To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 04 Cze, 2004 - 23:22
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re Myorek:
"Az" we 3 nie mogliscie trafic szefa goborow? "
Nie zranic - trafic. W sensie zadac cios i dostac echo inne niz xxx zzz gobor jakostam unika twojego ciosu aaa bbb mlotem.

Przed zmianami wyciagalismy go mimo ze nas lal niemilosiernie.
Nadal nas leje, ale fakt ze go nie trafiamy bo on skacze jak baletnica z teatru Bolszoi w pelnej plycie (prawie) narzuconej na pelna zbroje kolcza niespecjalnie do mnie przemawia. Swiadczy to tylko i wylacznie o przepakowaniu unikow jako takich. Szef hogoborow ma to samo tylko mocniej leje wiec ten tego.

Ja nie moge zniesc ze kiedys bylismy nie do wyjecia??
My to znaczy kto?
Ja?
A ktos mnie wyjmowal przepraszam?
Liczysz te male repciatka z 2 dniami na mudzie i cechami na pozytywach?
Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy
No stary z takich argumentow to tylko boki zrywac. A gdzie ja tu mowie o defensach? Moich. Wspomnialem chociaz slowem? Co to co napisalem ma jakkolwiek do tego czy jestesmy do wyjecia czy nie? I co to ma do rzeczy?
Czy ja na twoje jakze konstruktywne uwagi jade tak prymitywna krytyka? Ja nikomu nie zazdroszcze, nie obchodzi mnie co bylo i jak bylo. Wazne jak jest teraz. A postaciami gram wieloma, juz pisalem i roznie walcza. Zalezy mi na tym, zeby ta gra przynosila radosc nie tylko kmaranom. A w tej chwili tak jest. Pelno kmaranow sie loguje, bo gra sie lekko latwo i przyjemnie. I jeszcze macie wojne w ktorej przeciwnicy nie maja niemal zadnych szans, nic tylko zostawac zako....tfu kmaranem oczywiscie.

"Uniki sa silne ale kot trafiony schodzi o jedna kondycje."

A widziales jak schodzi trafiony rept? W pelnej plycie? Trafiony? W zasadzie w kazdej rundzie? Na logu?
Spasiony rept prosze cie bardzo, w pelnej plycie i z mega umami defensywnymi (jak to kiedys okreslil Ragar) schodzi prosze cie bardzo o kondycji sztuk dwie.
Przy czym ten rept taki cios za ciosem dostaje. (chyba ze przypadkiem sparuje tarcza), a z twojego toku wypowiedzi wywnioskowac mozna (a jakze) ze kmarany "bywaja" trafiane. Very Happy Very Happy Very Happy

"Nie twierdze ze z innymi defami jest ok. Ale twierdze ze uniki powinny zostac takie jakie sa. "
Jestem pelen podziwu dla twojego obiektywizmu. Serio. Z innymi umami jest Ok. Zaczely dzialac i to wydatnie. Tylko te bzdurne uniki sa przegiete. I powie ci to kazdy nie-kmaran, nie-banita. Slowem kazdy kto z unikow nie korzysta, badz korzysta tylko od czasu do czasu, badz jest po prostu uczciwy. Kazdy w kogo nie uderzy obciecie unikow. Badz po prostu jak mowilem, jest uczciwy. Wam do uczciwosci daleko.

Jeszcze jako tako jako sam um, moze przegiety nie jest. (chociaz kolega gobor i hobgobor dowodza az nazbyt dobitnie ze jest inaczej) Przegiety jest bonus ktory daje rozebranie sie. Znaczy jakos dziwnie zbugowany jest. Bo w tej chwili nie trzeba miec unikow, wystarczy byc bez zbroi i juz sie unika. Jak sie ma niskie uniki to sie unika jakby sie mialo wysokie, jak sie ma wysokie to sie unika 95% ciosow. No sory. I kij z tym ze niektore MOBy nie maja zbroi tylko pozornie. (Animowana zbroja w Aer morkir np., czy potwor w kopalni) Unikaja ostro.

Ja nie wiem ja ty, ale ja bym do tego jeszcze looknal i zobaczyl czy przypadkiem nie trzeba tego troche ciachnac. Nie twierdze, zeby to ciachnac totalnie, tak zebyscie stracili 70% sily bojowej (i tak wam pewnie podpakuja uma jak juz obetna Confused Shocked ) mowie o odbugowaniu, i zbalansowaniu tego tak zeby w skutecznosci na rozebranym to obcielo gora 25%.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 04 Cze, 2004 - 23:58
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
"Czy ja na twoje jakze konstruktywne uwagi jade tak prymitywna krytyka?"


-drake, prymitywny slowotok, nie jest mniej prymitywny niz prymitywna oschlosc.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Cze, 2004 - 00:59
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re up:
Nastepny.
/me wzdycha dramatycznie
/me paca sie dlonia w czolo

Na tym polega komunikacja, ze przejmuje sie styl rozmowcy. Po czesci w celu pokazania mu czegos czego inaczej by mogl nie zrozumiec.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Barrin
Temat postu: Heh  PostWysłany: 05 Cze, 2004 - 08:26
Początkujący


Dołączył: 20 Wrz, 2002
Posty: 2

Uspokojcie sie troche, zachowujecie sie dokladnie jak Ci z T.N. Jesli chcecie sie klocic, idzcie na muda A. i na tamtejsze wiesci. Co jak co, ale ten mud slynal z tego ze tu sie nie kloca...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Cze, 2004 - 09:11
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Barrin:
Ja sie nie kloce.
Napisalem rzeczowe notki, przedstawiajace moje racje. A ze dla kogos sa to notki niewygodne i w zwiazku z tym:
ja jako gracz, moja wiedza, moje tezy i moja postac musi zostac zmieszana z blotem to sory.
Ja tu nie widze mojej winy.
Ja sie z nikim nie kloce.
Nie obrzucam nikogo blotem osobiscie.
Obrzucam blotem system i tylko i wylacznie system.
Bo system mi sie nie podoba i nie tylko mi. I robie co sie da zeby te pare(parenascie) osob, ktorym teraz wychodzi wszystko bokiem jednak gralo w Warlocka.
Nie interesuje mnie nawracanie tych co juz graja.


"Co jak co, ale ten mud slynal z tego ze tu sie nie kloca..."
Masz bardzo zle info. Poczytaj sobie stare notki na forum. Albo po prostu jestesmy dobrzy jesli chodzi o pozycjonowanie informacji. Wiecie tylko to o czym chcecie wiedziac.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gileadrael
Temat postu:   PostWysłany: 05 Cze, 2004 - 10:39
Chochlik


Dołączył: 08 Lip, 2002
Posty: 121
Skąd: Łódź
Cytat:
Co jak co, ale ten mud slynal z tego ze tu sie nie kloca...

To chyba za testow Idea
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 05 Cze, 2004 - 11:04
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Drake napisał:
Kreciatko:
Nie zrozumiales mnie. Mnie chodzilo wlasnie o to ze balans polega na tym ze globalnie pewne bronie oznaczaja sie pewnymi cechami (lecz nie jest to regula).
Dodatkowo nieglobalnie kazda z broni miala by plusy i minusy (moze nie miec zadnego, ale zeby na Bogow nie byla wyjmowalna hurtowo!!! i nie mowie tu o utrudnieniach dla kmaranow, bo to zaczyna byc zalosne, z tymi kmaranami)


Wcale nie chcialem Cie zrozumiec. Wyrazilem poprostu swoja opinie, jesli szable nie beda mialy globalnie niskiego pena i duzego hita, to zawsze beda przekrety. Bo ktos zrobi sobie szable z duzym penem i duzym hitem, powinno to zostac ograniczone kodowo. (tyczy sie to wszystkich broni).

A co do lancy... Ja nie sciagne golema nawet o kondycje. Kiedys trzeba bylo sporej druzynki zeby wyciagnac lance, teraz pewnie trzeba by zebrac wszystkich graczy oprocz kmaranow Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 05 Cze, 2004 - 12:36
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Kreciatko:
Czyli to ja Ciebie nie zrozumialem, bo mialem na mysli wlasnie to co mowisz. Ograniczyc globalnie pewne bronie - dac jakies wytyczne jak powinny wygladac staty szabli, mlotow czy innych wloczni.

Np. przyjac ze pen szabli nie moze przekraczac tyle i tyle (albo jakos inaczej), a np. hit mlota nie moze przekraczac tyle i tyle. *

Na tym polegac ma odroznianie jednego typu od drugiego. Co nam po roznych ciekawych modyfikatorach (parowania i kilku innych) skoro zasady ogolne nie sa w ogole przestrzegane? Co wiecej, nie sa przestrzegane przez Magow. Kto zatwierdza bronie? Magowie. Ale zdaje sobie sprawe, ze Mag nie musi znac statow wszystkich broni na Mudzie, i szabla z penem kafara moze mu sie wydawac jak najbardziej normalna, Errare humanum est.

Oczywiscie, ze bez tego mozliwe sa takie przekrety. Jak widze w tej materii sie zgadzamy: roznorodne bronie - tak, bronie majace same zalety - nie.

* - to tylko przyklad z ksiezyca, glupi jest, wiec przypadkiem nie bierzcie go powaznie, zdaje sobie sprawe, ze takie ograniczenie nie zdaloby egzaminu. Jest po prostu zbyt prymitywne i nieco za ostre. Potrzeba jakiejs subtelniejszej reguly, badz regul. Jesli bedzie ktos chetny cos takiego zrobic to chetnie pomysle nad mozliwymi regulami, nieco madrzejszymi od tej wymyslonej calkiem na poczekaniu.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ORC
Temat postu:   PostWysłany: 10 Cze, 2004 - 09:55
Początkujący


Dołączył: 15 Maj, 2004
Posty: 17

wciaz najbardziej wku.... bug ze zbroja - pelna puszka opancerzony od stop po glowe na 3 warstwy w niektorych miejscach na 5 i nic z tego nie wynika .... paruje 1 rzecz z calego zestawu czy cos..... przyjdzie ktos kto ma uniki bez zbroi i leje sobie kilka razy latwiej
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tor
Temat postu:   PostWysłany: 10 Cze, 2004 - 10:39
Początkujący


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 22

Nie tyle paruje jedna rzecz ile zatrzymuje sie na ostatniej warstwie.
ALe to tylko 1:1.
2:1 (ja jako 1) wchodzi tak jakbym nic na sobie nie mial (wiem bo probowalem walczyc z 1:1 bez zbroi i dostaje wlasnie takie ciosy (tylko ze unikam polowy) no ale w zbroi sie przecierrz nie unika)

Albo robimy muda dla wszystkich albo tylko dla lekko zbrojnych.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 18 Cze, 2004 - 13:11
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
ostatnio uslyszalem od chyba z 5 osob ze naliczanie expa jest zle. odciaga to graczy.
sam nie wiem, ale to znaczace, i trudno uznac za zbieg okolicznosci.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 18 Cze, 2004 - 14:51
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Co oznacza zle naliczanie i jak sie ono objawia?
O niczym takim nie slyszalem..

I czy nalicza za duzo czy za malo :>>

Ingwar

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 18 Cze, 2004 - 22:13
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
przytaczam wypowiedzi:
regisa
igusi
kalihmmxstasa
i jeszcze paru, ale nie jestem pewien.
przytaczam z pamieci i bez autoryzacji, ale raczej mam nadzieje dokladnie, ewentualnych sprostowan z checia wyslucham.

regis mowi-
leje na tego muda rzucam go fpizdu, bo tu sie nie da expic

ja nato ocochodzi, przeciez on tylko expi

a on na to ze w tym czasie w jakim tutaj robi minimale na arce z wielce + 2,5 i 18% taxa to wchuj wieksze postepy

potem czyjs komentarz o tym, ze abstrachujac od postepow, cechy wogole nie podskakuja

ja na to ze fajnie, bo wszyscy maja sredni, latwy do osiagniecia poziom, a malo wypasow, oni na to ze:
1- wypasami w zwiazku z tym sa starzy gracze, bijacy w starym systemie
2- nikomu nie chce sie expic, bo malo mobilizujace jest robienie na srednim poziomie minimali w 18h
3- odrabianie zgonow jest horrendalne, traci sie zapal, bol jest za duzy i w ogole
4- na wojnach to absurd, mozna zmiesci inna gildie, i ona juz nigdy sie nie podniesie
5- ludzie zeby miec cechy non stop expia, zamiast jakos to zrownowazyc

ja nie mam w tej kwestji wyrobionej opini, wiem ze rzeczywiscie zeby zobaczyc postepy, musze spedzic sporo czasu, tylko i wylacznie na klikaniu zabij, nie wiem czy to zle.
jednak ci gracze, bardziej ode mnie doswiadczeni na innych mudach, bardzo na to narzekali, mysle ze moga miec racje.
ja nie lubie narzekania, dramatycznych gestow typu rzucanie muda itp, w zwiazku z tym zaznaczam ze problem istnieje, nie uwazam zeby kwestji nie dalo sie racjonalnie rozwiazac. jednak sam nie potrafie byc strona w tym "sporze" czy "negocjacjach".

pozdrawiam i rzycze pozytywnych rozstrzygniec.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 19 Cze, 2004 - 00:48
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
"1- wypasami w zwiazku z tym sa starzy gracze, bijacy w starym systemie "

Jakim starym systemie? Systemie czego? Expa? System zostal zmieniony jesli dobrze sobie przypominam jak ja mialem bojowki na 4. (pomijam fakt ze od tego czasu padlem z 5 razy)

"2- nikomu nie chce sie expic, bo malo mobilizujace jest robienie na srednim poziomie minimali w 18h "

Zasada Opala mowi: Nie wazne co ubiles i jakie postepy zrobiles - zawsze jestes do przodu.
Nie robcie minimali skoro tak wam ciezko.
Ja mam malo sredni poziom, a wczoraj minimale zrobilem w 5 godzin.

"3- odrabianie zgonow jest horrendalne, traci sie zapal, bol jest za duzy i w ogole

Bez komentarza.

"4- na wojnach to absurd, mozna zmiesci inna gildie, i ona juz nigdy sie nie podniesie"

No. Szczegolnie ze jedna z waszej miecie dwie z tamtej, bez wiekszych problemow.

"5- ludzie zeby miec cechy non stop expia, zamiast jakos to zrownowazyc "

Expia? Non stop? Tylko ci co lubia. Ja prawie nie expie. Poza tym po co mi cechy? Do czego? Mnie cechy nie przydaja sie do niczego. Walcze dokladnie tak samo, jak osoba z mojej gildii poziom nizej. Bez roznicy. Poza tym zdaje mi sie, ze chodzi takze o erpeg. Potrzebne ci do erpega cechy (mnie tak... niestety...i to niewlasciwe, ale co tam)

Mialem nic nie pisac. I nie bede. Acz zastanawiajace jest, ze wypowiedzialy sie tylko osby, ktore i tak maja latwo. (samo Bractwo) Zapytajcie orkow jak jest.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 19 Cze, 2004 - 09:33
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Krwin ma sporo racji.
Im wyzsze cechy tym coraz trudniej o jakiegos expa.
W sumie miedzy bojowkami na 9 czy 10 roznica jest niewielka, ale w wyexpieniu gigantyczna.
Ciekawe ile graczowi duzo expujacemu zajmie wyexpienie nadludzi we wszystkich bojowkach...
10 lat? Razz
Tylko nie mowcie ze Ragar ma "juz" prawie epika, bo to jedynie zrecznosc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006