Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
krupek
Temat postu: Zapytanie do Wizów  PostWysłany: 22 Lip, 2012 - 13:54
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 06 Paź, 2004
Posty: 49
Skąd: KSC
Witam, jakiś czas temu miałem buga w postaci, miał zostać on naprawiany. Zostałem wyrzucony z gildii i miałem być przyjęty jeszcze raz.

Moje pytanie brzmi czy istnieje jeszcze taka możliwość aby mnie przywrócić do gildii w których byłem, tj. KSC, i Gwardia.

Teraz mam sporo wolnego czasu i chciał bym trochę pograć.

Pozdrawiam
Argoth

_________________
Be Kind, Control Your Temper And Most Of All Don't Abuse POWER.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
draris
Temat postu:   PostWysłany: 22 Lip, 2012 - 20:45
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Mar, 2012
Posty: 28

Napisz proszę na mudzie do mnie co się działo i kiedy. Z jakim zdarzeniem wiązało się usunięcie z gildii.

Tak na marginesie - czy przypadkiem nie byłeś komendantem KSC?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gruushka
Temat postu:   PostWysłany: 31 Lip, 2012 - 18:53
Skryba


Dołączył: 29 Maj, 2004
Posty: 52
Skąd: Minas Morgul
A czy ktoś móglby w końcu zrobić porządek z ZSK?

Przecież pogrzeby i delay miedzy nimi jest chory.

_________________
22:59 <Pancernik> Do zakopania jeden trup
23:00 <Pancernik> Jeden jedyny trup nic wiecej
23:00 <Pancernik> Trzeba wykopac glebszy grob
23:00 <Pancernik> Zeby nie wystawaly rece
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
draris
Temat postu:   PostWysłany: 31 Lip, 2012 - 22:26
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Mar, 2012
Posty: 28

Gdyby nie było tego typu ograniczeń co robiłbyś po wybotowaniu tych swoich epików / półboskich i max treningów?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gruushka
Temat postu:   PostWysłany: 31 Lip, 2012 - 23:16
Skryba


Dołączył: 29 Maj, 2004
Posty: 52
Skąd: Minas Morgul
Jak to co? Próbowałbym zdobyc tereny Ghasha...

Ale od razu drugie pytanko:

Czemu "publiczny" quest na używanie magi jest niedostępny dla członków gildii Mordoru?

_________________
22:59 <Pancernik> Do zakopania jeden trup
23:00 <Pancernik> Jeden jedyny trup nic wiecej
23:00 <Pancernik> Trzeba wykopac glebszy grob
23:00 <Pancernik> Zeby nie wystawaly rece
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
enlond
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2012 - 08:23
Początkujący


Dołączył: 14 Cze, 2008
Posty: 12

TO ja tez, ja tez spytam.


1. Czy wiecie juz o bledzie w sloikach/woreczkach, ktore uniemozliwiaja wlozenie do nich czegokolwiek?

2. Czy jesli chcialbym porozmawiac z wizem w sprawie ew. awansu w gildii (jakiejkolwiek) bo szefostwo sie nie loguje to (lub tez jak twierdzi - nie ma w ogole komendy do tego) mam zglaszac blad, przyzywac czy pisac do Was na poczcie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
draris
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2012 - 19:56
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Mar, 2012
Posty: 28

enlond napisał:
1. Czy wiecie juz o bledzie w sloikach/woreczkach, ktore uniemozliwiaja wlozenie do nich czegokolwiek?


Zgłoś błąd w konkretnym woreczku / słoiku. Przed chwilą sprawdziłem słoik z Aer.

Wkladasz zlocistozolty spory kwiatek do otwartego szklanego niebieskawego sloika.

edit:

enlond napisał:
2. Czy jesli chcialbym porozmawiac z wizem w sprawie ew. awansu w gildii (jakiejkolwiek) bo szefostwo sie nie loguje to (lub tez jak twierdzi - nie ma w ogole komendy do tego) mam zglaszac blad, przyzywac czy pisac do Was na poczcie?


Jeżeli błąd występuje w gildii najlepiej jeżeli opiszesz go w zgłoszeniu błędu w przedmiocie gildiowym. Oczywiście im bardziej precyzyjny opis tym łatwiej naprawić błąd. Jeżeli chodzi o awanse w gildiach to nie przypominam sobie aby tego typu problem występował w gildiach w Orchii - jeżeli jednak wystąpi to poza zgłoszeniem napisz proszę do mnie list na mudzie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 13 Sie, 2012 - 19:25
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Czy ktoś może poprawić czary reptów?
Zgłaszałem na mudzie, ale bugloga chyba nikt nie czyta/nie ma czasu.

Kod:
mwypowiedz runa isa
Powtarzajac cicho ezoteryczna mantre, koncentrujesz sie na zrodlach wewnetrznej sily swojego umyslu.
Skupiasz swe mysli, dostrzegasz wyrazne ksztalty runy w umysle.
mwskaz goblina
Na flegmatycznym nieduzym goblinie nie znajdujesz wystarczajaco duzej powierzchni, na ktorej mozna by stworzyc rune Isa.


Kod:
mwypowiedz runa uruz
Powtarzajac cicho ezoteryczna mantre, koncentrujesz sie na zrodlach wewnetrznej sily swojego umyslu.
Skupiasz swe mysli, dostrzegasz wyrazne ksztalty runy w umysle.
mwskaz siebie
Na xxx nie znajdujesz wystarczajaco duzej powierzchni, na ktorej mozna by stworzyc rune Uruz.


Kod:
mwypowiedz runa kenaz
Powtarzajac cicho ezoteryczna mantre, koncentrujesz sie na zrodlach wewnetrznej sily swojego umyslu.
Skupiasz swe mysli, dostrzegasz wyrazne ksztalty runy w umysle.
mwskaz siebie
Niezdefiniowana metoda rzucania.
mzakresl krag
Niezdefiniowana metoda rzucania.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 13 Sie, 2012 - 20:58
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

draris napisał:
enlond napisał:
2. Czy jesli chcialbym porozmawiac z wizem w sprawie ew. awansu w gildii (jakiejkolwiek) bo szefostwo sie nie loguje to (lub tez jak twierdzi - nie ma w ogole komendy do tego) mam zglaszac blad, przyzywac czy pisac do Was na poczcie?


Jeżeli błąd występuje w gildii najlepiej jeżeli opiszesz go w zgłoszeniu błędu w przedmiocie gildiowym. Oczywiście im bardziej precyzyjny opis tym łatwiej naprawić błąd. Jeżeli chodzi o awanse w gildiach to nie przypominam sobie aby tego typu problem występował w gildiach w Orchii - jeżeli jednak wystąpi to poza zgłoszeniem napisz proszę do mnie list na mudzie.


Chcialbym podkreslic, ze awanse w Lesnych Elfach sa absurdalne. : D
Trzeba wykoksac tyle expa, ze nie da sie tego zrobic solo (chyba, ze w ciagu X lat), ewentualnie z koksowa druzyna na koskowych mobach (X miesiecy, bo na mega koksowych mobach to nawet na sredniej 300 elf nie wytrzyma rundy : p). Na arce latwiej podanie napisac i dostac sie szybciej wraz z zawodem, gdzie gra 70+ ludzi. : p

W tej chwili nie ma szans zwykly czlowiek zdobyc zawod nie expiac po 12H dziennie. : p
Pomijajac fakt, ze uniki i parowanie sa generalnie z dupy wziete, bo ni jak nie maja sie blisko do tarcz to ta gildia jest zryta. Wlasciwie wszystkie unikowe i parowaniaste gildie sa, no chyba ze wbije nadludzia (epika na bank wbije przed zawodem) w zrecznosci to pewnie cos juz zdzialam. Solo to moge ogromnego goblina zabic w rannym (75% potyczek tak konczy sie) i odpoczac z 5 minut (chyba, ze bede wcinal setki kwiatkow co moba). Z duzymi gobaskami sa nawet problemy. : D

Z uszu kipi mi kolosalna beka, bo tyle koksac zeby dostac zawod na mudzie, gdzie solo nie da sie expic elfem (ktorych staty sa tak prawdziwie z dupy, jak ich powszechne kojarzenie z pedalami) z mala iloscia graczy, ktorzy niechetni sa zawsze expic robiac 10H w kolko to samo podchodzi pod masochizm i widac dzieki takim progom odkrywam ciekawe zaburzenia w swojej zrytej glowie hyhy.

Tym samym prosba o obnizenie progow Lesnych Elfow oraz Lesnych Duchow.

Ale kij tam, zawijam uszy, wsiadam na szyszke i tyram dalej. : P

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."


Ostatnio zmieniony przez kisc_lawendy dnia 13 Sie, 2012 - 21:05, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
draris
Temat postu:   PostWysłany: 13 Sie, 2012 - 21:01
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Mar, 2012
Posty: 28

Drannor napisał:
Czy ktoś może poprawić czary reptów?
Zgłaszałem na mudzie, ale bugloga chyba nikt nie czyta/nie ma czasu.


Ktoś czyta i poprawia - ale do czarów reptilionów jeszcze nie zajrzał.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 14 Paź, 2012 - 22:30
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
kisc_lawendy napisał:
W tej chwili nie ma szans zwykly czlowiek zdobyc zawod nie expiac po 12H dziennie. : p Pomijajac fakt, ze uniki i parowanie sa generalnie z dupy wziete, bo ni jak nie maja sie blisko do tarcz to ta gildia jest zryta. Wlasciwie wszystkie unikowe i parowaniaste gildie sa, no chyba ze wbije nadludzia (epika na bank wbije przed zawodem) w zrecznosci to pewnie cos juz zdzialam. Solo to moge ogromnego goblina zabic w rannym (75% potyczek tak konczy sie) i odpoczac z 5 minut (chyba, ze bede wcinal setki kwiatkow co moba). Z duzymi gobaskami sa nawet problemy. : D

Z uszu kipi mi kolosalna beka, bo tyle koksac zeby dostac zawod na mudzie, gdzie solo nie da sie expic elfem (ktorych staty sa tak prawdziwie z dupy, jak ich powszechne kojarzenie z pedalami) z mala iloscia graczy, ktorzy niechetni sa zawsze expic robiac 10H w kolko to samo podchodzi pod masochizm i widac dzieki takim progom odkrywam ciekawe zaburzenia w swojej zrytej glowie hyhy.

Tym samym prosba o obnizenie progow Lesnych Elfow oraz Lesnych Duchow.

Ale kij tam, zawijam uszy, wsiadam na szyszke i tyram dalej. : P


Prawda. Smile Absolutna, za dużo ekspienia, a za mało zysków. Od zawsze. Kiściu... umarłem jak to przeczytałem LOL, ale na Arce też lipa straszna jeżeli o to chodzi...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kisc_lawendy
Temat postu:   PostWysłany: 15 Paź, 2012 - 20:41
Chochlik


Dołączył: 08 Paź, 2009
Posty: 149

Arka to tez dno. Jestes fumfel, masz gildie zaraz. Jestes nikim to staraj sie 12 miesiecy (a pieprze kontakty, bo mam ochote zobaczyc, czy Arka jest w ogole przyjazna nowym - nie jest). Ksenofobiczny kobieta lekkich obyczajów mud jeszcze bardziej zjebany niz Wacek : P. Tu przynajmniej nie kryja sie z fumfacja, bo na co kryc sie, jak nikt nie gra.

Rozumiem, ze to wypieki X wizow piszacych lokacje, kodujacych bronie, moby, eventy i kij wie co jeszcze. Ba, nawet rozumiem jebanie i posiadanie graczy w ich glebokiej czelusci otworu ziejacego czernia i smrodem, bo maja frajde z samego tworzenia i 'pewnie ktos kiedys trafi tu, albo tam, albo na tego moba'. Mud to kreacja dla samego siebie, nie dla graczy. Mysle ze niewiele jest wizow, ktorzy w ogole mysla o graczach. Masz wiedze nt. kodu to jedziesz! Tworzysz! Jestes bogiem. Jebie mnie to <jako np. wiza>, ze Twoje stopy maja haluksy, zyj z tym i chodz po trakcie, albo spierdalaj.

I bardzo fajnie, ze wizowie koduja. Tez koduje, tylko w innej materii i jestem z tego megasnie zadowolony. Problem w tym, ze kupa rzadka nie rowna sie hardej i srajac splukuja graczy niezaleznie od rodzaju kupska, przez co jest ich 0.

Teraz nie widze, jakiegokolwiek balansu juz. Wizowie, ktorzy interesowali sie mudem predzej umra niz wroca do Niego probujac robic zmiany, balansacje sily gildii itp. Bo zwyczajnie nie ma na to czasu, bo nikt nie gra i po co starac sie w ogole. Lepiej zakodowac schowany wibrator w krzakach, za czwarta galezia, pod mrowiskiem w mithrylowej sakiewce otwieranej kodem 1, 2, 3, 4 raz na apoke, ktory zadaje insta_self_kill osobie dzierzacej wyzej wspomniany epicki przedmiot self-podbojow kobiet.

Dostosowac ludzi do Wacka nie da sie, Wacka do ludzi tez nie da sie, ale da sie dostowac gildie do Wacka, gdzie mozna rzeczywiscie expic i napierdalac 12H (bez bota), by rzeczywiscie zauwazyc, ze cos Twoja gildia warta jest (mowie tu o Orchii, bo Srodziemie to kobieta lekkich obyczajów fuckshot w glowe na kwasie w kwestii bojowej). Mad

_________________
"Deszcz jest jak kwiat, który czuje się na odległość."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 16 Paź, 2012 - 06:57
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

hyhyhy, jaka wena, imo najglebszy Twoj post Very Happy
coz za wyrafinowanie!Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 19 Paź, 2012 - 19:04
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Hyhy Zarbek zagotował.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Julia
Temat postu:   PostWysłany: 26 Gru, 2012 - 16:52
Początkujący


Dołączył: 17 Maj, 2010
Posty: 14

Wykorzystam temat do własnego pytania w stronę opiekunów gry, bądź osób w niej rozeznanych. Kwestia raczej prozaiczna, mianowicie:

Da się jakoś odzyskać włosy po nierozważnym ogoleniu na łyso? Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006