To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Belgor
Temat postu: Podziekowania dla Graczy  PostWysłany: 12 Wrz, 2004 - 19:02
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Lip, 2004
Posty: 43

Nie wiem czy taki temat byl jesli byl to przepraszam ale szukalem go i nie znalazlem. Jak sam temat mowi Podziekowania dla Graczy a wiec ja pierwszy podziekuje.

Dziekuje:

Drannorowi - za to ze dal mi sporo pieniedzy na poczatek Smile i bardzo mi sie one przydaly na trening.

Falardowi - za to ze pomogl i pomaga szukac trenerow u ktorych mozna trenowac.

Wakahiko - za to ze powiedzial mi o Warlocku.

Lokkakowi - za pomoc przy przystapieniu do fajkarzy chociasz mi sie nie udalo bo bylem za mlody chyba.

Dziekuje wam Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile .

_________________
Belgor, krasnolud poczatkujacy gracz Warlocka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 12 Wrz, 2004 - 20:25
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
[ironia]
Dziekuje Belgorowi za upadabnianie tego forum do Wiesci z Arkadii na twoim.necie.
[/ironia]

re Alus NA DOLE:
Zabrzmialo jakbym odchodzil - na wszelki wypadek uswiadamiam, ze ktokolwiek rozsiewa takie plotki, ja nic o tym nie wiem i odchodzic nie mam zamiaru (tylko na forum sie nie wypowiadam, bo nie ma po prostu gdzie Very Happy Laughing )

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 12 Wrz, 2004 - 21:44, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 12 Wrz, 2004 - 21:31






[alus mode]
Drake'owi za caloksztalt tworczosci.
[/alus mode]

Alus Alusiewicz
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Belgor
Temat postu:   PostWysłany: 13 Wrz, 2004 - 11:03
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Lip, 2004
Posty: 43

Nie upodabniam tego forum do wiesci z arki. A powiedz mi jak moge ogolnie podziekowac graczom?? moze w Pytaniach dla poczatkujaych??

Belgor

_________________
Belgor, krasnolud poczatkujacy gracz Warlocka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 13 Wrz, 2004 - 12:29
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
W PMach.
Temat do tego nijaki niepotrzeny.

Takich tematow jest pelno na twoim.necie.

Spis Ludnosci, Dlaczego grasz w Arke, Jak dlugo grasz w Arke i inne rownie genialne.

Jestes poczatkujacy na forum, na mudze, a pozakladales mase dziwnych (dla wiekszosci niepotrzebnych) tematow. Ja jestem na tym forum prawie od poczatku i zalozylem chyba z 4. Kazdy z sensem.

-Spis ludnosci mozesz sobie robic we wlasnym zakresie (np. spisac ze strony) ja nie mam zamiaru sie tam wpisywac, bo to glupie i infantylne. Podejrzewam, ze wiekszosc osob tak sadzi.

-Podziekowania graczom mozesz zlozyc piszac do nich Prywatne Wiadomosci - zdaje sie, ze wszyscy ktorych wymieniles maja konta na tym forum. Od biedy mozna w Dedykacjach, w ktorych i tak sa same smieci, zreszta w Podziekowaniach tez sa smieci.

PS: Jak piszesz cokolwiek na forum to rob to ze slownikiem ortograficznym w rece. Krew mnie zalewa jak widze te twoje: "rzyczenia".

Ogolnie mialbym delikatna prosbe o niezakladanie nowych tematow. Moglbys ich wiecej nie zakladac?

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 13 Wrz, 2004 - 13:40
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
Belgor napisz im pocztowke , pma albo list na warlocku jak bardzo ich lubisz i za co im dziekujesz , ewentualnie zadzwon do nich pogadaj na ircu i powiedz jacy sa wspaniali

ja tak robie hyhyhyh Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Belgor
Temat postu:   PostWysłany: 13 Wrz, 2004 - 14:13
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Lip, 2004
Posty: 43

Nie mogl bym poniewaz zakladam takie tematy ktore mysle ze mi sie przydadza i reszcie graczom. A co do Ortografii TO TO JEST FORUM I MOGE PISAC JAK CHCE DLATEGO ODWAL SIE OD MOICH LITER.

to oczywiscie do draka

_________________
Belgor, krasnolud poczatkujacy gracz Warlocka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 13 Wrz, 2004 - 14:34
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
O!
Umiesz uzywac Capsa!
Sprobuj jeszcze slownika - to nie boli.

To jest polskie forum i dlatego powienienes pisac po polsku. A nie po "polskiemu".

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Belgor
Temat postu:   PostWysłany: 13 Wrz, 2004 - 14:44
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Lip, 2004
Posty: 43

Nie Żartuj.

_________________
Belgor, krasnolud poczatkujacy gracz Warlocka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Mocno zdegustowany...
Temat postu: * * *  PostWysłany: 14 Wrz, 2004 - 09:58
Gość





Przegladam to forum i... doszedlem do kilku mysli ktorymi bez Waszej uprzedniej zgody podziele sie w chwili obecnej.
Primo - jak jest jakas dysputa na tym forum ludzie albo nie czytaja replik albo czytja je nie zeby poznac kontrargumenty tylko by przyczepic sie do czegos i po raz 21829 wyrazic swoja opinie-sluszna badz nie..
Secundo - szuklanie "dziury w calym" zwlaszcza w slownictwie i pisowni jest raczej nie na miejscu. Ja sam jestem dysortografikiem i przykro mi kiedy ktos mi caly czas wypomina bledy... i wspominana infantylnosc nawet dziecinada bym powiedzial w kwestii pisania jest poprostu tandetna.
Pozatym jak mawia stare przyslowie - "ironia to bron glupcow i przegranych.." niech kazdy sobie zaklasyfikuje wg wlasnego uznania...
Tertio -Wybacz Drake bezposrednia i bezpardonowa apostrofe - ale spotkalem sie z twierdzeniem ze arka to conradmud czy tu mamy drakemuda..?? Chyba wiekrza wyrozumialosc wszystkim sie przyda wiec nie negujmy czyjegos rpg-a i Drake, mentorski ton jest dosc drazniacy i napewno niczego nie zbuduje.

Mam nadzieje ze wybaczycie mi tych kilka przykrych slow. Ale plyna one z tego ze takie dyskusje to ja mialem na arce a tu mieli byc starzy dobrzy rpg-owcy => czy SDrpgOwiec laczy sie z klutliwoscia?
Zastanawiam sie czy ta wiadomosc zostanie nalezycie zrozumiana czy tylko pociagnie za soba nurt kasiliwych ripost....
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 14 Wrz, 2004 - 13:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Nie mam nic przeciwko dysortografikom, o ile sa w stanie sie do tego przyznac.
To nie Drakemud - tylko Drakeforum Wink
Z Primo sie zgodze - takze mi sie to nie podoba.
Co do Secundo - to nie jest szukania dziury w calym. Notki i tematy Belgora sa irytujace nie tylko dla mnie. (co do oslawionej pochwy - wczoraj widzialem bezgildiowego orka z pochwa, raczej poczatkujacego i jakos potrafil sobie ja zamowic. Geniusz?)
Powiedzenia nie znalem - milo sie czegos nauczyc.

Co do mojego mentorskiego tonu. Ja naprawde chce dobrze. Tylko to jedna z moich podstawowych wad - przemadrzalosc. Probuje pomoc sobie i innym, a spotykam sie z kompletnym niezrozumieniem. Nie zeby mnie to jakos dolowalo...
Ja nie neguje niczyjego erpega o ile to rzeczywiscie jest erpeg. Po prostu pisze wprost co mi sie nie podoba tu i tu i co moim zdaniem do swiata muda NIE PASUJE. Wielu tylko o tym mysli, ja mowie o tym glosno.

Czy taki stary erpegowiec to nie wiem. 13 lat gry w papierowe erpegi, w tym KC, na ktorym oparta jest jedna z domen. 4 lata na arce.

PS: Nie uwazam tego za przykre slowa i gdybys nieco wiecej poczytal tego forum zauwazylbys, ze od czystej klotni sie zawsze trzymam z dala.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Argen
Temat postu:   PostWysłany: 14 Wrz, 2004 - 13:41
Skryba


Dołączył: 03 Wrz, 2004
Posty: 67
Skąd: Gorlice
Drake napisał:
Nie mam nic przeciwko dysortografikom, o ile sa w (co do oslawionej pochwy - wczoraj widzialem bezgildiowego orka z pochwa, raczej poczatkujacego i jakos potrafil sobie ja zamowic. Geniusz?)
.


wszystkie orki maja wrodzony niezwykle wysoki poziom intelektu Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu: * * *  PostWysłany: 14 Wrz, 2004 - 17:08






Ostatni fragmet Drake'u nie dotyczyl Ciebie (wylacznie) byl raczej luzna mysla zucona na koniec - taka pseldo plenta..

Rozumiem ze zeby zjadles na rpg-ach i doceniam Twoj pkt. widzenia(nawet jesli mam inne zdanie). Odgrywanie to cos czego sie rowniez uczymy sek w tym ze jedni ucza sie juz troche a inni zaledwie troszke.. Nie chodzi mi o to by twierdzic ze nie jestes wazna czescia tego forum - bez watpienia jestes. (...) -- tu bylo kilka uwag ktore jednak moglbym(v powienienem) wyrazic na prv a nie na forum..

Podtrzymac musze to co powiedzialem - krytykowanie czyis bledow ort. czy literowek jest na poziomie przedszkola - "a ja wiem prosem pani jak to siem pise!"(ironia??Wink ). Ktos kiedys (ciekawe czy ktos pamieta Kto i kiedy;) ) powiedzial ze "mozemy (...), ale czy powinnismy?". Nie widze w tym sensu, procz oczywiscie zlosliwosci..

Chcialem przy okazji poruszyc kwestie ktora przewija sie w wypowiedziach tu i owdzie dosc czesto a ktora w pewien sposob mnie razi..
Otoz domena oparta na jakims systemie rpg w wypowiedziach na forum zamyka sie w ramach tegoz systemu. Nie zgadzam sie z tym! Elastycznosc - to to co sprawia ze mozemy byc tym kim chcemy byc w takim swiecie jaki sami kreujemy. Ale to temat nie na ten topic:) wiec koncze..
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 14 Wrz, 2004 - 18:29
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Owszem - elastycznosc w domenie jak najbardziej. Tylko wazne sa podstawy do takiej elastycznosci.

1. Jesli elastycznosc wynika z niewiedzy i czesto z niecheci przyswojenia czegolowiek to w kategoriach dualnych okreslilbym to jako spolecznie nieporzadane.

2. Natomiast elastycznosc, ALE ze znajomoscia minimum na 4. podstawy/bazy, ktora staramy sie zmienic po naszej mysli to juz jest oceniane w kategoriach pozytywnych. Jesli ktos zna sie w miare na tym od czego odchodzi to jest w stanie to przekonujaco dla innych odegrac.


Jesli sie nie zna, wychodzi na laika i nie jest w stanie czerpac maksymalnej przyjemnosci z gry (bo inni patrza na niego jak na idiote) i posrednio psuje zabawe innym.

Slowem zeby cos przerysowac, pokazac w krzywm zwierciadle, zakpic z czegos, pokazac inny punkt widzenia, trzeba najpierw miec podstawy.

Niestety w wiekszosci wypadkow spotykam sie z brakiem podstaw. To jeszcze zadna zbrodnia i nikt nie jest za to skreslany - kiedys na do licha musi sie tych podstaw nauczyc i nabrac nieco doswiadczenia i ogrania, ludzie nie rodza sie dobrymi graczami/erpegowcami. Jesli sa w stanie okreslic swoja postawe jako: "Wiem, ze nic nie wiem... Nauczcie mnie." - to pomagam jak tylko moge.

Natomiast walcze z postawami: "Nic nie wiem. Ale po co mi to jest? Olac to! Kij z tym! Poexpie sobie!" albo "Przeczytalem wszystkie fanfiki i wiem lepiej. O!"

(troche offtopikujemy, ale mysle ze ta dyskusja jest w pewien sposob potrzebna)

A co do priwa - napisz na maila (podalem w profilu), bo chyba na forum nie dasz rady bez rejestracji.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 16 Wrz, 2004 - 15:39






Drake kotku, do przemyslenia.

Pierwsze wrazenie, ktore wywiera informacja, zalezy tylko i wylacznie od formy. Tresc jest w tym aspekcie drugorzedna.


Pozdro. Alus Alusiewicz
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006