Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herim
12 Temat postu: Konto Herim...  PostWysłany: 17 Lis, 2008 - 16:50
Początkujący


Dołączył: 27 Gru, 2005
Posty: 3

Cóż, daaaaawno temu grałem w tego MUDa i jednak się spodobał... zachciało mi się wrócić, ale... za nic nie pamiętam hasła. Próbowałem wszelkie, które używałem w tamtych czasach, również z liczbami, jakie mogły zawierać, ale nic. Na forum wszedłem dzięki funkcji "Przypomnij hasło" - wygenerowało mi nowe... Nie chce mi się tworzyć postaci od nowa, gdyż tam już miałem trochę wytrenowałem. Jakby co, mogę to jakoś udowodnić, że to moje konto, choćby dlatego, że to mój mail. Z resztą, gdybym chciał ukraść jakieś konto, zacziłbym się na coś mocniejszego, bo raczej świetnym graczem nie byłem. Razz

Adminów proszę o wysłanie starego/nowego (whatever) hasła na mój e-mail (ten sam, na który zakładałem konto na forum - powinien być to również e-mail od konta w grze, o ile nie podałem tam czegoś w stylu nie@mam.pl) lub innego - to chyba jedyny e-mail, który wciąż mam z tamtych czasów, a przynajmniej używam). Przpominam, że mogę jakoś udowodnić, że to moje konto, czyli odpowiem na pytania typu znajomi, gdzie przebywałem najczęściej, pod jakie umiejętności szedłem itp. jeśli będzie trzeba.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 18 Lis, 2008 - 18:45
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Witam,

Niestety proces tworzenia hasla jest tak skonstuowany, ze po utworzeniu nie da sie go odzyskac. Procesz szyfrowania jest jednokierunkowy, piszesz haslo i jest ono szyfrowane i jako zaszyfrowane jest przechowywane w profilu gracza. Logujac sie podane haslo jest znowu szyfrowane i porownywane z szyfrem zapisanym.
Nie ma mozliwosci na procedure odwrotna. Jedynym rozwiazaniem jest skontaktowanie sie z Garagothem ktory moze wyczyscic haslo do 0 na kilka sekund przed twoim zalogowaniem.

Pozdrawiam,
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herim
Temat postu:   PostWysłany: 18 Lis, 2008 - 19:25
Początkujący


Dołączył: 27 Gru, 2005
Posty: 3

Chyba nie będę się fatygować... trudno, jak bardzo mi się zechce grać w Warlocka, założę postać od nowa... mimo wszystko, dziękuję...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lis, 2008 - 15:23
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

hm, tosz esail ci napisal, ze hasla ci nikt nie da tylko musisz dostac nowe haslo, chocby tymczasowe, ktore potem sobie zmienisz...
garagoth@warlock.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lis, 2008 - 15:57
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Przydałoby się adresy mailowe z odspamiaczami pisać. Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006