Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
maghar
Temat postu: Opisy przy tworzeniu  PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 06:38
Gość





Właśnie stworzyłem sobie kmarana - i wypadałoby chyba troszeczkę pomyśleć nad opisamy tworzenia do nich, bo część z nich są ni to z gruszki, ni z pietruszki. Mają twarz kocią, całą porośniętą futrem, w takim razie w jaki sposób możemy widzieć że jest blada, piegowata... itd? Może zamiast włosów albo brody dać im futro - dla takiej rasy będzie to stanowczo bardziej wyróżniające? :]
Nie sprawdzałem brody.... ale raczej wąsy na jej miejscu byłby znacznie bardziej odpowiednie.
Przynajmiej jeśli tak jak jest to w opisie, że są to z twarzy koty...

Maghar :]
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 11:01
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
eejjj jak jeszcze jestes mlodym graczem.. to zmnien z kmarana.. na czlowieka.. elfa.. cokolwiek...
ludzie maja najmocniejsza gildia, alfom i niziolkom mozna napisac i zostac szefem.. kmaranow jest za duuuzo...


Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Maghar
Temat postu: za duuuzo...?  PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 12:05
Początkujący


Dołączył: 22 Mar, 2004
Posty: 8

Krwin napisał:
eejjj jak jeszcze jestes mlodym graczem.. to zmnien z kmarana.. na czlowieka.. elfa.. cokolwiek...
ludzie maja najmocniejsza gildia, alfom i niziolkom mozna napisac i zostac szefem.. kmaranow jest za duuuzo...


Wink


Hmmm... na razie same kmarany mi sie podobaja - te ze ludzie maja najmocniejsza gildie.. tez mnie z deka zlewa (nawet nie wiem czy mi sie spodoba swiat, a tym bardziej nie interesuje mnie zbytnio w nim ranking gildii). W swiecie zapewne musi byc kogos "za duzo" - czy to ludzi, czy to elfow, czy to krasnolodow - czemu nie kmaranow (no chyba ze takie jest zalozenie tej rasy, wtedy to inna rozmowa). Co do nizolkow - zobaczymy, moze sie nad druga postacia zastaowimy, choc jesli juz to pewnie bedzie to rept (btw. maja one emoty na ogon jakies fajne? Very Happy). A chyba z calym moim doswiadczeniem mowienie o 'szefowaniu' gildi... jest mocnym naduzyciem (postac ma jeszcze elementarz... niech samo to wystarczy)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 12:10
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
tak, niziolki sa super, polecam!
repty tez przynajmniej fajne!!

down.... noto rept jak mazenie.. i bedziesz mial w sobie cokolwiek wyjatkowego.. i w ogole... na te glupie kmarany to juz sie wszyscy wsciekaja.. nikt ich nie lubi, nikt im nie pomoga.. a reptow tak malo ze i refundacje jakies z budrzetu na pewno beda..


Ostatnio zmieniony przez Krwin dnia 22 Mar, 2004 - 15:24, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Maghar
Temat postu: Niziolki...  PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 12:18
Początkujący


Dołączył: 22 Mar, 2004
Posty: 8

Krwin napisał:
tak, niziolki sa super, polecam!


Ja tam chce miec ogonek :] Laughing
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006