To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Yarkom
Temat postu: Koty  PostWysłany: 06 Wrz, 2006 - 10:51
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Witam
Jeśli jest jakieś zainteresowanie kmaranami to informuje iż gildie planujemy przenieść do Orchii (plany maja juz długą historie).
Zgodnie z przemyśleniami będzie to wyspa, jak na razie trzeba ją napisać bo z Arshen wiele nie zostało i lasu już nie ma.. ktoś wyciął Very Happy
Jeśli by ktoś chciał pomóc to proszę o kontakt i ew propozycje jako ze Indhira nic nie przekazała a mam troche czasu i mógłbym coś porobić.
Pozdrawiam

EDIT
NO OK na pierwszy ogien ida.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Morgein
Temat postu:   PostWysłany: 14 Paź, 2006 - 18:49
Początkujący


Dołączył: 14 Paź, 2006
Posty: 4

Witajcie!
Jestem nowy na tym mudzie i gram kmaranem. Mógłby mi ktoś powiedzieć jakie są relacje między kmaranami o innymi rasami. Czy są neutralne czy agresywne itp. Czy mają jakiś szczególny sposób mówienia i zachowania? Czy walczą bronią czy tylko pazurami? Cokolwiek ponad to co jest w opisie przy ogladaniu figury kmarana.

Czy w miastach są fontanny lub inne miejsca gdzie za darmo się można napic?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 14 Paź, 2006 - 19:32
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

Tu jest topic o kmaranach:

http://www.warlock.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=115

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zaranos
Temat postu:   PostWysłany: 16 Paź, 2006 - 21:41
Początkujący


Dołączył: 09 Cze, 2006
Posty: 12

Morgein napisał:
Czy [kmarany] walczą bronią czy tylko pazurami?


Jako bezgildiowiec musisz poslugiwac sie bronia.

Kmarany z Bractwa walcza przede wszystkim szablami, maja tez wysuwane pazury.

Morgein napisał:

Czy w miastach są fontanny lub inne miejsca gdzie za darmo się można napic?

Sa fontanny i studnie. Zywkle trzeba jednak sie rozejrzec troche, zeby je zauwazyc. (tzn. nie zawsze stoi "wielka fontanna" jak wchodzimy na dana lokacje, ale jak damy "spojrz" to w opisie lokacji jest")


A tak w ogole to warto skontaktowac sie z jakims starszym graczem, co zwykle pozwala na zdobycie kasy i sprzetu dobrego;]

No chyba, ze ktos lubi do wszystkiego dochodzic sam, albo odgrywa calkowitego samotnika;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 18 Paź, 2006 - 09:06
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Pierwsze koty za płoty!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Morgein
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2006 - 11:50
Początkujący


Dołączył: 14 Paź, 2006
Posty: 4

Z odbytej wczoraj pouczającej rozmowy dowiedziałem się, że jestem jedynym kmaranem na mudzie. Świat który zamieszkiwały został zniszczony a wraz z nim gildia i kmarany npce. Jestem ostatnim z wymarłego gatunku. W świetle powyższego należałoby się zastanowić czy pisanie gildii i krainy pod rase która właściwie nie istnieje ma sens. Jedną z domen jest Śródziemie a tam kmaranów nie było raczej. Systemu kryształów czasu nie znam. Nie wiem co o tym myśleć i czy dobrze w ogóle wybrałem rase. Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2006 - 15:29
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Źle wybrałeś, ale możesz odgrywać praprzodka elfa tzw małpoelfa. :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Schalazar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2006 - 17:03
Skryba


Dołączył: 07 Sty, 2005
Posty: 85

Ostatnia notka Tortura zdaje sie, ze jest nie na temat.
A pan panie Kmaran nie daj sie!
Pamietaj co ci mowilem o kmaranach i o tym co mozna jeszcze zrobic.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 25 Paź, 2006 - 21:22
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Morgein napisał:
Z odbytej wczoraj pouczającej rozmowy dowiedziałem się, że jestem jedynym kmaranem na mudzie. Świat który zamieszkiwały został zniszczony a wraz z nim gildia i kmarany npce. Jestem ostatnim z wymarłego gatunku. W świetle powyższego należałoby się zastanowić czy pisanie gildii i krainy pod rase która właściwie nie istnieje ma sens. Jedną z domen jest Śródziemie a tam kmaranów nie było raczej. Systemu kryształów czasu nie znam. Nie wiem co o tym myśleć i czy dobrze w ogóle wybrałem rase. Confused


Faktycznie, kmarany zamieszkiwały domenę, która już nie istnieje. Nie ma też żadnego gracza kmarana, oprócz ciebie.

Ale z tego, co wiem, to gildia kmaranów nie została zniszczona, tylko na czas nieokreślony odłączona. ( to znaczy na czas, aż ktoś napisze Yarkomowi nowy las, gdzie będzie mógł podłączyć Bractwo.

Sprawa wygląda na Warlocku niestety tak, że każda zmiana wlecze się
miesiącami. Nawet, jeśli napiszesz las, to może sporo czasu zejść, zanim ktoś go zakoduje...

Oczywiście istnieje inna możliwość - możesz dołączyć na stanowisko Kartografa/Kwatermistrza w Kompanii Skalny Czerep. Tylko, że w ten sposób raczej nie uda ci się wykorzystać zalet swojego kmarana ( bardzo wysokiej zręczości, a co za tym idzie - unikow).

Co do wyboru rasy - w tej chwili warto praktycznie wybierać tylko z 2:

- gobliny: najwięcej aktywnych członków, zawsze jest z kim połazić, gildia
z autojoinem, ale dość słabe umiejętności

- krasnoludy: też gra parę osób, choć nie tak dużo jak w LG, mają kilka mocnych postaci, dobre umiejętności bojowe


Yo!

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
keldon
Temat postu:   PostWysłany: 26 Paź, 2006 - 09:20
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 03 Maj, 2006
Posty: 39

Jest jeszcze możliwość wybrania elfika, oni też mają dobre uniki, tylko że jacyś tacy słabowici i mało umieśnieni są, a poza tym problemy są ze sztyletami dla nich.
Orki wymarły...
A zresztą co tu się zastanawiać nad wyborem jak można być przystojnym, pięknym, mądrym i przede wszystkim ZIELONYM Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 28 Paź, 2006 - 18:55
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

Pozatym Orchijskie gobliny sa z plasteliny... nie wiem gdzie widzicie w tym urok:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 05 Lis, 2006 - 14:15
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Obecny.

Re: Morgein
Nie jesteś ostatnim kmaranem.

Edit:
Poza tym od czasu do czasu loguje się Daret.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006