To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 07:07






Ta psychologia rasy kmaranow jest dziko zryta... Zyja w jakims zatechlym lesie pozbawione kontaktu z otoczeniem, a zdolaly wyksztalcic wlasna unikalna kulture i ogolnie maja same pozytywne strony. Sa dumne prawie jak elfy (ale ta duma u elfow byla rownowazna z pycha) szlachetne, urodziwe, w dodatku tajemnicze, troche dzikie. Gdyby chociaz jakos wpadali w szal na widok krwi, albo byli darzeni niechecia przez mieszkancow Karebii (w koncu takie odrebne spoleczenstwa budza strach w sercach pospolstwa). Poki co to sa oni pozbawionym wrogow beztroskim ludem. Z loga widze, ze prawdopodnie pewna ilosc graczy przesiadla sie z elfow na kmarany (ktore wad nie maja). A juz maksymalnie smieszne wydaje mi sie robienie z kotolaka doskonalego zabojcy (jeszcze z Krwina). Infrawizja, czuly wech, magia, madrosc i szlachetnosc... cos dla kogos kto ma ochote sie odkompleksic. Zero problemow z RPG - chce kogos zabic - budzi sie we mnie dzikie zwierze, chce kogos ponizyc - budzi sie we mnie duch szlachetnego i wynioslego elfa.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hallor
Temat postu: gosciu  PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 09:22
Mag Warlocka


Dołączył: 11 Lip, 2002
Posty: 68
Skąd: Festung Breslau
coty pleciesz Wink

Jeszcze brakuje tekstu ze "kmarany sa pupilkami wizow" albo ze "wizowie to tez kmarany" Wink zdaje sie ze na razie koty nie robia dymow wiec co ci przeszkadzaja? jak to sie mowi "zyj i pozwol zyc innym". O.

H.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myrr
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 09:28
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 24 Wrz, 2003
Posty: 47
Skąd: Warszawa
yyyy Zakon.......eeeee kmarany sa jak to tam bylo ? Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 10:53
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
gosc albo nie wiesz co mowisz, albo jestews mlodym podekscytowanym chlopaczkiem...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 12:52






Wg mnie całe te bezsensowne dyskusje powinno się skwitować jednym stwierdzeniem.

Chcesz zmian? Zacznij je od siebie...


Bo prawda jest taka, że kmaran kmaranowi nie będzie równy, czy krasnolud krasnoludowi - czyli tak jak w każdym z światów. Jeśli będzie czysty rpg bez głupot i innych stwierdzeń z reala to będzie ok. A że każdy ma inną wizję świata - zawsze będą niezadowoleni ...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aduil
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 14:57
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Mar, 2004
Posty: 45
Skąd: Suldanesselar
Anonymous napisał:
...Sa dumne prawie jak elfy (ale ta duma u elfow byla rownowazna z pycha)


Równoważna z pychą? Bo uważamy się za coś bardziej doskonałego od innych ras? Już Cię nie lubię Gościu. To nasza wina że jesteśmy piękni, mądrzy i zręczni? Pycha... dumni jesteśmy, ale żeby odrazu pycha Mad

_________________
Aduil de'Salvanas, do usług...

Few warriors dare to challenge Aduil de'Salvanas. Should one do so, there is one fewer...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 18:19
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
[quote="Aduil"][quote="Anonymous"]...Sa dumne prawie jak elfy (ale ta duma u elfow byla rownowazna z pycha)[/quote]

Równoważna z pychą? Bo uważamy się za coś bardziej doskonałego od innych ras? Już Cię nie lubię Gościu. To nasza wina że jesteśmy piękni, mądrzy i zręczni? Pycha... dumni jesteśmy, ale żeby odrazu pycha Mad[/quote]

Ta notka mowi sama za siebie. Laughing Laughing
A pycha az skapuje gestymi kroplami... Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zerek
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 18:19
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 25 Wrz, 2003
Posty: 27

Aduil napisał:
Równoważna z pychą? Bo uważamy się za coś bardziej doskonałego od innych ras? Już Cię nie lubię Gościu. To nasza wina że jesteśmy piękni, mądrzy i zręczni? Pycha... dumni jesteśmy, ale żeby odrazu pycha Mad


Jesli elfie uwazanie sie za 'cos doskonalszego' nie jest oznaka pychy to ja nie wiem jak to nazwac... Jednak calkowicie sie zgadzam z faktem iz elfy sa 'czyms' Wink
To czy elfia rasa jest piekna, madra, itp jest rzecza gustu.
Ja uwazam krasnoludy za najpiekniejsze, najmadrzejsze i naj(nie)zreczniejsze! I nikt nie wmowi mi ze jest inaczej!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aduil
Temat postu:   PostWysłany: 22 Mar, 2004 - 18:26
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Mar, 2004
Posty: 45
Skąd: Suldanesselar
Laughing Laughing Laughing Laughing
A gdzież tam pycha była? Trochę prawdy o nas, a tu odrazu że się puszę. heh...

_________________
Aduil de'Salvanas, do usług...

Few warriors dare to challenge Aduil de'Salvanas. Should one do so, there is one fewer...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 23 Mar, 2004 - 07:16
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Co do pupilkowania! To nie ukrywam ze to moja ulubiona rasa.
Wiekszosc wie dlaczego.

Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 24 Mar, 2004 - 09:30
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
To jest komentarz do loga, który zamieścił Ragar, a przedstawiał on walkę pomiędzy mną, a Surrią.
Wygrałem! :)
Ale nie mam wątpliwości, że gdybym nie walczył lancą - bronią o dość dużej magii, celności i przyzwoitych obrażeniach z klasy włóczni poprostu nie miałbym szans. O ile karabela (szabla jednoręczna) przechodziła przez moją zbroję jak przez papier o tyle lanca (broń dwuręczna) nie mogła się przebić przez lekkie zbroje kmaranów. Zdziwiło mnie to. Karabela jest łatwodostępna, a żeby wyciągnąć lancę muszę zbierać sporą ekipę oraz spełniać dość wyśrubowane warunki, żeby ją dobyć i uaktywnić.
Surria ma cechy bojowe znacznie niższe - na tyle, że magia lancy mogła za każdym trafieniem sciągnąć ją o całą kondyche.
Nie mam wątpliwości, że gdybym walczył zwykłą bronią z podstawowego arsenału goblinów (najczęściej drzewcówką) to miałbym problem, aby ściągnąc przeciwnika do stanu kondycji określonego jako świetny.
Z bronią magiczną i pełnym ekwipunkiem w zlym stanie to ja kończe 3 trolle (jeszcze zależy jak się wylosują).
Nie wiem Ragar co chciałeś przedstawić za pomocą tego loga... Dla mnie on stanowi jedynie przykład, że da radę jakoś załatać tę różnicę w umiejętnościach, ale kosztem ogromnego nakładu pracy. Dodatkowo trzeba posiadać dość dobrą wiedzę o świecie Warlocka i wiedzieć gdzie szukać tych lepszych broni i zbroi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 24 Mar, 2004 - 09:46
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Alez tortur Surria ma taka sama srednia jak ty - tak samo wysokie bojowki ... Po prostu ma duzo wyzsza zr niz sile i wtyrzymalosc dlatego ja tak lejesz. Jakby nie miala zr to by nic nie unikala i zuplenie oberwal.
Log mial pokazac jak to kmarany sa niepokonane.
Zauwaz tez ze karabela ma obrazenia porownywalne do lancy gdyz jest najpotezniejsza szabla na mudzie. Ze o d kowala to inna sprawa.
Obrazenia rekompensuje niska celnosc... Gdybys mial jakiekolwiek defensy skonczylbys Surrie w dobrym pewnie.
Tego samego dnia nastapily dwa dalsze spary - z Krasnoludami i oba skonczyly sie wygrana krasnoludow. Tak trzeba miec znajomosc swiata, trzeba wiedziec gdzie sa dobre bronie. Ale zauwaz jeszcze ze gdyby byla walka 3 kmarany na 3 gobliny to gobliny by wygraly z uwagi na to ze uniki by nic nie dzialaly. Nasz jedyny atut - walka z jednym przeciwnikiem i tak nie daje nic przy odpowiednim przygotowaniu (bron zbroja). Zreszta ... ja wiem ze nie ma co z wami dyskutowac. Fanatycy wlasnych pogladow...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 24 Mar, 2004 - 14:59
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

pf

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.


Ostatnio zmieniony przez Drannor dnia 24 Mar, 2004 - 16:31, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 24 Mar, 2004 - 15:00
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Ragar napisał:

Tego samego dnia nastapily dwa dalsze spary - z Krasnoludami i oba skonczyly sie wygrana krasnoludow.


Eee...mam nadzieje, ze to nie bylo o mnie.....ja pierwszy spar z Surria przegralem ( walczylem falujacym toporem), drugi wygralem....zgadza sie, inna sprawa, ze mialem najpotezniejsza bron na mudzie, ktorej zreszta jeszcze nie mozna zdobyc....

Drannor , fanatyk wlasnych pogladow Cool

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Uraki
Temat postu:   PostWysłany: 24 Mar, 2004 - 16:04
Początkujący


Dołączył: 07 Sty, 2004
Posty: 20

A jak dla mnie to i tak dziw ze tortur sam pokonal kocice... bo chyba w zadnym systemie potega goblinow nie lezala w sile jednego osobnika... a gromadzie... a wrecz.. stadzie Wink

A koty samotni wojownici i lowcy... sa dosc sili.... choc jednak trza przrezynac ze w niektorych miejscach przesadzeni.. no to tyle.. niewiem czemu mial sluzyc ten komentarz ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006