To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Syren
Temat postu: Inna Strona WWW  PostWysłany: 27 Lut, 2004 - 18:55
Początkujący


Dołączył: 27 Lut, 2004
Posty: 15
Skąd: Krakow
***
...Ale tu pieknie pomyslalem. Otaczal mnie wprost boski krajobraz, nieziemski... i te gnomy co zaparczywie czegos szukaly w ziemi. Intrygujace... Co one tam, przez tyle czasu szukaja. Nieodparta chec, chec podejscia i zapytania w prost - Czego wy do jasnego... tam szukacie? Ale strach okazal sie silniejszy. Przez momet zacmilo mnie.

***
To chyba ich szef. Mial w reku szara tablice, cala z "ziemi". -Co to jest do cholery... Moze za to stare gowno dostal bym ciut platyny? Moze to jest bezcenne? Nigdy nie bylem materjalista ale... Hmmm no troche suszy po tej zabawie w "Czterech wiatrach". -No tak monety sa jednak mi...
Niezdazylem pomyslec do konca, a juz nogi same kazaly mi biec do Brodatego Gnoma.
***
Maly bialy domek to wlasnie tam znajdowal sie antykwariat. Shar przetar szmatka delikatnie tablice... -To jest bezcenne! Najcenniejsza Gnomi wiedza! Krzyknol z za lady. Na tablicy znajdowal sie tylko stary rycin:
www.warlock.mud.prv.pl Wyobraznia to Wladza! Wladza to Gra...

THE END
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 01 Mar, 2004 - 09:43






Kto jest administratorem strony głównej Warlocka i jak się z tą osobą skontaktować? (może jestem ślepy, ale nie znalazłem nigdzie żadnego mejla ani nic)
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 01 Mar, 2004 - 11:07
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Jeśli chodzi o www.warlock.mud.prv.pl to nie wiem, ale jesli chodzi o www.warlock.pl to administratorem jest Anvila. Mail napewno do odnalezienia.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Syren
Temat postu: [i][b]Poszukiwany Poszukiwana...[/b][/i]  PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 13:33
Początkujący


Dołączył: 27 Lut, 2004
Posty: 15
Skąd: Krakow
www.warlock.mud.prv.pl ma na celu stac sie mini portalem fantasy oraz informacyjnym portalem Warlocka. Jestesmy z Wami juz prawie rok i przez ten czas wiele nam pomogliscie... Bardzo Wam zato dziekujemy.
_____________________________________________________________

Exclamation Poszukiwany Poszukiwana Exclamation
Wszyscy chetni prowadzic poszczegulne dzialy:
-WarFanFantasy (Wszystko o fantasy nowinki, nowosci z innych swiatow)
-WarFanCzytelnia (Co czytac, Jakie sa najleprze opowiadania, powiesci... itp. fantasy)
-WarFanFilm (Filmy filmy i jeszcze raz filmy, jaki jest najleprzy, ile dostal oskarow a ile nominacji, kto jest kim itp...)
-WarFanRpg (Encyklopedia RPG. opisy karcianek, "stolowek" i wszystkich innych, jaka jest naj ciekawsza, o co w niej chodzi, ile moze grac w nia ludzi...)
Proszeni sa o wyslanie m@ila na kmilek@tlen.pl badz do innej osoby z administracji strony z Opisem dlaczego chce prowadzic akurat ten dzial, opisem zainteresowan oraz przykladowym textem do danego dzialu.

Pozdrawia i dziekuje Administracja www.warlock.mud.prv.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hallor
Temat postu: Hym.  PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 14:07
Mag Warlocka


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 68
Skąd: Festung Breslau
Hmm, nie zebym byl zlosliwy, ale ISTNIEJE juz portal informacyjny warlocka, w dodatku jest od dawna powoli bo powoli ale rozwijany, a to ze nie ma na nim zbyt duzo informacji - hmm ... jak bedziecie ktos je produkowal to bedziemy zamieszczac ... Chcialem przypomniec ze wiekszosc czarodziei ma duzo innych zajec i robienie mapek/opisow/cokolwiek nie jest najwazniejsza czynnoscia.

Wiec moze zamiast sciagac czytelnikow na swoja strone wzialbys sie i zaczal jakos nadsylac materialy na oficjanlna strone.

H.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Syren
Temat postu: STRONA GRACZY  PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 14:46
Początkujący


Dołączył: 27 Lut, 2004
Posty: 15
Skąd: Krakow
To jest tylko i wyloncznie strona graczy ja ją tylko prowadze to gracze przysylaja mapki,ziola, ekwipunek itd....
A ze pragne zeby ta strona zostala portalem (kiedys tam) informacyjnym to nie znaczy ze uwazam ja za strone oficjalna, strona oficjalna jest jedna i jedyna. ....Portal informacyjny w znaczeniu (Gracze dla graczy) Gracz przysyla informacje typu "Dzisiejszego dnia byl napad na miasto XXX przez wroga gildie XXX, miasto ponioslo wielkie straty..."
i to wszystko...

Camil Syren
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hallor
Temat postu: Hm ... no okay  PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 15:56
Mag Warlocka


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 68
Skąd: Festung Breslau
Tylko w takim wypadku na cholere Anvi robi juz pare lat strone oficjalna? Przeciez nie poto zeby ja tylko wizowie odwiedzali...


Eh, przeciez te wszystkie informacje mozna by wrzucac rownie dobrez na oficjalna strone, a czas jaki poswiecacie na jej tworzenie moglibyscie przelozyc np. na nie wiem - dajmy na to robienie jakis opisow czy co...

Bleb ....

h. co juz nic nie rozumie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 16:00
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Alez nie zagladaja tylko wizowie. Ja zagladam. A na tej stronce Camila (ktory kryje sie za nickiem Syren) bylem dwa trzy razy.
Jesli moge miec jakies uwagi. Obecna strona oficjalna jest straszliwie skomplikowana (wolalem stara), trudno dostac sie do opowiesci nie wiadomo co jak i gdzie. Ale moze po prostu ja jestem jakis lewy.

A ta druga, no strona jak strona. Niczego nowego sie nie dowiedzialem, ale mysle ze jako prostsza w obsludze ma swoje racje bytu.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ace
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 18:10
Skryba


Dołączył: 28 Wrz, 2003
Posty: 63
Skąd: Krakow
hmmm moze sie czepiam.. ale tez uwazam ze stara strona byla lepsza. No sorry, ale po cholere nam bramka SMS? Co my portal smsowy? Albo recenzje ktore sa niezwykle uzyteczne zewzgledu na
Kod:

Warlock - Oficjalna Strona Polskiego LpMuda Recenzje
Nie ma żadnych recenzji do listów 'Wszystko'

[ Wróć do menu głównego ]

Fajnie niema co..
Na starej stronie byly tez takie dosc slabe mapy Ashen Karebi etp. Moze niemialy wiekszej wartosci ale slabym gracza pozwalaly sie zorietowac w swiecie.

Niewidze tez sensu zeby na kazdej stronie byla powtorka newsow oznaczona szumnym tytulem 'Inne artykuly'. Jaki sens ma tez kolejny link do newsow oznaczony 'Menu Kategori'

Strona moze i zla niejest.. ale faktycznie dlugo sie laduje. W koncu jak sie chce zaladowac mase zbednych komponentow to sie niedziwie.. Sorry Anvi, ale.. ta strona jakos nie pasuje do warlocka. Stara chyba byla lepsza :/

Oczywiscie sa rzeczy ktore mi sie podobaja, a raczej rzecz. Mianowicie 'kto jest online na warlocku'. To chyba jedyny uzyteczny komponent tej strony Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 19:05
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ani http://republika.pl/warlock/ , ani www.warlock.pl nie są złe i ja odwiedzam je dość często. Krytyka jest łatwa i wygodna, ale trzeba umieć też szanować czyjeś chęci oraz pracę.
Ace: tam jest pusto? No to prześlij coś żeby zapełnić to miejsce - jeżeli nikt tego nie zamieści to wtedy faktycznie będziesz miał jakieś podstawy do takiej krytyki.


Ostatnio zmieniony przez ToRtuR dnia 02 Mar, 2004 - 19:56, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 19:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Tort: Laughing
ZMien sobie avatarka bo w tej chwili to jest AVATAR, a nie avatarek, rozjezdza sie forum troche, polecam 100 szerokosci max.

Swoja droga ta twoja strona jest calkiem ok. Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 19:36
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
100 szerokości to to miało przed zmianą, teraz jest 70 i dopiero spasowało.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 21:58
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Ja tam uważam, że im więcej jest różnych stron tym lepiej.
To świadczy to tym, że mud żyje i rozwija się.

Pozdrawiam,
Indhira, kocica

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Allan
Temat postu:   PostWysłany: 02 Mar, 2004 - 22:41
Mag Warlocka


Dołączył: 02 Maj, 2003
Posty: 26
Skąd: Lublin
podpisuje sie pod Indhira obiema lapkami Laughing

_________________
Nie udzielam sie bo nie chcem i nie muszem Cool
Allan, dobry duch
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 03 Mar, 2004 - 06:45
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

No wlasnie ! Kocica dobrze gada dac jej ... mleka :]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006