Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Ktora rasa jest najslabsza?
krasnolud
20%
 20%  [ 12 ]
elf
20%
 20%  [ 12 ]
niziolek
13%
 13%  [ 8 ]
goblin ( nie glosowac na te rase)
10%
 10%  [ 6 ]
kmaran ( a na te tym bardziej!!!)
10%
 10%  [ 6 ]
ork ( glosowac na orki!)
10%
 10%  [ 6 ]
czlowiek
8%
 8%  [ 5 ]
reptilion
6%
 6%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 59


Autor Wiadomość
Zbygnef
Temat postu:   PostWysłany: 29 Kwi, 2004 - 14:02
Skryba


Dołączył: 28 Kwi, 2004
Posty: 54

hmm na arce jedst cos jak bonusowy przyrost cech, ze np. u krasnoluda szybko rosnie wytrzymalosc u halflingow zrecznosc itp. Jak to jest tutaj? sa jakies dokladne %?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 29 Kwi, 2004 - 14:53
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Sa..
czytaj uwaznie topic, a szczegolnie notki moje i Indhiry pare stron wczesniej. Nie bardzo lubie sie powtarzac.
Procentow nie podam, nawet jakbym znal wszystkie to absolutnie nie widze powodu, dla ktorego mialbys je znac. To jest LpMud i cyferek tu nie ma. Napisalem kto w czym przoduje. (z bojowek), reszta jest intuicyjnie. Jesli nie znasz sie na rasach fantasy to sie poznaj, poczytaj chocby o wspolczynnikach KC, roznych ras, moze na cos wpadniesz.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 09:07
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Najsilniejsza rasa sa nieumarli Wink

Po ostatnich zmianach bardzo dobrze radza sobie orki, a krasnoludy nienajgorzej.

Kmarany cos nie graja...

Ale i tak najlepszy jest szaman ustawiony za wojownikiem i ciskajacy blyskawice Very Happy

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Belgor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 09:29
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Lip, 2004
Posty: 43

Moim zdaniem najslabsza rasa jest goblin Razz czego??- nie wiem :d
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Huferek
Temat postu: hmm  PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 12:17
Gość





Niom to siem dowiaduje ciekawych rzeczy... Powiem Wam jedno najslabsze sa niziolki bo sa takie malutkie i wogule... jak widze graczy ktorzy leca na staty.. Opowiem Wam cos - sam kiedys na jednym z mudow (ciekawe jaki co?Wink) gralem tak ze tylko staty rules... ale kurka dzisiaj wolem posiedziec w karczmie i popodrywac jakas Elfke Smile stare exp v rpg wybor nalezy do Ciebie sie tu sprawdza. Jedyne moje bolaczki to to ze nie mamy my niuziolki zadnej norki(czyt. gildii) gdziebysmy przy kominku mogli opowiedziec najnowszy przepis na placek z dyni(mniam!). Aha chcialem dodac ze popatrzcie ze baardzo malutko gra ludzi rasami "slabymi" wniosek nasuwa sie sam... gratuluje wam "statysci" Wink
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 12:26
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Nie widze powodu, aby miec komus za zle, ze zdecydowal sie wybrac swej postaci rase, ktora uwazana jest za mocniejsza.
Niziolki oraz gnomy sa postaciami, ktore jednak dosc ograniczaja swobode odgrywania - poprostu stereotypy sa tak wyrazne i narzucajace sie, ze niektorych moze to odpychac.
A ta ankieta jest juz nieaktualna wlasciwie i ciezko powiedziec mi w tej chwili, czy aby na pewno niziolki oraz gnomy sa rasami slabszymi "bardziej do RPG niz do expa".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Huferek
Temat postu: ???  PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 12:37
Gość





Jest nas wiecej niz 3?? Jakbys mogl te wypowiedz rozwinac... cos sie w nas zmienilo? A pozatym to "ograniczenia w odgrywaniu" to bardzo efemeryczne wyrazenie.. Sam znalem ogra na arce ktory byl w LK byl bardzo inteligeny (mowil inteligentniej niz wiekszosc madrali:P)itd.. Nie byl ograniczony stereotypem. Ogranicza nas nasza wyobraznia.. sam sie zastanawialem czy nie odgrywac niziolka niemowy albo gluchego niziolka ktory jest chaotyczny albo niziolka ktory jest jak gnom. A zdecydowalem sie na stereotypoweego niziolka bo nas za malo jest zeby sie bawic tak. Ale moze jeszcze kiedys... A co z naszom gildiom ToRturzE?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Alus
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 12:48
Gość





Gildia sie tworzy, jesli chcesz pomoc to zglos sie do jakiegos wiza lub Wiliama, oni sie nia zajmuja. A Torcikowi chodzilo ze po zmianach nie mozna byc pewny sily niczego.

Pozdro
Alus Alusiewicz
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Huferek
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 12:55
Gość





Dzieki wielkie szkoda tylko ze nie powiedziales mi nic nowego i nic sie nie dalo z ToRturA wyciagnac;) ale moze bedzie jeszcze tak mily ze mimo wszystko zapoda garsc cieplutkich jak babeczki Cioci Klotyldy informacji.. Pozdro Hufcio
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu: Re: ???  PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 12:55
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Huferek napisał:
A co z naszom gildiom ToRturzE?


A co ma byc? Z tego co slyszalem to robi ja Wiliam, ktory juz prosil o pomoc. Jak ty nie wiesz co z Wasza gildia to skad ja mam wiedziec? :)

Cytat:
Jakbys mogl te wypowiedz rozwinac... cos sie w nas zmienilo?


Szczerze - nie mam pojecia, ale z pewnoscia cos jest inaczej niz bylo, ale jak bylo? Chyba nikt specjalnie niziolkow i gnomow nie wyexpial, zeby mozna bylo stwierdzic do czego te rasy sa zdolne. :)

Cytat:
A pozatym to "ograniczenia w odgrywaniu" to bardzo efemeryczne wyrazenie.. Sam znalem ogra(...)


Tak, ale jakbym ja chcial odgrywac dzikiego wojownika to wybralbym jednak goblina, tak samo podlego zlodzieja to ewentualne czlowieka, a samotnego, dzikiego lowce to kmarana... Pamietaj: nikt nic nikomu nie broni, przeciez sam tutaj kreujesz wlasna postac. :) Ale przelamanie stereotypu to jest ciezkie zadanie, ktore w wielu przypadkach moze osiagnac efekt zupelnie inny niz zamierzony.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Huferek
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 13:02
Gość





Niestety masz wiele wiele i jeszcze raz wiele racji...Sad Mozesz powiedziec mi czy bedzie kiedys mozliwosc gotowania?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 13:09
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Zapewne tak. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Huferek
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 13:16
Gość





Jupi jaj jej je je je !!! Tylko tyle powiem. A moze jeszcze dodam ze to super fajniutki pomysl jest on. A moze by to zrobic w formie kluubu? Tak ze dopiero jakies powazniejsze potrawy to po wstapieniu? By sie zdobywalo produkty i by sie mialo np ksiazke kucharska z ktorej by sie realizowalo dania tudziez ciasta np.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 13:51






Nie chcę Cię dołować Hufereku ale zapewne minie DŁUUUUGO czasu zanim tozostanie wprowadzone. Ja sie napiliłem na nabycie posiadłości - nawet na traktach w Arshen były tabliczki informacyjne - a jak sięostatnio dowiedziałem dopiero za kilka miesięcy (o ile) zostanie to wprowadzone.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 03 Sie, 2004 - 16:49
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re Tomasir:
Predzej sie chyba zalapiesz na Tagar-Dur (trakt juz jest Smile )

Generalnie co zauwazalne nie ma slabszych ras. Moze byc tylko slabszy sprzet, albo mniejsze umy (albo nieumiejacy expic gracze - ale to sie niestety tez zdarza).
Oczywiscie sa rasy, ktore maja mega boosty do pewnych powszechnie uzywanych cech, ale na nic sie mega boost nie zda jak lazi sie na polgolo i z malym kozikiem, w ktorym na dodatek nie ma sie uma.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006