Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 27 Mar, 2004 - 05:18
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ale ja w moim przykładzie nie wspominałem nic o tych złych i niedobrych cyferkach! :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 30 Mar, 2004 - 16:27
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Ja rowniez uwazam, ze pewna doza ulatwienia w postaci przynajmniej wydzielenia przedmiotow z inwentory zalozonego oddzielna komenda z podzialem na czesci ciala po kolei (nawet bez wypisywania nazwy czesci ciala) tak ze poszczegolne przemioty beda w oddzielnych linijkach listy moze byc zastosowana na Warlocku bez problemu.

Hmm. Ale zamieszalem. Wiec krotkie Tlumaczenie powyzszego zdania ponizej:

Chodzi mi o to, ze mozna dodac komende, ktora bedzie wypisywac przemioty wg klucza czesci ciala po kolei w liscie w oddzielnych linijkach.
Mysle ze takie ulatwienie nie bedzie za bardzo naruszac zasady LPMUD i nie przyrowna Warlocka za bardzo do DIKU.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 30 Mar, 2004 - 16:37
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
to vhyba jest poszukiwany "zloty srodek".. Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Warug
Temat postu:   PostWysłany: 09 Kwi, 2004 - 14:13
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 13 Mar, 2004
Posty: 35
Skąd: Baku
Zamieszcze tu moj pomysl bo nigdzie indziej chyba nie pasuje Cool

Moj pomysl to plaszcze z kapturami, na dzien dzisiejszy narazie tylko pisze w opisie plaszcza ze jest kaptur, ale niemozna go zalozyc/ naciagnac
gdyby mozna bylo mogl by sie pojawic nowy opis w postaci ze np. jego twarz skryta jest pod cieniem kaptura lub cos w tym stylu, mam nadzieje ze z tym niebedzie duzo problemow i za niedlugo takie cos nam magowie umozliwia.
Z gory dziekuje Smile

_________________
In your mind is real world
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 14 Kwi, 2004 - 06:54
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Tak na chłopski rozum, to kaptury mozna podpiac pod helmy tylko w jakis sposob zwiazane ze zbroja czy tez plaszczem. No ale to juz powinni sie wypowiedziec ci co architekture zbroi i ubran znaja, że tak powiem "od podszewki". Wink Rolling Eyes

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 22 Kwi, 2004 - 20:28
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Nic nowego, takie plaszcze...

Wracajac do dyskusji.

Ja rowniez uwazam, ze ciezko jest graczowi zorientowac sie w tym co i gdzie ma zalozone. Kaftan kaftanowi nierowny - jeden oslania ramiona, drugi nie. Jeden kaftan jest na slocie tym samym co koszula inny na wyzszym. To sprawia, ze tak naprawde warto wziac wszystkie graty jakie sie da i zalozyc wszystko, w nadzieji, ze system akurat wybierze maksymalna mozliwa ilosc zbroji do zalozenia.

'Po co zakladac wszystkie zbroje?!?' - spytacie. Swiat tak teraz wyglada, ze bez zbroji nie powalczysz. Samiscie na nas zwalili taka koniecznosc.

Ja gram najczesciej telnetem. Zapewne wiecie, ze program ten z rzadka obsluguje chocby najprostsze skrypty - 'Twoja to wina!' - powiecie - jednak jednoczesnie chcielibyscie, abysmy przez caly czas swiadomie swoja postacia kierowali bez pomocy 'automatycznego oprogramowania'. Gram z telneta, bo lubie. Kazda czynnosc mojej postaci jest efektem wcisniecia kilkunastu klawiszy zatwierdzonych enterem. Granie z telneta jest dla mnie jak ceremonial, jak krojenie chleba nozem specjalnie do tego stworzonym...

Do rzeczy. Potrzebne jest takie cos. Daliscie nam komende 'wyrusz', aby zniwelowac graczom brak sciezek i programy, ktore za nas beda lazic. Daliscie kowalom kolejkowanie przedmiotow, abysmy mogli bez problemu wszystko naprawiac. Teraz jednak bronicie nam prostego dostepu do informacji - 'Czy moje przedramie jest chronione?'.

Pytanie pozostawiam bez odpowiedzi.

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 02 Lut, 2005 - 05:50
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Dobra, widzę, że tamten pomysł częściowo upadł, (opcje podlizywanie włącz)ale dzięki Mencie, mamy nowe opisy tego jak wygląda nasza postać w zbroi (opcje podlizywanie wyłącz).

A co myślicie o tym, żeby zrobić zbroje tak jak bronie, żeby miały w oceń na jakim slocie leżą?

Np zamiast:
Wydaje ci sie, ze ta zbroja jest warta 32 srebrne i 10 miedzianych monet.

Dalibyśmy:
Wydaje ci sie, ze ta zbroja kolcza/zbroja plytowa/ubranie (ubranie akurat jest nie?) jest warte bla bla...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006