To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 10:24
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Re Drannor
Tak to jest z premedytacja tak zaplanowane..
I nie wiem czy jest az taka rownosc..
Wystarczy porownac ciebie i Ragara for example..
Nie wiem czy tak bardzo rowno wychodzicie..
I zeby nie bylo.. nie chodzi mi tu i umy itp tylko o czyste cechy..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 11:18






Jeśli wziąc pod uwagę iż Ragar ekspił w "innych czasach" i do tego ANI RAZU nie zginął w całej grze to ja osobiście nei widzę różnicy. Bo to co dodał Drannor tyczy się obecnej sytuacji. Tak dal przykładu napisze jak to z mojego punktu widzenai obecnie wygląda:
- trolle dla samotnej osoby odpadają (no może Ragar by sobie jakoś tam radził - ja razem z Murrumem byliśmy zmuszeni zrezygnować gdyż z największym trudem jednego trolla samotnego zlaliśmy)
- gobliny dla osoby na moim poziomie to bardzo mizerny exp - do tego obecnie są nawet zręczniejsze ode mnie tak że zlanie ogromnego końcy się mniej więcej na rannym Shocked
- harpie - te wydają mi się jako jedne z najbardziej atrakcyjnych - gdyż sporo ze swej szybkości straciły

podałem kilka rzeczy tylko dal przykładu. A jak dobrze rozumiem jedynie siłą wrogów się zmieniała a nie exp za nie. W takim wypadku - co teraz można zrobić jeśli sam Ragar niedawno mówił iż trafił na sytuację keidy 20 trollów (oczywiście nie na raz) zabijał na jednej lokacji. Teraz to by w 2 bardzo silne - albo 3 silne postacie trzeba było tam chodzić by móc jako tako walczyć.

No chyba że exp za wrogów również się zmienił Confused Confused Confused

tomasir
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 13:27
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
A ja widze roznice..
Poziomy expa zmienilismy jakies pare tygodni po starcie muda i nie mozecie powiedziec ze Ragar byl wtedy juz bardzo wypasiony..
Do ostatnich zmian tez mieliscie wszyscy rowne szanse i jakos Ragar ciagle mial o te 20-30 srednia wyzsza.. wiec ja nie widze zadnego odmiesienia do terazniejszej sytuacji..

ps. zeby nie bylo ze Ragar mial jakies tam umy itp i dlatego sie wyexpil..
Nie widze stada wykreconych w kosmos kmaranow a tylko jednego..

ps2. I co ma zmiana w walce do tego ze potrafia sie tworzyc roznice miedzy graczami.. bo ja tylko pokazuje ze takie roznice sa.. i to dosc znaczne w niektoryvh przypadkach.. a ze wyjsc z zoltka jest balanlnie.. to coz.. tylko sie cieszyc..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue


Ostatnio zmieniony przez Ingwar dnia 12 Lip, 2004 - 13:30, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 13:29
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

re Ingwar kiedys statowo bylem blisko Ragara, bardzo blisko;p

A ginalem przez glupie zmiany wprowadzane przez wizow, ktore to wywolywaly we mnie frustracje;p, bo uderzaly wciaz w niezrecznych, czyli mnie;p

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 13:48
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
re Drannor
Jakbys mnie znal to bys wiedzial ze napewno nie mialem z tym nic wspolnego..
I ile wojen swiatowych przeszedlem przez Kmarany to wie tylko pare osob ktore te wojny prowadzily ze mna (po drugiej stronie oczywiscie)..

Ja nieraz wprowadzam zmiany ktore sa niepopularne u wszystkich graczy.
Nie mam nic przeciwko temu zeby mnie nie lubic.. nie wszystko sie wszystkim moze podobac ale uwazam ze te zmiany byly dobre..
Tymniemniej ze zmianami o ktorych mowisz nie mialem nic wspolnego..

ps. Mam nadzieje ze obecny system walki zadowoli i zrecznych i nie..
ps2. W dalszym ciagu sadze ze to nie jest tylko tym spowodowane.. Ragar pomimo wszystkich swoich minusow (a jest ich wpiruny i ciut ciut, albo i jeszcze wiecej) umie expic trzeba mu to przyznac i jakby nie patrzec spedzil na tym mudzie 2 razy tyle co kazda jedna osoba.. wiec mial troche czasu na zabawe..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 13:51






To czy jest wyexpiony czy nie mnie nie obchodzi. Faktem jest iż zaczął wcześniej grać więc ma prawo być silniejszy Wink

Ale proszę o odpowiedź na tą część mojej wiadomości:
tomasir napisał:

Tak dal przykładu napisze jak to z mojego punktu widzenai obecnie wygląda:
- trolle dla samotnej osoby odpadają (no może Ragar by sobie jakoś tam radził - ja razem z Murrumem byliśmy zmuszeni zrezygnować gdyż z największym trudem jednego trolla samotnego zlaliśmy)
- gobliny dla osoby na moim poziomie to bardzo mizerny exp - do tego obecnie są nawet zręczniejsze ode mnie tak że zlanie ogromnego końcy się mniej więcej na rannym Shocked
- harpie - te wydają mi się jako jedne z najbardziej atrakcyjnych - gdyż sporo ze swej szybkości straciły

podałem kilka rzeczy tylko dal przykładu. A jak dobrze rozumiem jedynie siłą wrogów się zmieniała a nie exp za nie. W takim wypadku - co teraz można zrobić jeśli sam Ragar niedawno mówił iż trafił na sytuację keidy 20 trollów (oczywiście nie na raz) zabijał na jednej lokacji. Teraz to by w 2 bardzo silne - albo 3 silne postacie trzeba było tam chodzić by móc jako tako walczyć.

No chyba że exp za wrogów również się zmienił Confused Confused Confused

tomasir


Czy owa trodność z niektóymi wrogami jest normalna? Bo mnie trochę zaczyna irytować taka sytuacja:
- kiedyś pokonuję sam trolla (nie bez trudności - ale bez ziół sobie radzę)
- potem przez króki czas (choćby tez Drake o tym pisał) trolle są ciężkimi przeciwnikami
- następnie znów trolle są normalne (aczkowlowiek nieco silniejsze niż na początku) - ale przy użyciu kilku/nastu ziół radze sobie z trolle + gobem
- obecnie dwie takie postacie jak ja z największym trodem pokonują pojedynczego trolla
- za tydzień Question

Dlatego chcę wiedzieć czy tak jak jest teraz znaczy już "normalnie" (oczywiście trolle są tylko dla przykładu podane)? Bo niektóre expowiska znów stają się wybitnie nieatrakcyjne - a możliwości expienia dla mnie czy choćby Drannora stają się mocno ograniczone. A chyba nie chodzi o to by wszędzie w drużynach chodzić Confused (jak grałem dziś rano - wtedy zazwyczaj gram - przez całą mą gre nie było nikogo innego Crying or Very sad ).
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 14:20
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
To ja napisze tylko czemu tak to wyglada..
Mysle ze wielkich rewolucji juz nie bedzie choc minimalne dostosowania sie moga odbywac..
Sprawa wyglada tak ze:
1 - zaczely dzialac umy na calym przedziale a nie tylko powyzej pewnego poziomu wiec nawet biedne trolle z umami niziutkimi zaczely ich uzywac.. (gracze zreszta tez czemu nikt napewno nie zaprzeczy)
2 - zostaly obciete troche zboje a wiadomo ze gracze chodzili jako puszki.. (to tez nie wroci bo potem dla rownowagi trzeba by wszyskim npcom pisac wszystkie warstwy zbroi a to nie ma sensu, no i osoby ktorym nie pasuje chodziw w plyctach dostawaly najbardziej po dupie)
3 - walka z wieloma przeciwnikami jest mniej skuteczna (chodzi o defensy) wiec nagle 2 trolle to jest wogole kosmos Smile
4 - zaczela troszeczke bardzej w walce miec znaczenie sila wiec wiekszosc npc ktorym natura nie dala zrecznosci a dala sile moze sie nareszcie wyszalec i robi to z premedytacja.. (gracze tak samo)

Reasumujac (jakie ladne slowo mi wyszlo) uwazam ze nie jest zle.. w tym momencie wszyscy maja szanse na zabawe a nie tylko ci zreczni tudziesz inni ktorzy maja uniki.. (to jest moje osobiste zdanie i prosze nie mieszac do tego calego muda)
Nie trzeba tez byc puszka zeby byc tym jedynym ktory cos moze zrobic..
A to ze zmienilo sie to czy owo.. coz trzeba by sie naumiec korzystac z plusow dawanych przez system.. a jest ich wiele..

ps. w razie jakichs naprawde wielkich problemow z danym terenem prosze zglaszac bledy..

ps2. proponuje poszukac expa na terenach mniej uczeszczanych.. to ze tam gdzie napisaliscie byly istne kopalnie i ta sytuacje sie teraz troche zmnielila chyba niczego nie zmienia ani nikogo nie faworyzuje.. (no chyba ze ja tu czegos nie rozumiem)

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 14:38






Skoro jesteś skłonny do takich wypowiedzi pociągnę Cię za język Wink

A więc czy rzeczywiście wciąż istnieje dalej błąd (tak przypuszczam) iż cios wyparowany przez zbroję przeciwnika jest jak jego unik traktowany - taki się opis pojawia.

Jak to możliwe iż np. takie stwory jak ogromne gobliny takie zręczne się stały iż znaczną część naszych ciosów unikają? To niby jeszcze mógłbym zrozumieć - ale prosze spójrz do tematu walka w którym pokazałem jak wyglądała moja walka z trollem -
tu masz wycięte stamtąd statystyki:

Ja łącznie zadałem 62 ciosy z czego 15 zostało unikniętych przez trolla - 24,2 % uników. Trafiłem zatem 47 razy. Żaden mój cios nie został sparowany ani bronią ani przez zbroję.

Troll zadał 68 ciosów z czego 67 było celnych. Jeden został wyparowany przez moje zbroje (1,5 %). Z tego ogromna większośc ciosów była bardzo silnych (gruchocze, perfekcynie obija, kruszy, itp).

Czy zatem uważasz iż tak dla przykładu - ja jako krasnolud nie jestem wstanie uniknąć ani jednego ciosu trolla zaś on - z założenia olbrzymia dośc powolno osoba unika spora ilość (nawet przy założeniu iż połowa "owych" uników to wyparowania przez zbroję mamy zatrważające 12 % uników). No i jak wyjaśnisz iż mój sprzęt - bądź co bądź dość godziwy - zdołał wyparować raptem jeden cios wroga?

Czy może tamta sytuacja była po prostu wynikiem jakiegoś błędu.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lip, 2004 - 14:49






Ingwar napisał:

3 - walka z wieloma przeciwnikami jest mniej skuteczna (chodzi o defensy) wiec nagle 2 trolle to jest wogole kosmos Smile

Zapomniałem dodać więć teraz piszę...

Jeden troll to jest kosmos - 4 ciekawe kto będzie w stanie tankować -może Ci najmocniejsi z zawodówek - choci tak wątpię by długo wytrwali.

Z chęcią bym poobserwował jak Ragar walczy z choć jednym samotnym trollem - więc jeśli byłby na tyle uprzejmy to poproszę o loga Smile

tomasir
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Mauzol
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lip, 2004 - 07:52
Gość





Bardzo milo, moze nie tylko do Wizardow.
JAK SIE DO WARLOCKA ZALOGOWAC, CHOLERA?
Szukam, szukam i nic. Moze tez warto byloby popracowac nad stronka i umiescic tam port i inne rzeczy potrzebne do uruchomienia?
Bo ja np. nie mam zamiaru sciagac zMuda, ktory podobno jest skonfigurowany do Warlocka, poniewaz mam na dysku swoj Zmud, z ktorym nie chce sie rozstawac.
Jaki adres? Jaki port?
Pozdrawiam.
M.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lip, 2004 - 09:57






host: warlock.pl
port: 23
adr: 213.77.44.100

ps. przecież mogłeś ściągnąć i zobaczyć jakie są tam ustawienia Confused
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lip, 2004 - 12:38
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

Tips Cool
Jest to chyba wyrazny sygnal, ze strona pozbawiona jest jednej z najwazniejszych informacji. Widac gdzies to umknelo, adres i port powinien byc umieszczony tak zeby od razu rzucal sie w oczy po wejsciu na strone.

S. jaszczurka.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lip, 2004 - 13:37






Tomasir napisał:
host: warlock.pl
port: 23
adr: 213.77.44.100

ps. przecież mogłeś ściągnąć i zobaczyć jakie są tam ustawienia Confused


I przy okazji wyciepać moje konfigi etc? Nie dziękuje :]. Zdecydowanie to sie powinno znalezc na glownej:). I dzieki za te dane.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 13 Lip, 2004 - 13:47






Chyba nie zrozumiałeś. Mogłeś ściągnąć jakikolwiek program z warlocka. SPrawdzić ustawienia - wrzucić do swojego zmuda i chulać - nic byś nie stracił. Choć nie ulega wątpliwości iż owe ustawienia powinny byc na naczelnym miejscu widoczne
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ElVis
Temat postu: Polelfy  PostWysłany: 13 Lip, 2004 - 16:37
Gość





Wlasnie zaczolem grac na Warlocku i... coz fajnie sie gra. Wybralem rase ktora najblizej mi odpowiada i co spotykam polelfa!!! Ja chce byc polowka a tu taki Zoonk:( nie ma mozliwosci wyboru tejze rasy... Proszem dajcie znac w tej sprawie...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006