To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 18:31
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:54, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 19:06
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Hmm

Uspokojcie nerwy, to niczego nie zmieni.
Wy gracze widzicie problemy, sa one nie przecze.
Ale np ja widze wiecej ich. I niestety nie mam na czesc wplywu.
Prosty przyklad:
Gracz zglasza buga i liczy na jego poprawienie.
Ja go staram sie poprawic.. ale okazuje sie ze nie wolno mi, brak praw.
Prawa moze mi dac ktos z Administracji (ale nie Aran) jednak od 2-3 miesiecy nieloguja sie i ... kolko sie zamyka. Gracz zglasza, marudzi ze sie nie poprawia itd. I ma racje, ale jak ktos kiedys powiedzial: Racja jest jak miejsce gdzie plecy traca juz swa szlachetna nazwe, kazdy ma swoja. Niestety pewne sprawy ida za wolno i nie mozna ich przyspieszyc. Piszecie o 2 latach w czasie ktorych jest coraz gorzej, tylko popatrzcie kto decyduje... My probujemy nowy lad zrobic, nowa administracje, idzie powoli, moze za powoli ale szybciej sie chyba nieda. Moze to bez sensu juz, moze. Ghash ma przynajmniej domene wktorej moze poprawic literowka w kazdym opisie. Orchia jest bez szans na to.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 19:12
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:55, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 19:16
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

O, Aran zaczynasz dzialac coraz bardziej pochopnie. Myslalem, ze ja jestem ostatnia osoba ktora moglaby powiedzieciec graczowi zeby spierniczal jak mu sie nie podoba:P Ciezko to widze...
A z drugiej strony Yarkom nie wiem, dlaczego Aran nie moze dac tobie tych praw. Juz co jak co, ale zeby nie mozna bylo poprawic literowki albo buga w gildii to gruba przesada:(
Tym bardziej ze jestes tutaj dlugo wizem, a Orchia sprawia wrazenie klaustrofobicznej komory otwartej tylko dla wybrancow.
A ty Zagger sie nie zniechecaj:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zagger
Temat postu:   PostWysłany: 08 Wrz, 2006 - 19:25
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 19 Sie, 2006
Posty: 34

...

_________________
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Zagger.

I wszystko jasne;)


Ostatnio zmieniony przez Zagger dnia 09 Wrz, 2006 - 22:55, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
galean
Temat postu:   PostWysłany: 09 Wrz, 2006 - 11:06
Początkujący


Dołączył: 09 Wrz, 2006
Posty: 1

Do tej pory nie wypowiadalem sie na tym forum, ale chyba czas zaczac...

Wiec po kolei:

Aran napisal:
"Ten Mud nie jest odskoczni+- dla osób które chc+- tutaj mieae gildie, speca, umy, i zabijaae wszystko co sie rusza, bo gdzie indziej nie wysz^3o. Mo?e to zabrzmi dziwnie, ale to mud budowany z myP:l+- o dziesi+-tkach, bardzo ró?nych graczy. Graczy którzy oczekuj+- czegoP: poza expem i specem równie?."

Nie wiesz o nas nic. Nie wiesz, gdzie gralismy, kim jestesmy. Gdzie nam sie udalo/nie udalo.
Na jakiej podstawie obrazasz nas, graczy? Mud jest budowany z mysla o dziesiatkach bardzo
roznych graczy? Jak kazdy! Arkadia czy Barsawia rowniez. Nie ulega jednak watpliwosci,
ze podstawa kazdego muda jest exp. Czy to sie komus podoba, czy nie.
Nie ma rpga bez expa, nie ma expa bez rpga. Stara prawda...

Aran napisal:
"Mam zamiar tworzyae muda dla szerszego grona, ni? jedna, dwie osoby myP:l+-ce tylko o expie i specach. Nigdy nie jest tak, aby podoba^3o sie wszystkim. Wole przyci+-gn+-ae innych graczy, którzy maj+- nieco inne podejP:cie."

Jak wyzej. Nie da sie zrobic muda bedz expa. To poprostu niewykonalne. Exp jest podstawa.
Wolisz przyciagnac innych graczy? Jakich? Chyba z Marsa. oczywistym jest, ze glowna grupa,
ktora mozemy przyciagnac to gracze Arkadii i Barsawii. Jak chcesz to zrobic? Mozna to tylko
zrobic dajac im to, czego im brakuje. Czego im brakuje? W notce Zaggera powyzej jest bardzo
dobry link, przeczytalem go z zaciekawieniem. Uczcie sie na bledach innych, zamiast popelniac
te same. To juz bylo.

Aran napisal:
"JeP:li nie potrafisz zrozumieae, ?e przyci+-gniecie, i co wa?niejsze, zatrzymanie graczy na Mudzie wymaga czegoP: wiecej, ni? dania ka?demu speca - to trudno."

Moze nie kazdemu, ale czesci napewno. Mysle, ze to Ty nie potrafisz zrozumiec, na czym ma
polegac przyciagniecie i zatrzymanie graczy na warlocku.

Ghash napisal:
"ile mozna sie cieszyc mudem bez rozwoju, zbugowanymi gildiami(orchia) i bez jakichkolwiek korzysci? I o jakich cheatach ty mowisz?"

Popieram. Rowniez jestem za dopakowaniem reptilionow.

Ghash napisal:
"chociaz niekiedy drazni mnie kiedy tygodnami zwlekasz z przejrzeniem i zbalansowaniem globalnych projektow na muda takich jak luki czy ta nieszczesna magia. Razz
Sam Aranie jestes jak filtr, tylko ostatnio odczuwam ze juz porzadnie brudny filtr, bo nic przez niego juz nie przeplywa."

To chcesz naprawiac tego muda, czy nie chcesz? Bo z powyzszego fragmentu wynika, ze nie.

Aran napisal:
"Mamy jednak odmienne spojrzenie na to, co jest z^3e, a co dobre dla Muda."

Nie wiem, jakie jest Twoje spojrzenie. Zastanawia mnie tylko - jesli 20 osob bedzie mowilo
cos odwrotnego niz Ty, to dalej bedziesz upieral sie przy swoim?

Ghash napisal:
"O, Aran zaczynasz dzialac coraz bardziej pochopnie. Myslalem, ze ja jestem ostatnia osoba ktora moglaby powiedzieciec graczowi zeby spierniczal jak mu sie nie podoba:P Ciezko to widze... "

Rowniez. Jestem rozczarowany atakiem na Zaggera. Zagger napisal prawde. Gracze oczekuja chleba
i igrzysk.

Ghash napisal:
"A co do tego jaki to Warlock ma byc ambitny, to nie mam pojecia o czym mowicie:P "

Rowniez chcialbym wiedziec, co konkretnie Administracja ma na mysli?
Ambity = pusty? Bo nie wiem...
Swoja droga, dlaczego Ghash rowniez nie wie? Aran nie konsultuje swoich pomyslow z nikim?
Lepiej, zeby w takim wypadku byl nieomylny...


Mozna tego muda naprawic tylko wspolnymi silami, ale po notkach w tym temacie odnioslem wrazenie,
ze tak naprawde Administracja nie chce wspolpracowac z graczami.
Dziwne, bo przeciez ten mud jest dla nas.

Tymniemniej zycze powodzenia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 09 Wrz, 2006 - 11:33
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Hyhyhy dajcie spokój, chłopaki Very Happy


Ja, Ragar, Drake, Krwin czy Erkar - walczyliśmy przez lata o to samo,
co wy, choć każdy na swój sposób. ( Mój był zdaje się najgorszy;p )

Zapewniam was, ze jesteście skazani na porażkę.
Warlock nigdy nie miał szczęścia do wizów i widzę, że nic się nie
zmieniło.

Cieszcie sie z tego, co jest i grajcie, jeśli lubicie tego muda.

Nie liczcie natomiast na więcej.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 09 Wrz, 2006 - 14:41
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
re up: Wtedy macie szanse na mile rozczarowanie (oby).

Yarkom nielubiacy Drannora (podobno)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ghash
Temat postu:   PostWysłany: 09 Wrz, 2006 - 17:19
Mag Warlocka


Dołączył: 18 Paź, 2004
Posty: 123

ee mielicie sie jak czolgi w kazahstanie:P
i btw postarajcie sie nie wykorzystywac powyzszych atakow mojego autorstwa bo sa one pisane raczej pod wplywem agresji nizli rozsadku:P
Ale zachecam do udzielania sie wciaz w temacie Balansu.
Bo tam ostatnio nawet ja zrozumialem, ze w walce wszystko gra nalezycie. Tylko te spece duperece... ja jeszcze nie wiem czego ci gracze naprawde chca i z tym chlebem i igrzyskami to moznaby sie jeszcze troche rozpisac szerzej:P no ale to nie ten topik!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aran
Temat postu:   PostWysłany: 09 Wrz, 2006 - 21:47
Skryba


Dołączył: 23 Lut, 2006
Posty: 63

Odnośiłem się do tych graczy, którzy posiadają właśnie takie cechy, a nie inne. Ci którzy ich nie posiadają - nie powinni czuć się adresatami mojej poprzedniej wypowiedzi. Jeśli poczułeś się obrażony, widocznie zadziałało stare przysłowie "uderz w stół, a nożyce sie odezwą". Nie powiedziałem też nigdzie, że to będzie mud bez expa. Obecnie taki nie jest, i nie będzie - zapewniam. Obecny poziom dyskusji jest jednak daleki od oczekiwanego, mogącego mieć charakter twórczy. Nie mam zamiaru więcej wdawać się w przepychanki na tak niskim poziomie. Możemy dyskutować na tym forum w sposób cywilizowany, z wzajemnym szacunkiem - ale to wymaga odrobiny wysiłku, inteligencji i kultury. W innych dyskusjach nie mam zamiaru zabierać głosu. Admisnitracja chce współpracować z graczami. Ale nie jest jedynie organem wykonawczym wszelakich zachcianek. Mamy własne zdanie, i to zdanie decydujące o czym przypominam. Mud jest dla graczy, ale nie dlatego, że się graczom należy z urzędu, tylko dlatego, że chcemy go dla Was tworzyć.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 10 Wrz, 2006 - 09:18
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Yarkom napisał:

Yarkom nielubiacy Drannora (podobno)


E tam, ja lubie Yarkoma.
Dobry chłopak.
Dał mi mithrylowy kilof parę lat temu:)
Dzięki niemu zarobiłem wtedy niemałą kasę.
Aż Garagothowi wyszły oczy, jak wyjąłem 5 platsów z plecaka
(za sreberko z Impur-Kir) Very Happy

Ta, to były czasy. Warlock był wtedy przyjazny dla graczy.
Wizowie liczyli sie z ich zdaniem itepe:)

Korzystając z okazji chciałem pozdrowić parę osób:

Indhirę, Hallora, Garagotha (kiedyś mu się nawet chciało), Yarkoma, a nawet.... Ghasha:)

Ten ostatni to zły chłopiec, ale przyznać trzeba, że tylko on tu coś robił;)

Nie pozdrawiam natomiast Arana, Kharegna (kodował nam 1 lokację świątyni do Khazad-Mot przez 2 lata), Ostera oraz innych inszych, którzy mieli zrobić różne rzeczy, a nie zrobili Razz


Ale z drugiej strony muszę przyznać, że jestem pod niemałym wrażeniem.
Nowy MG potrafi każdą notkę - na którą odpowiada - przekręcić w taki sposób, by wyszło jaki to on jest mądry, a reszta głupia Laughing

Wróżę mu wspaniałą przyszłość w polityce, może kiedyś zastąpi ministra Giertycha Smile

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 10 Wrz, 2006 - 12:17
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Okij
Wiec ja proponuje dac szanse i nie liczyc na zbyt wiele...

Hehe ladnie to wyszlo az mi sie spodobalo, moze na polityka pojde?

BTW. log bledow Orchijskich w ten weekend zmniejszyl swoja objetosc z 1400 linii do 700 mniejwiecej. Mysle ze jescze troche i na bierzaco bedzie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
keldon
Temat postu:   PostWysłany: 10 Wrz, 2006 - 14:28
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 03 Maj, 2006
Posty: 39

Po wlozeniu sprzetu, ktory mial przetrwac apoke do plecaka, a plecaka do skrzyni po apoce plecak jest pusty. Takie bledy (bo mysle ze to jest blad) mnie bola. I boli strata sprzetu, ktory strasznie dlugo zdobywalem...

s. Keldon
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 10 Wrz, 2006 - 17:47
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Ale mam nadzieje ze zglosiles to tam gdzie trzeba...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
keldon
Temat postu:   PostWysłany: 10 Wrz, 2006 - 17:55
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 03 Maj, 2006
Posty: 39

Zglaszalem, ale to ponoc nie jest blad...
Poprostu moja niewiedza.
Goblin uczy sie cale zycie Razz

s. Keldon
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006