Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Tomasir
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 12:18
Początkujący


Dołączył: 09 Wrz, 2004
Posty: 3

Zerek napisał:
No coz Aranie... Jesli naprawde tak uwazasz jak piszesz, to stales sie pionkiem w wielkiej kpinie.
Razz


Całkowicie się tutaj muszę zgodzić. Ponadto zawsze miałem wrażenie iż lepiej by gildia czekała na właściwą osobę, niż brała pierwszego lepszego (notabene nową postać) a co najmniej wątpliwej przeszłości.

a co do mnie - sam odmówiłem (w końcu gram raczej okazjonalnie ze względu na pracę). Nawet u mnie w gildii nie ma chętnych (był wstępnie zainteresowany jeden - ale sprawa ucichła). I wygląda iż po chwili wzlotu znów będzie upadek...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 13:05
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Tomasir napisał:
Zerek napisał:
No coz Aranie... Jesli naprawde tak uwazasz jak piszesz, to stales sie pionkiem w wielkiej kpinie.
Razz


Całkowicie się tutaj muszę zgodzić. Ponadto zawsze miałem wrażenie iż lepiej by gildia czekała na właściwą osobę, niż brała pierwszego lepszego (notabene nową postać) a co najmniej wątpliwej przeszłości.

a co do mnie - sam odmówiłem (w końcu gram raczej okazjonalnie ze względu na pracę). Nawet u mnie w gildii nie ma chętnych (był wstępnie zainteresowany jeden - ale sprawa ucichła). I wygląda iż po chwili wzlotu znów będzie upadek...


Przepraszam, jestem tu nowy i kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Mam wrazenie ze starzy gracze wprost nie moga sie doczekac zamkniecia tego muda. Wrogiem numer jeden staje sie wiz ktory probuje go uratowac i kontrowersyjny gracz ktory jako jeden z nielicznych gra i jako jedyny zgodzil sie wziasc gildie (jesli dobrze zrozumialem).

Co do chetnych do wstepowania itd. to kogo maja sie zapytac na mudzie lub od kogo dowiedziec co i jak? Nie gracie, nie chce wam sie grac a macie pretensje do tych ktorzy cos probuja robic.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 13:31
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Hehe, chociaż jeden z rozsądnym podejściem do zaistniałej sytuacji.

O Arana i mnie się nie martw - jesteśmy zniezniszczalni;)

Hm, a co do tego, ze zgodziłem się wziąć gildie, to niezupełnie tak.
Otrzymałem propozycje stanowiska w kilku gildiach, które były otwarte
wcześniej, ale odmówiłem.

Opisałem magom, co by mi najbardziej odpowiadało i dlaczego autonomiczna, niezwiązana z żadnymi innymi graczami gildia jest dla mnie
najlepsza.

Aran (MG) z Esailem (Lord Orchii) przetrawili to i zgodzili się.


Mam tylko nadzieję, że nie zniechęcisz się czytaniem postów tych emerytów.

Pamietaj, Warlock jest najlepszym polskim mudem!

We want You!

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tomasir
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 17:48
Początkujący


Dołączył: 09 Wrz, 2004
Posty: 3

Kungar napisał:
Przepraszam, jestem tu nowy i kompletnie nie rozumiem tej sytuacji.


Każdy kto nie zna sytuacji lepiej niech zamilknie niż broni osoby, o której nic nie wie. A tak Cię oświecę: Drannor był w niemal wszystkich gildiach (zmieniał tak często jak się dowiadywał iż w innej ma więcej umów), kompletnie nie liczył się z innymi graczami (co niby jeszcze można zrozumieć) i regularnie oszukiwał wykorzystując błędy, albo choćby atakował na automacie (miałem na to dowody, które kiedyś przedstawiłem "najwyższym"). Więc jeśli dalej uważasz iż lepiej mieć takiego człowieka na czele jednej z najmocniejszych gildii (o ile nie najmocniejszej), to powodzenia w przyjemnej grze życzę...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 20:12
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Pozwolę sobie odpowiedzieć:

Tak, byłem niemal we wszystkich gildiach.
(Ponieważ przez długie okresy czasu bylem jedynym graczem tego muda)

Nie, nie zmieniałem ich jak dowiedziałem się o umach - grałem tam, gdzie aktualnie miałem ochotę.
(Ponieważ przez długie okresy czasu bylem jedynym graczem tego muda)

Tak, byłem szefem wielu gildii, a mogłem jeszcze więcej.
(Ponieważ przez długie okresy czasu bylem jedynym graczem tego muda)

Nie prawda, że nie liczyłem się z innymi graczami -nie liczyłem się tylko z Tomasirem:)

Tak, oszukiwałem i wykorzystywałem błędy, o których nawet nikomu się nie śniło.
(Ponieważ przez długie okresy czasu bylem jedynym graczem tego muda)
(Akurat to wszyło ostatecznie Warlockowi na dobre, ponieważ dzięki moim zgłoszeniom błędów wszelkie dziury zostały zatkane)

Nigdy nie atakowałem graczy na automacie. W ogóle w historii mojej wieloletniej gry na warlocku zabiłem tylko 1 osobę! I to niechcący:>
[Edycja: Ilość tą podwyższyłem dzis do 2]

Co do ostatniego - nikt na tym mudzie nie zalazł mi za skórę, tylko ty - wnioski więc wyciągnij sam:)

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 14 Lut, 2007 - 21:44, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tomasir
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 20:39
Początkujący


Dołączył: 09 Wrz, 2004
Posty: 3

Zabiłeś 1 bo więcej razy Ci się nie udało. A co do dzisiejszego - ulżyło Ci? Bo jak widzę to doskonale określiłem co będzie jeśli Ty staniesz się głową gildii. Po pierwsze od razu widać czym władasz dzięki znajomkom (albo wcześniejszym postaciom), po drugie jeśli to ma być mud Drannora (ostatnio byłeś biedny z tymi marnymi umami) to pozostaje pogratulować Aranowi i innym magom - udało się Wam zniechęcać skutecznie innych do grania...


update: Zapomniałem pogratulować wspaniałego RPGa przy naszym "pierwszym spotkaniu"

Stary srebrzystobrody krasnolud przybywa z polnocy.
Stary srebrzystobrody krasnolud plynnym ruchem zatacza luk turkusowym polyskujacym toporem bojowym rownoczesnie
odchylajac lodowy swietlisty topor do tylu i atakuje cie!


i właśnie po to potrzebował nasz bohater umy, bo inaczej by przegrał biedaczek...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 20:44
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

W tej chwili nie jestem głową żadnej gildii.

Czym władam? Wask mnie zabil z latwoscia 2 dni temu, a wczoraj patrol Morglithow, wiec nie czuje sie jakos bardzo wypasiony:)

Cytat:
po drugie jeśli to ma być mud Drannora (ostatnio byłeś biedny z tymi marnymi umami) to pozostaje pogratulować Aranowi i innym magom - udało się Wam zniechęcać skutecznie innych do grania...


Chciałbym zauważyć, ze miesiąc temu nie miałem gildii, a na mudzie były 2 osoby. Teraz gra powyżej 10:) Teoria więc biedna, ale niczego innego po Tobie się nie spodziewałem.

W sumie to nie widzę sensu, by dalej z Tobą rozmawiać.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lut, 2007 - 23:18
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ta gildia jest z zalozenia anty-PK.
Obsadzanie w niej PKowca jest kpina i zenada.

Plus gildia z takim specem i takimi umami nie powinna miec miejsca na mudzie ponizej 100 osob. Ale ja tu o niczym nie decyduje.

Drogi Aranie.
Nikogo z nas nie interesuje zostawanie zabawkami Drannora by mogl zemscic sie za wszelkie wyimaginowane zniewagi ktore go z naszej strony spotkaly.

Kungar napisał:

Przepraszam, jestem tu nowy i kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Mam wrazenie ze starzy gracze wprost nie moga sie doczekac zamkniecia tego muda. Wrogiem numer jeden staje sie wiz ktory probuje go uratowac i kontrowersyjny gracz ktory jako jeden z nielicznych gra i jako jedyny zgodzil sie wziasc gildie (jesli dobrze zrozumialem).

Co do chetnych do wstepowania itd. to kogo maja sie zapytac na mudzie lub od kogo dowiedziec co i jak? Nie gracie, nie chce wam sie grac a macie pretensje do tych ktorzy cos probuja robic.

Z ciebie taki nowy jak ze mnie dziad borowy.
Ale moge sie oczywiscie mylic.
Jak dla mnie poprawa umow i nagle logujacy sie reptilion to zbyt wiele zbiegow okoliczonsci jak na jedna bajke.
Drannor napisał:
Hehe, chociaż jeden z rozsądnym podejściem do zaistniałej sytuacji.

O Arana i mnie się nie martw - jesteśmy zniezniszczalni;)

Hm, a co do tego, ze zgodziłem się wziąć gildie, to niezupełnie tak.
Otrzymałem propozycje stanowiska w kilku gildiach, które były otwarte
wcześniej, ale odmówiłem.

Opisałem magom, co by mi najbardziej odpowiadało i dlaczego autonomiczna, niezwiązana z żadnymi innymi graczami gildia jest dla mnie
najlepsza.

Aran (MG) z Esailem (Lord Orchii) przetrawili to i zgodzili się.



Czyli dobrze myslalem. By za wszelka cene zatrzymac wiernego gracza (ktory pozegnal sie juz na forum) zaproponowanu mu stanowiska szefowskie w wielu gildiach, ale on laskawie odrzucil wszystkie, bo wymagaly zbyt wielkiej interackcji z innymi graczami i erpega., o zbyt malych umach i braku speca nie wspominajac. Zaproponowal najmocniejsza gildie na mudzie, wymagajaca od gracza najwiekszej mozliwej dojrzalosci, zarowno erpegowej jak i rownowagi psychicznej, a skrupulatnie mu ja przydzielono. I pierwsze co zrobil to ruszyl w tan zabijania wszystkiego co sie rusza (nie dziwota -z takim specem?).

Tak sie sklada ze mialem kiedys mozliwosc te gildie testowac.

Nie wiem czy smiac sie czy plakac. Chyba zaplacze.
Drannor napisał:
Pozwolę sobie odpowiedzieć:
(Akurat to wszyło ostatecznie Warlockowi na dobre, ponieważ dzięki moim zgłoszeniom błędów wszelkie dziury zostały zatkane)

Zgloszenia bledow?
Jakie zgloszenia? Czy mnie sie wydaje czy wykorzystywanie bledu calkowiscie wyklucza jego zglaszanie? Czego przykladem jest chociazby fakt w jaki sposob postac Drannor vol 1 przestala istniec.
Takie zglaszanie?
Kod:

<@drannor> Menta szelesci: firkraag moglbys sie przelogowac?
<@drannor> Niemrawo unikasz uderzenia stalowym porecznym morgensternem niewysokiego przysadzistego karla.
<@drannor> Zdejmujesz otwarty skorzany czarny plecak.
<@drannor> HYHYHY
<@drannor> no to
<@drannor> nei pogram ta postacia juz
<@drannor> ;p
<@C6> HYhyHYhy
<@C6> A co ? ;P
<@drannor> czitowalem se

Hyhyhyhyhy. Mam tego wiecej.
Drannor napisał:

Co do ostatniego - nikt na tym mudzie nie zalazł mi za skórę, tylko ty - wnioski więc wyciągnij sam:)

Aha, rozumiem ze ja moge logowac sie bez problemu? Zadnej nagonki nie bedzie?

Kod:

<@drannor> Udajesz przed smuklym jasnookim elfem, ze zupelnie cie on nie obchodzi.
<@drannor> hyhyhy
<@drannor> dobre
<@drannor> ;p
 <@am`> to grozi
<@am`> smiercia
<@am`> elfy sa grozne
<@am`> maja uniki na 80
<@am`> ktore i tak nie dzialaaja
<@drannor> na 3 ciosy lancy
<@drannor> jest taki elf
<@am`> czyj to sekond ?
<@drannor> meski czlonek go wie
<@drannor> pewnie draka
<@drannor> on ma podobno elfa
<@drannor> ;p
<@drannor> w sumie
<@drannor> to moze go
<@drannor> pkne
<@drannor> ;p

Licznik sie nie zmienil wiec mniemam ze Pknac sie nie udalo.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lut, 2007 - 09:33
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Drake napisał:


Kungar napisał:

Przepraszam, jestem tu nowy i kompletnie nie rozumiem tej sytuacji. Mam wrazenie ze starzy gracze wprost nie moga sie doczekac zamkniecia tego muda. Wrogiem numer jeden staje sie wiz ktory probuje go uratowac i kontrowersyjny gracz ktory jako jeden z nielicznych gra i jako jedyny zgodzil sie wziasc gildie (jesli dobrze zrozumialem).

Co do chetnych do wstepowania itd. to kogo maja sie zapytac na mudzie lub od kogo dowiedziec co i jak? Nie gracie, nie chce wam sie grac a macie pretensje do tych ktorzy cos probuja robic.

Z ciebie taki nowy jak ze mnie dziad borowy.
Ale moge sie oczywiscie mylic.
Jak dla mnie poprawa umow i nagle logujacy sie reptilion to zbyt wiele zbiegow okoliczonsci jak na jedna bajke.

Jak to jest byc dziadem borowym? Very Happy
Poprawa umow? Jakich umow bo nie wiem? Nie mam pojecia gdzie moglbym trenowac ani gdzie jest gildia rasowa reptilionow. Mialem nawet o to na forum zapytac. Jestem nowy. Dawno zalozylem co prawda inna postac ale gralem nia ze trzy godziny. Nie znam nikogo z magow, nie mam znajomosci. To nie pierwszy moj mud to prawda, wiec mam mniej wiecej pojecie jak sie poruszac. Wiekszosc komend jest zreszta identyczna jak na arkadii wiec nie trudno sie odnalezc.
Nie zalogowalem sie nagle. Ktos od was probuje promowac warlocka na "Twoj necie". pomyslalem ze sprobuje. Niestety traktuje sie tu nowych jak wrogow.
Wy wszyscy do PISu nalezycie czy co? Skad ta mania tropienia spiskow?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khigshu
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lut, 2007 - 10:44
Skryba


Dołączył: 09 Gru, 2004
Posty: 58

Kungar, olej Draka i całą tę histerię na forum, bo Ci tylko na zdrowiu źle wyjdzie. Nikt (prawie nikt) nie traktuje Cię tutaj jak wroga.

Kogoś boli, że ktoś inny dostał szefostwo zawodówki? Jego ból. Jak ktoś na podstawie tego, że kiedyś tam testował gildię wysnuwa wniosek, że ta gildia jest tak przepakowana, że Drannor kończy Gurtha i Apophisa w świetnej, no to jest śmiech na sali. Od tamtych testów teoretycznie mogło się w tej gildii wszystko zmienić.
Są jakieś tarcia na linii nowa zawodówka-krasnoludy z Ereboru? Wszystko da się rozsądnie załatwić, trzeba tylko chcieć
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lut, 2007 - 13:02
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Pozdrawiam was serdecznie:)

Drake - nic nie wiesz, a gadasz glupoty. Zreszta jak zawsze:)

Smieszne.

A raczej tragiczne;p

Cytat:
Ta gildia jest z zalozenia anty-PK.
Obsadzanie w niej PKowca jest kpina i zenada.

Jesli osoba, która zabija 2 graczy w 4 lata jest dla Ciebie pkowcem
to jestes zenujacy i tragiczny:)


Cytat:
Nikogo z nas nie interesuje zostawanie zabawkami Drannora by mogl zemscic sie za wszelkie wyimaginowane zniewagi ktore go z naszej strony spotkaly.


Dla mnie Ty na tym mudzie juz nie istniejesz:) Jedynie na forum wylewasz swoje żale, bo taki już jestes.

Cytat:
By za wszelka cene zatrzymac wiernego gracza (ktory pozegnal sie juz na forum) zaproponowanu mu stanowiska szefowskie w wielu gildiach, ale on laskawie odrzucil wszystkie, bo wymagaly zbyt wielkiej interackcji z innymi graczami i erpega., o zbyt malych umach i braku speca nie wspominajac.


Stanowiska zaproponowano mi juz wczesniej. Sa conajmniej 2 otwarte gildie silniejsze od Mistrzow - widać jak mało wiesz, a jak dużo gadasz. Normalne dla Ciebie.

Cytat:
I pierwsze co zrobil to ruszyl w tan zabijania wszystkiego co sie rusza



Szczególnie upodobałem sobie kozice w górach:>

Cytat:
Jakie zgloszenia? Czy mnie sie wydaje czy wykorzystywanie bledu calkowiscie wyklucza jego zglaszanie? Czego przykladem jest chociazby fakt w jaki sposob postac Drannor vol 1 przestala istniec.


Jak zawsze. Czerpiesz swoja wiedze z palca, czy z *upy?
Drannor NIGDY nie został skasowany za wykorzystywanie błędów.
A błędy zgłaszałem bezpośrednio Aranowi - po raz kolejny podkreslę,
że nic nie wiesz, a duzo gadasz.

Cytat:
Hyhyhyhyhy. Mam tego wiecej.


Nawet nie wiesz, ile mam lepszych:>

Cytat:
Aha, rozumiem ze ja moge logowac sie bez problemu? Zadnej nagonki nie bedzie?


Cóż, każdy gracz jest cenny - nawet taki jak Ty.
Graj sobie do woli:)


Cytat:
Inne gildie [...] o zbyt malych umach i braku speca nie wspominajac.


W innych tez byly umy i spece:)


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 16 Lut, 2007 - 16:06, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lut, 2007 - 14:54
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Cytat:
Nie zalogowalem sie nagle. Ktos od was probuje promowac warlocka na "Twoj necie". pomyslalem ze sprobuje. Niestety traktuje sie tu nowych jak wrogow.


To ja.
Kto traktuje nowych jak wrogow?
Ja oprowadzam, pokazuje co i gdzie, daje kase i rady:P

Jesli ktos odmowil Ci pomocy - znaczy, ze spotkales sekonda Draka Razz

Na mudzie panuje bardzo przyjacielska atmosfera i prawie kazdy tu chetnie pomaga nowym.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lut, 2007 - 15:32
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Witajcie,

Czytanie tego tematu coraz bardziej mnie meczy... Nie zamykam go bo niechce zeby jakis napalniec i zwolennik "spiskowej teorii dziejow" nie pomyslal sobie czegos i nie zaczal dymic bez sensu gdzie indziej.

Jezeli chodzi o Drannora, to ma on dla tego muda tyle zaslug co przewin, mnie osobiscie bardzo wiele pomogl piszac rozne opisy i zasypujac mnie pomyslami. Wieszanie na kims psow tylko dlatego ze costam zrobil nie jest zbytnio eleganckie (i jest to MOJE zdanie wiec prosze nie cwaniakowac i nie wdawac sie ze mna w dyskusje bo mnie i tak nie przekonacie ze jest inaczej). Co do spotkan z Drannorem, to zaczynalem zabawe w tego muda mniej wiecej w czasie gdy i on zaczynal, wiele razy go spotykalem na mudzie i nie mam z tych czasow zlych przezyc, to druga sprawa.

Trzecia jest taka... Jak ktos nie gra to nie widzi niektorych rzeczy i nie daja to prawa takiej osobie do wyrazania sadow. Szczegolnie odwolywanie sie do czasu testow jest bez sensu. Coz powiem tak przegladalem kod tej gildii i wlasnorecznie go przerabialem wiec Draku... Zielonego pojecia nie masz co zmienilem i jak silny jest PRZEROBIONY spec mistrzow. Gdybys poswiecil graniu tyle czasu co poswiecesz piszac notki na forum to moze zauwazylbys ze jest nowy grajacy reptilion i ze moze przydaloby sie uswiadomic tego reptiliona w realiach swiata, com? Oraz ze w Przebudzonych Reptilionach nastapily zmiany i nie sa to zmiany tylko w umach. Gdybys pogral troche wiecej jak godzinke to moze bys zauwazyl.

Coz... dosc sie naprodukowalem.
Podrawiam,
Zmeczony tym Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 18 Lut, 2007 - 12:01
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Faktycznie, teorie spiskowe są w modzie. Znaczna większość z Was wyciąga wnioski posiadając ograniczoną ilość informacji, co sprawia, że wnioski są błędne. Np. jak pisał Esail, Mistrzowie mają bardzo mało siłowo wspólnego z Mistrzami z testów. Jak dla mnie ten temat już nie służy dyskusji, stał się tradycyjnie miejscem kłótni dla dwóch nie lubiących się obozów graczy, i co gorsza, Magów. Piszecie albo o tym, co było kiedyś, a już od dawna nie ma miejsca, albo o tym, co rzekomo może się stać (Drannor zabijający przepakowanym specem całego muda), a też jakoś dziwnie się nie dzieje. Proponuje spędzać więcej czasu na mudzie, i jak pisał Esail, może wtedy będziecie chociaż wiedzieli, co piszecie. Temat zamykam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006