany transport, ze tak to ujme.. jesli chesz/gracze chca/wizom sie chce napisac pajaki, jako ciekawy element swiata, z cie bawiacym rozwinienciem (dbanie o rozwuj pajaka) to spoko, mnie to ani nie dotyczy, ani nie mam nic przeciwko temu.
jednak zaznaczam ze w tym temacie dyskutuje cos co bedzie odpowiednikiem konia.
cos czym wlasnie bedzie sie jezdzic po swiecie i na expowiska i do karczmy itp.
wiec abstrahujac od samego pomyslu (ktory mnie nie pociaga, ale nie ma to znaczenia) nie warto moim zdaniem tego watku dyskutowac w tym temacie....
chetnie bym posluchal opinii graczy i wizow odnoscie zaproponowanych rozwiazan w kwestii transporu, tak ujetego jak staram sie to przedstawic powyzej.
z prostego powodu- nie chce mi sie pisac na marne, a jezeli pomysl sie spodoba, i nie tylko ja sie zaangazuje, cos konstruktywnego moze z tego powstac.
pozdrawiam.

PS- co do jednorozcow dla elfow, przy zaznaczeniu elitarnosci na poziomie kmaranskich kotow i reptilionskich jaszczurow, jestem za.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 20:17
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Krwin a co powiesz o gnilcach ?
Co powiesz o Nightmarach pod wierzch ?
Oj ty jeszcze malo wiesz co bedzie na Warlocku.
A skoro ciebie to nie obchodzi to czemu chcesz zabrac to innym ?
Jak dla mnie pomysl pajakow jest bardzo klimatyczny.
A jak ktos go zabije przy karczmie to fajny moze wyjsc rpg.
I wogole co tu krytykowac ?

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 20:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Ragar.. blagam.. przeczytaj jeszcze raz moj post zanim zaatakujesz..
ja absolutnie nic nie krytykuje przeciez..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 22:08
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Krwin alez przeciez co ma znaczyc tekst:
"zgodzil bym sie z tym, gdyby to sie dzialo tylko w lesie, ale jako ze gobliny na wierzchowcu bede widywal glownie na traktach, pomysl pajakow mi sie nie podoba...
tak samo kmaranom mozna by napisac jakies drapiezne koty, ale ogladanie na traktach kazdego kmarana na kocie bylby meczace.. tak ogladanie przerazajacych pajakow "zaparkowanych" przed karczma bylo by dla mnie nie klimatyczne. "

Dobra koniec tematu.
Beda pajaki, pantery, knury, dziki, wilki, gnilce, zjawy,smoki itp...
Po prostu nie beda wystepowaly wszedzie i nie kazdy bedzie je mogl wynajac ...
A ze ci sie to nie podoba to juz jest inna sprawa...
Mi sie nie podoba ze orki rzadza orchia i nie da sei tego zmienic. No i co z tego ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 29 Mar, 2004 - 22:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
PS: co do elfowo:
Zapomnieliscie o smokach, gryfach, pegazach, i Cienistogrzywych ;P

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 30 Mar, 2004 - 16:40
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Nie widze zadnego problemy z wprowadzeniem "niestandardowych" wierzchowcow na Warlocku. Kosmologia i Realia swiata Warlocka tego nie zabraniaja. Nawet zalecaja. Twisted Evil Laughing Shocked

A co do spotykania takich "rumaków" w swiecie Warlocka, to mozna poprostu blokowac wlazenie z takimi do miast cywilizowanych bardziej. Albo dac nauralna niechec u takich wierzchowcow do wiekszych zgromadzen cywilizacyjnych.

Takie "natauralne" ograniczenia rozwiazaly by problem wlazenia z pajecakami wierzchem do miast, bo po pierwsze taki "wierzchowiec" sam nie chcialby podejsc do miasta, a po drugie zadna straz by go nie wpuscila do miasta. Wytlumaczenie zawsze sie znajdzie.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006