To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 13:03
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Bez nadmiernego urealniania ...
Chodzi o grywalnosc.
Obecny system powoduje lazenie solo co jest w sumie niefajne.
Ogranicza mozliwosci rpga itp.
A przeciez o to chodzi zeby zbierac sei w ekipy by bic cos ciezszego.
Dopoki nie zostanie to poprawione naprawde wychodzi ze to jest exp mud Wink

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 15:17
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Na arce chyba wiecej expa jest za zabicie druzynowe niz jak klepiesz cos samemu, chociazby z tego wzgledu ze tam system zdobywania doswiadczenia jest inny. Klepiesz cos silniejszego od siebie dostajesz wiecej doswiadczenia, a wiadomo ze w druzynie sklepiemy cos silniejszego od siebei niz samemu. Tutaj nikt nie chodzi w druzynach, nawet golbiny ktorych sila lezy wlasnie w druzynie Razz

A na warlocku drazni mnie pewna lodowa jaskinia, w ktorej zadne ubrania mi nie pomagaja, a niektore rasy moga sobie na golasa klepac.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 16:11
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Kreciatko napisał:

A na warlocku drazni mnie pewna lodowa jaskinia, w ktorej zadne ubrania mi nie pomagaja, a niektore rasy moga sobie na golasa klepac.



Aaa moze slabo szukales tego ubrania Question

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 17:02
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Drannor juz mam, ale nie wiem dlaczego ten plaszcz ociepla mnie bardziej niz kozuch i plaszcz ktory nosilem wczesniej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 17:06
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

re up:
A ja wiem....one poprostu nie mialy zamontowanej "fazy" Laughing Laughing Laughing

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 17:40
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Re Drannor
Je poprostu pisal Ghash.. co tlumaczy cale "fazy" Smile

Re harpie..
Juz widza w nocy..

ps. osobiscie niezbyt mi odpowiada arkowy model gdzie na kazde expowisko trzeba isc druzynowo, choc chodzenie druzynowe ma swoje bardzo duze zalety..... Tymniemniiej zaraz po raz setny przegladne gdzie ten exp moglby sie gupic..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 17:47
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Mi tez sie nie podoba to ze wszedzie trzeba chodzic w druzynie, ale obecny system nie pozwala nam chodzic w niej gdziekolwiek Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 18:42
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

re Harpie:
hmm mam nadzieje ze to jaka pomylka, wczesniej harpie w dzien (gdy widzialy bilem bez odpoczynku) teraz w nocy nie moglem dobic czwartej z rzedu bo bylem juz na skraju smierci... Rozumiem ze to moze bylo za latwe expowisko, ale teraz to nikt tam nie bedzie expil biorac pod uwage ze trzeba zabic ich dwa razy wiecej niz trolli podczas gdy trolle moge bic 2 na raz zchodzac do swietnej kondycji.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 18:48
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
jak to nikt nie bedzie expil?
Tortur juz sobie ostrzy pazurki (ups...zly idiom..)znaczy ten tego przywdziewa barwy wojenne...

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 22:27
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Blleda w naliczaniu druzynowym expa chyba znalazlem.. ale on obnizal tylko doswiadczenie malym.. wiekszym w druznie sie nic nie zmieni..

I faktycznie jak zauwazyl Kreciatko Harpie naumaily sie dzisiaj troszeczke.. tak samo trolle..
Bo jesli taka harpia nie majac wogole zadnych zbroi ma umy na 10 i wystrzelone w kosmos cechy to ja nie wiem kto to pisal i po kiego w taki sposob..
To samo trolle.. zasadniczo slabsze od tamtejszych goblinow..

ps. prosze sie nie przejmowac ze trolle chwilowo zbyt duzo unikaly.. pomylilem sie..

Paskudnik

ps2. mam nadzieje ze obydwie zmieny wplyna na podniesienie poziomu rpg.. i nikt nie bedzie mowil ze sa w Orchi kopalnie tak kamieni jak i expa... tak jak to sie dotad zdarzalo..
ps3. jak wiadomo nigdy wszystko nie moze sie podobac wszystkim.. prosze o tych ktorym sie nie podoba o racjonalne przedstawianie sprawy.. cos napewno sie z tym zrobi..

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 22:36
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
mi to tylko szkoda, bo milo bylo wejsc na trolle i w 4h jak nikogo nie bylo miec minimale...
troche zawisci czuje, ze niektorzy sie na tym wyekspili a ja nie zdarzylem.. ale moze to i racjonalne...

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 22:39
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
re Krwin
Ale pomysl o tym z drugiej strony. sa tacy co tam wogole nie byli jeszcze.. ci to dopiero stracii..

ps. a pamietasz czacy jak w kazdym trollu byly po 2 czy 3 kamienie .. to dopiero byla kopalnia zlota.. tfu... przepraszam.. platyny :>

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 24 Kwi, 2004 - 23:35
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Exp druzynowy - sprawa kolejna do balansu. Problem jest drastyczny, testowalismy to ostatnio nawet i oto co wyszlo.

Dwa zoltki, elf i czlowiek, zaraz po starcie, w jednej druzynie. Poszlismy poexpic na jakims cieniactwie i szlo jakos. Po jakims czasie ja elfem mialem minimalne. Czlowiek juz mial nieduze. Staty poczatkowe sa az tak zroznicowane?

Ingwar napisał:

ps3. jak wiadomo nigdy wszystko nie moze sie podobac wszystkim.. prosze o tych ktorym sie nie podoba o racjonalne przedstawianie sprawy.. cos napewno sie z tym zrobi..

To przeciez wlasnie robimy Smile.

Ingwar napisał:

ps. osobiscie niezbyt mi odpowiada arkowy model gdzie na kazde expowisko trzeba isc druzynowo, choc chodzenie druzynowe ma swoje bardzo duze zalety.....

Nie no, przeciez nie na kazde. Na Arce z koleji druzyna czteroosobowa to marnotrawstwo, co tez nie jest dobre.

Ragar napisał:

Dopoki nie zostanie to poprawione naprawde wychodzi ze to jest exp mud

A jak zostanie naprawione to bedzie exp mud, tyle ze druzynowy. Ok, czepiam sie, nie komentuj Razz.

Kolejna sprawa. Czy obcinanie ilosci expa osobom slabszym w druzynie jest naprawde potrzebne? Przeprowadzilem sprawdzian kolejny. Sprowadzalem mocna postacia moby do ledwo/na skraj, a nastepnie dobijalem je zoltkiem. Fantastyczne po siodmej sztuce - jakbym walczyl obiema postaciami naraz, ta slabsza nie mialaby znacznych w godzine.

Co wy na to?

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 25 Kwi, 2004 - 22:37
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re: a propos sprowadzania.
Polecam zamknac oczy, tankujesz nadal ty, ale juz raczej nie trafisz.

A propos ludzi. Ludzie maja plus do expa. Nie wiedziales?

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 25 Kwi, 2004 - 22:39
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Re Ingwar ja rozumiem zmany w trollach - byly slabe jak na ten system. Ale niech bedzie za to jakas gratyfikacja w postaci expa.
Aktualnie do swietenj sprowadzalem jednego 32 tury co wczesniej wystarczalo by go zabic. Rozumiem ze EXP_Factora nie zmieniales wiec exp na nich jest tylko jakies 14 razy gorszy ?
Tak samo harpie - Jedna duza (nawet nie stara) bilem 252 tury czyli okolo 15 minut...
Mialy przegiete to ze byly slepe. Ale juz wczesniej bily dosc mocno, a teraz to jest exp dla zawodowek tylko i wylacznie.
Chcecie tu tez zrobic druga arke ? Wszystko pod balans ?
Ja tam sie wyexpilem mi to rybka nawet. Ale prosze pomysl nad tym zeby od poczatku testowac, balansowac tereny a nie zmieniac je po pol roku, czy tam kilku miesiacach. Poprosic senownych graczy o testy sily potworkow, expa stamtad... Ja tak robie z Ghashem i jest ok. Jak za duzy exp to obcinamy, za slaby dowali sie troche. Za slabo bija to sie dorzuci statow umow cokolwiek... Ale teraz harpie to beda pustkowia, a trolle to tylko z magikiami jak zupelnie nie bdzie gdzie indziej isc...
Najzabawniejsze ze Elendill pewnie ani razu nie byl na trollach dluzej.
Czy tu tez zamierzasz stosowac polityke - ciaglych ciec ? Za dobrze mielismy ?
Bo mnie to powoli zaczyna irytowac zupelnie jak arka...
Harpia dodac infre - rozumiem. Slepe byly zbyt latwym celem.
Ale dodac im kosmiczne uniki to jest lekka przesada. Pamietam zalozenia ze to mial byc exp dla srednich postaci.
Okazal sie byc dla zawodowcow tylko.

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006