To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Diss
Temat postu:   PostWysłany: 29 Kwi, 2004 - 13:21
Początkujący


Dołączył: 08 Kwi, 2004
Posty: 16

Re up
Hyhy

Zeby nie bylo OT
To nb graczowi ktory nie ma znajomych na mudzie, trudno na poczatku o monety... musi zbierac trawe aby jakos zielarstwo pociagnac...
Tutaj pomysl czy daloby sie graczom, ktorzy zaloza nowa postac dodac z 2 % zielarki, badz dac kilka srebra ?

Pozdrawiam.

_________________
"Wiara? Nie pytaj co możesz zrobić dla swego bóstwa, ale co od niego otrzymasz za wierną służbę." - Eanil z Ranhar-Garu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 29 Kwi, 2004 - 23:10
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

re diss
Nie przesadzaj, jak ja zaczynalem wogle nikt mi nie pomagal mimo iz Ragar byl juz wyexpiony, kasa tez u niego byla to jednak ja i wszyscy jego znajomi (tak znamy sie in real) robilismy wszystko sami, zeby poznac przy okazji swiat. Czy wy aby nie chcecie za bardzo isc na latwizne?
*wy - zaczynajacy grac..

Pozdrawiam.

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Diss
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2004 - 05:42
Początkujący


Dołączył: 08 Kwi, 2004
Posty: 16

Ja juz start na mudzie mam za soba... wiem gdzie leza monety a gdzie exp... ale pamietam jak pierwszy raz zaglebilem sie w swiat Warlocka, i tak dobrze ze wczesniej w inne mudy mialem przyjemnosc zagrac, wiedzialem przynajmniej z czym to sie je...
Pozdrawiam.

_________________
"Wiara? Nie pytaj co możesz zrobić dla swego bóstwa, ale co od niego otrzymasz za wierną służbę." - Eanil z Ranhar-Garu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2004 - 12:05
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Co do balansacji nie bede sie wypowiadal, bo jeszcze sam nie moge tego objac calosciowo.

Jedynie małą uwage dla chcacych zaglowac gildiami bo nie podobaja im sie umiejetnosci i zasady gildii, lub w gildii pojawiaja sie zmiany.

UPRZEDZAM. Ze moze sie zdarzyc, ze postac nie bedzie mogla wstapic do jakiejs nowej gildii, gdyz byla juz w innej, ktora na przyklad jest wrogo nastawiona z natury do tej nowej. Blokady wstepowania i zaglowania gildiami nie musza byc rowniez podyktowane tylko rodzajem gildii. Moze sie zdarzyc, ze nowa gildia ma akurat taka ideologie, ze nie przyjmuje postaci juz gdzies kiedys nalezacych.

Wiec jeszcze raz: Uwazajcie, gdy decydujecie sie opuscic gildie, albo wyubieracie ja pochopnie. Moze nie bedziecie mogli znalezc innej ktora was przyjmie i staniecie sie bezgildiowcami. Twisted Evil Shocked

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2004 - 12:20
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
re Sethar:
Popieram w calej rozciaglasci..

Edit: re expiarze na dole:
A moze i racja.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 30 Kwi, 2004 - 12:46, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2004 - 12:35
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

wybieracie Draku, wybieracie....

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2004 - 12:43
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

No co Ty? Drannor?
Setharowi zapewne chodzilo o to zebysmy uwazali gdy nie wybieramy gildii pochopnie, w koncu Drake tak twierdzi Razz Razz Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2004 - 17:42
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Ingwar to wielce + niecale 2 zrobilem przez 67 dni bez zgona...
Dla porownania na arce mam 157 dni i wielce, wielce +1 , wielce +2 mialem okolo 15 razy ginac i formatujac sie czasem do wiele...
Wojna z najmami te sprawy.

Ogolnie na arce zrobic +2 to jest kwestia okolo 10-15 dni jak jest exp. Ze na warlocku jest nietloczno to nawet latwiej powinno pojsc ;]
Zrozum ze ja rozumiem ze poziom mam cholernie mocny - ale mocniejszy mialem na arce i szybciej.

Ja nie mowie ze teraz jest zle. Po prostu po obciciu zbroi trzeba bedzie bic slabszych przeciwnikow. Przy biciu slabszych przeciwnikow mamy mniejsza przewage przez srednia(mniejsza srednia przeciwnikow- mniejszy exp) plus dodatkowo mniejszy exp za przeciwnika. I tak bije (expi) sie na tym co nie ma zbroi wiec nie uderzy to w przeciwnikow.
Obciecie AC 2 razy to obciecie expa okolo 4.
Wiec to nieszczesne +2 zrobi sie tylko ... 140 dni ?240 ?

Do tego start bedzie ciezszy - teraz pozarabiac(jakos sie da mimo ze ciezko na poczatku) kupic dobry pancerz i mozna zaczac.
Po zmianie AC uderzy to w zoltkow. Oni i tak nie bija kogos kto ma pancerz a ich pancerz bedzie dzialal gorzej.

Naprawde tak ciezko zauwazyc ta zalerznosc ?

Bo to wyglada dla mnie tak - obciecie AC=obciecie Sily postaci=Obciecie Expa Czyli przydaloby sie zmniejszyc progi = beda slabsze psotacie = odpada wiekszosc expowisk= znowu robi sie tlok na tych na ktorych sie da expic = nowe balanse = ogolne jeki i niezadowolenie Smile

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 30 Kwi, 2004 - 18:13
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ale jak się obniży AC obniży się powera jakim dysponują stworki, a to oznacza, że będą ogólnie mniej czerpały korzyści ze swoich defensów, a to znów oznacza, że wszystkim wyjdzie na zdrowie to.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 01 Maj, 2004 - 08:52
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
Ahh, jak dobrze grac na mudzie. na ktorym gracze wszystko wiedza Smile

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 01 Maj, 2004 - 09:11
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ynshrug napisał:
Ahh, jak dobrze grac na mudzie. na ktorym gracze wszystko wiedza :)


Ja wyciągałem wnioski z notek zamieszczonych na forum. Notka napisana przez Mente traktowała o tym, że NPC mają za wysokie cechy, co może powodować błędy w późniejszych czasas, więc te zmiany mają pewnie na celu taką... denominację. :) Ale ja się mogę tylko domyślać, niestety nie wiem co tak naprawdę zostanie zmienione.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Broziu
Temat postu:   PostWysłany: 01 Maj, 2004 - 11:17
Początkujący


Dołączył: 29 Lut, 2004
Posty: 7
Skąd: szczecin
Tak ale Ragar ma racje, skoro maja spasc cechy mobo wiec i ilosc expa za nie to czy nie trzeba by bylo zmiejszyc progow ( i tak zajdzie taka koniecznosc ale chyba zmiany lepiej wprowadzac razem, gdyz inaczej irc i wiesci naprawde zamiensia sie w potoki lez, i ja bede plakal jak przez obciecie zbroi i nawet obciecie cech na gobach w wsoce jesli bede dawal im rade to zabic bede musial iles razy wiecej niz obecnie)

_________________
Poleje sie Krew mowia,
Krew zada krwi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AAMAASWdSUNKRl
Temat postu:   PostWysłany: 02 Maj, 2004 - 19:21
Początkujący


Dołączył: 30 Mar, 2004
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Nie bedzie to zbyt konstruktywne, ale uwazam ze napewno za na warlocku jest za malo graczy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ynshrug
Temat postu:   PostWysłany: 03 Maj, 2004 - 09:00
Skryba


Dołączył: 10 Lis, 2003
Posty: 95
Skąd: Nieznane
W takim razie proponuje zrobic troche reklam Smile Wink
Wiecej reklamy Arrow Wiecej graczy Arrow Wieksza przyjemnosc
Wink

_________________
Zielony, zwany Czerwonym. Ciemno zolty niebieski, z lekkim odcieniem rozowego brazu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 03 Maj, 2004 - 10:22
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

popieram Ynshruga
Wszyscy marudza na brak graczy a nikt nic nie robi.
Niech za dobry przyklad posluzy Szczecin. Tu juz prawie wszyscy graja warlocka Lol) Tak tak, dalismy sie namowic Ragarowi :p Niech kazdy pomarudzi troche znajomym.

Pozdrawiam.

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006