Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Aran
Temat postu: Wprowadzenie dla początkujących - Pytania i rady część III  PostWysłany: 04 Lut, 2007 - 22:52
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Witam! Tutaj możecie zadawać wszystkie swoje pytania związane z grą, a nie pasujące do innych tematów na forum. Polecam również zaznajomienie sie z działem FAQ na naszej stronie WWW pod adresem: http://www.warlock.pl/modules.php?op=modload&name=FAQ&file=index&myfaq=yes&id_cat=5
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zmazmazik
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 10:03
Początkujący


Dołączył: 16 Lut, 2007
Posty: 3

No to sie zapytam...

Eeeee najpierw niech kto mi powiem jak mam sie dowiedziec jaki jest kod mojej postaci, bo jak ja stworzylem i zaczole sie paletac po tej calej Orchii to zapomnialem Smile

Teraz, prosze mi wskazac jak tu sie czegokolwiek dorobic, bo chodze i nijak nie umiem czegokolwiek znales, zadnych map tu nie ma, jakis pomocy, z czego kozystalem na innym mudzie, i powiem ze jest to bardzo pomocne.

I chcialbym sie dowiedziec jak trafic do Srudziemia z tej calej Orchii... bo tam chcialbym grac. Juz sie nastawilem ze orki i goblity to zli i wogole, a tu sie paletaja orki z elfami i troche dla mnie to nienormalne, ale nie w tym rzecz. Bardzo ciekawi mnie ME.

Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz i pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 10:21
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Kod postaci? Haslo? Do MG z tym pytaniem chyba.
Jakies mapy sa na forum przez Drannora umieszczone. Ta na stronie muda jest przynajmniej dla mnie nieczytelna bo nie moge jej powiekszyc.
Dorobic sie jest bardzo latwo. Polecam przesylki i kroliki w Aer Morkir (o ile nazwy nie pomylilem Smile ) Rowniez w tej miejscowosci mozna zielarstwo wytrenowac u pewnej staruszki.
Do Srodziemia kursuje jakis balon czy cos w tym stylu, ale skad to sam nie wiem bo tez jestem poczatkujacy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khigshu
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 11:59
Skryba


Dołączył: 09 Gru, 2004
Posty: 58

Lądowisko balonu do Śródziemia znajduje się na południowy wschód od wioski Myshan-Kir.

Poza tym orki i gobliny SĄ złe i w ogóle Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad To, że nie atakują on-sight o niczym nie świadczy Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 13:43
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Czy chodzeniem po mrocznym lesie rzadza jakies reguly?
W poblizu skrzyzowania w gorach Achronich skrecilem na zachod czy tez poludniowy-zachod wszedlem po jakims czasie do mrocznego lasu i kierujac sie na poludnie wyszedlem na bagnach. Polazilem po tych bagnach, pobilem potworki (wlasciwie to bronilem sie przed potworkami Smile ) wszedlem znow do mrocznego lasu i znalazlem sie na cmentarzysku chociaz kierowalem sie na polnoc. Dzis w Aer Morkir wszedlem w las kierowalem sie na poludniowy zachod i nie przechodzac traktu znow wyladowalem na bagnach. Wszedlem w siec z bagien wyszedlem w mrocznym lesie. Wyszedlem z sieci w mroczny las na poludnie. Dalem ze dwa razy na poludnie raz na poludniowy-zachod i znow wszedlem do sieci od polnocy. Wyglada to tak jakby mroczny las wyrzucal w przypadkowym miejscu, jakby dzialal jak jakis chaotyczny portal magiczny.

Gdzie mniej wiecej (sam znajde) znajduje sie trener wspinaczki?
Chodzi mi o to czy jest on w Orchii czy tez musze udac sie do Srodziemia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 13:46
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Witam,
To jakas dziwna bajka Elf z Orkiem w jednym worku? to jakas pomylka,
a to, ze elfy nie odpowiadaja bezposrednia wrogoscia orkom tlumacz sobie analogiczna sytuacja jaka miala miejsce w polsce w czasie okupacji za niemca, ludnosc okupowana nie reagowala bezposrednia przemoca wobec okupanta bo wiedziala, ze represje dotknely by ja na wieksza skale, niz zadany uszczerbek wrogowi. Orki sa praworzadne-zle (z przmusu od gornego pewnej kasty rzadzacej)
natomiast gobliny teoretycznie sa neutralne choc bardzo czesto odbiegaja w kierunku neutralny-zly z powodu wspolpracy z orcza armia. Zaznacze jeszcze, ze to universum ma nieco odmienny wizerunek orka i goblina niz standardowa wersja fantasy, polecam czegos poszukac na ten temat pod slowem kluczem: Krysztaly Czasu.
Wybaczcie, ze tak malo napisalem ale ostatnio dosc mocno meczy mnie choroba.

Pozdrawiam

Schalazar z cieplych stron
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 13:49
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Mroczny Las - pozostaje tajemnica do pewnego poziomu umiejetnosci takich jak: spostrzegawczosc i wyczucie kierunku. Trener wspinaczki istotnie znajduje sie w Ochrii.

Pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 14:51
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Kungar napisał:

Gdzie mniej wiecej (sam znajde) znajduje sie trener wspinaczki?
Chodzi mi o to czy jest on w Orchii czy tez musze udac sie do Srodziemia.


Szukaj w Ranhar-Garze;]

Kungar napisał:

Ta na stronie muda jest przynajmniej dla mnie nieczytelna bo nie moge jej powiekszyc.


Zapisz sobie na dysku:)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 17:19
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Kungar napisał:

Ta na stronie muda jest przynajmniej dla mnie nieczytelna bo nie moge jej powiekszyc.

A ja polecam Firefoxa i Ctrl+'+'.
Nie trzeba nic zapisywać, kombinować wystarczy ta kombinacja kalwiszy.. A jak coś wydaje Ci się za duże do Ctrl+'-'.

Pozdrawiam,
Krun

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zmazmazik
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 22:04
Początkujący


Dołączył: 16 Lut, 2007
Posty: 3

Do MG... to go kogo...?? a Tu moze zamieszcze narazie.

Imie mojej postaci to Joel.
kod - nieznany Razz
adres e-mail. zmazmazik@o2.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lut, 2007 - 22:06
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
zmazmazik napisał:
Do MG... to go kogo...?? a Tu moze zamieszcze narazie.

Arana

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Elanis
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lut, 2007 - 16:15
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

Witam!
Mam pytanie czy ktoś ma rozpisek zapasu w udanym ataku/uniku i obrazen?
chodzi mi o to ktory opis najwiecej znaczy ktory najmniej ktory posrodku
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lut, 2007 - 17:20
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Elanis:
Rozpiski nie mam. Pytanie, czym sie rozni "perfekcyjnie rozgniatasz" od "niezdarnie rozgniatasz", jest obawiam sie na miare hamletowskiego "byc, albo nie byc".

Moje pytanie. Sa ziola typu storczyk i storczyk krwisty, a takze rozne czesci tego samego ziola, np. klacze i kwiat ciemiernika. Wystepuja one u zielarzy jako ciemiernik i ciemiernik, oraz storczyk i storczyk. Skad mam wiedziec co kupuje? Komenda "pokaz" u zielarza chyba nie dziala.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lut, 2007 - 17:23
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Z tego, co wiem, to ziola sie nie dubluja.
Nieprawidlowe rozpoznanie moze wynikac z niskiej umiejetnosci zielarstwa.


Kod:

Starannie oceniasz brunatnozielone rozgalezione klacze.
Jest to brunatnozielone klacze o wielu grubych odnogach, niezbyt przyjemnie pachnace. Zbytniej trudnosci nie sprawia ci rozpoznanie w nim korzenia ciemiernika zielonego. Spozywanie go nie jest chyba najlepszym pomyslem, jest to ziolo trujace.



Jest jeszcze inny ciemiernik?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Elanis
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lut, 2007 - 17:28
Początkujący


Dołączył: 15 Lut, 2007
Posty: 18

nie chodzi mi o takie przypadki ale na przyklad ledwo i niezdarnie to juz gorzej
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006