To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DragonF
Temat postu:   PostWysłany: 30 Maj, 2004 - 13:23
Początkujący


Dołączył: 18 Maj, 2004
Posty: 10
Skąd: Chrzanów
Moze ja sie wypowiem jako dosc swiezy gracz na Warlocku./gram od tygodnia/

Co odstrasza mlodych graczy od tego muda?(wg mnie)
1. Brak map glownych miast-swiat jest bardzo duzy i z poczatku ciezko sie jest zorientowac co, gdzie i jak(wiem, wielu powie ze kazdy sam powinien zmappowac sobie muda. Ale ja nie mowie o tym co gracze powinni sami robic ale o tym co odstrasza wielu od tej gry.)
2. Jako mlody gracz nie orientuje sie w stosunkach miedzy graczami i czarodziejami. nie orientuje sie takze w kumpelstwie miedzy graczami(na Arce dostalem sie do rasowki bez zadnych znajomosci poza-mudowych i to naprawde byla dla mnie satysfakcja). Z Arki zrezygnowalem wlasnie z powodu tworzenia sie kliki (vide wzmacnianie Zakonu, a oslabianiu MC-kibicowalem tym ostatnim, choc zginalem z ich rak nie jeden raz i bylem w gildii antychaosniczej). Nie chcialbym rezygnowac z Warlocka z tego samego powodu. Nie wiem kto jest najwazniejszy posrod tworcow Warlocka, ale powinien(wybaczcie slownictwo) wziasc niezdyscyplinowanych Wizow "za morde". Brudy trzeba prac we wlasnym domu. Ryba psuje sie od glowy... A zapewniam ze nie ma nic bardziej odstraszajcego dla mlodego gracza niz dowiedziec sie ze na mudzie panuje "niezdrowa atmosfera".

A pozatym chcialbym bardzo podziekowac Ogolowi Czarodziejow Warlocka za to ze on istnieje, za to ze oni mimo krytyki dalej pracuja, dalej go doskonala. Za to ze nie powiedza sobie: "Mam to w dup**, nie chca grac to niech nie graja" Ze staraja sie by gracze mogli sie bawic. Nie to co na Arkadii. I dziekuje za to ze jestescie naprawde uprzejmi w kulturalni, i nawet za bledne nieuzasadnione wezwanie nie traktujecie blyskawica.

Dzieki za wszystko
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ewander
Temat postu:   PostWysłany: 30 Maj, 2004 - 19:29
Skryba


Dołączył: 06 Mar, 2004
Posty: 82

Krwin napisał:

EDIT:
pod wplywem kolejnych notek podkreslam:
osobiscie jestem ZDECYDOWANYM WROGIEM udzialu graczy w FORMOWANIU SYSTEMU, czy to walki czy jakiegokolwiek innego.


to moze wogole zabronic graczom jakiegokolwiek udzialu w FORMOWANIU WARLOCKA? he? niech sobie wizardzi sami pisza wszystko. Evil or Very Mad

jak ktos gral w muda od poczatku i walczyl sporo, to chyba moze dorzucic jakies konstruktywne uwagi do dyskusji czarodziei nt. systemu walki.
wszak wizowie nie tworza tego systemu dla siebie (bo maja speca wzkasuj), tylko dla graczy.
Z reguly w ludzkim systemie spolecznym bywalo tak, ze najmadrzejsi, najsilniejsi, nabardziej doswiadczeni mieli najwiecej do powiedzenia w polityce, radach, zarzadach. Ciekawe czemu, co?

_________________
...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 30 Maj, 2004 - 19:55
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
szkoda ze do swojej argumentacji nie urzyles jeszcze Boga...
a czemu sie z toba nie zgadzam to juz napisalem w "hinty".
nie wiem jak naiwny masz poglad na wladze, i nie wiem o jakim systemie mowiles, ale mysle ze to nie ma znaczenia, bo argumentow w twojej notce nie widze zadnych.

tak na marginesie:
system parlamentarny ustroj- demokracja... przyda sie na wyborach...
rzycze otrzezwienia...

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ewander
Temat postu:   PostWysłany: 30 Maj, 2004 - 20:02
Skryba


Dołączył: 06 Mar, 2004
Posty: 82

ja cie krwin...ale ty jestes eloquentny.......
twoje hinty sa malo przekonujace(kazdy jest stronniczy itd.)

zas co do uzycia boga - o ktorym z bogow mowisz? :>

_________________
...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 30 Maj, 2004 - 20:15
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Wystarczająco odbiegliście od tematu. Czas zawrócić, albo przerwać udział w wyścigu. Wasz wybór.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ORC
Temat postu:   PostWysłany: 31 Maj, 2004 - 05:35
Początkujący


Dołączył: 15 Maj, 2004
Posty: 17

ja tam mimo ze nie mam 10 dni nawet bawie sie dobrze powiem wiecej coraz wiecej znajomych idzie za moim przykladem wiec na ekipe tworzaca nie bede bluzgal.

jesli chodzi o samego muda to chyba nie pamietacie jak wygladala arka 6 lat temu - poczatki sa trudne a warlock tez sie rozwinie tylko postarajcie sie nieco wizardow wesprzec ze potraficie docenic to co robia a nie krytykowac tego na co nie maja czasu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ivanhoe
Temat postu:   PostWysłany: 31 Maj, 2004 - 20:20
Początkujący


Dołączył: 28 Kwi, 2004
Posty: 3

Niektorzy jakby nie zrozumieli, co napisal Wigo.
Chodzi o to, ze kolesiostwo i rozne "grupy trzymajace wladze" bezpowrotnie zepsuly pewna czesc klimatu tego muda. I zadne reformy systemu walki, ani zamykanie na krotki czas tego nie zmienia. Mozliwosc ponownego poczatku, to se ne vrati...

ivan
jakby kto pytal, to ja gram sladowo
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 31 Maj, 2004 - 20:29
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Krwin zapominasz o jednym. Wizowie nie graja. Nie maja pojecai jak wygladala walka wczesniej i czym sie teraz rozni. Wymagaloby to godzin testow... A na to nie ma czasu. Wiec zmiany sa lekko konsultowane z graczami. Niekoniecznie wszystkigo sluchaja ale przeciez nie musza. Uwagi ale konskruktywne sie licza.
Nie chodzi mi o teksty - mloty sa do dupy, szable sa wspaniale.
Ale ogolne wnioski statystyki porownanie...
I jest to uwzgledniane czesciowo.

Ragar

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 31 Maj, 2004 - 22:48
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Faktem jest, że pytamy graczy, co ich zdaniem wygląda jak, ale też sami przeprowadziliśmy dużo różnych testów. I NIE JEST PRAWDĄ, że zdanie niektórych osób liczy się bardziej niż innych. Narazie zbieramy różne opinie, jak już będziemy mieć jakiś spójny w miarę obraz z różnych punktów widzenia zaczniemy działać (no i oczywiście jak już będziemy mieć więcej czasu).
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 01 Cze, 2004 - 00:53
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Ragar, to co napisales w takiej formie jak to rozumiem nie kloci sie ani troche z moim pogladem.
opinia graczy, pomagajaca osiagnac jakis zamierzony przez wizow efekt uwazam ze moze byc conajmniej przydatna.
jedynie mam watpliwosci co do korzysci z udzialu graczy przy twozeniu samego zamyslu, idei.
nie widze zadnego pomyslu zeby na tej plaszczyznie gracze byli bardziej kompetentni, natomiast widze wiele potencjalnych problemow z tego wynikajacych...
to gwoli wyjasnienia, bo nie jestem pewien czy zostalem dobrze zrozumiany..
pozdrawiam.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 01 Cze, 2004 - 06:55
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Co do słówka "POMOZECIE" jestem idealista i do tego niepoprawnym. Jak ktos mnie zna lepiej to wie o czym mowie.

Re Indhira: Wybacz moje populistyczne uwagi, moze rzeczywiscie nie sa za bardzo konstruktywne. Ale tak to widze. Zreszta. Troche idealizmu nie zaszkodzi.

Co do klik, "grup wladzy" itp. Czy ktos moze zarzucic Warlockowi kumoterstwo? Prosze wskazac dokladnie gdzie. Ja narazie nic takiego nie widze. Z zalozenia Warlock mial byc "troche" inny od Arki w tym temacie. Magowie mieli zejsc miedzy Lud i nauczac i pomagac". W koncu wywodza sie z Ludu.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006