To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ingwar
Temat postu: Pytania do wizów Cześć II  PostWysłany: 22 Lip, 2004 - 14:14
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Tamten temat sie "zuzyl" wiec zakladam nowy..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 03:50
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Po dzisiejszej apoce zachodzi rzecz nastepujaca:
Unikam co jakis czas przeciwnikow ode mnie zreczniejszych, bedac w pelnej plycie i kolczudze i majac umy z GP. Czy takie bylo zamierzenie?

PS: Oni unikaja rowniez. Mad (mimo szescioosobowej druzyny) Ci od ktorych jestem zreczniejszy to samo.

PS2: To ze unikam (85% ciosow to uniki, tarcza ulamek, tak samo parowania) to jeszcze male piwo. Najzabawniejsze jest to JAK unikam.
Plynnie, pewnie, czasem niemrawo itd.
A przeciwnik ma dobra, celna bron, i sporego uma. No i zrecznosc ze 3-4 cechy wyzej.
3 takich naraz tez unikam. Tylko juz bez pozytywnych opisow.

Coscie popsuli? Przyznac sie?

Teraz przeciwnicy mi nic nie robia wlasciwie, a czas zabijania ich wydluzyl mi sie 3-4 krotnie. (bo unikaja 85% ciosow, mimo ze nie walcze sam)

JUZ NAPRAWIONE

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 16:53
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
chcialem na poczatku zaznaczyc ze post ten bynajmniej nie jest postem ofensywnym.



wiec mam takie pytanie, czy wizowie przy wiekszych zmianach w kodzie majacych wplyw na sile postaci itp (globalnych) nie czuja ze gracze powinni zostac poinformowani?

nie wiem jak jest teraz, moja wypowiedz moze byc nieaktualna, od zgonu nie zalogowalem sie ani razu, takze z przyczyn technicznych, lecz powiedzmy sobie szczerze, chwile po nim, bylem bardzo sfrustrowany i targaly mna niezwykle silne emocje.

mozliwe ze w duzej mieze wymyslilem sobie problem by uzasadnic glupi zgon, lecz odnioslem wrazenie ze na przestrzeni paru dni (intensywnie wtedy expilem) zaszly bardzo daleko idace zmiany w systemie walki, zminiajace zupelnie sytuacje moja jako gracza.

wydaje mi sie iz czym innym sa niewielkie przesuniecia we w zasadzie skonczonym systemie, a co innego fundamentalne zmiany.
chcialem zasugerowac, ze moze wtajemniczanie graczy w nature tych zmian za pomoca wiesci, pozwolilo by uniknac wielu nieprzyjemnych sytuacji.

uwaga teraz watek osobisty, mozna pominac:
dla niektorych graczy zgon jest niezwykle bolesny, a odrabianie poziomow czasochlonne i nieprzyjemne, gdy taki gracz nie moze oszasowac swej sily i na przyklad taka niemoznosc oszacowania sily i taktyki walki pociaga za soba konsekwencje w postaci smierci, strasznie potem mu smutno i rzuca wszystko w cholere.
(zaznaczam ze ten post nie jest agresywny i nikomu nic nie mam za zle)

pozdrawiam serdecznie.
:*

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 18:43






Re Krwin: liczysz na cofke Smile

A zeby nie bylo OT: do czego jest um "pewnych chwyt" i kiedy bedzie mozna go wykozystac (bedzie wprowadzony)




Warug "Ponury"
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 19:13
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
re Krwin
Generalnie duzych zmien juz dawno nie bylo..
Dzis w nocy nieznaczne, jednakze podawanie wszystkich zmian na tacy bylo by smieszne..
Zmiane pewnie bedzie sie dalo zauwazyc ale nie az tak bardzo..

Jesli zas chodzi o stare zmieny to nie byly to takie zmieny zebys nagle mogl wejsc na npca i juz nie miec szansy z neigo wyjsc..
Chyba ze byles tak pewny swego ze wszedles na expowisko i poszedles se zrobic cherbatke i jak wrociles to juz nie zyles..

re Warug
Przyda sie niedlugo moze nie bedzie to najpotrzebniejsy skill ale sie przyda.... a nazwa uma chyba dosc duzo mowi..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 20:56
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
re gosc
e tam na cofke, ja sie juz wycofkowalem wiec wiesz...

re ingwar
wydaje mi sie ze mowie o tych wczesniejszych zmianach, chociaz to nie ma znaczenia.

-abstrahujac od mojej sprawy.
uciec rzeczywiscie sie da, problem jest tylko w ustaleniu na czas przed kim nalezy uciekac, ten problem oczywiscie palacy jest tylko w niewielu przypadkach, ale np. wspierajacy sie przeciwnicy plus utrudnienie jakies ucieczki, moze skutecznie takie testy "uatrakcyjnic".

"podawanie wszystkich zmian bylo by smieszne"
-w przypadku zmian kosmetycznych zgadzam sie bezsprzecznie, jednak dla gracza zmiana funkcjonowania sprzetu czy systemu walki jest istotna, a trudno mi umotywowac "nieinformowanie", niby czemu nie poinformowac graczy?

odnosnie robienia herbatki- mnie osobiscie ten dowcip nie rozsmieszyl, jesli to dowcip, a jesli zarzut, to nieprzyjemny, bezpodstawny itp...

wiecej nie bede sie w tej kwestji wypowiadal, bo nie mam zadnego w tym interesu, chcialem tylko oszczedzic paru problemow i nieprzyjemnych zgrzytow zarowno graczom jak i wizom, that's all....
pozdrawiam

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 21:09






Ja mam pytanie mam zmuda i nie wiem jaki jest port do warlocka bo chyba tamto takie co trzeba wpisac warlock.rpg.pl to tez nie wiem czy zem dobrze wpisal czy moglby ktos mi pomoc?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 21:15
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
re Warug
Calej prawdy mozemy sie jedynie domyslac, umiejetnosc 'pewny chwyt' kiedys zapobiegala wytraceniu broni przez przeciwnika z odpowiednia umiejetnoscia.

re Gosc
Aby polaczyc sie z Warlockiem wpisz: warlock.pl, port:23

Pozdrawiam,
Szlachetny Ellendil

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 23 Lip, 2004 - 23:29
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Mam pytanie, czy mozna prosic o skasowanie postaci?
To bylo by radykalne zakonczenie w fajnym stylu...

jesli nie ma, moge nawet napisac nieskomplikowanego emota do tego..Razz

xxx(mag) podchodzi do Ciebie powoli. Szukasz spojrzeniem jego oczu, lecz on/a wyraznie unika konfrontacji. Z lekka konsternacja zaczyna szeptac jakies niezrozumiale slowa. Prawdopodobnie jest to zaklecie, gdyz czujesz wzmagajacy sie wiatr wirujacy wokol waszych postaci. Wiatr dmie mocniej i mocniej, a jego dudnienie w twych myslach uklada sie jakim niepojetym sposobem w smutna piesn. Wsluchujesz sie w jej melodie, powoli zaczynaja do Ciebie docierac jej slowa. Wiesz ze za chwile zrozumiesz ja cala, a wtedy wszystko bedzie proste i piekne.. lecz nagle z tej goraczki wyrywa cie spojrzenie xxx, jest tak powazne, tak przygniatajace... tak potezne...
W ostatniej chwili dostrzegasz samotna lze na jego policzku, gdy gwaltownym ruchem nadgarstka koncentruje skupiona magie by Cie unicestwic...


Zegnaj.

2os.
usuwasz xxx
3.
xxx(mag) wykonuje serie blyskawicznych ruchuw, mamroczac cos do siebie. Ze zdziwieniem konstatujesz ze stojacy przed chwila obok Ciebie yyy... nie istnieje... To na pewno sprawka tego wstretnego xxx(mag)!

po tym zostawala by czaszka.

zlotawa spekana (rasa) czaszka
Wszystkie cechy wskazuja ze jest to czaszka jakiegos dawno zmarlego (rasa). Wiele opowiesci slyszanych od napotkanych przez Ciebie wedrowcow wskazywalo by na to iz moga byc to doczesne szczatki (imie). Patrzac na nia wpadasz w nostalgiczny nastruj, nagle swiadomosc smierci przytlacza Cie, lecz juz po chwili otrzasasz sie skierowujac mysl na jakies bardziej prozaiczne tory.

(mozna by o nie toczyc rasowki[wojny rasowe],bezczescic, odbijac sobie i w ogole fajna jazda)

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2004 - 00:12
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
re Krwin
Mozna prosic o skasowanie, jednak nie sa do tego uzywane 'emoty' Razz. Mysle, ze nie ma co do takiego wydarzenia dorabiac otoczki, zacheci to pewnie tylko pare osob, zeby zobaczyc unikalny opis Razz.

Pozdrawiam,
Ell

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2004 - 01:50
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
hmm, no wiesz, nikt by przeciez nie bawil sie w kasowanie dwudniowych secondow.. a takie ladne, klimatyczne zakonczenie "sluzby warlockowi" moglo by byc calkiem mile....

a opis mozna zamiescic na forum, ciekawscy poczytaja bez takich "wyrzeczen"..

pliissss.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2004 - 08:23






Elendil wielkie dzieki wreszczie moge zagarac z Warlocka. Jesio raz dziex
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2004 - 09:32
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

1. Dlaczego parowanie na umie znosnie dziala mi jakbym mial parowanie na slabo?
2. Dlaczego tarczownictwo na mizernie dziala mi jakbym mial na powierzchownie?
3. Dlaczego na naszym mudzie "dobalansowanie systemu" znaczy 100% zmian?
4. Czy nasi wizowie sa zdrowi psychicznie? Wink


Evil or Very Mad

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2004 - 10:57
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Re Krwin.
Tak to byl dowcip..
Nie wiem gdzie zginioles.. nie wiem jak zginoles.. ale wiem ze tamte zmieny nie byly az tak tragiczne zeby mozna bylo od reki zginac..
Faktycznie zmienila sie rownowaga to sie zgadzam ale nikt nagle nie zacza blokowac ani inne tego typu kfiatki...

Co do zmian.. wiekszosc jest podawana w takiej jub innej formie.. ale nie sadzicie chyba ze powinnismy mowic ze akurat zmienilismy to i to i sprobojcie walki w taki sposob zemy maxymalnie z tego skorzystac..


Drannor Smile
Przesadzasz.. Smile

Dobra to powiem na czym polegala ostatnia zmiana..
Przez dluzszy okres czasu bylo tak ze skilli sie uzywalo w systemie 0/1 (czyli albo skill nie uzywany byl prawie wcale albo prawie na 100%) wtedy to wprowadzona zostala zmiana ze wszystkie skille sprawdzane sa pokolei od najwyzszego..
Po ostatnich wielkich zmianach wyszlo ze jak ktos ma 3 skille na 45 to jest prawie nietrafialny.. nie wejdzie jeden to napewno wejdzie ktorys nastepny..
Natomiast skill na 100 ale jeden nie daje takiego boosta.. jest wypas ale do 3 nie ma staru.. wiec wprowadzilismy obciecie kazdego nastepnego um-a troszeczke..
Jesli Drannor dziala ci tarcza wypasiscie to znaczy ze masz kijowy topor do parowania za to wypasiona tarcze i wychodzi ci ze lepiej ci sie jest zaslonic tarcza.. reszte juz mysle uda wam sie wymyslec..

Edit: zapomnailem odpowiedziec na najwazniejsze.. nie nigdy bym ich o to nie podejrzewal..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2004 - 19:31
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
re Ingwar
Nie pisze sie 'okres czasu' Razz. Jako AoB powinienes to wiedziec Wink.

Poza tym wlasnie z tego co i ja widze, ciezko jest rozgryzc co jak dziala w walce, a to chyba dobrze. Wydaje mi sie, trzeba maksowac przez dobor sprzetu tego defensa, ktorego mamy najwyzej, moze ktos z Was taka teze potwierdzic?

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006