To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 27 Maj, 2004 - 19:36
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
I dobry system walki nie polega na tym ze postacie ktore walcza jednym typem broni, i preferuja walke jedna technika maja niebotycznego plusa, a inne minusy.
A tak niestety teraz jest.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 27 Maj, 2004 - 19:46
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

A i jeszcze jedno...
Czy mam zglosic ze golem jest za slaby bo postac z wysokimi unikami zabija go sama a goblinow trzeba ze 4? Dopakujecie wtedy golema tak by postaci z wypakowanymi umami bylo potrzeba dwoch a goblinow 8.
Albo dacie mu takie uniki ze go poprostu nie trafimy i bedzie dla nas niesmiertelny.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 27 Maj, 2004 - 19:50
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

Panowie nie sadze zeby to byl temat co zmienic w mechanice, taki temat juz istnieje, a co zmienic to sie walkowalo wiele razy i jeszcze pare rzeczy by do tego dorzucil. A tu raczej wypowiadac sie o relacjach wiz-gracz i ich stosunku do muda. Czy robimy kolejny topic o tym komu jest zle?
A tak krotko, z zalem po prostu patrze, ze Warlock odchodzi od pierwotnych zalozen. Nie bede sie tu wdawal w dywagacje, po prostu porownujac to co jest i to co pisali wizowie w swych notkach od poczatku widac, ze czesc rzeczy jakos zboczyla z toru.

Z powazaniem
trawiony optymistyczna nadzieja
"ze bedzie jeszcze dobrze"
S.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 00:10
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Cytat:
Szalejacy Tortur moze i byl zabawny ale na dluzsza mete meczy. Coz wiekszosc chociaz jak podglada to potem nie komentuje tego na ircu...


Re: Ragar

Masz jakies ircowe logi? Dowody? Co za komentarze? Tyczyły się Ciebie? Wszystko chętnie zobaczę. Jeżeli Ci szczególnie coś nie spodobało i uznałeś to za nadużycie to możesz wysłać te logi do odpowiednich osób. Nie mam ochoty być uważanym za jakiegoś prostaka sprzedającego ziomkom info ze 'stat' na Warlocku i robiącym klona plus syf wokół siebie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 08:58
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Tortur nie o to chodzilo w mojej wypowidzi. Po prostu komentowales sobie i czasem to bylo zabawne. Wiem ze nie podawales statow, ani miejsc. Ale czasem po prostu nie jest mile jak ukryty wiz podglada rpga.

<regis> Korzystajac z mazistej substancji, malujesz swoja twarz w wojenne barwy.
<regis> Ragar maluje swoja twarz w wojenne barwy.
<regis> Glos Tortura charczy: Makijaz rzecz wazna.

<Lance-lot> o
<Lance-lot> widze
<Lance-lot> autoziela
<Lance-lot> :>

<regis> Tortur
<regis> Ty... podgladaczu Ty!
<regis> On chyba snoiopic nie moze jeszcze Wink
<regis> goto robi
<regis> Razz
<Lance-lot> cicho regis autozielarzu
<Lance-lot> Razz


<Lance-lot> najlepsze
<Lance-lot> ze sposob juz mam
<Lance-lot> zeby byc niewidzialny
<monx> grundy: dajcie zyc tym trolom, my tu nawiedzamy jaskinie :]
<monx> Lance-lot: invis? ;]
<Lance-lot> wiec moge was podgladac
<monx> hyhy
<Lance-lot> kiedy chce
<Lance-lot> monx no invisa jako takiego
<Lance-lot> mam zablokowanego

I absolutnie nie mowie ze robisz sobie klona z Warlock. Po prostu sprawa jest taka jak nikogo w lokacji nie widzisz to zachowujesz sie swobodnie. Troche wkurwia ze caly czas jeden z wizow snoopuje z nudow sobie kazdego na warlocku. Nie znajde teraz tych logow z irca ale teksty - a ci znowu expia, a tu rpgujesz nawet. O widze ze rozmawiasz z kims. Itp sa dosc odstreczajace. Nie wiem moze ty lubisz jak ciebie bez twojej wiedzy sie szpieguje ale ja np nie. Czasem gdy mamy zgrana ekipe bez nikogo obcego zdaza sie powiedziec cos nieklimatycznego czy zazartowac. Po prostu sie powyglupiac. A wtedy tacy niewidocznie swiadkowie po prostu psuja zabawe...
A tak wogole moglbys Regis napisac o co(kogo) ci dokladnie chodzilo zamiast takiej troche sciemy i otoczki :>
Przeciez wiemy kto najwiecej miesza Smile Mi to nie przeszkadza ale czesci ludziom tak.
Przeciez musi byc na kogo narzekac. Bez tego byloby zbyt nudno prawda ? Razz

ps. Tak po chwili przemyslania mysle ze ten topic tylko znowu zirytuje, namiesza i popsuje humor kilku ludziom. I nic ciekawego dobrego nie wniesie. Akurat tak sie sklada ze czasem sobie zartowalismy z Ghashem, i raz tylko nei zauwazyl ze nie mam na wyglupy absolutnie ochoty. Po prostu zdaza sie miec gorszy dzien. Wywlekanie wszystkiego na forum teraz nic dobrego nie da. Regis ty chcesz magow jak na arce ? To kurde wtedy radze wrocic na arke. Wlasnie na warlocku byl fajny klimat z milymi wizami. Normalnymi, bez tekstu "Nie dane jest smiertelnikom zrozumiec niesmiertelnych" Bez wywyzszania sie... po prostu na stopie raczej kumpelskiej. I dlatego czasem zdaza sie cos co nie kazdy zrozumie z powodu luzu w kontaktach... Juz widze jak niedlugo bedzie shiza jak na arce. Zero wezwan. Nic nie mowic. Pewnie jeszcze zakazanie irca ... i ukryte kanaly gildii... To wszystko jest z soba polaczone. Niestety wybierajac mniej chamska droge naraza sie tez na nieperzemyslane akcje. Takie zycie.

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 15:27
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Wypowiem sie troche.

Zawsze jest tak ze Państwo przezywa swoj poczatek, wiek zloty i upadek.
Mam nadzieje, ze Warlock ciagle jeszcze jest na poczatku i jego czasy swietnosci sa jeszcze przed nim. Zawsze moga pojawic sie klopoty i utrudnienia, ale chyba wszystko da sie jakos rozwiazac.

Zgoda, ze nie ma konkretnej osoby AoB. Ale czy to musi byc konkretna osoba? Nie mozemy jakos wspolnymi silami dojsc do porozumienia?

Ktos zarzucil ze Warlock odchodzi od swoich szlachetnych wzorow i zalozen. Jednak Warlocka tworza ludzie przewaznie ci co sa z nim od poczatku, tak wiec nie uwazam, ze odejscie to jest az tak znaczne.
Powodem klopotow moze byc brak czasu niektorych Czarodziei. Jednak czas sie w koncu znajdzie i powroca dobre i swietlane idee do realizacji.

Mam nadzieje, ze Wizom (nie lubie tego okreslenia ale co tam, przyjelo sie), ze Wizom Warlocka nie mozecie zarzucic wywyzszania sie. Od poczatku Warlock mial byc zabawa laczaca tych co Tworza i tych co Korzystaja. I tak bedzie dopuki ja przynajmniej jeszcze moge cos powiedziec na tym Mudzie.

Zaufajcie Nam. Postaramy sie pomoc wam zyc i bawic sie w naszym wspolnym mudem.

Jeszcze jedna uwaga. Nigdy nie zabranialem ani nie utrudnialem kontaktow ze mna kogokolwiek, i uwazam, ze zaden z Wizow tego nie robi (przynajmniej jesli nie jest czym zajety). I tak pozostanie na tym Mudzie do konca.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 16:13
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Re: Ragar

Wszystko z humorem i nawet nie zwracałem na Ciebie uwagi. Nie chciałem żebyście myśleli, że Was szpieguje czy coś, poprostu nudziło mi się. Jeżeli tak bardzo podrażnia to Twoją psychę to mogę wycofać się jedynie do koniecznych interwencji. Naprawdę przykro mi. Nie sądziłem, że to może komukolwiek przeszkadzać.

A autozielarza uważam za lamerstwo. Co z tego, że ktoś z wizów Ci pozwolił zostawiać bota na MUDzie, bo zbieranie ziół Cię nuży? To tak samo jak expienie. W końcu za zioła dostajesz expa. To może pozwolą Ci zrobić autoexpiarza? W końcu expienie to też czynność nużąca i trwająca wiele godzin. Sorka, ale ja się z tym nie zgadzam i trzymam się zasad. Dopóki ktoś wyżej postawiony nie przyjdzie i nie upomni mnie, że czynię źle postaram się wyeliminować ten proceder.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 17:41
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Tortur powiem ci jedno. Wiem ze zawsze mowiles ze nigdy nie zbierasz ziol. Ze to zbyt nudne. Wiec wlasciwie nie masz doswiadczenia w zielarstwie...
Niektorzy maja spece, maja magie i moga rozwalic cokolwiek sie da na mudzie. Niektorzy musza do tego celu uzywac ziol. Nawet na nektorych expowiskach zdaza sie ze druzyna 6-7 kmaranow musi ziolkowac.
Autoexpiarza uwazam za maxymalne przegiecie. I mimo ze potrafilbym cos takeigo napisac nigdy nie napisze bo wogole po co wtedy grac w muda...
A moze ustalic wszystko jasno i przejzyscie...
Skoro autozielarz nie to co z autowsparciem ?
Wsiadanie na statki i zsiadanie mozemy sobie darowac. Kretynstwem byloby karac za zsiadanie ze statkow.
Ale znajdzie sie kilka takich pozycji gdzie automat czasem jest wrecz wymagany. A przynajmniej na nudnym expie.
Co z autospecami ?
Z autokoncentrowaniem sie do magii...
Czy zbieranie przez 5 godzin ziol po to zeby potem zabic jednego przegietago npca (smoka, hydre itp) jest az takim zlym pomyslem.
Czy autozielarz jest duzo gorszy niz wsparcie - wtedy mozna odejsc od kompa bo ewxpowiska na warlocku sa latwe. Proste i przyjmene... za przyjemne. Ostatnio brakuje wyzwan. Oprocz Sithe i moze cmentarzyska jest latwo. Nic sie nie wspiera. Nic nie atakuje. Ogry, goby, harpie to glowne proste expowiska. Trolle od pewnego poziomu/gildii. Gobory sa jedynym miejscem gdzie da sie pasc.

Mozna tak zabraniac pokolei wszystkiego. Bo autoexpiarz jest najprostrzy do zrobienia - jeden trig na wsparcie i kumpel ktory ciaga.

Zamiast dyzkutowac o wizach (jak dotad 2 ;l) moze pogadajmy o zasadach. Zeby byly konkretne - to to i to mozna tego nie. Narazie jest taki lekki busz. Niby mozna niby nie. To w sumie moze tez ... ale nikt nic na 100 % nie wie. To jak sztuka. Kazdy ma swoj gust. Jeden Mag uwaza ze tojest be, drugi ze nie. I odwrotnie. Bez autozielarza dostalbym pierdolca i nie lazil na ambitne wyprawy. Bo kto normalny chcialby sie bawic w 7 godzinne zbieranie ziol ktore pojda nastepnego dnia w 2 godziny zabawy. W expieniu jest choc cien wyzwania. Ziola to wiejaca nuda. Na arce nie szukalem nigdy, tu jest przeciwnie sa podstawa egzystaencji kmaranow, reptow czy wiekszosci goblinow.


ps. Tortur przeczytaj jeszcze raz moja notke, ta pierwsza i zauwaz ze bylo to stwierdzenie o szalejacym Torturze, napisane tak dosc swobodnie, bez oskarzen czy potwarzy. Po prostu zwrocilem uwage ze zawsze wchodzac na kanal zaczynales od strasznie ze patrzysz i komentowania. Da sie przyzwyczaic. Do Ghasha tez sie da ale nie kazdy chce ;P. Tak jak nie wyobrazam sobie warlocka bez rozrabiajacego licza, tak i nie chcialbym zebys ty nagle rezygnowal po jednym glosie krytyki Razz

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 17:54
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ragar napisał:
Tortur powiem ci jedno. Wiem ze zawsze mowiles ze nigdy nie zbierasz ziol. Ze to zbyt nudne. Wiec wlasciwie nie masz doswiadczenia w zielarstwie...


Nigdy nie zbierałem ziół, a nagle okazało się, że jestem drugą najmocniejszą postacią na mudzie i na najgorszych expach sobie radę dawałem jeszcze zanim zostałem Legendą.

Ragar napisał:
Bez autozielarza dostalbym pierdolca i nie lazil na ambitne wyprawy. Bo kto normalny chcialby sie bawic w 7 godzinne zbieranie ziol ktore pojda nastepnego dnia w 2 godziny zabawy.


Autozielarz nie jest konieczny do osiągnięcia sukcesu i uwierz mi - wiem coś o tym. Jeżeli bez ziół nie potrafisz czegoś pokonać to oznacza, że musisz mieć do tego drużynę. Jeżeli z drużyną tego nie pokonasz to powiększ drużynę, albo poszukaj innych rozwiązań.

Autozielarz to łatwa i przyjemna droga do zdobycia wszystkiego. Nie znajdujesz wyzwań właśnie przez nadmierną ilość ziół.

Powtarzam: póki nikt wyżej postawiony mi jasno nie wytłumaczy, że tak nie jest, uważam autozielarza za łamanie zasad i będę tępił ten proceder. Dla mnie autozielarz i autoexpiarz to jedno i to samo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 18:19
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ragar napisal:
"...Bo kto normalny chcialby sie bawic w 7 godzinne zbieranie ziol ktore pojda nastepnego dnia w 2 godziny zabawy...."

Dziekuje, jestem nienormalny. Zdarzylo mi sie zbierac 5 godzin. No i? Wybacz ale mozne najpierw stosuj sie do zasad takich jakich stosuja sie inni a potem narzekaj ze jest za latwo. Bo mnie wcale za latwo nie jest. Wrecz przeciwnie, w tej chwili mam przeciw sobie MOBy baletnice, ktore unikaja nawet 3-osobowej druzyny. A nie ma nas wiecej, w tej chwili.

Tortur napisal:
"...Powtarzam: póki nikt wyżej postawiony mi jasno nie wytłumaczy, że tak nie jest, uważam autozielarza za łamanie zasad i będę tępił ten proceder. Dla mnie autozielarz i autoexpiarz to jedno i to samo..."

Dla mnie tez jedno i to samo.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 18:44
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

Gwoli przypomnienia.
Chyba nie trzeba przypominac za co zostal ukrucony exp na kopalniach?
To raczej ta sama parafia co ziola.
A w kwestii autozielarza, jak sam widzialem wypowiedz Ingwara, bylo to choc powiedziane zartobliwie to jednak bylo to stanowcze "nie".
I to jeszcze jedna kwestia ktora trzeba podniesc "Jednolite zasady dla wszystkich i respektowane przez wszystkich" dokladne okreslenie tych najbardziej kontrowersyjnych rzeczy. Zeby nie bylo; sam uzywam autowsparcia od czasu do czasu gdy okazalo sie ono "niekaralne" (nigdy do tej pory go nie stosowalem i dalej budzi moje mieszane odczucia, widac rozluznienie jest spore bo sam sie temu poddalem Rolling Eyes ). Nie stale ale jednak uzywam, choc nigdy nie zdarzylo mi sie w tym czasie odejsc od kompa dluzej niz na kilkanascie minut i staram sie kontrolowac co sie dzieje. I z checia bym wreszcie sie doczekal slow od czarodziei auto-cokolwiek koniec takich sztuczek, wiec w tej kwestii popieram calkowicie Tortura. Tak zeby nie bylo zaslaniania, ze taki, a taki wiz mi pozwolil i pocalujcie mnie w nos. Nawet jesli restrykcje/kary mialy by sie odbic na mnie lub kimkolwiek kim chodze w druzynie. Takie jest moje zdanie na ten temat.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 19:38
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
Proponuje zamknac Warlocka na jakies 5, 6 dni (moze caly tydzien)
i wziasc sie ostro do pracy:
1. Naprawic system walki
2. Przyciac troche zielska ( zmienic forme or something)
3. Naprawic zbroje

i kilka innych rzeczy.
Nie chodzi mi tu o zabawe typu "zamkniemy na tydzien, poczekamy, poopierdalamy sie i bedzie spokoj" Tylko o wziecie sie do prawdziwej pracy Smile
Pelna mobilizacja panie i panowie Smile

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 21:28
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Nie ma sprawy, a w tym czasie niech ktoś napisze za mnie pracę magisterską i da Miśkowi na szkołę. Prawda jest taka, że nawet jakbyśmy chcieli to nie mamy czasu, poprostu. Zmieni się to za jakieś 2-3 tygodnie, kiedy już uporamy się z sesją i tego typu kłopotami. Oczywiście możemy siąść jutro z Miśkiem i pogrzebać w systemie walki, ale to będzie już kosztem naszego związku, bo to jest jedyny dzień, kiedy mamy trochę czasu dla siebie nawzajem.
Tak więc obawiam się, że musicie nam okazać jeszcze trochę wyrozumiałości i cierpliwości tak, jak my staramy się okazywać wyrozumiałość i cierpliwość graczom.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 28 Maj, 2004 - 21:41
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

re Indhira
Mysle, ze nikt z nas nie jest az takim gburem (mowie o graczach) zeby Wam zabierac ten czas bo to trzeba zrobic "na wczoraj" i wiekszosc rozumie , ze akurat jest ten fatalny okres, ze malo kto ma czas i wszystko sie tak sprzeglo ze soba. Nie tedy by byla droga zeby cos w ten sposob naprawiac. Jakos sobie damy rade, choc napewno okreslenie iz macie to na uwadze (np system walki) studzi troche gorace glowy i latwiej jest to po prostu przeczekac. A co z tego wyjdzie zobaczymy.

S.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AAMAASWdSUNKRl
Temat postu:   PostWysłany: 29 Maj, 2004 - 00:06
Początkujący


Dołączył: 30 Mar, 2004
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Po co wprowadzac zatem takie zmiany kiedy wie sie ze bedzie sesja i czasu bedzie malo. Nie lepiej bylo poczekac te 4 tygodnie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006