To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Jaka rase wybralbys/wybralabys w momencie otwarcia muda?
elf
18%
 18%  [ 19 ]
krasnolud
13%
 13%  [ 14 ]
czlowiek
8%
 8%  [ 9 ]
goblin
15%
 15%  [ 16 ]
niziolek
5%
 5%  [ 6 ]
ork
8%
 8%  [ 9 ]
kmaran
15%
 15%  [ 16 ]
gnom
0%
 0%  [ 1 ]
reptilion
10%
 10%  [ 11 ]
Wszystkich Głosów : 101


Autor Wiadomość
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 12:18
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
A gdzie ja napisalem ze szorstki znaczy gorszy?
Nie zauważyłem.

A jesli mo ktos zarzuci ze nie mam spojnej koncepcji Kmaranów to go chyba podrapie. Shocked

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gileadrael
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 12:25
Chochlik


Dołączył: 08 Lip, 2002
Posty: 121
Skąd: Łódź
Ghar: No i dobrze, za pysk i krotko trzymac. Czekalem wlasnie zeby szef zrobil z SC gildie orchianskich orkow. Jak do tej pory 99% spotkan jakie mialem z czlonkami tej gildii ustawiala ja w rzedzie gildii... hmm... 'bandyckich'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghark
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 13:31
Początkujący


Dołączył: 26 Gru, 2002
Posty: 23

re: Gileadrael
jedna rzecz...
Moim zdaniem praca nad rpgiem orkow jak rownierz ras typu kmaran, goblin i reptilion bedzie trwala przez caly czas dzialania muda, a to ze wzgledu na mala popularnosc systemu KC wsrod mudowcow, ktorzy zazwyczaj ograniczaja sie do Merpa Mlotka i Sapka...
Tak wiec kmarany mowiace "kuna" i orki wyskakujace z "cem" i "zaatakuj on sight" beda sie zdarzaly pewnie jeszcze dosc dlugo.

Moge sie nawet posunac do stwierdzenia ze w miare dobre odegranie postaci czlowieka, elfa, czy krasnoluda jest latwe bo trafiaja do nas narazie gracze ktorzy cos tam juz wiedza o fantasy i rpg wogole...
Natomiast ork, goblin, reptilion i kmaran to wyzwania dotychczas nie stawiane przed graczami polskich lpmudow.

Ghark
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 14:29
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Rozgladasz sie przez chwilke, poczym zdejmujesz zakrzywiona dluga szable ze sciany.
Azog bierze zakrzywiona dluga szable.
Hmmmmm...
Belkoczesz pijacko: chwilunia
Azog grzmi: Tak?, Ug...
Belkoczesz pijacko: bo czego jak czego ale zlodziejstwa nie lubie
Azog zaczyna glosno charczec raz i drugi, potem omiela gebom i spluwa czyms zielonym spomiedzy zebow.
Belkoczesz pijacko: Wiec oddaj szable
Azog grzmi: a na cholera ci szabla
Belkoczesz pijacko: nie dla mnie
Azog spoglada na zakrzywiona dluga szable z zainteresowaniem.
Azog daje ci zakrzywiona dluga szable.
Azog grzmi: dwureczna
Azog spluwa z niesmakiem na ziemie.
Azog grzmi: a bierz joa subie
Azog odchodzi na zachod.

Jezeli to jest prawozadny ork jak w KC to ja wymiekam...
Juz nas dosc podirytowal dobijajac slabszym od siebie koboldy a na pytania czy moglby przestac i dac nam w spokoju walczyc nie reagowal i szedl sobie jakby nigdy nic.
Az zastanawialem sie czy na skryptach nie chodzi.

Moglem zaatakowac i moglem pogonic. Ale nie zrobilem tego bo nie chce wprowadzac na warlocku takiej chamowy jak na arce ze najpierw bijemy a potem gadamy.
Wogole to szkoda slow.
Orki wyrzynajace Kar a jednoczesnie opiekuajce sie wioska goblinow. "Bo to jest inna domena" I co z tego ? Czy zmieniajac domene zmienia sie tez charakter orka ? Jezeli ktos lubi sobie powyzynac miasta to powinien wybrac inna rase a nie orki.
To w koncu nie sa bezmyslne ogry.

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghark
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 15:09
Początkujący


Dołączył: 26 Gru, 2002
Posty: 23

Ragar:
Podniosl szable ktora spadla ci kiedy ja brales z podstawek, oddal potem pierw upewniwszy sie ze jest ci potrzebna i to jest dla ciebie jest zlodziejstwo? Nie przesadzajmy.
Co do koboldow nie wiem nie bylem, nie widzialem nie wypowiadam sie. Pochwaly godne to to nie jest i sam tak nie robie, ale mozna znalezc tyle uzasadnien dlaczego tak zrobil ze od strony rpga co chcesz mu zarzucic? Kradziez expa? Razz

Co do wycinania Kar bo to inna domena... Nie wiem czy zaatakowanie raz czy drugi gwardie podpada pod wyzynanie calego miasta ale skoro tak to moze wyjasnie ze wladza Katana nie siega do Arhsen a orki maja dokladnie charakter "praworzadny zly" wiec nie jest to potulna straz miejska wlepiejaca mandaty za zle parkowanie ale potezna armia ktora wladajac nad spora czescia swiata i pilnujac tam porzadku na terenach innych/obcych zdobywa sobie prowiant, zaopatrzenie czy zwij to jak tam chcesz...
Przemarsze wojsk przez obce tereny konczyly sie zazwyczaj gwaltami, mordami i grabieniem mienia cywilow co wszystko bylo uzasadnione wyzsza koniecznoscia czyli zaspokojaniem potrzeb wojska.

Te praworzadnosc w Orchii narzucilismy sobie sami ustanawiajac wladze Katanow co nieznaczy ze na terenach nad ktorymi jej nie sprawujemy nie moze z nas wychodzic wlasnie ta zla strona naszej osobowsci.

Moje stanowisko brzmi:
Atakujemy w Arhsen i owszem, ale tylko takich ktorzy moga sie obronic i maja cos czego my pragniemy lub co moze sie nam przydac. W Orchii nie mozna im dotknac nawet wspomnianych przez ciebie goblinow.

Sam nie jestem niewiniatkiem i zapedzilem sie kiedys na poczatku potluc dzieciaczki w Trobhard ale zastanawiajac sie nad soba stwierdzilem ze nie licuje to z honorem zolnierza orka i po 1 razie przestalem i bede takiej postawy uczyl/wymagal od innych kompanijnych.

Z momentem kiedy Arhsen uzna wladze Katana zaprzestaniemy atakow. hehe Smile

Ghark
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 15:37
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Jezeli dla ciebie bylo to przyjacielkie tylko obejrzenie to gratuluje spostrzegawczosci. Zastanawiam sie czy gdyby byla dwureczna oddalby ... pewnie nie no bo w koncu lerzalo. Niewazne ze widzial jak to bralem. Co do kobow to zapomnijmy o tym, nie mam logow nie bede wyjasniac. Ale ktos kto wlazi po raz piaty dobija ci kobolda i slowa nie rzeknie, malo tego nie odpowie na twoje pytania to dla mnie zerowy rpg. Bo widzisz on nawet nie probowal wytlumaczyc tego rpgowo - wtedy bym mu wytlumaczyl takrze rpgowo dlaczego nie zycze sobie zeby tak robil i wszystko by sie pieknie po dobroci skonczylo. A takie olewanie i chamstwo tylko dlatego ze gra sie orkiem ?
Dosc ze orki maja juz reputacje zjechana.
Zgadnij miedzy innymi przez kogo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 15:47
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ork wzorowy powiesz Gharku?

To niech sie cieszy, ze nie zlogowalem jak prosil mi sie do druzyny, a potem meldowal sie na bacznosc (takim emotem ;P )

Dodam, ze wzialem go z wielka niechcecia, tylko dlatego ze prosil mnie Bajgiel, ale na samym poczatku go ustawialem ,ze to nic nie znaczy i zeby sobie nie obiecywal. Wyexpil sie awansowal, to teraz wszystkich ignoruje. Wielki mi ork.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gileadrael
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 15:53
Chochlik


Dołączył: 08 Lip, 2002
Posty: 121
Skąd: Łódź
Atakujemy w Arhsen i owszem, ale tylko takich ktorzy moga sie obronic i maja cos czego my pragniemy lub co moze sie nam przydac
jak do TEJ PORY - ciely obywateli miasta jak lecialo, gwardii nie tykajac. Dobrze ze Kharegn w koncu zalaczyl atakowanie gwardii za bicie npc karskich...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Notos
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 16:01
Początkujący


Dołączył: 07 Wrz, 2003
Posty: 14

Najwyrazniej OD TEJ PORY to sie zmieni.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghark
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 16:11
Początkujący


Dołączył: 26 Gru, 2002
Posty: 23

hehehe alescie siedli na biednego Azoga Smile

Przecierz to poczatki.

Komentowalem tylko przypadek z szabla jako ze zostal zamieszony log. Nie napisalem tez ze to bylo "tylko przyjacielskie obejrzenie".
Od Azoga nigdy dostalem listu w stylu "Moja meldowac sie na sluzba!" jesli wiesz co mam na mysli Ragarze i nie, nie zgadne o kogo ci chodzi.
Pewnie o mnie znajac zycie. hehe

Ucza sie chlopaki i jesli dolaczali do reptow czy cieli bezbronne npce to co ja moge za to? Wiecej tego nie zrobia ale nie mozna im tego rzucac w twarz przy kazdej okazji.

Podsylamy z Ingiem nowym orkom materialy o KC zeby poczytali troche i sie wczuli w klimat ale wyprostowanie pewnych rzeczy nie jest latwe.

Nic nie poradze na to ze arkadyjskie ogry zakladaja sobie orki na Wacku bo mysla ze to to samo.

Jeszcze jedna sprawa... Kompania jest gildia gdzie na rekruta przyjmuje npc bez mojej kotroli wiec podejrzewam ze beda podobne jazdy jak KGKS maja na arce i proba rozdzielenia na "rekrutow" i "kompanijnych" no ale to dopiero przed nami prawda? Smile

Ghark


Ostatnio zmieniony przez Ghark dnia 23 Paź, 2003 - 16:18, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 16:15
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Bo Rekrut to jest mniej niz szmata i trzeba mu to uzmyslowic.

PS: Bylo najezdzanie na kmarany? To teraz jedziemy na orki, a co...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghark
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 16:26
Początkujący


Dołączył: 26 Gru, 2002
Posty: 23

Drake zaloz se orka coooo? Smile
Przynajmniej ty kumasz ze rekrut to mniej niz zero. Smile
Ktorys z moich rekrutow urazony potraktowaniem, zglosil blad globalny w obsadzie stanowiska komendanta gildi orkow hyhyhyhy Smile

Ghark
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 16:28
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Przeciez ja kiedys bylem Rekrutem...
Sierzantem tez bylem kiedys..

Orkiem tez w sumie Wink

Orka moge ale dla erpega, a wy ciagle cholera expicie..

PS: wlasnie robie...zobacze jak to u was jest ;P

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 16:45
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Najezdzam na Azoga bo zachowuje sie jak zachowuje. Na nikogo innego nie najezdzam.
A log jest z wczoraj zeby bylo smieszniej wiem ze to sa poczatki ale on juz ma poziom uruka w Kompani a to do czegos zobowiazuje.
Cieszy mnie ze orki poczytaja o urukach bo napewno sie to przyda.
I szkoda ze nie ma nic takiego o Kmaranach to bym mogl wtedy jasno okreslic co jest normalne dla kota a co nie Smile

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 16:54
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Dajcie im do wykucia na pamiec slownik orkowo-wspolny i wspolno-orkowy ze strony:
www.krysztalyczasu.prv.pl zakladka odkrywanie swiata, zycie publiczne

Jak beda gadac z orkowymi wstawkami to bedzie git!

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006