Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kaz
Temat postu: Czy walka powinna ograniczac sie tylko do zabij i wesprzyj  PostWysłany: 02 Lut, 2005 - 17:01
Początkujący


Dołączył: 12 Gru, 2004
Posty: 10

No wlasnie na wieszkosci mudow walka ogranicza sie do kilku komend ktore i tak w wiekszosci sa wykonywane automatycznie.
Otoz co mozna by wprowadzic aby walka byla zalezna od "intelektu graczy" a nie od samego wspolczynnika expa. Aby pewne dzialania graczy przyczynily sie do zwyciestwa lub przegranej moze to brzmi iracjonalnie ale zeby byla jakas taktyka a nie samo zabij XXXX

nie chodzi mi o walke 1v1 ale ilosci graczy w druzynie na inna druzyne lub pojedynczego osobnika.

No bo to troche glupia ze jedna postac wybije X innych postaci i zalezy to tylko od czasu expienia danego "herosa"
Otoz chodzi mi oto aby mlodsi gracze mogli zabic tez takiego heroska tylko trzeba wymysli dogodne do tego mechanizmy moze ma ktos jakies pomysly bo moze juz ktos sie nad tym takze zastanawial.

co niznaczy ze dzieki tym samym mechanizmom pewnym nowym komendom taki Heros rozwali jeszcze wiecej ludzi Smile

ale niech wlaka wkoncu zacznie troszke zalezec od pomyslunku gracza a nie samego czasu grania .
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2005 - 07:19
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Tak.
O niczym innym nie marzę jak poświęcić kilkadziesiąt dni, wyexpić się i zostać zajebanym przez jakiegoś miszcza z dwugodzinnym starzem tylko dlatego, że on miał binda na różne "zależne od intelektu" posunięcia w walce. :P

A na marginesie istnieje pewna liczba możliwości, np:
- cios w plecy czy inne rodzaje ataku z zaskoczenia;
- możliwość zatruwania broni;
- magia;
- możliwość wynajęcia kogoś do "mokrej roboty".

I tak dalej i tak dalej... ale kto to Ci zakoduje? Mam wrażenie, że forum pomysłów powinno zmienić nazwę na "Forum pobożnych życzeń". :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2005 - 12:53
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
pomysl idiotyczny Smile nie zakwalifikowal bym go nawet do poborznych checi.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2005 - 13:09
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Tak, a najlepsze są pomysły w stylu: "fajnie by było gdyby każdy mógł latać, ale to wy pomyślcie jak to zrobić."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kaz
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2005 - 18:19
Początkujący


Dołączył: 12 Gru, 2004
Posty: 10

Tortur ty nie czekasz juz na swoje ELFY WYSOKIE ?

osobiscie uwazam ze aby ten mud mial wieksza ilosc graczy i zaczol byc widoczny powinien byc inny

co gorsza wszyscy mowia ze graja w W dlatego ze na A jest PZ czy jak wy to tam nazywacie

a na W na co sie przygotowywujecie ekspiac 99% czasu ?

Wizowie sami mowiliscie ze chcecie aby W byl inny od A i zeby wniosl wogule cos nowego do MUDOW

czemu nie sprobowac stworzyc

1 ZAMKNIETEGO RYNKU
2 POWIAZANYCH ZE SOBA ZAWODOW
3 UROZMAICENIE PROWADZENIA WLKI W DUZYCH FORMACJACH ZEBY TO ONE SIE WLASNIE LICZYLi A NIE POJEDYNCZY GRACZE

wtedy taki mud bedzie sie opieral na RPG a nie ekxpie

moze jakby byla wyza poprzeczka to przyszli by inni wizowie na ten mud bo tak to poco maja odejsc z innych jak niczym sie nieróznia ?

i prosze tylko [piszcie] tu bez sensu a moze sie znajda tacy ktorzy beda mieli pomys i to sensowny a to ze TY czy INNY niewpadliscie na tai to nieznaczy ze nieistnieje

i prosze niesmieccie tu jeden z drugim bo [nie jest] mi to potrzebne albo komu niemasz pomyslu to sie nieodzywaj a nie mow to niemozliwe itp

bo [...] do dzis byc stukal kamyczkiem o kamyczek

( ach ci ludzie te brudne Swinie tak bardzo bardzo...)

*Oster - niepotrzebne wzmacniacze. Zmodyfikowany szyk zdania dla zachowania minimalnej poprawności gramatycznej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2005 - 18:45
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Kaz, kaz kaz...
Elfy? O co ci chodzi z elfami? :)
Pozwolę sobie odpowiedzieć na tę twoją notkę czy ci się to podoba, czy nie (a nie będzie ci się to podobać).

1. Nie potrafię zrozumieć przekazu twoich notek. One w ogóle się nie kleją. Wygląda na to, że masz pomysł, ale sam nie wiesz jaki i nawet jakimiś sensownie brzmiącymi argumentami nie potrafisz go poprzeć.

2. Życzysz sobie zrobienia z tego muda czegoś zupełnie innego... To tak jakby najzwyczajniej w świecie skasować Warlocka i postawić na to miejsce DIKU. Czy ty myślisz, że to jest kwestia dwóch dni?

3. Wyrażasz się wulgarnie. Heh, na mnie to nie robi żadnego wrażenia. Może na jakimś moderatorze (a może Oster jedynie ogranicza się do cenzurowania moich notek?).

4. Widzę, że masz do mnie jakiś problem, ale zwróć uwagę, że jako jedyny odpowiedziałem w miarę sensownie na twoją niespójną notkę rozpoczynającą temat... podałem pewne rozwiązania, których ty nawet nie wziąłeś pod uwagę, mam wrażenie, że nawet nie rzuciłeś na nie okiem zanim rozpocząłeś swe bezmyślne kazanie.

5. Stary, to właśnie ty jesteś osobą która, za przeproszeniem, "p******* tu bez sensu". Spodziewałem się dyskusji o tym co myślisz o moich pomysłach na temat urozmaicenia walki, ale doczekałem się jedynie zwyczajnych, prostackich bluzgów. Jestem szczerze zawiedziony... Cóż, raczej nie spodziewaj się w tym (ani w żadnym innym temacie założonym przez ciebie) więcej komentarzy... Raczej nikogo innego to nie obchodzi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lut, 2005 - 19:22
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Kaz:
Wszystko fajnie, zajebiscie, Twoje pomysly sa genialne, tylko czemu nabazgrzesz cos w tym swoim dysortograficznym i dysleksyjnym stylu, a do BO to nawet [palcem] nie ruszysz, co? Pomyslow kazdy ma multum, gorzej z ich opisaniem.

*Oster
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006