Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu: Miejsce zameldowania  PostWysłany: 05 Sty, 2005 - 12:57






Chcialbym sie zapytac czy jest mozliwosc aby kiedys mona bylo wynajac dla siebie w gospodzie lub zajezdzie pokoj w ktorym mozna lub czy moglby to byc nawet dom w miescie?

mozna by tam przetrzymywac rzeczy itp no doma jak dom, kat dla siebie.

mogla by powstac jakas gildia zlodziejska wkocu taki pojoj czy dom mozna by okrasc przy wyzszych umiejetnosciach.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2005 - 15:28
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Wynajac czy nawet zakupic dom, najprawdopodobniej bedzie niedlugo mozna. Byc moze na dniach cos sie ujawni. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2005 - 15:35
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Co do gildi zlodziejskiej bedziesz musial chwile poczekac. CO prawda bylo juz kilka pomyslow ale narazie najwazniejsze za gildie rasowe, zas prace nad zawodowkami prawdopodobnie rozpoczniemy dopiero wtedy gdy:
A) Wszystkie rasy beda mialy swoje gildie,
B) Ilosc graczy wzrosnie na tyle azeby te gildie mialy dla kogo powstawac, jedna osoba to nie wystarczajaca ilosc.

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą


Ostatnio zmieniony przez Krun dnia 05 Sty, 2005 - 20:34, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2005 - 19:58
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Krun... spoko. Sprawe odnosnie Twej wypowiedzi uwazam za zamknieta. Nie bylo jej.
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.


Ostatnio zmieniony przez Astaroth dnia 06 Sty, 2005 - 11:11, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2005 - 19:58
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
KRUN
osobiste 'wycieczki' nie są ani dowcipne ani zabawne cytując:
"wiesz o czym mówię"

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2005 - 20:05
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Przepraszam... Nikogo nie chcialem urazic, zdenerwowac ani tymbardziej zniechecic swoja wypowiedzia... Niestety tak wyszlo. Kazdy z nas popelnia bledy i ze swojej strony przyzekam ze postaram sie ich nie popelniac, albo przynajmniej zredukowac ich liczbe. Niestety jestesmy tylko ludzmi. W kazdym razie jeszcze raz przepraszam i jest mi bardzo przykro ze tak wyszlo.

Krun

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sty, 2005 - 04:13
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Buehehe, nawet nie zaskoczyłem, że to było o tych pięknych elfach. Ale uderz w stół, a nożyce się odezwą... I co się tak do Kruna bulwersujecie? Boli was coś? To, że napisaliście miasto i sobie gildie nie oznacza jeszcze, że możecie się teraz "wozić" po wszystkich (za Olgrion oczywiście jestem wdzięczny i trudno nie docenić takiej pracy) - tymbardziej, że Krun nie napisał wtedy nic strasznego, więc po co te fochy? Tak serio to wasza reakcja była zupełnie przesadzona.

A co do tematu (bo widzę, że niektórzy już się nie patrzą co i gdzie piszą) to mi takie domki zalatują tanią lipą, ale jak zrobicie to zrobicie. Skoro sprzęcior i tak w większości wypadków zostaje przy postaci to sens takich gospodarstw jest raczej erpegowy i ogólnie rzecz biorąc w ogóle mnie to nie interesuje. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sty, 2005 - 10:41
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Tak tak Tortur, popisz sobie, wygadaj sie... jak juz wiele osob mi mowilo, Ciebie i Twoje wypowiedzi nalezy totalnie ignorowac... co zamierzam robic od dzis.
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.


Ostatnio zmieniony przez Astaroth dnia 06 Sty, 2005 - 11:18, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sty, 2005 - 11:14
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
mam serdecznie dość wszelkich aluzji podtekstów opini i wypowiedzi co zrobiłem a czego nie zrobilem dla warlocka a co mi sie nalezy a co nie zwlaszcza od osob ktore tak naprawde G... wiedzą

a powoli mam też dość bycia miłym i kulturalnym i skończą się "piekne elfy"

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sty, 2005 - 16:33
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Cóż, nie spodziewałem się, że upadniecie tak nisko... Faktycznie Astaroth, słuchaj tego co ci mówią inni i nie rozmawiaj ze mną, a jak już musisz się wyprodukować to pisz też za pana kyllana, który... hmm.. jakby to tutaj ująć..."który upadł niżej niż ja" - i jest strasznie nerwowym chłopcem. :) Chciałem tylko stanąć w obronie Kruna, który nic złego nie napisał o was - żadnych aluzji (właściwie pisał o gildii zawodowej, a wy to rasówka chyba? a może jednak dopisaliście coś? :) ), obronie, która okazała się nieszczęśliwa, bo prowadzi do kłótni, a Krun chciał ją zażegnać. Cóż, może was to uspokoi, że ja tam nie chcę sporów... ale lubię tępić cwaniactwo i chamstwo - takie moje hobby. :) To jak? Napiszecie coś na temat, czy dalej będziecie się fochać?

P.S.
A co do Olgrionu i przyległości naprawdę, szczerze... podziwiam Waszą pracę. Poważnie, uważam, że ja nie byłbym w stanie wycisnąć z siebie tyle sił, by stworzyć coś tak... interesującego, a zarazem ładnego. Czemu zajmujecie takie stanowisko, w którym Wasza wielka praca jest ukazywana w tym dość kiepskim świetle i stanowi przedmiot do awantur? Przecież nikt was na rękach nosić nie będzie... a podziękowania już były i to nie raz... Teraz trzeba się tym cieszyć. Szacun, ale wyluzujcie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 06 Sty, 2005 - 19:03






hmm

kurde ludzie poco to piszecie w tym temacie???

czy kazdy temat jest dobry aby wyciagnac w nim swoje emocje zwiazane z innymi graczami?

niedziwie sie ze jest tak malo osob na tym mudzie bo w kazdym temacie pojawiaja sie zawsze jakies niesnaski to to juz jest mdle.
Zaczyna mi sie zdawiac ze gra w tego muda zchodzi przez niektorych na 2 pozycje a na pierwszej jest wojna na forum.

Pozatym niektorzy dobrze erpeguja gra jest przez nich fajniejsza, inni znowu pisza lakacje i podaja nowe pomysly, jeszcze inni zac expia aale wszyscy sa potrzebni oczywiscie w dobry proporcjach.

usune ten temat jak dalej bedziecie tu sie sprzeczac.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2005 - 08:19
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Moja ostatnia notka zakonczyla klutnie, bynajmniej tak mi sie wydawalo. Dalsze ciagniecie tej sprawy jak widac nalezy do Tortura.

Tortur jesli chcesz mnie obrzucac blotem zapraszam do Wawy. Chetnie sie spotkam z Toba i wtedy mozesz sie wyrzywac. Net to nie miejsce na to. A sprawa z Krunem jak widzisz jest zalatwiona, on nie potrzebuje obroncow, mysle ze sam ptrafi sobie poradzic. No ale koniec tego...

Gosciu, pomysl jest fajny, juz dawno o tym myslalam i moze za jakis czas w kamienicach w Olgrionie bedzie mozna wynajac pokoj. Jak juz beda opisy w jednym miescie, nie problem je przeniesc do innego.

Pozdrawiam
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2005 - 11:40
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Wynajac pokoj?



Hmm.



Na godziny i z pania do towarzystwa? Very Happy Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2005 - 12:04
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Hehehe Drake, Ty jak zwykle monotematyczny Smile
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 07 Sty, 2005 - 20:33
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Właściwie to mam zamiar niedługo odwiedzić stolicę więc nawet mógłbym wypić z Tobą browara Astaroth i pomyśleć o przyszłości tego MUDa. ;) Ale wątpię czy znajdę czas. Tak czy siak zapamiętam sobie tę propozycję. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006