Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Esail
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lip, 2007 - 11:17
Mag Warlocka


Dołączył: 07 Lis, 2003
Posty: 191
Skąd: Opole
Khorgim napisał:
I przy okazji teraz zauwazylem, ze nie ma free-emota. Dla erpegowcow to dosc duzy cios , ze nie moga sie pochwalic nim.


Witaj,
Coz moge powiedziec. Free-emote jest niedostepny dlatego ze moglby prowadzic do duzych naduzyc (min. emoty zaczepne bez odpowiednich testow itd.). Danie go coniektorym graczom moglby sprawic wiecej szkody niz pozytku.

Co do brakujacych emotow, jak ci brakuje jakiegos srodka wyrazu to wyslij liste a dokoduje. To zaden problem.

Pozdrawiam,
Esail
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 04 Paź, 2007 - 17:02
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Witam.

Młode postacie męczą się za szybko na trakcie - nie mając komunikatu o przeciążeniu (nowa postać - suma cech poniżej 50) co lokacje wzrastalo mi zmęczenie o jedno oczko (trakt do Impur-Kir z przystani). Podobnie za szybko się męczy na zachód od Impur-Kir. To portafi dość skutecznie zirytować jeżeli co kilka lokacji trzeba czekać. Może dałoby się wprowadzić, że do jakiegoś poziomu postać się nie męczy chodzeniem jeżeli nie jest obciążona.


Pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 04 Paź, 2007 - 20:12
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Zle Ci w kmaranach, ze sekondy zakladasz? Czy tylko masz chec na odmiane?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 04 Paź, 2007 - 20:19
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Mam ochotę pojeździć konno. I nie zakładam tylko mam od prawie trzech lat. Czasami warto pooglądać jak się gra bardzo słabą postacią - stąd na przykład się dowiedziałem, że koboldy w Orchii są agresywne (mojej pierwszej postci nigdy nie chciały atakować Wink ).


Pozdrawiam. Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Roin
Temat postu:   PostWysłany: 05 Paź, 2007 - 08:53
Początkujący


Dołączył: 29 Sie, 2005
Posty: 15

Cytat:
co lokacje wzrastalo mi zmęczenie o jedno oczko (trakt do Impur-Kir z przystani). Podobnie za szybko się męczy na zachód od Impur-Kir.


Niektore odcinki traktow sa mniej, lub bardziej meczace od innych. Za to calkiem nowa postac(do 24h?) nie meczy sie na traktach prawie w ogole, jesli sie nie myle. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 05 Paź, 2007 - 14:02
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Roin napisał:
Niektore odcinki traktow sa mniej, lub bardziej meczace od innych. Za to calkiem nowa postac(do 24h?) nie meczy sie na traktach prawie w ogole, jesli sie nie myle. Smile


Też mi się tak wydawalo do momentu spaceru w okolicach Impur-Kir. Jedyne co ta postać miała to ubrania z Minas-Tirith (te dla nowych postaci) i kilka monet.


Pozdrawiam. Sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 05 Paź, 2007 - 15:15
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Ten trakt tak ma. Nawet osoba z cechami podchodzącymi pod epiki się tam srogo męczy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 06 Paź, 2007 - 03:28
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Drannor napisał:
Ten trakt tak ma. Nawet osoba z cechami podchodzącymi pod epiki się tam srogo męczy.


Zgadza się - ale właśnie takie rzeczy potrafią skutecznie zniechęcić do gry. Tym bardziej, że jedyna lądowa droga z Ranhar-Gar prowadzi tym traktem i można zostać pogonionym przez bardzo miłych panów z pobliskiej twierdzy. Może warto by było zmienić męczenie się tam - przynajmniej dla młodych postaci.


Pozdrawiam.

edit: Dopisana uwaga o Tycjanie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 12 Paź, 2007 - 13:42
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Panowie z Twierdzy atakują, jak się im skarbiec opróżni.

Zwykle są grzeczni.

Tak więc winni są Ci przepakowani gracze, którzy wybijają skarbiec, a patrolu im się już nie chce:>

Bez wątpienia takie głupie śmierci z rąk patrolu mogą skutecznie zniechęcić do Muda, podobno ktoś tam padł nawet 5 razy pod rząd.

Ja bym się wk***ił Laughing
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lokkak
Temat postu:   PostWysłany: 15 Paź, 2007 - 17:28
Mądrala


Dołączył: 25 Kwi, 2004
Posty: 207
Skąd: Edoral
Może w takim wypadku spotykając młode postacie powinni mówić coś w rodzaju: "Nie wyglądasz na takiego, który mógłby mieć coć wspólnego z tymi barbarzyńcami kradnącymi nasze skarby/relikwie.". Wink


Pozdrawiam. Mr. Green
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006