Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Poll
Ktora rasa jest najslabsza?
krasnolud
20%
 20%  [ 12 ]
elf
20%
 20%  [ 12 ]
niziolek
13%
 13%  [ 8 ]
goblin ( nie glosowac na te rase)
10%
 10%  [ 6 ]
kmaran ( a na te tym bardziej!!!)
10%
 10%  [ 6 ]
ork ( glosowac na orki!)
10%
 10%  [ 6 ]
czlowiek
8%
 8%  [ 5 ]
reptilion
6%
 6%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 59


Autor Wiadomość
Ynshrug
Temat postu: Najslabsze rasy!  PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 00:27
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
No dobra, zakladam lamerski temat! Ktora rasa jest najslabsza? Ktora najsilniejsza? To topic, w ktorym mozecie wyplakac sie z powodu wyboru zlej rasy!

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 01:12
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Najslabsze sa orki, bo musza sobie wyporzyczac gnomy, zeby za nich myslaly Razz.

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 08:22
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
Przynajmniej byle jaki ork wleje jakiemukolwiek elfowi :>
Twisted Evil

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 08:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Tak samo jak wleje wiekszosci gnomow (minus ten jeden) i wszystkim niziolkom. Bo nie maja umow.

PS: i nie byle ork.. niektorzy sie autobalansuja Wink

Zaglosowalem na elfy bo nie znam za bardzo bonusow gnomow. A mam pare znajomych elfow, ktore zbieraja niezle zdziwko jak widza jak im mentale leca. Elf to taki kmaran, tylko bez siersci i z zabranymi MEGA-HIPER bonusami ze zrecznosci, ktore sa wpakowane w tak znaczace cechy jak inteligencja, odwaga czy madrosc. I obcieta infrawizja (maja nizej niz krasnoludy) Wink

Rasa, ktora gram ma jak dla mnie same plusy. Jedyne minusy sa to slabe widzenie w ciemnosciach. (chyba tylko ludzie widza gorzej) I pewne utrudnienia z odwaga. No i bron, ktorej uzywa. A ktora dobra jest tylko na niektorych przeciwnikow. (tych mniejszych, mnie wyumionych, i mniej zrecznych)

Ogolnie notka z przymruzeniem oka. Jak caly topic.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Warug
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 13:35
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 13 Mar, 2004
Posty: 35
Skąd: Baku
Czleki bo slabawe toto, zylaste toto i wogole do niczego sie nie nadaje Twisted Evil

_________________
In your mind is real world
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:03
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
kmarany po balansie

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:04
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

re up:
Buhehehehehe (no offence) Razz

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 16:33
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Kmarany sa po balansie.
Zostaly obciete uniki.
Jak to bedzie sie sprawdzac w boju zobaczymy.

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Murrum
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 17:48
Gość





Witam
Ja tylko chcialem spytac czy Autor mial na mysli rase, ze sie tak wyraze, czysta, czy tez "skrzywiona" przez gildie rasowa.
Przyznam, ze chetnie poczytalbym opinie kolezanek i kolegow dotyczace tego pierwszego przypadku.

Pozdrawiam
Murrum
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 18:32
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Odnosnie pierwszego przypadku to uwazam ze kmarany sa jedna z lepiej obdarzonych ras.
Maja wysoka jedna ceche, ktora jest uzywana przez wiekszosc umiejetnosci bitewnych i dodatkowo infrawizje maxymalna.

Potem dalbym orki i gobliny, ktore maja dosc satysfakcjonujace bonusy do wszystkich bojowek, w miare w odwadze i wszystko to kosztem mentali, ktorych i tak sie nie uzywa.

Potem dalbym reptiliony, ktore infre maja beznadziejna, sa slepe niemal jak ludzie. Ale dosc dobre bonusy rasowe do wytrzymalosci i zrecznosci tudziez sily pozwalaja jako tako sie utrzymac. Niestety bonusy te rekompensuje stosunkowo niska odwaga (chyba najnizsza ze wszystkich ras, nie wiem moze niziolki maja nizej), bo do mentali sa pewne bonusy takze.

Na rowni z nimi, albo nieco tylko nizej dalbym krasnoludy, ktore maja przywoite bonusy do wytrzmalosci i sily, brak problemu jakiegokolwiek z odwaga i wysoka infrawizje. Jedynym mankamentem tej rasy jest stosunkowo niska zrecznosc, ktora jednak nadrabiaja pancerzem i tym ze stosunkowo latwo znalezc dobry topor. Z czego spora czesc jest magiczna.

Ludzie: bardzo wszechstronna rasa, podobno ma plusy do zdobywanego expa. Ale mozliwe ze to tylko plotki. Nie posiada zupelnie widzenia w ciemnosciach. Ale nie jest to az tak dokuczliwe, bo istnieje sporo przedmiotow dajacych nieograniczone swiatlo, i nie trzeba sie bawic z lampa. Brak ograniczen kulturowych pozwala im wladac dowolna bronia, a nietrudno przecie z znalesc dobra "dowolna" bron.

Nie znam sie na gnomach ani niziolkach, ale uwazam ze powinny byc gdzies w tej okolicy "drabiny"

Teraz elfy. Maja jako taki bonus do zrecznosci, i plusy do mentali (glownie inteligencji) oraz o dziwo spora odwage. Dziwi mnie niska infrawizja (nizej niz np. krasnoludy).

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 19:12






Co do infrawizji - nie widzę nic w tym dziwnego. Krasnoludy są przyzwyczajone do ciemności (kopalnie). Elfy za to mają doskonały wzrok w dzień.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 26 Kwi, 2004 - 19:43
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Krasnoludy i elfy mają taką samą infrawizję.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu: re up  PostWysłany: 27 Kwi, 2004 - 10:37






Re up:
1. Orki nie maja wogole infrawizji.
2. Gildia orkow zrobiona jest na 'masowke', a ze jest w niej 3 aktywnych orkow - bez komentarza.
3. Orki wcale nie maja jakis boskich bonusow do bojowek..

A co do pytania, czy chodzilo mi o rasy skrzywione przez rasowki - Chodzilo mi raczej o sile czystej rasy, jej bonus, zalety i wady. Ale rasowka jest po to, zeby te rase ulepszyc, nieprawda?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 27 Kwi, 2004 - 10:50
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
1. Szczatkowa chyba maja, gralem troche orkiem i nie zauwazylem wielkich odstepstwo od tego co widzialem np. reptem.
2. Gildia to gildia, to ze nie ma aktywnych graczy to wina graczy, a nie rasy czy gildii. No moze nieznacznie mozna by z tym polemizowac, a co tam.
3. Maja lepsze niz krasnoludy, zrecznosc nie jest tak bardzo na szarym koncu.

Nie wiem czy rasowka jest po to zeby te rasy ulepszyc, moze raczej uwypuklic jej zalety badz zaleczyc wady. Jak jest na mudzie no to inna sprawa. I ja sie na ten temat nie wypowiadam.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 27 Kwi, 2004 - 10:52
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Licząc czysto chamsko i sumując plusy i minusy do bojówek, najsilniejszą rasą są reptiliony, później gobliny i orki, które mają plusy też do wszystkich bojówek, natomiast najsłabszą są elfy albo gnomy albo niziołki (nie pamiętam dokładnie). Orki mają słabą infrę, niewiele większą od ludzie. Natomiast repty mają taką jak niziołki i niewiele gorszą od elfów. Krasnoludy mają infrę jak kmarany. W widzeniu w ciemnościach najbardziej poszkodowani są ludzie, co mogłoby sugerować, że są najsłabszą rasą, reptiliony widzą sporo lepiej.
I.

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006