To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Garagoth
Temat postu: #warlock  PostWysłany: 16 Lis, 2004 - 11:09
Mag Warlocka


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 184
Skąd: Orchia
Witam,

Tylko drobny komentarz do zasad...

Kanal IRC #warlock moze i kiedys byl oficjalny, ale od dluzszego czasu boje sie tam wchodzic... bo jak czytam, co tam sie dzieje to mnie skreca.
To tyle co do oficjalnosci kanalu.

Garagoth.

_________________
Marudze, z przyzwyczajenia. Ale tak przyjaznie... zazwyczaj.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Komando69
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lis, 2004 - 16:47
Początkujący


Dołączył: 16 Lis, 2004
Posty: 1

W koncu ktos dobrze napisal o tym kanale. Zaden to kanal oficjalny, tylko stek wyzwisk i pomowien (z reguly).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Erkar
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 07:18
Skryba


Dołączył: 08 Lip, 2004
Posty: 68

nie no, ten topic to juz jest chyba najsmieszniejszy ze wszystkich..

robi sie tutaj jakies forum "odrzuconych"

Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 07:55
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Zwazywszy ze zalozyl go Mag i wypowiedzial sie drugi Mag to rzeczywiscie masz wielkie zdanie o Tworcach tego Muda.
Gratuluje, tak dalej.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 15:12






Zwazywszy na to, ze urodzilem sie nieomylny musze skomentowac powyzszego posta (tak jak kazdego innego, mimo ze moze mnie nie dotyczyc, badz mnie nie interesowac).

Po pierwsze stali bywalcy kanalu #warlock to szambo najgorszej klasy. Poziom infantylizmu i dziecinady przewyzsza jakiekolwiek rankingi. Ja sam urodzilem sie od razu doroslym i dojrzalym mezczyzna, a w piaskownicy nigdy sie nie bawilem (bo koledzy zabierali mi wiaderko).

Po drugie poziom graczy na mudzie jest tak samo zenujacy jak i na, (tu mozemy odetchnac z ulga) juz nieoficjalnym kanale #warlock. Wlasciwie dochodze do wniosku, ze Warlock powinien byc dostepny tylko i wylacznie dla mnie (no i oczywiscie dla moich secondow), gdyz tylko ja przejawiam jakikolwiek poziom intelektualny i kulturalny zeby byc w stanie (ze soba) poerpegowac a nawet poexpic.

Nie rozumiem dlaczego tez wszyscy caly czas mnie atakuja (czy to na forum czy to na mudzie). Przeciez jestem najwspanialszy, najmadrzejszy, potrafie wypowiedziec sie na kazdy temat, a cale moje zycie poswiecilem wirtualnemu swiatu.


Drejk
----
Warlock to Ja
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 15:51
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Drejk... jedna prosba. Przypomnij sobie prosze, do czego sluzy forum. Jak juz sobie przypomnisz, zapisz na kartce i powies nad kompem, zebys zawsze to widzial. Jesli ci sie przypomni, ze forum sluzy to wysmiewania sie, wiecznego rzucania w innych blotem i tym podobne... przeanalizuj swoj tok myslenia jeszcze raz, moze nawet kilka ... no i wreszczie moze dojdziesz do tej prawidlowej odpowiedzi.
I przestan robic z siebie kretyna.

A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 18:23
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
drejk ma racje, trzeba byc idiota zeby mowic ze na kanale warlocka siedza chamy i idioci, bo nazywanie kogos chamem jest chamskie, a nazywanie kogos idiota, bedace wnioskiem z 1,5 minutowej rozmowy na ircu jest idiotyczne.

kanal warlocka jest dosc zabawny, wiekszosc ludzi tam z duzym dystansem zartuje sobie non stop, panuje wbrew pozorom dosc kolezenska atmosfera itp.

Zalamuje mnie ten mud, caly czas nie wiem czemu majac TAKIE perspektywy (nadal uwazam ze ma od cholery niezwykle cennych zalet) nie moze ruszyc sie zmiejsca, i ze stanu natalnego przechodzi bezposrednio do agonalnego..

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 18:24






Cytat:
Drejk... jedna prosba. Przypomnij sobie prosze, do czego sluzy forum.


Oczywiscie nic nie musze Sobie przypominac, bo nigdy niczego nie zapominam. Forum, jezeli tego nie wiesz, sluzy do wypowiadania sie, i mimo niecheci ze strony innych uzytkownikow tego forum, nie mozna mi zabronic wyrazania sie we WSZYSTKICH mozliwych aspektach. Oczywistym jest, ze prawda boli, a moja prawda jest najprawdziwsza wiec boli najbardziej.
Niestety uzycie slowa "najprawdziwsza" nie jest do konca poprawne, gdyz prawdziwosci nie powinno sie stopniowac, ale jako ze jestem wyjatkiem potwierdzajacym regule, moge Siebie porownac np. do deski, ktora jest najbardziej drewniana ze wszystkich drewnianych desek.


Cytat:
Jak juz sobie przypomnisz, zapisz na kartce i powies nad kompem, zebys zawsze to widzial.


Tu oczywiscie musze Cie zaskoczyc, ale moja wysmienita pamiec pozwala mi nie skorzystac z Twojej rady, ale oczywiscie dziekuje bardzo.

Cytat:
Jesli ci sie przypomni, ze forum sluzy to wysmiewania sie, wiecznego rzucania w innych blotem i tym podobne...


Tu wlasciwie (o dziwo ) nie rozumiem, JA przeciez zawsze pisze bardzo powaznie, nawet pomimo tego, iz posiadam wyjatkowe poczucie humoru.

Cytat:
przeanalizuj swoj tok myslenia jeszcze raz, moze nawet kilka ... no i wreszczie moze dojdziesz do tej prawidlowej odpowiedzi.


Moj tok myslenia jest nieskazitelny; dochodzenie do odpowiedzi na wszelakie pytania nigdy nie stwarzalo i nadal nie stwarza mi zadnych problemow.

Cytat:
I przestan robic z siebie kretyna.

Na tym forum, jak i na kanale ircowym, pod moim adresem kierowanych juz bylo wiele obelg i wyzwisk. Oczywiscie swiadcza one jedynie o poziomie osob, ktore posluguja sie tak niska forma dialogu.


Ps.
Chcialbym rowniez zwrocic Ci uwage, ze po kropce ( . ) jak i po trzech kropkach ( ... ) nowe zdanie rozpoczyna sie z wielkiej litery. Nie moge zniesc, ze w Polsce zyja ludzie, ktorzy nie potrafia poslugiwac sie ojczystym jezykiem.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 18:26
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
I jeszcze jedno, uwazam ze dowcipy drejka sa mega zabawne Happy zupelnie serio.
kazdemu z was, depresyjni malkontenci, zycze takiego poczucia humoru!

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 18:40
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Wstąpiłem na kanał

I spójrzałem na liste, dwustu idiotow siedziało!

Glupoty ludzkiej ciągną się szeregi,

Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi;

I widziałem ich wodza - bahara: przybiegł, mieczem skinął

I jak ptak jedno skrzydło wojska swego zwinął;

Wylewa się spod skrzydła scisniona piechota

Długą czarną kolumną, jako lawa błota,

Nasypana iskrami mieczy. Jak sępy

Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy.



Przeciw nim sterczy biała, wąska, zaostrzona,

Jak głaz bodzący morze, reduta Drejka - Balona.

Sześć tylko miała mlotow; wciąż stercza i świecą;

I nie tyle prędkich słów gniewne usta miecą,

Nie tyle przejdzie uczuć przez duszę w rozpaczy,

Ile z tych mlotow, polmlotow i toporomieczy.

Patrz, tam Drejk z kafarem w sam środek kolumny się nurza,

Jak w fale bryła lawy, pułk dymem zachmurza;

Pęka śród dymu młot, obuch pod niebo leci

I ogromna łysina śród kolumny świeci.

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lis, 2004 - 19:14
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
czuje dysonans etyczny.

z jednej strony chlopaki wasze dowcipy sa conajmniej świetne i umieram ze śmiechu,

z drugiej jednak litość nad Drake'm zmusza mnie, do proszenia was o spasowanie!

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2005 - 20:17
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Hmm... No to jaki teraz jest oficjalny kanał irc Warlocka? Chyba żaden, bo wreszcie #warlock padł dzięki twórczej pracy pewnej grupy. Dzięki monx, Grushka i inni (chyba alus też nie?) którzy przyczynili sie do zrobienia syfu, wreszcie zniszczyliście to gniazdo zepsucia i korupcji. :) Prawi z was katolicy... i z leksza niedowartościowane dzieciaki niestety. :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2005 - 12:11
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
No proszę, to nawet Torcik na oczy przejrzał.
A do tej listy dodał bym jeszcze Ghasha vel Bomka.
Bawcie się dobrze kloniarze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
htrug
Temat postu:   PostWysłany: 25 Mar, 2005 - 15:39
Pisarczyk


Dołączył: 29 Cze, 2004
Posty: 188

Marudzicie. Swieta ida a wy marudzicie. Proszki do prania tez sa takie same a ludzie roznych uzywaja.
Jako ze "cos" sie stalo z #warlock zapraszam na #warlock.pl.

Wesolych jajków.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006