To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 31 Paź, 2003 - 22:46
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Jaki taki maly link jak ktos nie czyta calego forum...

O rasach slow ..... *&^*%$$#$#^&%$(cenzura) duuuuuuuzo!

http://republika.pl/kc3ed/source/text/mainr/

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 04 Lis, 2003 - 22:17
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
Drake napisał:
Jaki taki maly link jak ktos nie czyta calego forum...

O rasach slow ..... *&^*%$$#$#^&%$(cenzura) duuuuuuuzo!

http://republika.pl/kc3ed/source/text/mainr/


co do tego linku z ciekawosci przegryzlem sie przez elfy ( by porownac)poza kosmetyka nie mozna sie do niczego przyczepic takie sa elfy a skoro jdna jest odwzrowowana reszta pewnie tez bedzie
pozadrawam

(jedno ale mam do iluzjonistow ale zostawie dla siebie)

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Lis, 2003 - 12:33
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Heh, to przeczytaj sobie orki...ze szczegolnym uwzglednieniem akapitu pt. Kultura. (ostatni).
To sie posmiejesz...
D.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 05 Lis, 2003 - 16:24
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
Re Ork:
wiesz Drake ja sie nie smialem ja to juz wiedzialem od dawna..
wiec z prawdy chyba sie nie smieje Cool ktos kto zyl na bagnie i zabijal sie nawzajem dla kawalka gulaszu z agawy ciezko go posadzac o manieru przy spole (klejnoty bogadztwa nie czynie Razz ) chyba przysiade tez na reszta ras.. by miesc czyste sumienie ... i moc powiedzec ze cos sensownego powiedziano o rasach i ich caloksztalcie Smile

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Lis, 2003 - 21:03
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Do jashczurow link:
http://republika.pl/kc3ed/source/text/mainr/repteksy.html

Aha, i jak ktos sobie przeczyta wojna to moze zrozumie, ze gobliny z ktorymi sie nie gada, sie zabija.
Jak mnie jakis samozwanczy (sic!) Straznik Krain pogoni za wyrzynanie bezbronnych goblinow (Nie Lesnych)powolam sie na historie i nie tylko.

PS: Obrazek jest ch.j.wy...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lis, 2003 - 20:35
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
A jeśli chodzi jeszcze o orki:
Spotkałem kilku graczy (przeważnie to były krasnoludy i elfy) twierdzących, że orki na Warlocku to bezmyślne, zielone pokraki nadające się tylko do ubicia. Strasznie się dziwili, gdy mówiłem do nich ładnymi, pełnymi zdaniami. Wink Ludzie, poczytajcie coś na temat orków w KC! To powoli staje się denerwujące Confused


Ynshrug, Kadet KSC
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lis, 2003 - 21:55
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re up:
Nestety malo jest graczy odgrywajacych orki z KC prawidlowo.
Zadziwiajaca wiekszosc odgrywa je tak jak ty mowisz albo jak ogry z OK i nie tylko z OK.

Druga rzecz, ze krasnoludy z Arshen maja pelne prawo nie lubic orkow i traktowac je jak im sie zywnie podoba. Te z Ochrii tez nie lubia orkow, ale traktowanie ich jak im sie zywnie podoba jest mocno utrudnione.

Elfy tez nie lubia orkow. Nawet bardzo. Ubic? Jak sie uda to ubija.

Co do tych dwoch ras to wzajemnie orki tez za nimi nie przepadaja. Za elfami przede wszystkim.

Repty to juz zupelnie inna para kaloszy. Z reptami jest podpisany pokoj. Repty daly orkom niegdys niezla szkole w sensie wojennym. Repty ork darzy chlodna rezerwa zabarwiona nutka pogardy. U reptow to jest glownie rezerwa.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lis, 2003 - 23:07
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
re up:
Jesli chodzi o orki - to sie juz zmienia. Przynajmniej jesli chodzi o zolnierzy Kompani. Przez czlonka gildii rozumiem wszystkie orki od Kadeta wzwyz - przy systemie "join in" wszedzie moga sie trafic rozne osoby (patrz Bezdomni KGKS z Arki). Ale jesli dana osoba bedzie chciala byc w jakiejs gildii (nie mowie tu tylko o orkach) to bedzie musiala trzymac sie pewnych wzorcow zachowan. Wiec uwazam, ze wszystko to jest kwestia "nauczenia" nowych osob wlasciwego zachowania. Nie wszyscy przeciez musieli wczesniej grac w KC, czy wiedziec na jakim swiecie bazuje Warlock.

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lis, 2003 - 23:13
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Tylko jedna domena..tylko jedna domena... Wink
Drake, w zastepstwie Zetara, ktory predzej czy pozniej sie przyczepi.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Meruru
Temat postu: ulala  PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 19:11
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Wrz, 2003
Posty: 35
Skąd: Olsztyn
fajnie sie tu toczy fajnie...
zaluje ze mnie tyle nie bylo tu....

ale pare slow wtrace....

co do ragara.. owszem expi... ale oporcz expienia moglby wykazac sie odrobina rpga, a o tymc hyba nie ma zielonego pojecia

kyllan - wspolczuje ci...

wizowie...
wam wspolczuje jeszcze bardziej

myrr- jestes najlepszym "kotkiem" jakiego udalo mi sie spotkac na wacku
choc niestety zaczynasz powoli przypominac ragara...

do orkow - zycze wyrozumialosci dla wlasnego mozdzku coby nie byl zielony

do elfow - co was tak malo?

do goblinow - jestescie boskie ;P

do ludzi - no ci sa chyba najormalniejsi...

jak cos pominiete to przepraszam...

do kmaranow.... nie idzcie w slady ragara, choc pewnie musicie...
jak to stwiedzil gdzies tam "rasowka jest jego"


aaa...
jeszcze do indhiry - wspolczuje i zycze wytrwalosci


ps.
pewnie dostanie mi sie za to tu i na mudzie.. ale przynajmniej bedzie jakas rozrywka
ps.2
przykro mi ze starczam sie do wymogow muda... moja kotka expi jak szalona bez skupulow

ps.3

no nic mi nie przychodzi wiecej do glowy.. ide spac.. juz 3 dni na nogach bez snu...

_________________
Kiedy nici sa na niebie,
Pernie! twoi jezdzcy bronia ciebie!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 19:27
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Meruru zmartwie ciebie - wszystkie nowe koty nie expily na wioskach ale na zlych npcach. Wiec twoje zachowanie teraz jest niesmaczne conajmniej (wyzynanie wiosek w orchii). Pozatym czemu swoje zale wyladowujesz na forum a nie w grze ? Czemu tam sie nie czepisz czegos ? A i apropo ostatniej rozmowy - popatrz na zdjecie obok i pomysl jakie to zwierze. I Pomysl ze kmarany to nie sa kotki domowe. To sa kotowate a kotowatych jest duuuzo. I maja rozne zachowania. I sa takie co szczekaja, co wyja, co warcza.
I spojrz tez na swoje zachowanie - nikt go nie wywaleka na forum... az zaluje ze nie mam loga z pierwszego spotkania twojej Kmaranki ... jakie "klimatyczne" teskty rzucales ktore maja sie nijak do warlocka.
Ale oczywiscie zjebac wszystkich na forum to latwo.
I bede odpowiedal na takie durne notki bo nie potrafie ich czytac spokojnie i olac.
Bo ten Mud cos dla mnie znaczy i nie lubie krzykaczy.
I jak masz jakies problemy to napisz dokladnie - nie podoba mi sie w tobie to to i to.
Wtedy bedziemy mogli podyskutowac a ja ci dam swoja liste Smile

ps. Nie wiem jak dla innych ale twoje ps2 sugeruje ze jestes zwyklym trollem wiesciowym - namieszac i zrobic jak najwiecej burdy zeby napsuc innym humor.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Meruru
Temat postu: hmmmmm  PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 20:43
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Wrz, 2003
Posty: 35
Skąd: Olsztyn
wyrzynannie wiosek...
nieklimatyczne teksty...

aj aj.. boli

Happy


moj drogi od rozmowy z firimkiem darowalem sobie pewne klimatyczne rzeczy, by nie zostac zjedzonym
nie jestem aniolkiem

mam tylko nadzieje ze kiedy wszytsko zostanie skonczone
swiat sie w pewnym sensie ustabilizuje
a racajac do wyzynaina wiosek...
mam na koncie paru wiesniakow i wojta
to nie sa cale wioski wyzynane
moze bys rozwniez zerknal na te wielce klimatyczne osoby wyzynajace nie tylko w orchi ale i arschen mieszkancow

i nikogo nie jebie
jeszcze nie
widac nigdy nie czytales notek apropo dies ire, juz niepamietam gdzie
moge sie popisac totalnym zjebaniem
ale po co?
czy to cos zmieni? nie
wiec ciut mijasz sie z torem...

pozatym czy kiedys mowilem ze kmarany to kotki domowe?

a logi zachowuj...
chetnie popatrze na swoje zachowanie z cudzych oczu
bardzo chetnie
i ciekawi mnie czy tez sa to logi takie jak na arce
bardzo wazne ktorych nikt nie byl w stanie pokazac...

ustosunkowales sie, dziekuje.

na tym skonczmy ta dywagacje, bo moze sie ona ciagnac w nieskonczonosc

pozdrawiam


aaa... apropo ps.2
co do trolli
niii
zawsze go daje
bo zawsze sie ktos znajdzie co mnie objedzie
a i czasem sprowokuje jakies fajne teksty...
takie jak twoj w ps.
spodobalo mi sie to "troll wiesciowy"

_________________
Kiedy nici sa na niebie,
Pernie! twoi jezdzcy bronia ciebie!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 20:56
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Wiesz co mnie smieszy na tym mudzie u starych testerow ?
Ze chca ustawiac wszystkich pod swoje widzimisie... a sami niekoniecznie musza sie starac.
Przestales dbac o rpg ? Bo cie ktos zje ??? No bez przesady to juz szczyt idotyzmu...
Wiesz co jest dziwne ? Ze mimo ze mnie na mudzie praktycznie nie znasz, z irca tez nie masz zadziwiajace pojecie o Bractwie, tym jak sie zachowuje i jak traktuje koty z bractwa i one mnie.
A co do twojej kotki - nie lubie jej jest chamska na mudzie i ciagle strzela fochy. A i tak ci pomagam bo pomagac lubie. I bede bo chce zeby jak nawiecej ludzi w to gralo, nie musze ich lubic. Graj jak najlepiej umiesz i pozwol na to innym. I pomysl zanim napiszesz kolejna notke w ktorej kogos zjebiesz z powodu zaslyszanych plotek.

Ale to jest ciezkie prawda ? Latwiej jest atakowac innych i dla smiechu zobaczyc jak sie bronia.

Czemu oj czemu kazdy tutaj chce ustawiac innych. No czemu ? To jakis mus jest ? Wyrocznie same.
I ciagle czekam na ten opis kmarana jaki przekreslilismy swoja gra. Ten z testow.

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2004 - 09:08
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
[quote="Ragar"]Wiesz co mnie smieszy na tym mudzie u starych testerow ?
Ze chca ustawiac wszystkich pod swoje widzimisie... a sami niekoniecznie musza sie starac.
...
A co do twojej kotki - nie lubie jej jest chamska na mudzie i ciagle strzela fochy. A i tak ci pomagam bo pomagac lubie. I bede bo chce zeby jak nawiecej ludzi w to gralo, nie musze ich lubic. Graj jak najlepiej umiesz i pozwol na to innym. I pomysl zanim napiszesz kolejna notke w ktorej kogos zjebiesz z powodu zaslyszanych plotek.

Ale to jest ciezkie prawda ? Latwiej jest atakowac innych i dla smiechu zobaczyc jak sie bronia.

I ciagle czekam na ten opis kmarana jaki przekreslilismy swoja gra. Ten z testow.

Ragar[/quote]

No no Meruru to taki znow 'stary' tester nie jest. Ja jestem mlody, bo znam pare osob ktore testowaly na pol roku przede mna, albo i rok (ja testowalem ponad rok jak to kogos interesuje. Tyle odnosnie stazu.
Odnosnie kmaranow wogole. Taka jest prawda, moze i Mer jest chamska bezczelna i co tam chcesz. (w moim towarzystwie sobie chyba nie pozwala Wink ) ALE jest jedynym kotem, ktory mimo iz w garsci ma magiki, moze expic jak mu sie tylko chce i raczej powinien (kot)i czas ma na necie ograniczony to wdaje sie z reptilionem na trakcie w dyskusje o pogodzie. O tym ze moknie futerko i w ogole. Nie widzialem zadnego kota, rpgujacego tak przy innej rasie (moze macie swoj rasowy erpeg, ale przy innych tez sie trzeba zachowac zeby nie wyszlo MC-takie jak na poczatku). W ogole nigdy nie widzialem, zeby jakis kot np. zachwycil sie pelnia ksiezyca, czy cholera wie czym.
Aha, i dyskusja dyskusja. Nikt, ani ja ktory mam gildie w toku, ani Mer ktora gildii nie ma, nie przejmowal sie ze nie ma odpowiednich emotow do takiego erpega. Od czego jest namysl sie... (wiem ze spora czesc osob to potepia, ale jak sie nie ma mozliwosci to tak wlasnie trzeba).

Nic nic juz nie mowie. Wracam do swojego poletka.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2004 - 09:33
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Alez Drake doskonale popieram rpgowanie i trzymacnie klimatu ale moze z innej beczki - nigdy nie zdazylo mi sie zebys mowil cos o ksiezycu, jaka ladna pelnia czy pogoda. Wiesz to dziala w obie strony. Jak widze ze ktos milczy i nic nie mowie to co sie bede produkowac ? A jezeli chodzi o rpg, to z Myrrem fajnie nam sie kiedys z elfami gadalo o Duchu lasu i szamanach. Fajnie sie rpgowalo z Bagorem, Fajny jest klimacik z wizami jak posessna kogos i maja pomysl. Drake ja do ciebie nic nie mam ale nie widzialem u ciebie ani razu rpga...

I czy pisze notki na forum ze Drake to expiarz, ze nie umie rpgowac - ze biedne beda te repty z jego rasowki - beda musily isc w jego slady... ?

Nie robie tak. I nie rozumiem tylko dlaczego wszyscy tak postepuja w stosunku do mnie. Nie do Surrii, Myrra, Fernira, Saorala, Zealuuna czy innych kmaranow. Tu nie chodzi o to ze masz pretensje do calej rasy bo ich imiona nie byly wymienione nigdy. Jest tylko zly i przebrzydly Ragar ktory jest expiarzem. Naprawde tego nie widzisz ?

Taka przyklejona plakietka - wiesz sam ja sobie przykleilem bez sciemniania, chcialem zobaczyc jaka bedzie reakcja nie znajacej mnie spolecznosci Muda. I jest jak na arce - nie znam ale potepiam, nie proboje nawet porpgowac bo nie ma sensu. I tylko z dobrymi znajomymi czy wizami mozna sobie posiedziec i dobrze bawic.
Wiesz rozmowa z gigantem to byl najfajniejszy motyw jaki mi sie zdazyl na tym mudzie. I Szkoda ze do tego trzeba wiza Smile

Tobie w konwencji Repta jest siedziec i milczec. Mi w sumie tez - po co mam zaczepiac innych nie jestem swirnietym goblinem. Koty tez maja swoja dume. I wez poprawke ze ty wchodzisz sobie pograc na godzinke dwie. A ja czasem siedze juz 15 godzine i naprawde ale to naprawde nie mam sily Rpgowac z jakims zaangarzowaniem. Po prostu z wykonczenia. Ale zawsze jak ktos ma pomysl to z nim pogadam. Tylko ze zazwyczaj jest tak ze to od innych oczekuje sie zeby nawiazali rozmowe, wymyslili cos ciekawego.

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006