Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 23:10






A raczej kasujesz cytaty z notek innych osob.
A.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
^Drake^
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 23:12
Gość





To prosze o skasowanie takze mojej.
W tym momencie to calkiem straciala kontekst.
A konkretniej kontekst zostal sprawnie usuniety.
No i temat jakos nie ten.
Zapisalem ja sobie na dysku, wiec nie bedzie straty.

Dziekuje.

^Drake^
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 23:13






Wybacz, zle sformuowalam wypowiedz. Chodzilo mi o kasowanie zacytowanych wypowiedzi.
A.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 17 Sty, 2005 - 23:22






napisalem gdzies zdaje sie, ze logowal sie nie bede.

Drake
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 00:00
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

off topic:
mam pytanko: czyli moge tutaj jechac po kazdym bez ograniczen ???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 01:52
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Tytułem wyjaśnienia:
Każdy może wyedytować swoją notkę.
Po to jestem moderatorem, żeby moderować, co oznacza również, że mogę moderować siebie. Przyjęłam zasadę, że jeśli jakaś notka wywołuje niepotrzebny ferment to ją usuwam i usuwam również posty, które wywołała. Uznałam, że moja notka wywołała niepotrzebny ferment i była nieprzemyślana, w związku z powyższym usnęłam ją i to, co wywołała.
Przyznaję popełniłam błąd, za co przepraszam.
Forum służy do kłócenia się, ale z ograniczeniami.
Draku, nie wiem, czy Ty zwróciłeś uwagę na to, że kilka razy już pisałam o tym, że przede wszystkim chcemy skończyć to co zaczęte, w związku z powyższym nie zaczynamy żadnych nowych projektów, ale niestety czasu nie starcza nam nawet na to, żeby kończyć. Posuwamy się bardzo powoli, poprawiając to jakąś lokację, to jakąś niedziałającą rzecz na ile nam starcza sił i możliwości. Niestety Garagoth, który jest naszym głównym koderem przez 8 godzin w pracy ogląda tysiące linii kodu w C, po czym idzie na uczelnię, gdzie znowuż siedzi przed komputerem. Zrozumiałe więc staje się, że wieczorem kiedy wraca do domu niekoniecznie musi mieć ochotę siąść przed komputerem i kodować na mudzie, chociaż jest to jego hobby. Ja choć bym nawet chciała nie potrafię zakodować większości rzeczy - to, co mogę koduję i nie możesz Ty w szczególności powiedzieć, że nie zakodowałam masy rzeczy, które napisałeś. Swoimi słowami ewidentnie mnie obrażasz, a przynajmniej chcesz mi sprawić przykrość i w ten sposób to traktuję. Twoja wypowiedź zabiła radość z tego, że jest więcej graczy w twórcy tematu, któremu nie chodziło o to, żebyś powylewał swoje żale, we mnie i w paru innych osobach, jeśli o to Ci chodziło to osiągnąłeś zdecydowanie swój cel.
Specjalnie założyliśmy to forum, żeby bezsensowne często dyskusje nie śmieciły głównego forum, gdzie ludzie najczęściej szukają informacji niekoniecznie pragnąc czytania pyskówek i przepychanek.
Tyle.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 06:56
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Oho no prosze prosze, chociaz jedna rzecz dobra wynikla z tej papalniny o niczym ( skoro i tak wiadomo kto tu moze wszystko, a kto jest tylko pionkiem ) Indhira sie zirytowala i WRESZCIE zablokowala widze wypowiadanie sie jako gosc. Moze trzeba Cie Indhiro bardziej podbenerwawac to inne rzeczy tez zaczniesz zmieniac ?? Bo rozmowy do niczego nie prowadza, wiz ma zawsze racje.
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 07:29
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Nie ja zablokowałam, tylko Ingwar na moją prośbę w końcu zablokował, ja niestety nie mam do tego uprawnień.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 07:34
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Czy Ty sama, czy Ingwar na Twoja prosbe.. wazne ze wyszlo od Ciebie po ostatniej wymianie zdan. Wczesniej widac nie bardzo zalezalo, bo gdyby zalezalo to bylo by zrobione ( w koncu wystarczyla jedna prosba i siup, migiem Ingwar to zrobil )

A.

I nie mow prosze, ze wczesniej Ing nie mial czasu i dopiero teraz mogl.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 07:40
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Akurat był pod ręką, wcześniej chociaż go prosiłam to mu się nie chciało, a ponieważ i tak grzebał w stronie, więc przy okazji zrobił to, o co go poprosiłam - i tak nie chciało mu się, więc zablokował tylko forum główne i to.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 07:41
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Kod:

Pomalowany wytatuowany goblin mowi: Dlacego ludziska som gupie?
Pomalowany wytatuowany goblin mowi: Bo majom rozum nie w glowie, a w dupie!
Pomalowany wytatuowany goblin wybucha donosnym, radosnym smiechem



_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 07:50
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Szukam chętnych do moderowania forum. Więc jeśli tylko ktoś chce trochę władzy zapraszam.

I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 08:17
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Indhira napisał:
Tytułem wyjaśnienia:
Każdy może wyedytować swoją notkę.

Widac nie kazdy. Wyedytowalem moja, po czym zostala ona szybko zmieniona. Mimo, ze w obecnym ksztalcie przeinacza moja wypowiedz. Olac. Zaraz calkiem ja wywale. Napisale w pierwszej notce, ze nie chce tego pisac. Dlatego chcialem przemilczec. Dlatego, zeby ci nie robic przykrosci. Miedzy innymi. Ale SAMA mnie zmusilas do napisania tego.
Indhira napisał:

Po to jestem moderatorem, żeby moderować, co oznacza również, że mogę moderować siebie.

Moderator powinien dawac przyklad na forum, a ty sie przykladem nie popisalas.
Indhira napisał:

Przyjęłam zasadę, że jeśli jakaś notka wywołuje niepotrzebny ferment to ją usuwam i usuwam również posty, które wywołała. Uznałam, że moja notka wywołała niepotrzebny ferment i była nieprzemyślana, w związku z powyższym usnęłam ją i to, co wywołała.

jw
Indhira napisał:

Przyznaję popełniłam błąd, za co przepraszam.
Forum służy do kłócenia się, ale z ograniczeniami.

Ale kiedy wy w koncu zrozumiecie, ze to nie ma byc klotnia. Napisalem po prostu co mysle ja i pare innych osob. Reszta wyrazila na ten temat swoje zdanie. A ze zdanie jest plytkie i w duzej czesci wulgarne i miast przeciwstawiac argumenty argumentom koncentruje sie na obrazaniu autora notki to juz nie moja sprawa tylko moderatorow wlasnie. I takie notki nalezy usuwac. A nie samemu pisac podobne.
Indhira napisał:

Draku, nie wiem, czy Ty zwróciłeś uwagę na to, że kilka razy już pisałam o tym, że przede wszystkim chcemy skończyć to co zaczęte, w związku z powyższym nie zaczynamy żadnych nowych projektów, ale niestety czasu nie starcza nam nawet na to, żeby kończyć. Posuwamy się bardzo powoli, poprawiając to jakąś lokację, to jakąś niedziałającą rzecz na ile nam starcza sił i możliwości.

Chcemy niestety nie przeklada sie na wynik. Ostatnio jak wezwalem dwoch wizow w celu naprawy lokacji, to czulem sie jakbym zrobil cos zlego, jak intruz. Kiedys tak nie bylo.
Wielokrotnie pisalem i mowilem, ze z checia naucze sie podstaw, ze moge pomoc, ba zwizowac sie. Nikt nic nie zrobil. Dostalem (swoimi kanalami) plik, z ktorego niewiele rozumiem. Zreszta w obecnej chwili, calkiem mi zaginal.
Indhira napisał:

Niestety Garagoth, który jest naszym głównym koderem przez 8 godzin w pracy ogląda tysiące linii kodu w C, po czym idzie na uczelnię, gdzie znowuż siedzi przed komputerem. Zrozumiałe więc staje się, że wieczorem kiedy wraca do domu niekoniecznie musi mieć ochotę siąść przed komputerem i kodować na mudzie, chociaż jest to jego hobby. Ja choć bym nawet chciała nie potrafię zakodować większości rzeczy - to, co mogę koduję i nie możesz Ty w szczególności powiedzieć, że nie zakodowałam masy rzeczy, które napisałeś.

Bez komentarza. Nie bede wywlekal szczegolow na forum.
Indhira napisał:

Swoimi słowami ewidentnie mnie obrażasz,

To wolno ci napisac.
Indhira napisał:

a przynajmniej chcesz mi sprawić przykrość i w ten sposób to traktuję.

A tego juz napisac Ci nie wolno.
Ja CHCE Ciebie obrazic? Robisz mi sondowanie mozgu na odleglosc? Ja nie chcialem wywolywac niczego. Sama mnie do tego swoja nieprzemyslana notka zmusilas. Mialem nic, a nic nie pisac. Cytuje:
"...muda, ktorego jakosc przemilcze."
Chcialem milczec, nie chcialem zapedzac sie w szczegoly. To TY i wylacznie Ty ponosisz odpowiedzialnosc, za to, ze to napisalem.
I powtarzam jeszcze raz, bo moze do kogos nie dotarlo. Nie jestem trollem. Nie obrazam przyjaciol, ani nikogo innego bo mam takie widzimi sie. Najwyrazniej za slabo sie znamy, skoro nie rozumiesz tego. Skoro nie jestes w stanie pojac, ze dla mnie to jest jak herezja. Zadna z moich notek, nie jest i nigdy nie byla nastawiona na obrazanie kogokolwiek. To jest forum dyskusyjne i sluzy do wyrazania swojego zdania w pelnym wymiarze - jesli sie tego chce lub przemilczenia szczegolow - jesli sie tego nie chce.

Indhira napisał:

Twoja wypowiedź zabiła radość z tego, że jest więcej graczy w twórcy tematu, któremu nie chodziło o to, żebyś powylewał swoje żale, we mnie i w paru innych osobach,

Ja do jasnej cholery nie wylewam zadnych zali!
Jak narazie to zale wylewasz tylko Ty.
Napisalem tylko co o tym mysle.
Za 2-3 tygodnie skoncza sie ferie zimowe, skonczy sie pierwsza euforia, pierwsze wrazenie i wtedy powiem: "A nie mowilem?"
Indhira napisał:

jeśli o to Ci chodziło to osiągnąłeś zdecydowanie swój cel.

Mnie o to nie chodzilo. Sama do tego doprowadzilas i sama osiagnelas swoj cel. Czy tego chcialas czy nie. Ja z cala pewnoscia nie.
Indhira napisał:

Specjalnie założyliśmy to forum, żeby bezsensowne często dyskusje nie śmieciły głównego forum, gdzie ludzie najczęściej szukają informacji niekoniecznie pragnąc czytania pyskówek i przepychanek.
Tyle.
I.

Nie my zalozylismy - tylko Ty zalozylas, bierzmy odpowiedzialnosc za swoje czyny. Ja firmuje kazda swoja wypowiedz swoim nickiem. Nie rozpraszam odpowiedzialnosci - to Ja napisalem. To jest Moje zdanie.
Nie znajduje sie pod niczyim wplywem i nie sa to zadne zale. To jest subiektywne zdanie gracza.

Jesli chodzi o moje zdanie na temat zasobow koderskich muda to pozwole je sobie przemilczec.
Chyba, ze znow mnie zmusisz do jego przedstawienia - przeinaczajac to moje przemilczenie. Ja wybieram milczenie. Nie masz prawa oceniac, ani przypuszczac co sie pod tym milczeniem kryje. Tak jak uczynilas to wczesniej. Szczegolnie, ze nie zwyklem sie wyrazac ani w mowie, ani w mysli w tak ordynarny i niemerytoryczny sposob, w jaki zrobilas to Ty.

D.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 08:31
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Założyliśmy, ponieważ nie zrobiłam tego ja osobiście, tylko Ingwar, a projekt takiego subforum był od dawna.
Swoją drogą Drake masz magiczną wręcz umiejętność obrażania innych - nawet jeśli nie chcesz robić tego z premedytacją to i tak to robisz.
Słowa "mud, którego jakość przemilczę" są tak obraźliwe, że lepiej by było, żebyś od razu napisał to, co później w swojej dłuższej notce.
Czy prawda to jest to, co mówisz Ty, czy inni też mają prawo do prawdy?
Owszem, powinnam świecić przykładem, jestem człowiekiem, zdenerwowałam się, każdy ma do tego prawo, w związku z powyższym usunęłam swoje nieprzemyślane wypowiedzi - ale nie, ja do tego nie mam prawa, trzeba na mnie koniecznie napaść, czy o to chodzi?

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 18 Sty, 2005 - 08:33
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

Zglaszam sie do tej jakze trudnej roli moderatora na forum..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006