Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 02 Gru, 2004 - 18:28






moja wypowiedz niebyla ironiczna niewszystkie osoby umieja robic mapy.
Pozatym mam jeszcze jeden problem jak mam sie wudostac z Ranhar-Gar do innych miast w Orchi? Gdzie jest wyjscie z tego mista?
Prosze o pomoc bo niespotkalem jeszcze zadnego gracza.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 02 Gru, 2004 - 19:50
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Kieruj się na południe i w górę.
W końcu można trafić.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 04:15
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
A kartka w kratke i dlugopis nie gryza.

"Ten co to mapowal Ranhar-gar na kartce w kratke."

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 08:54
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Wbrew pozorom narysowanie Ranhar-garu na kartce w kratkę jest jak najbardziej możliwe.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 15:47






I znowu ja Sad
Dziekuje za powyzsze wskazuwki i przepraszam za smiecenie tematu ale juz ktorys raz bladze i gine w okolicach Skalnego czerepu. Otoz jak dojsc do Aer-Morkir

pokorny goblin i czy sa jacys zielonoskorzy na warlocku ktorzy mogli by nauczyc zycia w tym okrutnym swiecie?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Astaroth
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 17:18
Skryba


Dołączył: 02 Paź, 2003
Posty: 81
Skąd: The Darkest Darkness
Od Ranhar-garu na wschod a pozniej na skrzyzowaniu idziesz w kierunkach poludniowych. Po dojsciu do tabliczki najlepiej ja obejrzec po czym isc odpowiednim traktem.
To tak mniej wiecej.

Pozdrawiam,
A.

_________________
Świat wspiera się na czterech filarach. Na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych. Ale to wszystko jest niczym bez władcy znającego sztukę władania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 17:54
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Jak najbardziej są zielonoskórzy.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 18:23






Czy mozna zalozyc jakis temat typu pomoc bo sie zgubilem?
I moze czas zastanowic sie jak sciagnac ludzi na tego muda ?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krun
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 18:48
Chochlik


Dołączył: 08 Kwi, 2003
Posty: 114
Skąd: Tagar-Dur
Ano wiele osob sie nad tym glowi, jednak przy niewielkiej ilosci czasu jaka niektorzy z nas moga poswiecic mudowi (bo przeciez nie mozemy zyc tylko mudem... trzeba cos jesc za cos oplacac rachunki, a praca zajmuje wiele czasu, do tego dochodzi nauka i w ten sposob niewiele czasu pozostaje na sprawy zwiazane z mudem) nie jest mozliwe wprowadzenie zmian, czy tez nowosci ktore mogly by zachecic graczy do gry w Warlocka. Mimo to ostatnimi czasy pojawilo sie kiku nowych graczy, a magowie powoli odzyskuja checi do kodowania... Byc moze niedlugo pojawi sie kilka nowych, fajnych "bajerow" ktore spowadza graczy na muda, ale narazie nie ammy innego wyjscia jak byc dobrej mysli i czekac na nowych, chetnych do gry i wspolpracy graczy...

Krun

Ps. Chyba za bardzo nie zamotalem.

_________________
Andrzej Sapkowski napisał:
Tam gdzie dziś piętrzą się góry, będą kiedyś morza, tam gdzie dziś wełnią się morza, będą kiedyś pustynie. A głupota pozostanie głupotą
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 19:00






Wiesz ja znalazlem tego muda bo chcialem sie dowiedziec gdzie moglbym sobie zagrac goblinem.
1 niema duzo graczy bo chyba malo o tym mudzie wie
2 mapki chociaz zgromadzienie na jednej stronce tych co sa albo podanie linkow do tych stron bo mapy jak sie okazalo sa
3 moze jesli bysmy wspomnieli niektorym osoba ktore graja w Arke to troszke by przyszlo?

bo wiele osob chcialo by sobie pograc tymi rasami pozatym tu sa pomysly to pozwala sie je realizowac ( z tego co czytalem forum ) pozatym jest wiele mozliwosci chyba to samo wsobie moze zachecac

pozatym przytdala by sie strona z informacjami typu jakie sa gildie kluby
bo nato sie patrzy jak mozna by sie rozwijac

mowie ze to chyba by pomoglo wiem ze niema sie czasu sam go niemam
i co gorsza niznam sie na stronach ani ten wiec nawet sam niemoge wspomoc
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 22:28
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Faktem jest, że mimo wszystko informacja jest dość krucha i stosunkowo mało osób wie o Warlocku, w szczególności w porównaniu do Arkadii - poza tym na Arkę graczy ściągają inni gracze, a u nas z graczami kiepsko.
Tak się zastanawiam nad jakąś kampanią informacyjno-promocyjną... postaram się też o trochę map i myślę, że nawet umieścimy je na stronie Warlocka, a jeśli nie to damy odwołanie do takowych.
Ze swojej strony postaram się o ożywienie drobiazgami świata.
Pozdrawiam,
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Gru, 2004 - 23:44
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
1. Cóż, nie chcę być tym złym, ale jednak pragnę wskazać, że wiele map zostało udostępnionych administratorce strony głównej Warlocka, aby się z nimi zapoznała i wedle swej woli opublikowała. Póki co ani jedna moja mapa (nawet dwie ogólne Arshen oraz Orchii) nie doczekała się zamieszczenia na oficjalnej stronie.

2. Gościu... brak mi słów, jak nie potrafisz wyjść z Ranhar-garu to naucz się grać w MUDy (czytać/pisać)... poważnie, nie wiem jak na Arce w ogóle udało Ci się wyjść poza to i owo... a może się nie udało... Właściwie zachowujesz się jak narzekająca dewotka... heh... :/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 04 Gru, 2004 - 07:43






przeciez niemusisz mi pomagac sa niektore osoby ktore to uczynily to jestem im zato wdzieczny. A jesli bym nie gral wczesniej w Arke to tez zapewne nieudzielilbys podpowiedzi. W takim miescie jak tamto bez mapy naprawde latwo zabladzic a zanim sie mape czasem znajdzie to uniektorych zapal mija.

Osobiscie ja wole sie pytac bo kto pyta nie bladzi.
Jest mozliwosc na forum Twoj.net zalozyc cos dla Warlocka ?
Tam sie tyle osob przewija wiec mozna by tam cos napisac jesli sie da.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Gru, 2004 - 19:57
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Probowano zalozyc forum Warlockowe na Twoj.net.
Obecnie dryfuja sobie te tematy gdzies w SWS (Strefie wolnego slowa, zwanej zwyczajowo Śmietnikiem). Podobno naruszone zostal jakies zasady, z mojej strony widzialem owszem pewne nieprawidlowosci...
Generalnie chodzilo wrazenie jakoby na tamtym forum tak naprawde nikt nie rozmawial, a wszyscy odsylali do tego forum i do strony Warlocka - to bylo zle i tu zgadzam sie z Administracja Twoj.net, jednak moderatorzy tamtego forum nie uzyskali zadnych wytycznych jakoby to co robili bylo niezgodne z wizja Administracji TN, natomiast akcja skasowania forum byla niesamowicie szybka izdecydowana. I tu nie wiem co sobie myslec...

Jeszcze jakis czas temu gracze W. aktywnie uczesniczyli w rozmowach na Wiesciach z Arkadii, agitujac zarowno w tresciach notek jak i podpisami, jednak odeszlismy od tego. Powodow bylo wiele, gracze stracili zapal pod wplywem pewnych "sytuacji", pod tym samym wplywem Magowie stracili zapal, i to skolei przelozylo sie na sytuacje MUDa... Powoli wychodzimy z zakretu, niektorzy probuja cos robic, niektorym sie nawet udaje...
Czas pokaze.

A zrobienie mapy miasta wlasnorecznie na kartce w kratke nie zajmuje wiele czasu i nie kosztuje wiele wysilku. Trzeba tylko chciec. Gorzej rzecz jasna moze byc z rozmieszczeniem swiata, a wiec mapami ogolnymi i te rzecz jasna powinny gdzies byc dostepne.

D. vel t.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kapitan Kmaran
Temat postu:   PostWysłany: 28 Gru, 2004 - 12:33
Gość





Kto w dzisiejszych czasach robi mapy do MUDa na kartce w kratkę? Hehe.

A i pragnę podziękować Killanowi i Erresei za to, że zrobili wspaniałą mapke Orchii (szkoda, że miejscami troszkę za dokładną, a miejscami brakuje tam nawet 'oficjalnych' traktów), ale z pewnością pomoże ona wielu graczom. Technika wykonania jest bardzo pomysłowa (HoM&M3 :)) chociaż przypominam sobie, że była kiedyś taka mapa Arshen na stronie Camila... chyba, wtedy komponowałoby się to w piękną całość. Tak czy owak gratuluje.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006