Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kungar
5 Temat postu: Gildia rasowa reptilionów.  PostWysłany: 25 Cze, 2007 - 11:18
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Proszę o pomoc kogoś kto grał kiedyś w martwej teraz (i w przyszłości chyba też) rasówce reptilionów.
Obecnie jestem jedynym aktywnym reptilionem i nie moge zapytać nikogo na mudzie.

Gildia ta jest napisana równie ciekawie i pokrętnie (żeby nie powiedzieć źle) jak ciekawa i pokrętna jest kobieca logika.
Po poświęceniu dziesiątek godzin na badanie problemu doszedłem do kresu wytrzymałości psychicznej.

Przebiłem się do etapu w którym trzeba opowiedzieć czeladnikowi o rozmowie w świątyni żeby skontaktować się w kowalem. Jeśli ktoś wie jak trzeba mu opowiedzieć o tej rozmowie
niech da znać.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 25 Cze, 2007 - 11:34
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Witam,

ja byłem:P

Komenda to bylo chyba: opwiedz reptilionowi o rozmowie z głosem.

Tam komendy są faktycznie pokręcone, pamiętam że nam wiz w ogóle pomagał dojść do gildii po tych pokręconych skałach.

Niestety - kierdy juz porozmawiasz z głosem to i tak nie dołączysz do gildii, bo potrzeba poparcia szefa gildii, którego nie ma:p

Życzę wiele wytrwałości,

Pozdrawiam
Cool [/url]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Cze, 2007 - 12:28
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Miałeś racje Drannor Smile

Vainroth Mistrz kowalstwa, reptilion.
opowiedz reptilionowi o rozmowie z glosem
Opowiadasz Vainrothowi swoja dziwna rozmowe z glosem i o poleceniu, ktore
otrzymales.
> Vainroth mowi do ciebie: Ach, wiec chcesz sie do nas przylaczyc? Oczywiscie
powiem Ci co masz dalej czynic.
Vainroth mowi cicho do ciebie: Hmm, nazywasz sie zatem Kungar...
Vainroth mowi do ciebie: Nikt mi o tobie slowem nie wspomnial, niestety nie
moge ci zaufac.
Vainroth mowi do ciebie: Wroc kiedy bedziesz gotow, a narazie Bywaj.
Vainroth schodzi marudzac na dol.
Fagron przybywa z dolu.


Kungar zalamuje sie ostatecznie. Crying or Very sad

A zostałem zapewniony przez pewnego czarodzieja, że poparcia nie trzeba.
No już nie muszę tam chodzić.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 25 Cze, 2007 - 12:38
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Cieszę się, że mogłem pomóc.
Szkoda, że nic to nie dało Evil or Very Mad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 26 Cze, 2007 - 11:14
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Uwielbiam takie pojebane sytuacje, gdy mozna sie zesrac kombinujac nad komenda.
powiedz reptilionowi o rozmowie
opowiedz reptilionowi o rozmowie
opowiedz reptilionowi co sie stalo
opowiedz....
i tak do usranej smierci...
jesli sprawa wyglada tak jak zostala opisana, sugeruje skasowac gildie i napisac od nowa(joke, ale procedute przyjmowania rzeczywiscie...) : PPP
zreszta reptiliony i tak sa w uprzywilejowanej sytuacji, kmarany na przyklad obecnie zupelnie nie maja jak grac.
niewiadomo kim sa, dlaczego sa- zyja w dzungli, gdzie moga sie ubierac w cieple plaszcze z kolnierzami z reniferów, no ogólnie totalna masakra w kwestii zalozen, w kwestii kazdej wlasciwie.
na prawde, chcialem grac, ale nie mam jak, i szczerze i z glebi serca sugeruje wizom w koncu podjac decyzje jakiego chca muda- i albo dokonczyc niektore rzeczy, albo je po prostu usunac.... bo jak od nie wiem no kilku ladnych lat cala RASA totalnie nie ma zalozen i w ogole nie wiadomo o co w niej chodzi... to sprawa robi sie slaba : PPP
buzi : *

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tens
Temat postu:   PostWysłany: 26 Cze, 2007 - 14:28
Skryba


Dołączył: 28 Kwi, 2004
Posty: 63
Skąd: Riddermarchia
Ciekawe kto to pisal Very Happy Czy aby nie szanowny Drake? Very Happy

_________________
"Empatia to twoj bol w moim sercu."
"Per aspera ad astra." (Seneka)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 29 Cze, 2007 - 01:50
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

Cienkie piczki jestescie =]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zug
Temat postu:   PostWysłany: 30 Cze, 2007 - 12:36
Początkujący


Dołączył: 30 Cze, 2007
Posty: 1

Cytat:
A zostałem zapewniony przez pewnego czarodzieja, że poparcia nie trzeba.
No już nie muszę tam chodzić.


Nie jestes sam.
Zugar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 30 Cze, 2007 - 22:09
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
System poparć jest i to już od bardzo dawna.. Pisany był około 2 - 3 lat temu(dokładnie nie pamiętam). Proponuje napisać do jakiegoś wiza, w sprawie przyjęcia. Bo inaczej nie ma szans się dostać.

Pozdrawiam Krun

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Warn
Temat postu:   PostWysłany: 01 Lip, 2007 - 09:47
Chochlik


Dołączył: 01 Mar, 2005
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Brawo Kungar!!!

Kibicuję Tobie od dłuższego czasu i ja osobiście ogromnie się cieszę (mimo że nie znam Cię ani na mudzie ani w realu), że dopiąłeś swego

Rośnij w gildii chłopie!!!

pozdrawiam

W.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 01 Lip, 2007 - 18:10
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Dzieki Warn.

Mam nadzieje że dzieki temu iż gildia będzie miała aktywnego członka więcej osób będzie chciało grać reptilionami. W samej gildii konieczne są zmiany.
Bardzo poważnie mysle o tym by zacząć pisać opisy do Gasty. Twierdza Gasta zdecydowanie powinna być podpięta. Choćby tylko Wysokie Miasto. Tam powinna się znajdować siedziba gildii i to co teraz jest na płaskowyzu plus swiatynia Reptiliona Wielkiego. Dziwie się że reptiliony których kiedys było więcej nic nie zrobiły w tej sprawie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 01 Lip, 2007 - 20:00
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Założenia tej gildii nie bardzo pozwalaja na umiejscowienie jej w Gascie.. Te reptiliony są raczej zbuntowane przeciwko władzy Orków. Z założeń, które zostały mi przedstawione(kiedyś opiekowałem się tą gildią) wynikało, iż są oni przeciwni władzy Orków w Ochrii jednak sami nie chcą w tej sprawie reagować.. tak po krótce.. W każdym razie przeniesienie ich do Gasty wymagało by zmiany założeń.. I dużych.. bardzo dużych zmian w gildii


Pozdrawiam Krun

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lip, 2007 - 13:33
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Właśnie założenia. Trochę to dziwne że gdy wymyślano gildie nadano jej taki właśnie kształt.
Reptilioni słynęli z prawości i waleczności. W systemie Kryształów Czasu podstawową profesją reptilionów był rycerz, ewentualnie wojownik.

Reptillioni wiele uwagi poświęcają bardzo starannemu wychowaniu dzieci. Powoduje to, że w momencie osiągnięcia pełnoletności ich charakter zostaje ukształtowany jako praworządny i nie zły.

Nie bardzo mi to pasuje do wizerunku ukrywających się gdzieś w gorach garstki buntowników.
Gdzieś czytałem, że elitarna kasta rycerska Reptexów była liczącą się siłą w Orchii dzięki sojuszowi z kilkoma wielkimi smokami. Zachowywali neutralność, ale mieli coś do powiedzenia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lip, 2007 - 14:35
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Oblukaj sobie to, chyba ze juz czytales:

Cytat:
Pod te linki wgralem na szybko piec zdjec z orginalnego podrecznika KC o reptilionach. Tak wiec.. jak ktos potrzebuje informacji to prosze sie nie krepowac Cool. Prawde mowiac sam mam po nich troche metlik w glowie gdy sie to porowna do tego co mozna znalezc na necie.

http://grundy.w.interia.pl/repty/1.jpg
http://grundy.w.interia.pl/repty/2.jpg
http://grundy.w.interia.pl/repty/3.jpg
http://grundy.w.interia.pl/repty/4.jpg
http://grundy.w.interia.pl/repty/5.jpg

Ps pliki sa dosc obszerne, wiec troche trwa ich zaladowanie.
Ps2. Sam kiedys sporo grzebalem na necie za infem o reptach i wychodzi mi na to, ze te piec plikow da wam wiecej pojecia o reptach niz chyba wszystko inne co mozna wyszperac o nich na necie razem wziete Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lip, 2007 - 15:11
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Dzieki. Nie niestety wcześniej nie czytałem. Troche to zmienia moje spojrzenie na reptiliony.
To co jest w internecie jest jednak nieco mylące.
Nie mogli mieć armi, ale była swoboda noszenia broni w królestwie Katana czego chyba reptiliony nie były pozbawione.
To oznacza że reptilioński rycerz czy rycerz-paladyn miał jak najbardziej racje bytu.


Ostatnio zmieniony przez Kungar dnia 03 Lip, 2007 - 11:14, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006