Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
mmaniek
Temat postu: Komentarze do tematu "Pytania do Wizów część III"  PostWysłany: 16 Lut, 2008 - 13:03
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Widzac ze ludzie tam niepotrzebnie zasmiecaja temat, zaklam nowy, inny, lepszy Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2008 - 13:25
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Drake's absolutli rajt.

Swoja droga na forum przydalby sie jakis solidny moderator.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2008 - 13:53
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Niby pytanie bylo do Wizow, ale skoro ktos moze pomoc ( np Drannor ) to chce znac jak najwiecej szczegolow. A bodajze Dziki bardzo sie spina z tego powodu. Ale to co powiedzialem - pytanie bylo DO WIZOW Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2008 - 14:51
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Bzdura, Dziki nie oczekiwal od niego ani pomocy ani odpowiedzi, nie powinien wiec byl sie wypowiadac. Logiczne...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2008 - 16:27
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Cytat:
jeśli nie jesteś wizem to nie odpowiadaj na moje pytania, możemy sie tak umówić?


Nie oczekiwal pomocy? Odpowiedzi?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2008 - 16:36
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Krzyś napisał:
Bzdura, Dziki nie oczekiwal od niego ani pomocy ani odpowiedzi, nie powinien wiec byl sie wypowiadac. Logiczne...


edit:
Zreszta czcza dyskusja, to wszystko nie moja brocha. Mi zalezy tylko na tym, zeby temat "pytania do wizow" pozostal pytaniami do wizow, a nie miejscem gdzie... rozni tacy beda odpowiadac za nich. Tyle z mojej strony, pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2008 - 18:11
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Ups, moje przeoczenie, wybacz. Poza tym, to prawda, przylaczam sie i rowniez pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lut, 2008 - 05:53
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Uwazam ze pomoc jest jak najbardziej wlasciwa o ile nie zasmieca tematu za bardzo jakims totalnym off topikiem (jak np moje uscislenie a propos podobnych zdazen). Natomiast wystepowanie o dodatkowe dane (i klotnia z tym zwiazana) to juz przesada.

PS: Drannor wciaz jet tu moderatorem. Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 04 Mar, 2008 - 22:03
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Coz, jesli chodzi o motyw z przedmiotami. Z jednej strony faktycznie wydaje mi sie ze ostatnio sprzet wyciaga sie coraz czesciej bo po prostu znika, zas z drugiej chyba nie zdazylo mi sie wyjac czegos z npca w jakims zlym stanie... Zas o sklepach niewiem, nie zabieram glosu gdyz w sklepach po prostu nie kupuje.

_________________
Kosmaty nieduzy pajak siedzacy na twoim prawym ramieniu opuszcza sie na pajeczynie na ziemie, po czym szybko wraca na swoje miejsce...

Prawie jak Yo-Yo.

Odnajdujesz 666 miedziaki, ktore wczesniej gdzies zapodziales.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 05 Mar, 2008 - 08:50
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Serwus.

A wyjmowales jakas bron sporo po apoce? Bo zazwyczaj jest tak, ze wszelkie wartosciowe przedmioty zostaja wyjete tuz po i tylko niektorym mobkom z jakas przydatna bronia zdarza sie ostac nieco dluzej, jak np. golem z lanca. Moze dlatego wlasnie nikt na to nie zwrocil uwagi.

Co do sklepow: chodzi tu o plecaki, sloiki (przykladowo w Aer-Morkir) czy bajery z nowego sklepu Esaila (co udowodnilem mu raz naocznie). Oczywiscie nie wiem, czy taka sytuacja zachodzi we wszystkich sklepach.

No i jeszcze trzymanie przedmiotow - grasz stosunkowo krotko, wiec nie wiem, czy jestes sobie w stanie to calkiem wyobrazic: kiedys z jednym plecakiem mozna bylo biegac i dwa miesiace, zdarzaly sie przypadki, ze niektore przedmioty mialo sie od zalozenia postaci i ciagle jeszcze dlugo by sluzyly. A teraz naprawde sie wzgledem tego srogo pogorszylo...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 05 Mar, 2008 - 09:54
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Krzyś napisał:
Co do sklepow: chodzi tu o plecaki, sloiki (przykladowo w Aer-Morkir) czy bajery z nowego sklepu Esaila (co udowodnilem mu raz naocznie). Oczywiscie nie wiem, czy taka sytuacja zachodzi we wszystkich sklepach.


Nie spotkalem sklepu gdzie nie zachodziłaby taka sytuacja. Do tej pory wystarczało wykupić jeden przedmiot (ten z "wystawy") i wszystkie kolejne sztuki miały już normalną trwałość. Problemem może być nowy sklep Esaila, gdzie koszty zakupów mogą dość utrudniać takie działania.
Podejrzewam, że taka sytuacja zachodzi wszędzie - do niedawna nawet w urnie sprzęt się starzał.

Krzyś napisał:
No i jeszcze trzymanie przedmiotow - grasz stosunkowo krotko, wiec nie wiem, czy jestes sobie w stanie to calkiem wyobrazic: kiedys z jednym plecakiem mozna bylo biegac i dwa miesiace, zdarzaly sie przypadki, ze niektore przedmioty mialo sie od zalozenia postaci i ciagle jeszcze dlugo by sluzyly. A teraz naprawde sie wzgledem tego srogo pogorszylo...


Ostatni plecak (ten, ktory rozpadł mi się w Ardzie) miałem przez ponad 40 dni życia postaci - podejrzewam, że gdyby lokacja nie wyczyściła się gdy na niej leżał nadal bym go miał.


Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
mmaniek
Temat postu:   PostWysłany: 05 Mar, 2008 - 10:26
Skryba


Dołączył: 03 Lut, 2008
Posty: 78

Krzyś napisał:
Serwus.
No i jeszcze trzymanie przedmiotow - grasz stosunkowo krotko, wiec nie wiem, czy jestes sobie w stanie to calkiem wyobrazic: kiedys z jednym plecakiem mozna bylo biegac i dwa miesiace, zdarzaly sie przypadki, ze niektore przedmioty mialo sie od zalozenia postaci i ciagle jeszcze dlugo by sluzyly. A teraz naprawde sie wzgledem tego srogo pogorszylo...



Niestety Krzysiu musze Cie rozczarowac, nie gram krotko Wink Mialem bardzo dluga przerwe, ale pamietam jak bylo. Dodam iz plecak ktory mam jest pierwszym ktorym kupilem ta postacia, baaaaardzo dawno temu. Dziwne

_________________
Kosmaty nieduzy pajak siedzacy na twoim prawym ramieniu opuszcza sie na pajeczynie na ziemie, po czym szybko wraca na swoje miejsce...

Prawie jak Yo-Yo.

Odnajdujesz 666 miedziaki, ktore wczesniej gdzies zapodziales.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 05 Mar, 2008 - 11:53
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
No wlasnie o to chodzi... Miejmy tylko nadzieje, ze ktos z tym cos zrobi, huh.

Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006