Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 31 Gru, 2004 - 13:12
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Ja robię mapy na kartce w kratke Smile Najbezpieczniejszy i najdokładniejszy sposób hehe.

Co do mapy Ochrii ( Orkusa Wielkiego w zasadzie ) to mapa ta przeszła kontrolę wizowska Wink i to oni uznali, że tak ma wyglądać. Jeśli coś jest pominięte to widać tak miało być. Jeśli natomiast dodano ostatnio coś nowego, to napewno niedługo pojawi się na tej mapie, bo mogę (możemy) bez problemu ją edytować. ( jak ktoś ma zastrzeżenia bądz propozycje to niech napisze do mnie - jeśli wizowie się zgodzą, to dana rzecz na pewno pojawi się na mapie )

Mamy też mape Orkusa Wielkiego takiego jaki jest w KC, tylko nie wiem po co ją umieszczać, skoro na stronie Krysztalków można też cos takiego znaleźć. Smile

Mapy Arshen nie zrobimy, bo ta domena jakoś nie należy do naszych ulubionych Wink Może gdzieś sie znajdzie ta mapka Camila.

Nom, to chyba wszystko.
Pozdrawiam,
A vel E

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 31 Gru, 2004 - 15:25
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Strona Camila nadal istnieje i po pewnym okresie zastoju niebawem pokaze sie z nowej strony.
Jej adres http://warlock.mud.prv.pl

Wszystkiego najlepszego w nowym roku!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006