Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sty, 2005 - 10:49
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
ToRtuR napisał:


Re: Drake

Hahaha. Razz ... po to żeby cię wyszydzić.

No to ci sie nie udalo.
Za to znakomicie wyszydziles samego siebie.

Oster: Wulgaryzmy wulgaryzmami, ale pojawiaja sie tu tez inwektywy (wprost, badz zawoalowane) jak dla mnie to tu jest minimum tresci maksimum bluzgu....

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sty, 2005 - 12:13
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Re: Drake

Jak to jest, że możesz sobie wyszydzać wszystkich, a jak ktoś ci pojedzie na forum to pojawiają się "moderatorzy" i kasuja brzydkie notki. Heh, mam nadzieję, że jak już ten twój toster dostał admina na forum to i na warlocku zacznie coś robić.
Natomiast tobie życzę przykrej i bolesnej śmierci :) (na mudzie rzecz jasna).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Oster_Limofies
Temat postu:   PostWysłany: 21 Sty, 2005 - 13:12
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Sie, 2004
Posty: 34
Skąd: Ciemna, zimna, mroczna jaskinia
Jeszcze żadnej notki nie skasowałem tak samo jak nie jest moim zamiarem pilnowanie kto na kogo i dlaczego wsiadł. Natomiast posty z wulgaryzmami będą podlegały moderowaniu, więc proszę uprzejmie o unikanie takiego języka w swoich wypowiedziach. Przy ciągle się powtarzającej sytuacji posty będę po prostu kasował - mam dużo innych rzeczy do roboty niż prowadzenie walki z wiatrakami.

Oster.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 25 Sty, 2005 - 17:45
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Po co ci autocenzura toster, jak i tak obciachujesz notki przez nią już potraktowane?

Dobra, mam to gdzieś. Zdrowego rozsądku i umiaru nie da rady nikogo nauczyć.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 10:17
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

ToRtuR napisał:
Dobra, mam to gdzieś. Zdrowego rozsądku i umiaru nie da rady nikogo nauczyć.


Wszystko dlatego, ToRtuRze, ze źle budujesz swoje notki - zamiast pisac "Drake jestes głupi" pisz "Drake, mam pewne wątpliwości co do prawidlowego funkcjonowania twego mózgu" - ten zabieg z pewnością pozwoli Ci uniknąć cenzury, o! Idea

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 11:18
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Tak, pozwoli. Ale ja nie jestem [...], żeby niepotrzebnie komplikować swoje [..] wypowiedzi. Lubię jak jest krótko, prosto i na [...] temat. :) A inwektywy i różne inne [...] środki aby skomplikować płytką i [...] wypowiedź pozostawiam nadal Drakowi & Co.

*Oster
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 11:20
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Oj tortur, Ty chyba poprostu jestes ^$%^#$^ @!#@#!#^ ^*%#!#!@#~@#!@# kolesiem.
Nie ma dla Ciebie juz ratunku!
Twisted Evil

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 15:52
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

ej no bez kitu...
w tej czesci forum juz sobie odpusc oster...

ta czesc wlasnie powstala po to zeby mozna bylo sie klocic i wykorzystywac wszystkie mozliwe zasoby jezyka polskiego..

cenzurowanie "wiesci", "banku opisow" czy "banku pomyslow" jest wg mnie beznadziejne, marne i chore, ale nie przyczepiam sie, bo tam moga wchodzic ludzie, ktorzy sobie nie zycza wypowiedzi zawierajacych wulgaryzmy.

ale ta czesc forum "klotnie itd..." jest specjalnie oddzielona, zeby po pierwsze ludzie ktorzy nie chca sie klocic nie wchodzili tutaj i po to, zeby mozna bylo sie klocic w pelnej skali..

Oster odpusc sobie, bo zachowujesz sie troche jak jakis zakompleksiony chlopczyk, ktory wszedzie chce wsadzic nos i pokazac, ze w kazdej notce jest w stanie postawic te swoje " (...) " w czerwonym kolorze....

OSTER: Problemy ze swoim ego, ze swoja meskoscia czy niskim poczuciem wlasnej wartosci powinienes rozwiazywac daleko od tego forum...

------
Ten post stanowi zapis moich i tylko moich przemyslen, emocji i opinii.

Ten post stanowi jedna calosc, jakakolwiek ingerencja w jego tresc, dodanie nowych tresci, badz ich skasowanie, moze spowodowac mylne jego zrozumienie. W takim przypadku nie bede w stanie za niego wziac odpowiedzialnosci ani sie pod nim dalej podpisywac....
------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Oster_Limofies
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 16:08
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Sie, 2004
Posty: 34
Skąd: Ciemna, zimna, mroczna jaskinia
Prosilbym o przeczytanie ze zrozumieniem nazwy forum oraz jego charakterystyki.

Pozdrawiam, Oster.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 16:21
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

"
Cytat:
Kłótnie i rozmowy dowolne
Tutaj można sie kłócic, wyzywac - byleby w granicach przyzwoitości.
"

przeczytalem 4 razy...

i nadal uwazam ze granica przyzwoitosci na tym forum nie powinna byc taka sama jak na innych...

chcialbym dodac ze postow, ktorych czesc tresci jest skasowana nie jestem w stanie zrozumiec

nadmienie jeszcze, ze to co i w jaki sposob pisze np Tortur swiadczy tylko i wylacznie o nim samym.. sadze ze kazdy czytelnik jest w stanie samemu ocenic poziom kazdego postu (oczywiscie bez cenzury) i wyrobic sobie swoje zdanie na temat autora danego postu....

------
Ten post stanowi zapis moich i tylko moich przemyslen, emocji i opinii.

Ten post stanowi jedna calosc, jakakolwiek ingerencja w jego tresc, dodanie nowych tresci, badz ich skasowanie, moze spowodowac mylne jego zrozumienie. W takim przypadku nie bede w stanie za niego wziac odpowiedzialnosci ani sie pod nim dalej podpisywac....

------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 19:43
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Erkar napisał:

(...)
ta czesc wlasnie powstala po to zeby mozna bylo sie klocic i wykorzystywac wszystkie mozliwe zasoby jezyka polskiego..

cenzurowanie "wiesci", "banku opisow" czy "banku pomyslow" jest wg mnie beznadziejne, marne i chore, ale nie przyczepiam sie, bo tam moga wchodzic ludzie, ktorzy sobie nie zycza wypowiedzi zawierajacych wulgaryzmy.

(...)

Oster odpusc sobie, bo zachowujesz sie troche jak jakis zakompleksiony chlopczyk, ktory wszedzie chce wsadzic nos i pokazac, ze w kazdej notce jest w stanie postawic te swoje " (...) " w czerwonym kolorze....

OSTER: Problemy ze swoim ego, ze swoja meskoscia czy niskim poczuciem wlasnej wartosci powinienes rozwiazywac daleko od tego forum...

(...)

Ej, no sorry kobieta lekkich obyczajów, ale czy nie sadzisz, ze wlasnie notki Tortura czy kogo tam innego wskazjuja na "zakompleksionego chlopczyka, ktory wszedzie chce wsadzic nos i pokazac, ze w kazdej notce jest w stanie" wybluzgac kogos, nawyklinac ile sie da po to tylko, zeby pokazac jak niedoskonała jest autocenzura i szydzic podtekstami z wizow? Ja osobiscie na to leje, klade lage i inne epitety, ale jak masz tak mówić od rzeczy tylko po to, zeby bylo jasne po ktorej stronie barykady stoisz, to sobie [...] odpusc, bo mnie mdli jak czytam nedzne wypociny Tortura, ktory nawidoczniej cierpi na nadmiar czasu, zlosliwosci i kompleksow, ktore stara sie tu odreagowac, oraz Twoja bezmyslna paplanine. Tyle.

*Oster
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 20:00
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Właściwie to nie wiem co chciałeś przekazać krzyś tą stertą zawaolowanych bluzgów (chyba, że autocenzura działa?). Wyrzucić z siebie agresję czy opanować lęki? A może mnie zdenerwować? No to ci się całkowicie nie udało, ale przysięgam, że jak czytałem twoją notkę na mojej twarzy zagościł lekki uśmieszek. A teraz dam ci radę: jak ci się nie podoba - to nie czytaj. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 20:31
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Dziala, dziala. I nie przystawiaj do mnie swojej miarki, Torcik. Ja niczego z siebie nie wyrzucam ani nie opanowuje. Ja pisze, co mysle na ten i tamten temat. I co mysle o danej osobie. Nie chcialem tez Ciebie zdenerwowac. Ta notka nie byla nawet do Ciebie adresowana, jesli jeszcze nie zdazyles zauwazyc, moj Ty bystrzaku. Ja tez moge Ci zagwarantowac, ze gdy czytam Twoje notki, to na twarzy mam usmiech. Tyle, ze jest to usmiech politowania, jesli mam byc szczery. Bo mam swiadomosc, ze jestes persona inteligentna, co najlepiej obrazuja Twoje blyskotliwe notki i elokwentnie konstruowane zdania, tylko czemu je tak źle ukierunkowywujesz? However, z Twojej rady na pewno nie skorzystam. Why? Bo jest frajerska. Ja nie jestem z tych, co jak cos im sie nie podoba, to to omijaja. Ja staram sie to [...] zmienic, wyplewic [...] chwasta. Czaisz ziomuś? I wiecej rad mi nie dawaj, jestem samowystarczalny. Tyle.

*Oster
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 20:51
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Mam dziwne skłonności do odpisywania na posty, które skierowane są nie do mnie, ale traktują o mnie.

Cytat:
Ja nie jestem z tych, co jak cos im sie nie podoba, to to omijaja. Ja staram sie to [...] zmienic, wyplewic [...] chwasta.


To tak jak ja. I co teraz zrobimy? :) Bo ja zamierzam dalej expić. :)))

*Oster - przepraszam autora postu za modyfikowanie cytatu, który został przez niego najzupełniej prawidłowo wykorzystany.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 27 Sty, 2005 - 23:09
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

Ja ogolnie zawsze stalem i stoje po stronie wolnosci slowa i braku cenzury.. cenzura i moderacja jest dla mnie rownoznaczna ze wszystkimi cechami ktore juz opisalem.. i nie chce mi sie powtarzac..

Co do Twojej notki, Krzysiu, to jej nie rozumiem, nie opisywalem w niej notek Tortura (bo mnie zazwyczaj malo obchodza) tylko dzialania pseudo moderatora, jakim jest Oster, wiec Twoja argumentacja, po pierwsze do mnie nie przemawia, po drugie jest - moim skromnym zdaniem - po prostu bledna. Wrecz moge sie z Toba zgodzic co do tresci notek pana T., ale uznaje ze kazdy ma prawo jego notki oceniac samemu (m in. tak jak Ty to robisz..)


AHA
i przede wszystkim, to ty pokazujesz jaki jestes stronniczy a nie ja..

hmm i jeszcze czegos nie rozumiem, jak kladziesz na to lage, nie obchodzi Cie to, to sie nie wypowiadaj....

ps. Twoja paplanina Krzysiu, byla za to wyjatkowo wymyslna...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006