To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 10:49
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Ragar... chcialam zauwayc jedno .. bo o reszcie nie mam co pisac ( jestem jedynie zalamana i moje przypuszczenia co do Ciebie niestety sie sprawdzily) no ale... co do tchorzostwa i gowniarstwa przy podpisywaniu sie jakos gosc... przejrzalam forum i notki ... i byla tam tylko jedna ktora napisal gosc.. tylko ze, widac biedaku masz slaby wzrok i nie czytasz uwaznie... pod notka "goscia" byla notka Draka wyjasniajaca ze to on pisal jako gosc... coz... kmarany maja pewnie slaby wzrok a i ze spostrzegawczoscia widac kuleja.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Paź, 2003 - 14:21
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

No masz racje nic takiego nie zauwazylem ciezko sie przekopuje przez caly topic. Wiec Draka za to przepraszam.
Co do reszty to zapraszam na irca skomentowac bo komentarz ze obawialam sie czegos itp zupelnie nic nie wnosi.
Nie hcce tutaj odwalac pyskowki na wiesciach bo wlasnie tak to z mojej perspektywy wyglada.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gileadrael
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2003 - 12:20
Chochlik


Dołączył: 08 Lip, 2002
Posty: 121
Skąd: Łódź
Cytat:
MIASTO WIDOK OGOLNY
------------------------------
Dziwacznie piękna kolekcja wieżyczek, mostów i budowli, które zdawały się być stworzone tylko dlatego, ze ktoś uznał, że będą dobrze wygląda


To nie jest opis olgrionu, ale elfiego miasta w wfrp.
A ze zerzniety przez paru autorow to coz... opis lesnych elfow na stronie o kc tez jest zywcem przepisany z wfrp.[/quote]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2003 - 17:19
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Gil ... jak jestes taki spec to moze napiszesz pare opisow lokacji ??? jakas ulice moze? Port ? Masz moje gg .. zawsze mozesz sie zapytac o cos... zawsze mozesz dostac mape Olgrionu...
tylko jak widac na razie to mowisz tylko a jak przyjdzie do pomocy to hmm... ostatnio nie wiem kiedy z Toba rozmawialam na temat pomocy przy pisaniu... i od tamtej pory ani slowa na ten temat od Ciebie...
Wiec zamiast pisac ze to jest z wfrp a to nie... napisz cos i pokarz jak Twoim zdaniem ma byc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2003 - 18:06
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
Gil...l to nie byl opis Olgrionu tylko przytoczony fragmnet tego JAK sie miasta prezentuja bp cp jak co ale MIASTA we wssystich systemach charakteruzuja sie tym samym - przepychem pieknem lekkoscia - czy to Warhammer czy KC czy Tolkien.. tak wiec akurat pochodzenie cytatu bylo mi obojetne waze ze oddawalo ogolny klimat (szczegolowy to ja usiluje napisac w konwencji KC)

tyle gwoli medrkowatych wyjasnien....
a jak wspomniala Asta.. jak masz pomysly "wizje" i inne zapraszamy do wspolpracy dotyczy to wszystkich... kto wie moze TWOJ pomysl zostanie wziety i dodany do miasta...

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gileadrael
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2003 - 19:09
Chochlik


Dołączył: 08 Lip, 2002
Posty: 121
Skąd: Łódź
wedlug mnie elfy kc nie sa tak 'wyrafinowane' jak ulthuanskie. Zreszta nie widac tego w systemowym opisie miasta.
Potrafie pisac stylistycznie, ale nie poetycko... I jesli mam byc szczery - perspektywa napisania 20,30 opisow ktore potem zostana odrzucone jakos mnie nie zacheca - a tak konczyly osoby ktore probowaly cos pomoc. Mysle ze nie trzeba tracic od groma czasu i nerwow na opisach lokacji, ktore i tak malo kto czyta.
Poza tym, robie jeszcze na wacku 2 projekty, i wyglada na to, ze oba - a jeden na pewno - beda szybciej, wiec to one maja przewage.

p.s. Nie zapomnialem o tych ogrodkach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2003 - 19:53
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
coz twoj wybor twoj wklad...

nie sa tak 'wyrafinowane' jak ulthuanskie
BO to nie WFRP jak to sam powiedziales ale musze cie rozczarowac twoi ulubiency ze zlotych krolestw to emocjonalne dizeci prz 'zwyklym' (dziwne slowo i sztyczne ale przydatne akurat tutaj) elfie z oCHrii

ps (ogolny)
ja zadnego opisu nie odrzucilem ( czyzbys cierpienie za kogos?) bo osob ktore cos robia dla tego miasta jakos nadal jest tyle samo. i nawet nie zmecze palcow jednej reki by je wszysktie policzyc.

ps2 do wszystkich
przy takim mniemaniu potem wogle sie nie przejme ewentualna krytyka ze cos jest nie tak jak "ktos" mial wizje.. coz ...

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 24 Paź, 2003 - 23:04
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Zabawnie sie czyta dyskusje, ktore przeradzaja sie w klotnie.

Wiec idac Waszym sladem proponuje kasacje Ragara - za expienie!
Ogolnie wprowadzmy zakaz expienia. Albo mam pomysl - stosunek expa do rpga (czyli ilosci wykonywanych emotow) bedzie wyznaczal pewien wspolczynnik. Jesli ten wspolczynnik bedzie zbyt duzy to postac bedzie automatycznie kasowana - wtedy nie bedzie mozna nikomu zarzucic. Proste Very Happy

Echh.. spojrzcie na to z lekkiego dystansu. Jestem przeciwny czystemu expieniu - ale staram sie nie oceniac kogos tylko na podstawie jego statow - czy gracie tyle czasu co on? Czy znacie go blizej - probowaliscie z nim rozmawiac czy rolplejowac?
Blah... wszedzie beda expiarze. Ale bycie dobrym expiarzem nie wyklucza jednoczesnie dobrego rpga.

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2003 - 01:23
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Wczesniej byly opisy kmaranow na podstawie gier...
Graliscie moze w swietnego RPG-a pt Albion?
Przypomina mi sie tamtejsza rasa kotowatych. Moze za wyjatkiem chwytnego ogona, ktory mieli, a ktorego kmarany nie posiadaja.

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2003 - 12:55
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
COZ rozczaruje cie znam osoby KTORE expia jak "dzikie osly" i sa klimatyczne ... a skoro juz miales tak GENIALNY pomysl to cie rozczaruje ponownie - chesz kasowac - zglos wniosek.. - bo akurat mnie sie wydaje ze oceniamy kogos nie po statach tylko po tym jak sie zachowuje to ze ten 'ktos' na najwyzsze staty to negatywny skutek Razz tego ze expi - ale NIC - co wiecej? chyba to bo najbardziej klimatyczny tekst odnosi sie do poziomy w stylu ircowym.. zreszta deklaracje "zaczne byc klimatycznym kiedy bedize rasowka" mniejsza o poszczegolne slowa jest hmm delikatnie mowiac 'pusty' - zdecydowanie z wyzszymi umami bedzie bardziej klimatyczny - kiedy proste zachowania (nie tylko ragar (o nim juz az za duzo powiedziono) ale i duza czesc rekrutow po co wytykac palcami ;P) za szczyt kimatu ma ze ma mroki... "umie" 'powitac' i 'pozegnac" kogokolwiek nawet wspolplemienca... ) to ci wysilek umyslowy
wiec ja w MYSL wypowiedzi wyzszej (parsknij wesolo) proponuje gildie dla expiacych i nie expiacych prawda ze cie to zadowoli panie ork? zwolni cie z przykrego obowiazku trzymania pozorow klimatu (niestety ta dyskusja staje sie po woli niezrozumiala i juz nudna ale widac czesc nadal sie interesuje coz.. trzeba isc za (phi) glowem wiekszosc czy to dobre czy zle .. tam gdize ci wieksi... (genialnie))

ps.
w ramach dygresji
chyba kazdy wie co to sarkazm? nooooo niie?

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2003 - 17:25
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Co do orkow to chcialam dodac jedno (wydaje mi sie nawet ze juz gdzies ktos to pisal... ale nie moge sobie przypomniec gdzie)... wiec .. orki sa PRAWORZADNE... hmm... czy gracze'orki' wiedza co to znaczy? ( tak w kwesti rpga... )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 26 Paź, 2003 - 01:40
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Astaroth napisał:
Co do orkow to chcialam dodac jedno (wydaje mi sie nawet ze juz gdzies ktos to pisal... ale nie moge sobie przypomniec gdzie)... wiec .. orki sa PRAWORZADNE... hmm... czy gracze'orki' wiedza co to znaczy? ( tak w kwesti rpga... )


Moze jeszcze nie wszystkie... ale staramy sie. Kompania zrobi z nich dobrych zolnierzy Very Happy

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 26 Paź, 2003 - 13:12
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Karnak no ja mam taka nadzieje... w koncu od tego jest kompania Smile
Od siebie moge powiedziec tylko tyle -> POWODZENIA Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 26 Paź, 2003 - 13:41
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
NO... wlasnie.. ale i tak ELFY RLZ ... Twisted Evil Cool

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 26 Paź, 2003 - 13:45
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Kyllan zgadzam sie z Toba ale wydaje mi sie ze nawet nie musiales o tym pisac... w koncu kazdy powinien to wiedziec... Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006