Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 22 Kwi, 2007 - 18:26
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Ano i tam jest gildia na tym płaskowyżu. W świątyni dumania zdaje się. Jakoś tak to się zwało...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Eithene
Temat postu: potrzebuje pomocy  PostWysłany: 26 Kwi, 2007 - 17:29
Początkujący


Dołączył: 26 Kwi, 2007
Posty: 1

Witam! Jestem calkowicie poczatkujaca w te klocki (najbardziej jak tylko mozna) i nawet nie wiem jak zaspokoic podstawowe potrzeby postaci typu glod... tzn jzu wiem jak zamowic ale nie mam pieniedzy - jak je zarobic? moze to glupie pytanie... ale bardzo prosze o pomoc Smile z gory dziekuje
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu: Re: potrzebuje pomocy  PostWysłany: 27 Kwi, 2007 - 18:51
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Eithene napisał:
Witam! Jestem calkowicie poczatkujaca w te klocki (najbardziej jak tylko mozna) i nawet nie wiem jak zaspokoic podstawowe potrzeby postaci typu glod... tzn jzu wiem jak zamowic ale nie mam pieniedzy - jak je zarobic? moze to glupie pytanie... ale bardzo prosze o pomoc Smile z gory dziekuje

Rozwiazanie numer jeden:
Udaj sie do Aer-morkir, czy jak tam sie ta wioska zwie; wyciagnij z urny miecz lub inna bron i z jej pomoca zabij kilka krolikow a nastepnie sprzedaj ich skory. Idac do skupu skor bedziesz mijala studnie gdzie za darmo mozesz sie napic. Przy studni stoi staruszka ktora moze nauczyc cie zielarstwa.
Numer dwa:
Sprobuj znalezc przyjacielskiego krepego reptiliona o imieniu Kungar i powiedz mu ze potrzebujesz pomocy.
To drugie jest malo prawdopdobne bo pojawiam sie ostatnio sporadycznie tak samo zreszta jak reszta graczy.
Uzywasz jakiegos klienta?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 28 Kwi, 2007 - 00:39
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Przede wszystkim musisz wiedzieć że zaspokajanie podstawowych potrzeb NIE jest absolutnie konieczne, szczególnie na pierwszym etapie gry.
Wprawdzie postać głodna i spragniona ma mniej siły i działa mniej efektywnie- nie doprowadzi to do zgonu.
Spokojnie możesz poznawać świat, bez ekwipunku, i bez zaspokojenia potrzeb.

Pierwszą radą jaką Ci dam jest- czytaj opisy (ob) (spojrz) (obejrzyj [nazwa przedmiotu], czy też nazwa postaci). Poznawaj świat- najpiej chodząc rób sobie na kartce w kratkę mapki- to pozwoli Ci się zorientować w świecie. Nie przejmuj się problemami, czy nawet przypadkowo zaliczonymi zgonami postaci- musisz przede wszystkim zacząć wyobrażać sobie ten świat z całą jego złożonością.

Gdy już troszkę poznasz świat, możesz ucząc się odpowiednich umiejętnośći ( do zarabiania jest to przede wszytskim zielartwo) zacząć zarabiać pieniądze... Myślę jednak że najwięcej się nauczysz i zrozumiesz spotykając jakiegoś gracza. Przy obecnej liczbie użytkowników nie jest to łatwe, jednak gdy to się stanie- wszystko nabierze sensu. Sam chętnie bym Cie oprowadził i wprowadził w klimat gry, ale z racji małej ilości czasu którym dysponuję, nie ruszam się poza Edoral.

Pozdrawiam i życzę niezapomnianych chwil w grze.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 01 Lip, 2007 - 19:19
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Widział ktoś ostatnio Tassira? Przypomne to trener, który kiedyś uczył młodych podróżników kilku podstawowych umiejętności. Chodził po traktach w Orchii i nie dało się na niego nie trafić. Jakiś czas temu zniknął. Nie wiem czy ja źle patrze czy go już nie ma.

Druga sprawa jakiej bym się chciał dowiedzieć to komendy do jeździectwa. Jak osiodłać wierzchowca, jak założyć ogłowie, jak go dosiąść itp.?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 01 Lip, 2007 - 19:56
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Co do drugiego pytania. Kpomoc w obecności konia.

Na pierwsze nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Pozdrawiam Krun

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lip, 2007 - 15:15
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Dzięki Krun, działa. Ja próbowałem "?jaszczur", "?siodlo" itp. myślałem że nie ma pomocy.

Odkryłem jak napoić wierzchowca, a jak się go karmi?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2007 - 18:16
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Ponawiam pytanie odnośnie karmienia wierzchowców. Wiem ze stron o krysztalach czasu co jedzą antary, ale nie mam pojecia jak go nakarmić na warlocku. W spisie rzeczy które są do kupienia w stajniach nie ma paszy. W dodatku wierzchowca odbiera się wygłodzonego i spragninego.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2007 - 18:54
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Nakarmic sie chyba nie da ...
Napoic mozna - np ze studni
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khorgim
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2007 - 23:49
Skryba


Dołączył: 04 Mar, 2007
Posty: 57
Skąd: Głogów
Ja mam za to inne pytanie, dotyczace gildii a dokladniej Ambasady Elfow. Czy ta gildia jest jeszcze otwarta? Nie moge znalesc doslownie zadnego elfa z niej. A w calej mojej grze spotkalem jednego Lesnego elfa. Jezeli jest to moglbym wiedziec czy gildia prowadzi obecnie rekrutacje nowych czlonkow i jak sie ow osoba nazywa Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lip, 2007 - 08:41
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Khorgim napisał:
Ja mam za to inne pytanie, dotyczace gildii a dokladniej Ambasady Elfow. Czy ta gildia jest jeszcze otwarta? Nie moge znalesc doslownie zadnego elfa z niej.


Nikt tam nie gra od ponad roku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Khorgim
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lip, 2007 - 12:14
Skryba


Dołączył: 04 Mar, 2007
Posty: 57
Skąd: Głogów
Czyli nie dostane sie do gildii i zostaja mi Lesne Elfy albo gp? Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kungar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lip, 2007 - 12:17
Chochlik


Dołączył: 13 Lut, 2007
Posty: 134

Khorgim napisał:
Czyli nie dostane sie do gildii i zostaja mi Lesne Elfy albo gp? Razz


Jeśli bardzo chcesz akurat tam to zawsze możesz się zwrócić do Esaila.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lip, 2007 - 18:26
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Kungar napisał:
Khorgim napisał:
Czyli nie dostane sie do gildii i zostaja mi Lesne Elfy albo gp? Razz


Jeśli bardzo chcesz akurat tam to zawsze możesz się zwrócić do Esaila.


Tjam "Na klopoty Esail" parafrazujac tytul jednego starego serialu ;p

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 25 Lip, 2007 - 18:27
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Khorgim napisał:
Ja mam za to inne pytanie, dotyczace gildii a dokladniej Ambasady Elfow. Czy ta gildia jest jeszcze otwarta? Nie moge znalesc doslownie zadnego elfa z niej. A w calej mojej grze spotkalem jednego Lesnego elfa. Jezeli jest to moglbym wiedziec czy gildia prowadzi obecnie rekrutacje nowych czlonkow i jak sie ow osoba nazywa Wink


Napisz list to elfa ktory ma na imie: Kyllan, on sie zajmuje ambasada.

Es.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006