To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Khigshu
Temat postu:   PostWysłany: 13 Gru, 2004 - 23:58
Skryba


Dołączył: 09 Gru, 2004
Posty: 58

Pytania moga byc nieco naiwne, ale jakos nie moge przejsc nad tym do porzadku dziennego.

Czy to normalne, ze z dzikich zwierzat atakuja mnie dziki i niedzwiedzie, a wilki (nawet takie majace w opisie "wyglodzony") zostawiaja mnie w spokoju? Czy jest to np. zalezne od rasy?

Druga sprawa. Zauwazylem literowke. Nawet dwie. A w sumie to calkiem duzo. Zglaszac je czy raczej sobie darowac ? Jak wizowie podchodza do poprawiania wprowadzonych juz terenow?

Pozdrawiam,
Khigshu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 14 Gru, 2004 - 08:11
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Zdecydowanie zglaszaj, sa poprawiane raczej na bierzaco (no chyba ze cos sie przeoczy)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 14 Gru, 2004 - 10:25
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Regularnie przeglądam bugloga pod kątem literówek, tak więc zdecydowanie zgłaszaj, wprowadzone tereny są praktycznie cały czas poprawiane i udoskonalane.
Przy okazji przypominam sposób zgłaszania literówek:
Koniecznie należy zacytować błędny fragment opisu - opisy bardzo często są zmienne w zależności od poru roku i dnia, więc czasem trudno jest znaleźć, tajemniczą literówkę ze zgłoszenia.
Pozdrawiam serdecznie,
Indhira

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2004 - 06:50
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Hyh... jak się wysyła PM'a? Bo napisałem, wszystko fajnie tylko ciągle znajduje się on w folderze "Do wysłania" zamiast w wysłanych... :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 20 Gru, 2004 - 18:33
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
dziwi mnie to, jako ze od jakiegos czasu dostaje od ciebie PM'y... zeby nie kompromitowac cie w oczach przesyconego homofobia spoleczenstwa, nie zdradze ich tresci Smile

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vezyr
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 13:47
Początkujący


Dołączył: 06 Sie, 2004
Posty: 15
Skąd: Lublin
Mam pytanko za ogluszenie przeciwnika jest tyle samo expa co za zabicie czy nie ma wcale?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 13:54
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Tyle samo.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vezyr
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 14:12
Początkujący


Dołączył: 06 Sie, 2004
Posty: 15
Skąd: Lublin
Wiec ogluszajac 2 razy tego samego przeciwnika mam 2x wiecej expa a przeciwnik nadal zyje. Dobrze kombinuje?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 14:18
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

nawet jakbys dobrze kombinowal, to w tej chwili wlasnie wizowie wylaczaja Ci te opcje..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 14:20
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Przewidzieliśmy to - dostać doświadczenie za potworka można tylko jeden raz.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vezyr
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 14:23
Początkujący


Dołączył: 06 Sie, 2004
Posty: 15
Skąd: Lublin
Jesli tak jest i to blad to popieram powinni wylaczyc im mniej bledow tym lepiej. Pytalem z czystej ciekawosci.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vezyr
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 14:34
Początkujący


Dołączył: 06 Sie, 2004
Posty: 15
Skąd: Lublin
Ostatnie pytanie w tej sperawie. Wydaje mi sie ze to troche blokuje exp. Jesli caly czas bede ogluszal to dojdzie do tego ze potworki beda zyly wiec nie beda sie odnawiac a expa za nie nie bedzie nawet jak je zabije. CHyba ze automatycznie odswiezaja sie co jakis czas zastepujac poprzednika.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 14:40
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Zawsze możesz je po prostu zabijać. Chyba że z przyczyn ideologicznych preferujesz ogłuszanie. Zawsze można liczyć na to, że jakaś "dobra duszyczka" się zlituje i dobije ogłuszone stworzenia.
Swoją drogą co jakiś czas lokacje się odświeżają w całości.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 19 Sty, 2005 - 15:16
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Hyh... ogłuszając przeciwnika dostajemy exp, a potem potworek wstaje i jest już "pusty"? Dlaczego? Hyhy... Ten pomysł chyba nie jest za dobry. Ja wiem, że nie każdy chce być brutalnym zabójcą, ale to już lekka przesada... :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 19 Sty, 2005 - 19:50
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
ToRtuR napisał:
Hyh... ogłuszając przeciwnika dostajemy exp, a potem potworek wstaje i jest już "pusty"? Dlaczego? Hyhy... Ten pomysł chyba nie jest za dobry. Ja wiem, że nie każdy chce być brutalnym zabójcą, ale to już lekka przesada... Razz


Potworek wstaje, i jest pusty.
Ma zarowno zero sprzetu jak i jest za niego zero exopa jak i zerowa zmiana alignu.
Dlaczego?
A masz jakies lepsze propozycje?

Moim zdaniem to jest zasadny z punktu widzenia balansu.
Po pierwsze mocni przeciwnicy zwykle posiadaja jakis sprzet (w tej chwili przychodzi mi do glowy tylko jeden wyjatek, ale moga byc tez inne) i do walki z tym sprzetem sa balansowane. Ogluszeniem powodujesz, ze MOB odklada wszystko co mial przy sobie i nie oddasz mu tego (bo jest to zablokowane)(a nawet jakbys oddal to on tego spowrotem nie dobedzie, ani nie zalozy - choc moze kiedys powstana takie potworki, ktore zabiwszy kogos beda braly i zakladaly jego sprzet, ew. sprzet im dany bedzie przez nich zakladany/dobywany w miare mozliwosci oczywiscie).
Pozbawiony sprzetu jest praktycznie bezbronny. Gdyz zwykle posiadal bron, w ktorej ma umiejetnosc, a walki bez broni nie zna niemal w ogole. Wtedy operuje juz tylko unikami, a zrobic graczowi nie jest w stanie nic (takiemu ktory go wczesniej ubil). Jest tez na skraju smierci i co prawda moze sie odleczyc - niestety to balansu zakladamy, ze odleczyc sie nie zdazy.
Dlaczego uwazasz, ze za takiego potworka nalezny jest jakikolwiek exp? Czy inne plusy?

Poza tym, zeby przeciwdzialac sytuacjom opisanym powyzej zostalo wprowadzone cos takiego. Ani to doskonale, ani realne. Podaj lepsze rozwiazanie...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006