To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 13:45
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
PS: To bylem ja jakby kto pytal...jak ja kocham jak mnie wylogowuje w trakcie wysylania notki..

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 14:05
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Hmm... Racja Drake ze nic dodac nic ujac ...
Ja powoli zaczynam byc rasistka... Kmarany won ze swiata Razz
Rozumiem, ze powinno sie myslec o graczach i robic wszystko by kazda z ras miala swoje plusy... by byla warta tego by zaczac nia grac. Ale... po rowno moze by tak ? Ja ostatnio mam powazne obiekcje co do tego czy wogole grac swoja postacia, skoro jej podstawowe RASOWE cechy (umiejetnosci) sa zminimalizowane... ehhh... wychodzi na to ze elf to miejsce gdzie plecy traca juz swa szlachetna nazwe... racja na kazdym mudzie na to wychodzi... pomimo tego ze normalnie elfy sa naprawde ciekawe, a przede wszystkim maja wiele do zaoferowania graczowi. Pomijajac jednak fakt elfow... przechodzac do innych ras w kwestii pazurow i innych zmodyfikowanych, przerastajacych nawet mozliwosci swiata fantasy rzeczach ( trzba pamietac ze swiat fantasy ma takze swoje zasady, granice... ) Skoro kmarany maja miec pazury... to ponawiam prosbe Draka o zmodyfikowanie innych czyli dodanie regeneracji, pancerza i czego tam jeszcze...
Moze ktos sie w koncu zastanowi nad tym aby zrobic muda tak by kazda z ras czula sie rowna drugiej... niekoniecznie pod wzgledem tej samej umiejetnosci.
Zreszta... kazdy wie o co mi chodzi.... Prawda?

E'ss
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 14:16
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
no mnie niewiele zostalo do dopowiedzenia
czlowiek mial byc uniwersalny
ork troche twardszy
krasnolud wytrzymaly
reptiolion wolnym pancernikiem
elf - w koncu nie wiem ..
kmaran - zawsze by z kapelusza...
jedyne do czego chyba nie mam zadnych obiekcji to goblin
a przynajmniej tak jak technicznie oni wychodza


i tylko w sumie to jak kogos przeginac to wszystkich a ine jedych
a jak nie to SOLIDARNIE zagryzac zeby i nie dawac nikomu niz za duzo..
jedno jest pewne musiecie wybrac mniejsze zlo.. wybierzcie inne a duzo osob sie zniecheci..
Kyllan

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Garagoth
Temat postu: BulBul...  PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 15:10
Mag Warlocka


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 184
Skąd: Orchia
No wiec tak.
Pierwsza kwestia, jak ktos jest expiarz dziki, to jego swiete prawo (R) i tyle.
Expuj tez.

Dwa, kmarany beda mialy pazury.
Trzy, Drake, sam testowales, sklerotyku jeden, Reptiliony naja AC na skorze. Z regeneracja pomysle.
Cztery, tak, elfy beda uprzywilejowane magicznie.

Piac, a co by bylo, jakby mi sie odechcialo?
Gdybym powiedzial: Zapomnijcie o tym, o tamtym... (tu moglbym duzo wymienic. Druga polowe rzeczy wymieniliby Ingwar i Indhira +Menta i Kharegn)... Co by bylo?
Powiem tak:
To jest SZCZENIACKIE zachowanie.
I tyle... bo tak najlatwiej.
A, powiedzcie mi jeszcze, kiedy wasze zadania zostaly puszczone mimo uszu? <cite> Dac wam lapke, to wyrwiecie z polowa korpusu. </cite> Mnie jest tylko jeden, jak myslicie, czy studuijac i kodujac rownoczesnie, to ile linii kodu moge wyprodukowac? Nas (kodujacych) jest teraz trzech. Dziekuje.
Garagoth.

_________________
Marudze, z przyzwyczajenia. Ale tak przyjaznie... zazwyczaj.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 22:56
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Co sie tyczy expienia. Expic to ja sobie moge na arce. Dziekuje, przyszedlem na tego MUDa ze wzgledu na erpega a nie expienie. Poza tym jak slusznie zauwazyles, nie tylko ty ale ja rowniez mam szkole.

Co sie tyczy AC.
Jak ja testowalem repty nie mialy AC, przynajmnij nigdy nie zaobserwowalem zeby jakikolwiek cis zatrzymal mi sie na luskach. A wierz mi obserwowalem, rozne inne zatrzymania, ktore nota bene nadal wystepuja i sa zdecydowanie bledem.
I nie tylko AC innych specjali tez. No tak ale tego drugiego to nie bylo za bardzo jak testowac skoro testowalem sam.

Co do regeneracji, we'll see.

Co do elfow, nie moja dzialka.

Co do odechciewania sie. A zauwazyles subtelna roznice miedzy Toba, a mna, Kyllanem, czy E'ss? Widac nie. Wyjasnie. My jestesmy graczami. Ty jestes wizem. A ze jestes wizem Ochrii, a kodujesz w Arshen to juz ze tak powiem paradoks MUDa.

I przepraszam za szczerosc, ale dla mnie SZCZENIACKIM zachowaniem jest zostawianie na boku jednej rasowki, ktora juz byla gotowa, a czesc lokacji gildiowych czeka na zakodowanie juz hoho, a druga czesc jest gotowa i lezy na biorku od jakiegos czasu. Rasowki, ktora jak sam rzeczesz juz testowalem i ktora generalnie byla OK. Zostawia sie ja na rzecz innej rasowki, ktora jest w powijakach, albo byla nie wiem jak to jest teraz, mowiac mi ze moja jest nastepna w kolejce.
Wiecie co? Mnie tak przyjmuja na arce do pewnej zawodowki. Caly czas jestem nastepny w kolejce, a w miedzy czasie dostalo sie tam niezlicze ile osob.

Przepraszam czym ta gildia sobie zasluzyla na standard pazurkow, ktory kodowany byl z mojego pomyslu dla reptow. Czym sobie zaslozyla na tak wysoki priorytet? Mimo iz jest teoretycznie z innego domeny niz ty jestes Lordem. Zakodowales krasnale. Nie sadzisz, ze czas zajac sie wlasnym podworkiem?

Ja na prawde nie jestem zly, ani zawistny. Po prostu przez chwile poczulem sie robiony w balona. I nie tylko ja, mysle. I mozecie na mnie liczyc, tak jak moga na mnie liczyc osoby odpowiedzialne za werbunek w ww. zawodowce, tak jak moga liczyc osoby z tej zawodowki.
Ja jestem lojalny. Moze czasem mi odbija. Moze mam swoje humory. Ale zawsze posostaje lojalny, chocby to godzilo we mnie i wszyscy robili mnie w balona. Tak mam po prostu zasade.

No i lubie was. Ciebie Idhiro, Ciebie Garagoth, Ciebie Kharegn, Folko, Menta, Ingwar itd. Generalnie palam sympatia do wizom, przepraszam magow. I na prawde glupio sie czuje podkladajac wam swinie. No ale widac tak trzeba.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 22:58
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
PS: przepraszam za orty i inne literowki. Nie mam serca tego poprawiac.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Garagoth
Temat postu: Hym.  PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 23:07
Mag Warlocka


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 184
Skąd: Orchia
Widzisz, Draku....
Tak, pisze czasami cos dla Arshen.
_CZASAMI_
Bo tam jest tylko Kharegn, a ja nie mam ani serca, ani ochoty odmawiac.
Co do gildii i kolejnosci.
Nie, nie odkladam gildii Reptilionow za gildie Kmaranow.
Ona powstaja rownolegle... a jak uwazasz, ze za wolno, to chodz i poprawiaj codziennie za mnie 10-20kb bugloga, co?
Pazurki... to juz jestes swinia. Bo nie ja je przenioslem, tylko Indhira CIEBIE wyraznie zapytala, a TY powiedziales OK. Wiec ja tez sie zgodzilem, vox populi, vox dei. Mam cofnac?

Ech,
Garagoth.

_________________
Marudze, z przyzwyczajenia. Ale tak przyjaznie... zazwyczaj.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu: Re: Hym.  PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 23:17
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
[quote="Garagoth"]
Pazurki... to juz jestes swinia. Bo nie ja je przenioslem, tylko Indhira CIEBIE wyraznie zapytala, a TY powiedziales OK. Wiec ja tez sie zgodzilem, vox populi, vox dei. Mam cofnac?
[/quote]

Przepraszam za te pazurki, wyrwalo mi sie, nie mialem sie czego czepic. Pazurkow i tak nie chce do tego ksztaltu gildii jaki jest teraz moze kiedys to tych smokow, coscie mi ich obaj z Kyllanem wyperswadowali. Jak dla mnie wystarcza mlotki.

Poza tym powiem jak bylo, i byc moze ty tez pamietasz. Pazurki pisalem z mysla o rasowce reptow, rasowce kmranow (sic!), zwierzetach, nieumarlych walczacych szponami(niektore szkielety, ghoule, zombie, strzygi...)

Co do BUGloga chetnie czemu nie...Ja sam polowe tych bledow zglaszam wiec czemu by ich tez nie poprawiac. Wink

Ogolnie przepraszam juz nie bede. Wracam do pisania Roscor-Tornt.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Garagoth
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 23:21
Mag Warlocka


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 184
Skąd: Orchia
Dziekuje.

Przyslij mi opisy dojscia z traktu do gildii i opisy te brakujace.
I jak wtedy nie bedziesz mial gildii, to bedziesz mial podstawy do narzekania - bo kmarany maja zakodowane wszystko juz... to, co ja tam robie, to odpluskwianie. I tyle. Jak odpluskwie, bedzie gildia.

Jak dostane komplet opisow do Raptilionow, to tez bedzie gildia... nie z dnia na dzien, ale z dnia na mozliwosci.

Uff,
Garagoth.

_________________
Marudze, z przyzwyczajenia. Ale tak przyjaznie... zazwyczaj.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Paź, 2003 - 23:27
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ja tez musze odpluskwic to co dostalem od Cochisa. No i lekko to przerobic i wydluzyc. No iwkleic w mapke. ALe te mapke to masz tylko TY na mojej dyskietce, o ktora nie moge sie doprosic.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu: Następnym razem przeprowadźcie tę dyskusję na privie..  PostWysłany: 21 Paź, 2003 - 00:48
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Ech.. a ja jestem dobita i załamana i wogóle... świat jest brzydki i paskudny. O.
Gildia kmaranów jest w zasadzie gotowa - znaczy wszystkie lokacje już w niej są, tak naprawdę trzeba napisać procedurę przyjmowania i jeden drobiazg... a tak to można otwierać, tylko niestety ja nie potrafię kodować tak, żeby napisać jakąkolwiek gildię, a już napewno nie potrafię tak, żeby odpluskwić kod po kimś innym. Jakbym potrafiła to bym nie zajmowała Garagotha tylko sama się zajęła tym wszystkim, co jest związane z gildią kmaranów, do której to co poniektórzy pałają niezrozumiałą do mnie nienawiścią, o samej rasie nie wspominając, a tak się akurat składa, że mnie osobiście ta rasa się bardzo podoba, pewnie z tego powodu, że bardzo lubię koty i mam do tego prawo.
Co do pazurków to chcę, żeby były w gildii nie dlatego, żeby dać jakiegoś niewiadomo jakiego dopała kmaranom, tylko dla klimatu, nie są to 10 centymetrowe szpony, jakie pewnie wasza wyobraźnia już wyprodukowała na użytek waszych oczu, tylko co najwyżej 1-2 centymetrowe pazurki... wnioski można wysunąć samemu - tak naprawdę to głównie opisy i emoty związane z pazurkami... ale jeśli tak bardzo to wam przeszkadza to w sumie mogę olać gildię kmaranów i parę innych rzeczy, którymi się zajmuję.
Btw. proszę na sensowne pomysły "dopałek" dla niziołków, gnomów i goblinów.. skoro już ustaliliśmy, że elfy mogą mieć dopałę przy rzucaniu czarów (np. obniżone wymagania przy koncentracji czy co tam kto wymyśli), skoro mają do tego naturalny talent...
Ech, cisną mi się na usta pewne słowa na temat elfów, ale zachowam je dla siebie, żeby nie obrażać innych.

I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 21 Paź, 2003 - 01:12
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Gobliny maja dopalke w postaci wprost genialnego skryptu mowy. Nawet bez wiekszego starania sie o erpeg wychodzi z tego cudo. A jak ktos sie jeszcze stara to juz calkiem powala na kolana.

Dla reszty pomysle.

Garagoth:
Dyskietke poprosze, albo chociaz katalog cochis na maila, pliss. Bez tego nie jestem w stanie dalej pracowac.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 21 Paź, 2003 - 10:20
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Hmm... ja mowie tylko jedno... coz... mam do tego swiete prawo i wogole... Kyllan od dzis zostaje sam przy pisaniu elfow i Olgrionu... ja wracam na arke.

I przepraszam wszystkich ktorzy mieli nadzieje ze cos powstanie szybciej jesli mu pomoge... coz widac mam trudny charakter i ciezko ze mna dosc do porozumienia.

Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 21 Paź, 2003 - 10:25
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
jak powprowadzacie wiecej rzeczy chocby nawet cechy rzemiesnicze dopaly sie znajda gnomy uwielbija naprawia i robic krasnoludy kopac nisolki jesc ( niziolek jak mogbly sie nawet przejadac i tak dalej by chodzil) no ale nie wazne ja mowie o jednym jesli klimatycznie jednym cos sie dodaje INNYM tez trzeba a ze GRAM elfem na nim najlatwiej mi pokazywac roznice a MAgia ja jej nie widze i nie czyje I NIE CHE BYC skazany na magie..
ps do wypowiediz Asty... ja jak ktos chce cos o elfach.. to prosze uprzejmnie tylko jedno slowo o pospiechu a (dopowiem prywatnie i to mocno) SAM miast SAM gildie SAM wszystko co o elfach nam ten bol z enie che i spaprac wiec jak bede mial spaprac NIC nie zrobie..

co do magii .MNIE ona nie interesuje... coz wlaka o swoje widac nie ma sensu juz nigdie.. i nie mowie tego by kilka osob poczulo sie obrazonych tak poprostu jest.. a zaslanianie sie jest unikiem a nie odpowiedzia..

ps2. jak ktos sie poczul obrazony nie przeprosze powiedzialem prawe... a nie oszczerstwa..

zobaczymy kiedy sie uspokoje

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 21 Paź, 2003 - 10:40
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
JAK ktos che choc troche pomyslec nad "elfimi" sprawami niech sprubije choc kawalek oddac takie cos w opisachmista a dowie sie ile trzba sie nameczyc.. tyle odnosnie komentarza jak ktos bedize mial pretensje do mnie za tempo prac nad miastem..
chce ktos pomoc zapraszam chce ktos po mnie jezdzic NIECH SOBIE daruje niektorzy mnie znaja i wiedza jak na to reagueje...

MIASTO WIDOK OGOLNY
------------------------------
Dziwacznie piękna kolekcja wieżyczek, mostów i budowli, które zdawały się być stworzone tylko dlatego, ze ktoś uznał, że będą dobrze wyglądać Pod tymi niezwyklosciami architektury, wyrastają 'puszcze' zadbanych ogrodów i rzędy pięknych rzeźb. Sztuka upiększa każda ścianę; nawet okna są rozmaicie ukształtowane i pokolorowane w ten sposób, ze cale miasto połyskuje i iskrzy w dzień i w nocy. Samo miasto zawiera niewyobrażalną masę restauracji, muzeów, teatrów i miejsc zabaw. Nigdy nie spotkałem nikogo pracującego, ale tez nigdy nie widziałem rządnej pracy, która powinna być zrobiona.

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006