To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu: Co Was motywywuje by do Gildii wstępować?  PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 09:33






Właśnie tylko szczerze - dlaczego chcecie do Gildii wstępować? Czy głównie chodzi o nowe umiejętności i lepsze rozwijanie już dotychczasowych?

Jak się nie mylę jest na warlocku ok. 30-40 zgildiowanych (gobasy, krasnoludy, banici, zakonnicy, repty, orki - wraz z innymi czlonkami czerepu, no i oczywiście kmarany), więc czekam na odpowiedzi...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 09:35
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Nie moge powiedziec ze do LG poszedlem dla umow bo tutaj ich poprostu nie ma Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aduil
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 10:11
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Mar, 2004
Posty: 45
Skąd: Suldanesselar
Ja mam do tego inne podejście. Jeszcze do żadnej gildii się nie wpisałem, bo jak narazie, żadna mi nie odpowiada. Jak mniemam powstaje Gildiia Elfów, zobacze czy to będą PRAWDZIWE Elfy i pomyślę o wstąpieniu do nich.
W w Gildiach najbardziej podobają mi się nowe Emocje i Tytuł. Gdy się przedstawiam, odrazu deklaruję kim jestem (właściwie nie wiem czy na Warlocku tak jest, pisze wspominając arkadie). Pozatym istnieje pewna wspólnota. Pozatym Wojny między Glidiami naprawdę dają dużo klimatowi rozgrywki.

_________________
Aduil de'Salvanas, do usług...

Few warriors dare to challenge Aduil de'Salvanas. Should one do so, there is one fewer...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 11:01
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Do LG poszedlem dla speca... i ciągle na niego czekam. ;)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 11:39
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Co do wojen miedzy gildiami... Mam poprostu nadzieje ze na Warlocku czegos takiego nie bedzie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 12:35
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Poszedlem do gildii dla klimatu. Wazne sa nowe emocje, tytul (glownie przy przedstawianiu sie innym z rasy), umiejetnosci sa wazne, bo one rowniez tworza klimat.

...a poza tym ktos musial...



EDIT:
PS: Domniemywam ze to pytanie jest spowodowane pewnym widokiem w "kto" ktory ostatnimi czasy obserwuje.

Tomasir, krasnolud

PS2. Niebagatelne jest tez poczucie wiezi z reszta owej gildii.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AAMAASWdSUNKRl
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 14:04
Początkujący


Dołączył: 30 Mar, 2004
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Kreciatko
Czemu ma nie byc? Juz jedna wojna jest prawie pewna. Takie rzeczy dodaja mudowi klimatu (o ile sa to wojny a nie rzez rasowki przez zawodowke)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kreciatko
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 14:16
Skryba


Dołączył: 28 Mar, 2004
Posty: 86

Dlatego ze w koncu dojdzie do tego co jest na arce (czyt. masowego PK)
W koncu za kilka lat hitem sezonu Wink bedzie bilans zgonow na Warlocku a nie Arkadii. Ludzie beda sie wkurwiali na siebie, to forum przerodzi sie na takie jak arkowe itd. Mud bez PK to dobra rzecz, patrzcie na Genesis, z tego co wiem tam nawet wrogie gildie nie walcza ze soba zawziecie i jesli Umarlaki beda sie bily z Zakonem to rownie dobrze moge wrocic na Arke, tam juz to mam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 14:39
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

Chyba "temat odbiegl od tematu" Very Happy

A co do gildii, w/g mnie w sumie najwazniejsza jest wiez z innymi czlonkami gildii.
I nie wazne jak sie lubi grac samotnym outsiderem, czy "kupa mosci panowie" bez jakiejs glebszej wiezi z gildia wszystko to jest zdatne psu na bude. Wiem wiem jestem mlody ... czas pokaze Cool

Ps Kreciatko problem nie lezy w wojnach i PK ale jak sie je prowadzi.
To wlasnie jest dla mnie najdurniejsza rzecza na mudzie "A" nieustajacy stan wojny pomiedzy antagonistycznymi gildiami.
Gdyby to bylo prowadzone w formie "krucjat", byly by zgony itd. ale bylby tez czas odsapnac i przemyslec/odexpic wszystko. A PK wystepowalo by tylko okresowo i w ograniczonej formie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AAMAASWdSUNKRl
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 14:44
Początkujący


Dołączył: 30 Mar, 2004
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Na Arkadii jest jak jest i zmiana tego bedzie prawie niemozliwe (zaproponuje sie zmiane zachowan jednej ze stron to odpowiedza "niech oni (czyt. przeciwnicy) zaczna"). Po czesci dziwne by bylo gdyby rycerz zakonu rozmawial z mutantem, ale przyznam ze niektore wojny sa zdziebko bezsensowne Smile Co nie zmienia faktu ze cukierkowy mud na dluzsza mete nudzi (tak samo jak bezsensowne wojny). Umiar w obu tych rzeczach zachowajmy umiar a powinno byc dobrze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 15:23






Drake napisał:
Domniemywam ze to pytanie jest spowodowane pewnym widokiem w "kto" ktory ostatnimi czasy obserwuje.

Tomasir, krasnolud

PS2. Niebagatelne jest tez poczucie wiezi z reszta owej gildii.


Wybacz ale to była tylko i wyłącznie moja decyzja. Wciąż w zasadzie byłem kandydatem i wolałem podjąć decyzję przed niż po wstąpieniu. To że mogłem mieć (i w końcu miałem) kożuch oraz trochę lepsze pewne umiejętności nie wystarczał mi do wstąpienia, może to był błąd ale stwierdziłem że lepiej spasować niż potem mieć mnóstwo wątpliwości...

A tym tematem chciałem zobaczyć czy powody Waszego wstępowania do gildii są równie "płytkie" (bez urazy) jak i moje na początku były czy też nie...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 15:38
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
[quote="AAMAASWdSUNKRl"]Na Arkadii jest jak jest i zmiana tego bedzie prawie niemozliwe (zaproponuje sie zmiane zachowan jednej ze stron to odpowiedza "niech oni (czyt. przeciwnicy) zaczna"). Po czesci dziwne by bylo gdyby rycerz zakonu rozmawial z mutantem, ale przyznam ze niektore wojny sa zdziebko bezsensowne Smile Co nie zmienia faktu ze cukierkowy mud na dluzsza mete nudzi (tak samo jak bezsensowne wojny). Umiar w obu tych rzeczach zachowajmy umiar a powinno byc dobrze.[/quote]

Moze nikoniecznie do tego tematu, moze niekoniecznie odpowiada tej notce, ale mam taki maly pomysl/propozycje.

Osobisice nie lubie bardzo styacji podczas ktorej ilustam_osobowa druzyna zlych spotyka jednego/dwoch dobrych i ich naparzaja. Co to jest za bitwa? Naparzac ich moga, po krotkim badz dluzszym wstepie erpegowym, ale te dwie biedne postacie maja kurde obowiazek uciekac. I nie powinny byc gonione.

Dla mnie woja sklada sie z bitew. W bitwach biora udzial kilkunastoosobowe druzyny obu zwasnionych gildii. Jest taka bitwa do powiedzmy one man standing, moze cos sie kombinuje..jakies manewry, zaslanianie przechodzenie z lokacji na lokacje, krycie sie po krzakach itp. Ale to jest bitwa. I z tego skladaja sie wojny.

Cos jak kibole umawiaja sie na takie potyczki. Mogloby to byc regulowane roznie, od drogi listownej, wypowiadajacej wojny i proponujacej starcie tu i tam o tym i otamtym czasie. Badz jakos inaczej.

Wtedy wszyscy zainteresowani sie stawiaja. Nie ma przypadkowych ofiar, nikt nikomu nic nie ma za zle. Nie ma bicia za przedmiot gildiowy , za wyglad itd. Za przedmiot za wyglad mozna poerpegowac, a w ostatetczym wypadku przejsc do argumentow mniej delikatnych. Co wy na to?

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AAMAASWdSUNKRl
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 16:12
Początkujący


Dołączył: 30 Mar, 2004
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Drake

Sensowne, ale:

a) niektore gildie moga nie miec szans w takim bezposredniu starciu.
b) znajac zycie skonczyloby sie na tym ze jedna gildia stalaby i czekala na bitwe, a w tym czasie druga gildia bez wiekszych problemow zdobywalaby wlasnie gildie przeciwnika
c) niestety duzo wizow mysli w taki sposob - macie kiepskie umy ale moze byc was 50. A o wiele latwiej zebrac 100% czlonkow 5 osobowej gildii z niebotycznymi umami i morderczym specem niz rownowazaca to sile np 20 osob z gildii masowej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 16:23
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
a) i takie gildie nie beda prowadzic wojny jako takiej, tylko walke podjazdowa.
b) to zorganizowac miejsce spotkania przed jadna z gildii.
c) a to juz specyfika muda, tu nie wizowie maja myslec tylko gracze. (zwazywszy ze spora czesc wizujacych na warlocku to gracze, jak i spora czesc graczy pomagajaca wizom)

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 03 Kwi, 2004 - 16:26
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Już Wy nie uczcie ojca dzieci robić, a dziadka wojny prowadzić. :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006