To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Czy uważasz, że powinna powstać nowa domena oaprta o świat Zapomnianych Krain i system D&D?
Tak
33%
 33%  [ 3 ]
Nie
66%
 66%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 9


Autor Wiadomość
Aran
Temat postu: Nowa domena.  PostWysłany: 25 Gru, 2006 - 22:02
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Pytanie jest stricte teoretyczne. Jednakowoż...Czy widzicie miejsce na Warlocku dla domeny opartej o świat Forgotten Realms (Zapomniane Krainy)??? Proszę o wypowiedzi, co o tym myślicie.


Ostatnio zmieniony przez Aran dnia 04 Lut, 2007 - 18:44, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 25 Gru, 2006 - 22:50
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Oczywiscie, ze nie:)

Malo magow, malo graczy, istnieje juz polski mud oparty na FR.
Nie wydaje mi sie, zeby zrobienie 3 domeny przyciagnelo nowych graczy.
Raczej bezcelowe dla mnie. Lepiej rozbudowac to, co jest.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sty, 2007 - 10:13
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Taa i ten mud oparty na FR swego czasu bardzo z Warlockiem konkurowal. (niektorzy magowie przychodzili do nas na forum sie uzewnatrzniac).

Ogolnie imo rozbudowac to co jest.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sty, 2007 - 11:47
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
A dla kogo niby mialaby ona istniec? ROzbudowac to co jest szczegolnie dopracowac Orchie i moze cos bedzie z tego. Wiem wiem lokacji jest baaardzo duzo ale po co do cholery komus 1000 lokacji lasu w ktorym jedynie mozna sie zgubic a nic ciekawego nie da sie znalesc no moze oprocz wioski zielonych ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sty, 2007 - 14:50
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Argen napisał:
Wiem wiem lokacji jest baaardzo duzo ale po co do cholery komus 1000 lokacji lasu w ktorym jedynie mozna sie zgubic a nic ciekawego nie da sie znalesc no moze oprocz wioski zielonych ...


E - kiedyś można było jeszcze znaleźć boty cierpliwie wycinające las (nadal wszystkie bojówki rosną od wycinania i ociosywania drzew?). A w lesie jest parę ciekawych rzeczy - jakiś czas temu był nawet teleport do lokacji startowej (bezzgonowy oczywiście - jak znajdę chwilkę to sprawdzę czy nadal istnieje) Wink

Wracając do tematu - tworzenie nowej domeny może i miałoby sens gdyby było dużo więcej magów i graczy - w ciągu paru ostatnich lat zdarzały się przypadki, że jakaś domenta była porzucona lub prawie porzucona przez wizardów, którzy mieli uprawnienia do dokonywania zmian, podłączania nowych terenów itd. Obawiam się, że stworzenie kolejnej domeny mogłoby spowodować, że za jakiś czas pozostanie kawał muda bez opieki posiadający sporą liczbę zgłoszonych, wykorzystywanych błędów zaburzających balans w świecie (no bo w końcu skoro jakiś błąd jest zgłaszany kilka razy przez jedną osobę w ciagu paru lat i nadal istnieje to pewnie błędem nie jest).

Pozdrawiam. Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 04 Lut, 2007 - 18:39
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Zapewne wszyscy macie w jakimś stopniu rację Nowej domeny nie planujemy, a temat i głosowanie zamykam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006