To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 04 Gru, 2003 - 10:52






ja osobiscie nie nosze nic ciezszego niz kolczuga i nie nosze helmu
bardzo by mi sie podobalo, gdyby zostalo uwzglednione ze tak walczy sie latwiej i zwinnosc i zrecznosc wtedy jest nieporownanie wieksza, a kota z racji budowy raczej trudno mi sobie wyobrazic w plytowkach, ale rozumiem ze inni, ktorym bardziej zalezy na bezpieczenstwie i expie(to nie jest krytyka) poki co zachowuja sie inaczej.
co do wypowiadania sie- ragar- to ja osobiscie abstrachujac od tego jaki mam stosunek do twoich wypowiedzi (nie oznacza to ze jest on krytyczny), uwazam ze zdanie szefa gildji w niektorych kwestiach powinno byc szeroko znane i chocby z tej racji bylbym wdzieczny gdybys nie zawieszal swojej dzialalnosci na forum....
pzdr.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 04 Gru, 2003 - 11:10
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Ja rowniez namawiam Ragara do zaprzestania bojkotu forum. Liczy sie kazda konstruktywna krytyka.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 04 Gru, 2003 - 14:58
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ragar: jak zwykle rozumiesz wszystko przez pryzmat siebie.
Ja nie gralem jakis czas nie dlatego ze mam poziom. Dla mnie poziom to cos drugorzednego cos co umozliwia pewne akcje, cos co pozwala zachowaywac sie tak jak sobie zalozyles. Poziom w zadnym razie nie jest celem!!!
Nie twierdze ze u Ciebie jest. ALe nie raz nie dwa mowiles ze lubisz to. Lubisz zabijac moby, lubisz robic nowe poziomy. Pewnie! Kazdy lubi, jedni mniej iinni bardziej jak cos sie idzie do przodu. Jak jest jakis postep. Ale dla mnie to nigdy nie bylo celem.

Nie gralem glownie z powodow niezaleznych ode mnie. Utrudnienia korzystania z sieci (nie kazdy ma w domu), sporej ilosci zajec mudowych i pozamudowych zajmujacych czas. I na prawde cieszy mnie, ze dostaje glosy, ze czesci osob ktora zwiedzila moj piekny trakt tak sie spodobal, ze zglosily pochwale. Na prawde ciesze sie. I dla takich osob wlasnie chcialem skonczyc partie gor, skonczyc gildie rasowa i pomoc dwojgu przyjaciol z pisaniem miasta, ktorego juz polowa jest gotowa. Potem zajme sie miastem, ktore mam tylko w glowie.

PS: do miasta kmaranow tez wroce, w miare czasu i mozliwosci, mam nadzieje ze moje pomysly, mapy i kawalki opisow nadal tam gdzies u Griida sa.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 06 Gru, 2003 - 01:28
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Indhira napisał:
PS. Mam wrażenie, że wszyscy zapomnieliśmy o jednym, że to ma być ZABAWA.


Nie zapomnielismy - wlasnie o to chodzi, ze to ma byc zabawa, ale zabawa dla WSZYSTKICH, a nie dla jednej osoby, czy rasy... A jak do tej pory na to wyglada.

Koty... budzaca wiele kontrowersji rasa. Juz kilka osob wypowiedzialo sie ze widzi kmarany jako samotnikow... A jakos tak czesto mi sie zdarza widziec bandy kilku kotow - czemu skoro jako typowi samotnicy nie powinni byc posluszni i karni? Wiec skoro maja problemy z karnoscia - niech zostanie wylaczona dla nich mozliwosc zmiany szyku - bo zbior indywidualnosci nie powinien umiec walczyc w taki sposob jak wyszkolona armia.
Dalej - jako ze koty sa indywidualnosciami i kazdy moze kroczyc swoja sciezka - czemu taki kot nie moze byc zly? Bo szef gildii im zabrania? Przeciez on nie moze nikomu zabronic... To nie jest rygor i wojsko tylko zbior luzno ze soba powiazanych jednostek. Wiec niech sobie beda niektore dzikimi zabojcami - ale niech te beda scigane, a inne kmarany niech sie nie mieszaja do tego. I niech nie beda za to wyrzucane z gildii.
Nastepna sprawa - zbroje... Wybacz... ale nie slyszalem, ani nie czytalem o zadnym spoleczenstwie podobnym do zyjacych w lesie kmaranow, z nadrzewnym miastem, z upodobaniem do metalowych zbroi. Wiec kot w plytowce, wspinajacy sie na drzewo i perfekcyjnie unikajacy prawie kazdego ciosu (pozostale oczywiscie wyparuje plyta) budzi we mnie smiech.
Hmm... ze nie czepiamy sie innych ras - np elfow czy niziolkow... Coz... prawde mowiac czepialbym sie rownie silnie... ale nie spotkalem jeszcze zadnego elfa ani niziolka w zbroi plytowej. Wiec, de facto, nie mam sie czego u nich czepiac.
Uwazam ze koty powinny miec wysoka zrecznosc i uniki, ale niech nie beda akrobatami w plytowkach, bo to jest niemozliwe. Tak samo jak uwazam, ze orki nie powinny miec wysoko unikow - i zglosilem to Ingwarowi, zeby nam obcial, bo nie wyobrazam sobie orka wyginajacego sie, zeby uniknac ciosu. Orki to brutalna sila i wytrzymalosc.
Zgadzam sie z Ilearem, ze koty powinny uzywac skor - w koncu wychowuja sie w lesie, zabijaja zwierzyne i logiczne jest, ze uzytkuja nie tylko mieso, ale i skory. Ostatecznie jakichs magicznych, wykonanych z drewna kolczug - ale zeby nie bylo tak ze taka skora czy kolczuga ma takie samo AC jak zbroja plytowa, bo wtedy mijaloby sie to z celem. Wiec uwazam ze zbroja kmaranow - jak i inne dostepne do stworzenia u roznych kowali zarowno w Arshen jak i w Orchii byly "przecietnej" wartosci - a drewniana kolczuga chocby nie wiem jak swietnie wykonana, czy skora utwardzona w najlepszy sposob, zeby dawaly oczywiscie mniejsza obrone (AC) niz kolczuga metalowa. I tu uczulam magow od balansacji, zeby zwrocili na to uwage (bo np powszechnie wiadome jest, ze sprzed z Arshen jest o wiele lepszy od sprzetu w Orchii - a nawet jest tanszy w dodatku. Przynajmniej bylo tak do niedawna)
Podobnie jak uwazam, ze elfy nie powinny nosic zbroi plytowych - ale kolczugi.

No dobra... latwo jest narzekac - wiec moze zajmijmy sie pomyslami.
Ograniczenia dla zbroi... Zeby dana osoba z unikami np na 50 bez zadnej zbroi (samo ubranie) miala dokladnie tyle w unikach. Przy skorzanej zbroi miala powiedzmy 45. Przy kolczudze - 35. Przy ciezkiej zbroi - 10.
To przyklad. Moznaby uzaleznic rowniez od wagi zbroi i ogolnego obciazenia. Czy to jest nielogiczne? Wydaje mi sie ze wprost przeciwnie. I mowie tu nie o kotach - tylko o kazdej postaci i rasie.
I zeby nie okazalo sie, ze np. elfi kowal wynalazl nagle swietny lekki stop metalu, ktory tworzylby super wypasista kolczuge, o AC wyzszym niz pelna zakonna zbroja plytowa Razz
Bo nie chodzi o to zeby kazdy opiekun dawal swojej gildii dodatkowe bonusy, podpakowujac ja, tylko zeby dana gildia dopasowala sie do standardu swiata i zeby nie bylo przegiec.

Sprawa broni - i walki wrecz. Jestem jak najbardziej za tym zeby Ilear napisal te nowe opisy i zeby byly zakodowane. To byloby bardzo klimatyczne, gdyby koty walczyly pazurami - a z tego co Ragar mowil to pazury maja rosnac w miare poziomu gildiowego. Swietny pomysl - tylko ze ja nie wyobrazam sobie, zeby kot z wielkimi pazurami mogl utrzymac w reku bron... i walczyc nia sprawnie. No chyba ze bylaby przystosowana tylko do uchwytu kmarada - vide bron od kmaranskiego "kowala" - a raczej tworcy broni. Ale oczywiscie jak kazda rzecz od kowala - zeby byla przecietnej jakosci. Bo bez sensu byloby, zebym prosil Ingwara o dopakowanie naszej szabli od kowala, bo inna rasowka ma o wiele lepsza, mimo ze jest tylko rasowka, a bron jest tylko od kowala. Bo potem Drake powie Garagothowi, zeby dopakowal jego mlot bardziej, bo jest bez porownania gorszy od naszych broni. A pozniej Elfy swoje miecze umagicznia, zeby dorownac do poziomu. Oczywiscie kazda zmiana bylaby delikatnie wieksza od wzorca... I w koncu kmarany znowu udalyby sie do Indi, po to by jeszcze ulepszyla ich bron, czy pazury... itd itd... i samo sie to napedza w nieskonczonosc. A pozniej znowu bedzie potrzebny balans i podniesie sie wielki krzyk na wizow o to, ze zmniejszaja nagle wartosci broni czy zbroi, albo podpakowywuja moby.

Zastanawiam sie jeszcze czemu wszyscy tak najezdzaja na Ragara... No tak - to przeciez oczywiste - dlatego ze jest bardziej wyexpiony Razz
Tylko jest jeszcze taka sprawa ze wiele osob jest wyexpionych bardziej ode mnie - a ja, i inni, nie mamy zadnych zarzutow do nikogo, poza biednym Ragarem Smile
Jak dla mnie - ktos inny powinien przodowac tej gildii - to jedno, a drugie - Opiekunka tej gildii nie powinna byc tak bardzo zapatrzona w swoich pupilkow, ale powinna starac sie zauwazac pewne rzeczy w sposob neutralny, bardziej ogolny, a nie traktowac wszystkiego jako bezwzglednej i okrutnej proby wyniszczenia kmaranow - czemu trzeba sprzeciwiac sie z cala stanowczoscia - najlepiej pazurkami.
Bo tak jak bardzo Cie Indi lubie, tak czasem wydajesz sie slepa na rzeczy oczywiste.

Przepraszam za dluga notke - zebralo mi sie troche.

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ilear
Temat postu:   PostWysłany: 06 Gru, 2003 - 02:08
Skryba


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 72
Skąd: Wytwornia Koparek pod Krakowem
Dwie sprawy
Ino roz:
Co do Ragara, kotow samotnikow, i tym czym teraz sa kmarany mala anegdotka:
przyjalem sie do gildi, stajac sie adepcikiem. By awansowac jako czlonek bractwa, dostalem zadanko...ale nie byle jakie:) Mam uzyskac od wszystkich czlonkow bractwa zgode na ten krok, ktora ma byc pisemnie bac slownie przezen dostarczona Pierwszemu (sic!) z Bractwa Ragarowi.
Wszystko gites, mysle, zalatwie co za klopot. Po czym okazuje sie, ze w zmowie czy nie, zaden z czlonkow bractwa nie jest dostepny zwyklemu kmaranowi Adeptowi. Ba. Adept dostaje nagane, za brak znajomosci zasad bractwa, posadzony o brak honoru i dumy ktore to czlonkami bractwa przewodza (Ragar...my mamy Bractwo czy Zakon Krzyzacki co?)
Adept tez, chcac poERpeGOwaC z dowolnym czlonkiem bractwa przez 2 tygodnie dostaje odmowne odpowiedzi listowne na chocby nawet spotkanie w 4 oczy, rozmowe a nawet, chec pomocy w wyprawie !!!
nic
I teraz, kmaran samotnik, ma zlaczyc sie w jednosc z kazdym z czlonkow bractwa ktorzy tez powinni byc samotnikami.
Samotnia samotnosci normalnie Cool
...
Nie nie narzekam, poczekam, poradze sobie, dostosuje sie by osiagnac status czlonka, czemu nie... Cool to tylko przedstawienie obecnej sytuacji rasy kmaranow.

Ino Dwo:
Co do walki, dosc intensywnie probowalem 2 godziny misiaczkowi wytlumaczyc, ze podniesienie poziomu wytrenowania unikow, parowania i tarczownictwa z mizernie do poczatku powierzchownie, przy zostawieniu umow odpowiedzialnych za atak(miecze,szable,sztylety..etc) na obecnym poziomie, oraz odpowiednie zwiekszenie mocy ciosow (bo oczywiscie teraz ciezko bedzie trafic, wiec by sens walki i dramatyzm zachowac, zmniejszyc duzo liczbe ciosow potrzebnych do zabicia. Przy obecnym stanie bezgildiowcow, majac miecze na poziomie max dostepnym, 6-12 celnych ciosow powinno zalatwiac rownego sobie przeciwnika...a nie 20..30) to wszystko razem pozwoli na szybkie zmienienie obecnego systemu bij zabij na w miare realistycznie wygladajaca walke (Jak walczy 2 miecznikow to jest cios, tamten paruje, tamten cios, ja unikam, ja cios, on zbija tarcza i zadaje cios ktory ja unikam, i widzac szanse uderzam na odlew, HA! dostal, krwawi z boku, krzywi sie...tak jest dobrze, lewa strone ma wolna..tam bede bil..(to juz marzenie by w mudzie moc tak kierowac postacia, ale jakby powoli zmieniac ...)...no i wszystko. Widac: atak-obrona-atak-obrona. Gdzie tam widac, by wszystkie ciosy lazly na zbroje? Chyba ze walczy miecznik z PANCERNIKIEM , to tak, Atak , brzdek, on atakuje, ja unikam, tne z wypadu, brzdek , on zamach bierze, ja paruje, i szybko tne, brzdek... Cool

I moze by tak wreszcie wprowadzic modyfikator poziomu walki w zaleznosci od obrazen, zwiekszyc dwukrotnie koszt expa za npce, wydluzyc czas leczenia...i wtedy....OKAZE SIE ZE WYEXPIC SIE, ZNACZY NAPRAWDE POGRAC I RPGOWAC, a trwa to tak samo dlugo jakby nic nie zmieniac...wiec, moze warto przemyslec taka diametralna zmiane?

Drastycznie i ostro, ale mimo wszystko proszaco
Ilear Rolling Eyes

_________________
Ilear aep Elleiseh, elf z zamilowania, Wladca swojego Pierscienia, Mroczny Krolik z Wysp Fajfusa, Niepokonany w walce na zapalki, Imperator ssajacych lizaki, zagubiony i pozostawony przez matke na pastwe jej dzieci...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 08 Gru, 2003 - 13:08
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
W kwestii nowych opisow walki, takie sa w porozumieniu w z Garagothem tworzone. Juz niemal gotowe.
Co do opisow walki pazurami (sa gotowe, bo walka pazurami powstala dla nieco innej gildii i nieco wczesniej niz MUD zostal otwarty, malo kto o tym wie ale tak jest)
Zatem czasowniki odpowiedzialne za kolorystycne zadawanie ciosow pazurami SA. Tylko musza zostac dopasowane do Nowego Systemu Walki, o ktorym wspominalem wyzej.
Mielismy prosty szkielet na 7-8 ciosow podstawowych i ostatni konczacy z wlasnym opisem. No mniej wiecej cos takiego...Schemat obecnie istniejacy trzeba bybylo nieco scisnac zeby uniknac takich leko wykluczajacych sie sytuacji jak np. ledwo mocno uderzasz, ledwo szeroko tniesz itp.

Troche ciepliwosci..

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ilear
Temat postu:   PostWysłany: 08 Gru, 2003 - 13:15
Skryba


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 72
Skąd: Wytwornia Koparek pod Krakowem
re up:
no nie zupelnie o tym pisalem, bardziej chodzilo wlasnie o ten SYSTEM walki nie opisy(sprawa drugorzedna). Moim zdaniem trzeba ostro podyskutowac na temat systemu...wiec czekam na opinie o tym co zaproponowalem wyzej..
Ilear

_________________
Ilear aep Elleiseh, elf z zamilowania, Wladca swojego Pierscienia, Mroczny Krolik z Wysp Fajfusa, Niepokonany w walce na zapalki, Imperator ssajacych lizaki, zagubiony i pozostawony przez matke na pastwe jej dzieci...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu: Fun mode on  PostWysłany: 10 Gru, 2003 - 08:08
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Troszke dla wyluzowania:

Mala sonda - Kto to?

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ilear
Temat postu:   PostWysłany: 10 Gru, 2003 - 14:31
Skryba


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 72
Skąd: Wytwornia Koparek pod Krakowem
Bum cyk cyk, rzeklbym Indahira, lecz mi sie ta kotka nie podoba..z tymi wlosami bleee wiec tak nie rzekne bo jej nie widzialem, a gdyby okazalo sie ze jest sliczniutka, to wtedy moglbym ja tym obrazic..uff Cool

_________________
Ilear aep Elleiseh, elf z zamilowania, Wladca swojego Pierscienia, Mroczny Krolik z Wysp Fajfusa, Niepokonany w walce na zapalki, Imperator ssajacych lizaki, zagubiony i pozostawony przez matke na pastwe jej dzieci...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 12 Gru, 2003 - 10:01
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
No w sumie ta kotka ze zdjecia ma w sobie cos.
Co prawda rzeczywiscie te wlosy nie za bardzo pasuja, ale ogolnyobraz Kmaranki pasuje do zalozen rasy.

Jak patrze na to zdjecie to nasuwa mi sie uwaga o umiejetnosci mowy u Kmaranow. Problem z artykulacja. No ale to mozna na kilkadziesiat sposobów wytlumaczyc.

Ogolnie wrazenie niezle.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 13 Gru, 2003 - 03:04
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Wiec to tak wyglada Ragar??? Very Happy

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ilear
Temat postu:   PostWysłany: 13 Gru, 2003 - 11:43
Skryba


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 72
Skąd: Wytwornia Koparek pod Krakowem
Dobra to juz sa jaja.
Mam 7 dni gry, przystapilem jako Adept do Bractwa majac ich 1.5 bodajrze....bylo to miesiac temu RL. Od tego czasu , nie zostalem przyjety w szeregi bractwa, gdyz Ragar, szef, wyznaczyl mi zadanie, ktore jak sie okazuje jest nie do wykonania. Otoz pisalem to juz, mam uzyskac zgode wszystkich czlonkow bractwa by mnie przyjeli. Ragar zrobil to tak, bym tego nigdy nie uzyskal. Do tej pory jedynie jedna kmaranka Surria zechcicla troszke swojego czasu mi poswiecic, a pozostali czlonkowie, mimo listow i prosb niestety olewaja mnie totalnie. Saoral to juz wogole, z 15 listow do niego poslalem.
Oto list ktory mi Ragar napisal...prosze popatrzec na uzywanie przez niego zwrotow - Moje Bractwo - Moja gildia.
:
Wyglada na to ze nadal nie rozumiesz...
Nie jestes wladny zmieniac zadania, i nie obchodza mnie
twoje wykrety i tlumaczenia. Sam sie dziwie jako i Myrr
ze dotad nie wywalilem ciebie z Bractwa, coz Adeptem moze
byc kazdy i nie do konca za adeptow odpowiadam.
Zaluje tez ze zamiast przygladac sie twoim walka nie
wkroczylem by pomoc niewinnym wiesniakom, coz niewazne
to teraz. Zadanie masz takie jakie do ciebie pasuje.
Mowilem ze nie chce ciebie w moim Bractwie, nie widze
dla ciebie miejsca. Ale jezeli potrafisz przekonac
innych zgodze sie dla wspolnego dobra moze by zauwazyli
w tobie cos dobrego czego ja nie widze.
Zachowuj sie jak na czlonka Bractwa przystalo a Zostaniesz
Czlonkiem Bractwa. Lecz widac nie rozumiesz tego, ze to
nie jest karczma zbiorowisko obwiesiow ale powazne
\stowarzyszenie ktore nijak ma sie do ubijania wiesniakow,
Gornikow i wszystko co sie rusza i umknac nie umie.
Jestes jaki jestes i poki co Bratem nie zostaniesz.
Powody znasz zreszta sam co ci bede tlumaczyl.
A zadanie nadal obowiazuje.

Ragar Srebrny pazur.

Ragar wymiguje sie wiesniakami i moim zachowaniem, ktore nie powinno go praktycznie obchodzic. Zaslania sie 2 zajsciami, jednym, ktore widzial Zerek krasnolud, ktory potem poskarzyl sie Ragarowi ze "bije wiesniakow" . Tym wiesniakiem byl npc, silniejszy zreczniejszy i wytrzymalszy odemnie (dawno, jakies 3 tygodnie temu to bylo) ktory jak rzeklem obrazil mnie, i pojedynkowalem sie z nim. Druga zas sytuacje Ragar wykreowal, przechodzilem kolo Impur i tam zaatakowal mnie gornik (na logu bylo widac, ze dopiero po fakcie trafienia przez niego dobywam miecza itp...i nawet mowilem chyba zeby przestal bo zginie) no generalnie - 2 sytuacje. Na podstawie nich, Ragar nie chce mnie przyjac do RASOWKI .
Ja wiec sie kuzwa pytam, czy to jest RASOWKA czy prywatna gildia zawodowa RAGARA ktory tam soibie rzadzi. Sethar mial sie temu przyjrzec, ale chyba tego nie zrobil, bo nic narazie sie nie zmienilo u kmaranow.
Wywalam sprawe na forum, bo na mudzie nie moge liczyc na jakokolwiek pomoc ze strony kogokolwiek, niech mi tu ktos jasno powie, czy to jest gidlia rasowa dla kmaranow czy to gidlia zawodowa dla wybranych przez Ragara kmaranow. Jesli to drugie, to prosze natychmiast skasowac mi tytul adepta i mam taka gildie gleboko w moim kmaranskim tylku.
Tyle
Ilear

_________________
Ilear aep Elleiseh, elf z zamilowania, Wladca swojego Pierscienia, Mroczny Krolik z Wysp Fajfusa, Niepokonany w walce na zapalki, Imperator ssajacych lizaki, zagubiony i pozostawony przez matke na pastwe jej dzieci...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 13 Gru, 2003 - 11:54
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Chciałam od razu jedną rzecz zaznaczyć, ze względu na to, że piszę teraz moją pracę magisterską nie zajmuję się kmaranami, jeśli pojawiam się na warlocku to tylko na chwilkę i na ogół nie mam czasu, że zająć się czymś dłużej niż tylko parę minut.
Poza tym jeśli nie odpowiada Ci podejście Ragara zawsze możesz się zgłośić do Myrra, który ma taką samą władzę jak Ragar i z nim rozmawiać o przyjęciu do gildii.
Czy uważasz, że powinni Cię przyjąć do gildii od razu?

Pozdrawiam,
Indhira.

PS. Z zasady nie pojawiam się teraz na forum.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ilear
Temat postu:   PostWysłany: 13 Gru, 2003 - 12:14
Skryba


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 72
Skąd: Wytwornia Koparek pod Krakowem
Myrr tak samo olewa mnie jak Ragar, pisalem listy do niego i nawet nie raczyl odpowiedziec.
I nie nie uwazam ze powinni mnie pryzjac od razu, ale jestem Adeptem juz ponad miesiac czasu RLowego, a siedze na mudzie prawie non stop, tak wiec czasu muda...5,5 dnia jestem adeptem, a to nie malo.
A jeszcze tak pozatym....
To nie olalem zadania mi wyznaczonego - staralem sie jak moglem...gdyby ktos sie pytal.
Ilear

_________________
Ilear aep Elleiseh, elf z zamilowania, Wladca swojego Pierscienia, Mroczny Krolik z Wysp Fajfusa, Niepokonany w walce na zapalki, Imperator ssajacych lizaki, zagubiony i pozostawony przez matke na pastwe jej dzieci...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 13 Gru, 2003 - 12:31
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Hehehehehe uuhehehe wiedzialem ze wkleisz kazdy moj list na forum.
Gosciu jestes bezbledny.
Poczawszy od bluzgania na ircu, czepiania sie kazdego slowa, wysmiewania mimo ze pomyliles mnie z rangrem az po slanie kreytnskich listow ktore napisane sa w stylu nie rekruta starajacego sie do gildii ale wymagasz odemnie rzadasz i wogole mam sie do ciebie dostosowac. Do tego mimo ze powiedzialem ze Kmarany z bractwa maja tego nei robic dalej wyrzynasz impur kir. a w logu nie mowiles nic bo nas nie widziales - stalismy ukryci. I sory ale tlumaczysz sie na forum a tutaj kazdy wie co znacze ze "zaatakowal" ciebie gornik buchacha nie mieszaj warlocka z rilem. Badz kurde konsekwentny. A placz na forum jest po prostu zalosny. Co do Myrra on by ciebie wywalil juz od dawna ale chcialem poczekac i dac ci szanse. Jak widac niepotrzebnie.

I zrozum jedna rzecz - to jest twoje zadanie, nie zadanie innych, pisanie listow w stylu musisz sie ze mna spotkac i wypisywanie miejsca jest smieszne. Mowilem od poczatku ci szczeze ze nie chce ciebie w bractwie - i zdania nie zmienilem. Nie wykazales sie niczym w tym czasie - do tego jeszcze wiecej narozrabiales. Mozesz sie wymigiwac na warlocku i sciemniac ale sorry tylko na warlocku. Tutaj jest forum tutaj wszyscy wiedza ze gornik nie zaatakowal ciebie sam, ze reptilion npc nie zaatakowal ciebie sam. Ze wycinasz non stop wioske, widziano ciebie tam bardzo czesto sa na to logi ktore zreszta sam tez wklejasz. Co ty sobie wyobrazasz ? I przestan do jasnej cholery wklejac wszystko na forum. Znalazl sie troll wiesciowy...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006