Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ORC
Temat postu: Dlaczego wciaz gram w warlocka?  PostWysłany: 22 Cze, 2004 - 20:44
Początkujący


Dołączył: 15 Maj, 2004
Posty: 17

aby nieco zlagodzic atmosfere sprobujmy poszukac powodow dla ktorych wciaz logujemy sie na warlocku i co najwazniejsze dlaczego dobrze sie tu bawimy:

ja wymienie pare ktore uwazam za stosowne i prosze o trzymanie sie tematu - tu nie ma miejsca na bluzgi

1. Wciaz jest nieco fajnych osob - glownie w mojej gildii dzieki ktorym chce mi sie grac - klimacik plus expik plus dobra zabawa i tu chce podziekowac ekipie z KSC bo po pierwsze na awans trzeba sobie zasluzyc i nie jest lekko zapracowac na respekt innych (to ostatnie mozna potraktowac jako radedla rekrutow i kadetow)
2. Swiat sie mimo wszystko rozwija , wizowie jednak w moim odczuciu chca cos zrobic ale nie dziwie im sie ze maja dosc glupich uwag choc musze sie zgodzic z Ragarem - zbroje powinny byc podpakowane
3.Mozliwosc zabawy w pisanie ciekawych rzeczy do gildii czy do swiata - jesli jest to ciekawe i rozsadne ma szanse wejsc i to bardzo szybko jesli nie wierzycie zapytajcie orkow co nowego maja i ile trwalo proszenie o to Razz

pewnie sobie kilka mysli jeszcze uloze .... a tym czasem wracam do pisania opisow .. moze znow uda mi sie cos fajnego wartego zakodowania zrobic

pozdro
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 22 Cze, 2004 - 21:06
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
No coz, jest pare powodow dla ktorych ja sie loguje:
1. Szefo gildii docenia moje poswiecenie (wazelina) i wynagradza mnie za nie (wazelina)
2. Weseli gracze w gildii, umiejacy poradzic sobie w niejednej sytuacji.
3. Przyjemny, delikatny klimat.
4. Mozliwosc rozwoju postaci, niekoniecznie przynalezac do jakies gildii (na arce bezgildiowiec jest nikim praktycznie).

No to tyle.

PS: Kocham cie Szefie! (wazelina)

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 22 Cze, 2004 - 21:14
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
fajny swiat, z duuzymi perspektywami.

ludcy wizowie.

mozliwosc wplywania na rozwoj.

i to, ze wierze w potencjal tego muda, wiec jest to takze polityka przyszlosciowa.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Adeinwan
Temat postu:   PostWysłany: 22 Cze, 2004 - 21:54
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 26 Paź, 2003
Posty: 27
Skąd: Wrocław, Luce-del-sole
Ynshrug napisał:

2. Weseli gracze w gildii, umiejacy poradzic sobie w niejednej sytuacji.


O tak! Twisted Evil

A ja gram, gdyz jest fajnie. Kiedys bedzie leszcze lepiej, gdy tylko mud dojrzeje.

_________________
Niech wam Srebrna Gwiazda oświeca drogę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Vinsseth
Temat postu:   PostWysłany: 23 Cze, 2004 - 07:30
Początkujący


Dołączył: 18 Maj, 2004
Posty: 14
Skąd: Gasta
Loguje sie na Warlocku głównie dlatego,że jest tu świat KC poza tym lubie swojego szarookiego reptiliona Very Happy









..."Imagination from the other side"...

_________________
"Ten, który śmierci śmieje się w twarz"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 23 Cze, 2004 - 17:15
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
Kolejny powod:
Lubie sobie poczytac wasze bzdury i bzdety, no i ubic pare trollikow Wink

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Cze, 2004 - 00:25
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Gram bo sa spoko wizowie. I to jest najwazniejsze.
A te klotnie itp to tylko sposob odstreoswania sie w koncu roczne sa charaktery...
W sumie czasem jeszcze mam mysli czy by nie wrocic na arke ... ale jak przypomne sobie postawe wizow to rezygnuje.
Dla mnie arka jest mudem dla bezgildiowcow - wtedy jest ok.
W zawodowce poznajesz caly balagan, kumpelkostwo wizow, wspieranie tylko kumpli przez magow i ogolna zlewke na graczy.
Tu tego nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie.

No i podstawa - zawsze chcialem grac kotem. Niewazne ze niektorym sie niepodoba ale taki juz jest Wink
Na arce moj krasnal tez na poczatku nikomu sie nie podobal (teksty = Krasnolud w alderazii, przeciez oni nie przyjmuja krasnoludow... Jak mozna walczyc sztyletami Wink )

Jedynie meczace zmiany dobijaja, i brak nowych ludzi.
Ale mysle ze za jakis rok to sie zmieni Smile
Narazie sie czuje jakbym przeszedl tego muda... Zdobyc zdobylo sie praktycznie wszystko, zna moze 95 % miejsc... Szkoda ze jest tak malo ludzi.
A i wojny... jednak wojny naprawde naklaniaja do gry. Ale takie gdzie obie sily maja rowne sily i sie staraja.
Niestety tak patrzac uwazam ze jest to niemozliwe. Ze nie da sie na polski grunt przeniesc klmatui genesis i wczesnego exodusa.
Malo komu sie chce rpgowac przed zaatakowaniem, i licza sie fragi.
No i to tlumaczenie - to wrog, nie mam mu nic do powiedzenia.
Arka skrzywila skutecznie wiekszosc mudowcow ...

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 25 Cze, 2004 - 09:55






Smieszy mnie argunent, ze wrogowi nie ma sie nic do powiedzenia Twisted Evil
Wlasnie wrogowi przed przetrzepaniam mu skory mozna solidnie nawtykac Razz ba... nawet w przypadku, gdy to wrog skore trzepie tobie - mozna chyzo umknac rzucajac za siebie pelne pasji: "Poczekaj no psi synu!!! Nastepnym razem na pal cie wbije!!" - zgodnie z zasada: kto po walce dzis umyka - jutro zniszczy przeciwnika.
A co do skrzywiania graczy arka - fakt faktem... Wprawdzie wojne "przespalem" - ale jako kmaran w przypadku napotkania silniejszego przeciwnika nie wahalbym sie brac nogi za pas, miast jak na wojownika przystalo stac do konca i beszensownie dac sie zabic Razz Oczywiscie potem zostalbym odsadzony od czci i wiary za ucieczke... nie baczac na to, ze do kota takie zachowanie wybitnie pasuje... kot, gdy nie moze wygrac, a moze uciec - robi to. Ba... jakby nie patrzec... podczas wiekszosci walk - slabszy gdy moze "dac dyla" - to tak wlasnie robi... no ale coz to "niehonorowe"... i nie daje fraga zwyciezcy Razz
Yh...
A dlaczego gram... w sumie zastanawiam sie, czy grac... powod jest jeden: ludzie, ktorych tu poznalem.
No i moze uda mi sie namowic dziewczyne, zeby jednak zajela sie swoja postacia Twisted Evil Wtedy z niecierpliwoscia bede czekal na zakodowanie domkow.... i mozliwosc zalozenia szczesliwej - kmaraniej rodziny Twisted Evil
Kalikstas - Takie wredne cos
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 25 Cze, 2004 - 10:22






Po dość długiej przerwie wróciłem do gry. Trzyma mnie tu sam świat i klimaty fantasy... Ponadto wierzę w lepsze jutro Razz

Smutno się jednak robi iż czas kiedy ja gram jest wyjątkowo niepopularny i samotnie włóczę się po świecie Crying or Very sad
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 03 Lip, 2004 - 08:17
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Dlaczego wciaz gram w Warlocka?
Bo nie jestem sam.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ewander
Temat postu:   PostWysłany: 09 Lip, 2004 - 14:13
Skryba


Dołączył: 06 Mar, 2004
Posty: 82

?
a niby w co innego mialbym grac? (o_o)

_________________
...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 15 Lip, 2004 - 22:02
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Eee, sa zmiany na lepsze, tylko ciagle graczy malo, ale znow gram... Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lip, 2004 - 04:03
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
1. Bo moge uslyszec: Dobra, zakodujemy!
2. Bo moge grac na mudzie na ktorym swoja postacia/osoba moge cos wykreowac, zmienic swiat.
3. Bo czerpie niesmiala przyjemnosc z wylawiania spomiedzy setek idiotycznych notek pojedyncze blyskotliwe, zamiast tylko przemadrzalych i szyderczych.

Pozdrawiam,
Szlachetny Ellendil

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 16 Lip, 2004 - 06:13
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

.....bo moge grac na mudzie, na ktorym jest wiecej wizow niz graczy... Wink

A tak serio, znow jest fajnie... Surprised Coprawda ciezko se expi, no ale nie trzeba ciagle expic Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Belgor
Temat postu:   PostWysłany: 24 Lip, 2004 - 16:16
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Lip, 2004
Posty: 43

...Bo sie nie nudze grajac w warlocka
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006