To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Aduil
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 19:42
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Mar, 2004
Posty: 45
Skąd: Suldanesselar
Skoro już wszyscy Cię zjechali w tamtym temacie, trza było tam zostać. Wiem że komentarze POWINNY być wpisywane tutaj, ale tak samo politycy POWINNI być światłymi, wykształconymi ludźmi. Czemu tak nie jest, nie wiem...
Myśle że niema sensu dłużej grzebać w tym temacie. Jak kto gra, tak gra, nikt nie jest doskonały. To że z Warlocka(przynajmniej na forum) zrobiło się jedno, wielkie miejsce schadzek expiarzy, to zapewne tylko faza przejsciowa, poki wszystko na dobre się nie rozkręci.

_________________
Aduil de'Salvanas, do usług...

Few warriors dare to challenge Aduil de'Salvanas. Should one do so, there is one fewer...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 19:53
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Alez tor bo my doskonale wiemy ze rekruci maja czyscic latryny. To ze nie gramy orkami nei znaczy ze o tym nie wiemy ...
I ze to jest ich glowne zadanie.
A ze nie przedstawiles sie, nie miales patrolu ze soba, byles jednym biednym orkiem nie upowaznia ciebie do jakiegos stawaiania sie.
Wiesz w rilu to oni by ciebie zajebali schowali cialo i luzik.
Widziales keidys policjanta samotnie probojacego zatrzymac 10 drechow np ?
Tak samo to wygladalo --- Ty czules sie pewnie majac Sc i nawet po zgonie bys doniosl - on czul sie pewnie bo ma staty i umy. Wszystko.

Ale powiedz po huj to wklejasz na Forum ?
Zalisz sie ?
No nie rozumiem tego...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 20:13
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
orku nie badz smieszny, jak przy mnie twoj dowodca mowi ci ze przez najblizszy czas bedziesz myl latryny, a potem ty, slabszy, sam na trakcie, mnie prowokujesz bez zadnej przyczyny rozstawiajac mnie po katach, to naturalna erpegowa konsekwencja jest moja pruba udupienia cie w ten sposob...
a glaskani i gryzienie... jest oznaka protekcjonalnego zignorowania.. taki malutki kadecik a taki kogucik z niego.. wiec jest to lagodna forma prowokacji... ehh.. naprawde nie wiem o co ci chodzi.. gdyby ja cie bez slowa zaatakowal, OK, ale to byl z obu stron niezlej ( mniej lub bardziej ) jakosci erpeg, kazdy cos odgrywal i tyle, nie ma co sie oburzac...

jeszcze co do tych rzesz osob ktore zekomo mialy stac za mna i mnie wspierac.. byly dwie elf i czlowiek, reptiliona nie znalem... a zarowno elf jak i czlowiek byli raczej nie nadto silni, i bynajmniej nie szafowalem nimi..


PS: dyskusje proponuje skonczyc, i przejsc do odgrywania na mudzie, chyba ze masz jakies powazne zarzuty.. bo do tej pory nie czuje sie nawet oskarzony..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tor
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 20:43
Początkujący


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 22

Krwin napisał:
taki malutki kadecik a taki kogucik z niego.. ,


A skad Ty do jasnej ciasnej mogles wiedziec jaki ja mam poziom? Jaki mam tytul? Skad?
I do czego cie to upowaznia?

Czy gdybym zawolal wyexpionego kumpla, ktory odgrywa postac przestrzegajaca prawa, orkow nie lubi niektorych to prawda, ale gdybym to jemu tez bys sie stawial? Dlaczego wy stawiacie sie zawsze jak macie poziom?

OK, ja nie mam poziomow, nie mam tytulu, nie mam umow takich jak Ty. Czy to znaczy ze mam nie odgrywac postaci? Ze mam mam siedziec cicho dopuki sie nie wyexpie i nie bede mogl was puknac? A po co? Mnie zalezy na erpegu. POdobnie jak wtedy z tym elfem takze teraz lekko zartobliwie zaczynam takim tekstem, bo i tak wiem ze wszczycy mnie oleja. Ale nie jedna osoba mnie nie olala, chciala zaprezentowac swoj kunszt.

Do tej pory udalo mi sie tak lub podobnie zaczepic: czlowieka - banite (za wloczegostwo chyba, bo po gobach lazil), elfa (za bezprawne scinanie drzew na terenie lasow katanskich), elfa i kmarana (ciebie chyba) i pare innych osob.

I zawsze jak jestem na patrolu to bed pytal, albo co...Zawsze. Chyba ze nie bede mial podejrzen badz bede ta osobe znal. Tak jak Ynshrug ciebie.

Dalej rekacje: na te zaczepki odebralem nastepujace reakcje (zaczepki to moze nie, proba nawiazania erpega powiedzmy):

Banita mnie olal, pokrecil troche glowa, pousmiechal sie i bez slowa poszedl dalej. Poerpegowalem chiwle do siebie w jego obecnosci i spoko poszlismy w swoja strone.

Z elfem wywiazal sie bardzo mily erpeg, nikt nikogo nie bil, nikt nikomu nie kazal wracac do latryn, nikt nikogo nie wyzywal od kmiotow ani chlopow, a tym bardziej nie grozil co mu zrobi z flakami jak go zlapie.
I to jest mile. I dla takich sytuacji dalej bede odgrywal postac jak trzeba.

Ty z elfem na kobach zareagowaliscie stereotypowo. Poburczales poburczales pokrzywiles sie i poszedles dalej. No i dobrze. Tam tak sie nie dalo? To ze ja jestem podkomendnym twojego "przyjaciela" (bo orki nie maja przyjaciol) nie upowaznie cie do takich zagrywek. Juz byl taki jeden co tak robil ale na szczescie ork i naszczecie poznal swoj blad.

Pax, ale przepraszal cie na mudzie nie bede. Chyba ze dostane taki rozkaz. Na razie to co wyczytalem w liscie mozna uznac za powiedzmy ekhm, silna sugestie.

Wkleilem to bo ktos na mudzie kaze mnie przepraszac tego pana za takie zachowanie jakie pokazalem. Co dla mnie jest bezzasadne. Wkleilem bo to w istocie jest "ciekawy log". jakby na to nie patrzec. Sory ze z agresja ale zaczynam sie wczuwac w praworzadnego zlego orka i czasem mnie troche ponosi. A wtedy ponioslo mnie wyjatkowo. jak nigdy dotad.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 20:58
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Tor alez twoje zachowanie tez jest zaczepne i obrazliwe - inni tez moga miec zly dzien. Jestes sam bez wsparcia to co sie dziwisz. Nawet patrole na traktach chadza po 4-5 Razz
A jak chcesz udowadniac to wklej to na priv komu trzeba albo wyslij mailem. A nie na forum z komentarzami ktore nie byly sensowne.
Kiedys walczylem sam z calym SC przez tez nieporozumienie. Bo ja mialem zly dzien i Ghark tez mial.
Mozesz na sile udawac ze zadzisz swiatem muda. Ale to jest mud nie KC.
Tu sa troche inne relacje WZROROWANE na KC.

Zalatwiaj takie rzeczy na privie. Bo ten log nie jest ciekawy. Rpgowo mogles go zaatakowac i zginac. Rpgowo mogles zrobic duzo. I poniesc tego konsekwencje. Mogles odgrywac to do konca i pasc przeciwko przewazajacym silom.

Rpgowo to twoje glowne zadanie bylo przez wiekszy czas czyszczenie latryn.

Skonczcie temat bo juz staje sie nudny.
Zalatwcie to na mudzie.

PS. Niech wam zakoduja emota - Ze krzyczycie ze w imieniu Katana prosze sie przedstawic gdyz ja tu stanowie prawo czy cos takiego.
Nie przedstawiasz sie to olac nieznajomego orka.

Garagoth ale podchodzmy do sprawy rpga relanie. Tam moglo sie czaic 1000 orkow w gorach dookoal. Ale on byl sam, slaby i bojacy sie zaatakowac. Krwin przesadzil - ale ja nic na warlocku nie wiem i wale to.
Sprawy warlocka rozwiazuje na warlocku.
Rpg jest rzecza osobista moze sie podobac lub nie.
Mi sie nie podoba Rpg armii ... Wszystko
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 21:02
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
teraz juz odwalasz pelna zenade... wydaje mi sie ze masz nadzieje tutaj na forum, usprawiedliwic sie przed swoim komendantem.. daj mi spokoj, w rilu mam gdzies ten konflikt, i nie chce mi sie o tym gadac.. a co do kadecika.. zastanow sie zanim zaczniesz sie do czegos odwolywac.. mam gdzies twoje umy, i kadecik nie do tego sie odnosilo.. gdyby bylo inaczej po protu zrobil bym PK majac nad toba przewage.. ale nie zrobilem, bo i mnie to nie bawi.
kadecik jest odwolaniem do twojej funkcji, pozycji spolecznej.. jestes mlodziutkim zolniezem, kadetem, nawet nie pelnoprawnym zolniezem ( moze byc inaczej, w kazdym razie krwinowi kmaranowi tak sie wydawalo) i ja, jako dorosly kmran, gdy mnie taki kadet na trakcie legitymuje, stawiam mu sie.. gdyby to byl dowodca, pewnie zareagowal bym inaczej, i nie ze wzgledu na umy, tylko na to, ze duma mojemu krwinowi nie pozwala na sluchanie "kmiota", tym bardziej jak znam jego przelozonego..
nie chce mi sie tego tlumaczyc... nastepnym razem jak bedziesz wyzywal lub atakowal mnie na forum, znajdz jakis lepszy powod, niz to ze obaj erpegowalismy agresywnie, a ja bylem silniejszy..OK??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 21:09
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
re Ragar.
Cytat:

Rpgowo to twoje glowne zadanie bylo przez wiekszy czas czyszczenie latryn.

Sorki ale cos mi sie zdaje ze w tym momencie przegioles.. jakie ty mozesz miec pojecie o jego rozkazach?

Nie zaatakowal i bardzo dobrze.. bo orki nie robia burd a pilnuja czy ktos ich nie wszczyna.. To nie sa elfy ktore kulturalnie przyjda i nie zapytaja czy przez przypadek nie masz zamiaru zrobic rozroby..
To sa zolnierze..
Maja rozkazy to je wykonuja..
I nigdy w zyciu nie widzialem zeby ktos podszedl do zolnierza (nie inny zolnierz) i mu powiedzial ze ma kible myc..
A to ze zna dowodce to co? Bo to jego kumpel to moze zolnierzy przestawiac? No wezcie sie opanujcie z deka..

Cytat:

Kiedys walczylem sam z calym SC przez tez nieporozumienie. Bo ja mialem zly dzien i Ghark tez mial.
Mozesz na sile udawac ze zadzisz swiatem muda. Ale to jest mud nie KC.
Tu sa troche inne relacje WZROROWANE na KC.


Kiedys to nie walczyles z calym SC przez nieporozumienie tylko przez to ze zabiles npca i dlatego cie zaatakowali..
To ze zabiles Gharka to tylko dlatego ze ladnego rpga opstrzelil i wyjsc nie chcial..
A to ze byles wypasiony jak dziaka swinia i cie 2 orkow nie moglo zabic to juz inna kwestia.. gdyby to byl KC (a nie swiat wzorowany na KC) to bys do dzis dzien w Orchi lapki postawic nie mogl..

re Krywin
Cytat:

teraz juz odwalasz pelna zenade... wydaje mi sie ze masz nadzieje tutaj na forum, usprawiedliwic sie przed swoim komendantem..

A z czego on mialby sie tlumaczyc??

Cytat:

kadecik jest odwolaniem do twojej funkcji, pozycji spolecznej.. jestes mlodziutkim zolniezem, kadetem, nawet nie pelnoprawnym zolniezem ( moze byc inaczej, w kazdym razie krwinowi kmaranowi tak sie wydawalo) i ja, jako dorosly kmran, gdy mnie taki kadet na trakcie legitymuje, stawiam mu sie.. gdyby to byl dowodca, pewnie zareagowal bym inaczej, i nie ze wzgledu na umy, tylko na to, ze duma mojemu krwinowi nie pozwala na sluchanie "kmiota", tym bardziej jak znam jego przelozonego..


Powiedz szeregowcowi ze jest zolnierzykiem albo cos..
Pewnie sie zarumieni i powie ze faktycznie przeprasza za zamieszanie.. bo ty to jestes dla niego zwyklym niczego nie wartym CYWILEM i puki nie ma innych rozkazow to on cie ma w glebokim powazaniu..


re tor
Erpeg niezly ale jestes kiep i burak ze to dales na forum a te texciki to juz zupelna rzenada :>

ps. a bo mnie nerw wzia Embarassed

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 21:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
nie widze we wskazaniu na mycie latryn nic niesamowitego.. jak mlody, jeszce niogolony zolniez na ulicy podedzie do napakowanego karateki i mu powie: w dwuszeregu! nie gadaj! cicho! grzeczny badz! baczonsc! to tamten moze mu protekcjonalnie ospowiedziec.. a kibelek juz wymyles synku, czy szczoteczki do zebow nie starczylo? i nie widze w tym nic dziwnego...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 21:34
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Ingwar a wyobrazasz sobie zeby podszedl zolniez do wypakowanego zabojcy taki mlody niedoswiadczony cherlawy samotny i wtedy sie nie bal ?
Podchodzimy mudowo czy rilowo. Bo rilowo mozna wymyslac 100 podejsc na plus orka i 100 na kmarana. Mnie tez log wkurwil. Ja bym sie inaczej zachowal


A co do nie postawiania w orchi lapki - jak im zakodowales ta straz na traktach to tak bylo. A potem sie dogadalismy. A ze zabilem tego npca wiedzieli tylko wizowie. Bo na mudzie nie wiedzial nikt.
I tez poszlo o wywzszanie sie i pokazywanie kto tu rzadzi. Oni chcieli pokazac ze orki, a ja im udowodnilem ze niekoniecznie. Bylo fajnie, potem sie ganialismy nieszkodliwie i luz potem im obiecalem ze nie bede wiecej nieporozumien i skonczylo sie.
Ale ani ja ani oni nie wklejali logow na forum. I nie bylo jakiegos cholera komentarza. Nie tlumaczylem spraw warlocka na forum tak jak robi to tor. Ten log mial na celu wytluamczenie Ynshrugowi ze nie on zawinil. Mogl to zrobic na mudzie ale widac nie potrafi.

i Ingwar czytaj dokladnie notki to zobaczysz z czego sie tlumaczy na forum... Tor sie tlumaczy na forum zeby nie musiec przepraszac Krwina na warlocku. Bo w przeciwienstwie do Tora Krwin zalatwil to na Warlocku widocznie...
I tam to powinno sie rozwijac a nie tutaj...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 21:49
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
odszedlem od kompa i ochlanalem troche..
i wypowiem sie dosc powaznie.
czy wy sobie na zbyt duzo nie pozwalacie?
nikt z was nie zna historii mojej postaci... nikt z was nic o niej nie wie, ale wszyscy komentuja.. wszyscy oceniaja...
temu sie nie podoba ze kogos ugryzlem w uszko, tamtemu ze nie bylem grzeczny.. ale co to ma za znaczenie... czy ja zlamalem regulamin? pytalem go o nr. gg? zrobilem cokolwiek nie tak???
nie!!
po prostu odgrywalem swoja postac.. odgrywalem tak jak mi sie podoba.
w erpegu ragara, tora, draka itp itd pewnie znalazl bym conajmniej pare rzeczy ktore mi sie nie podobaja, ktore robil bym inaczej.. ale to ich postacie, ich zabawa...
komus moze sie nie podobac ze Myrr powi spokojnie, innemu ze drake jest taki "metafizyczny" ale to ich koncepcja postaci, i tyle.
moj kmaran mial ( w wymyslonej przeze mnie historii postaci) okres klopotow z prawem.. ma niechlubna przeszlosc... nie musli lubic jak go ktos ustawia po kontach.. i mam prawo to okazywac...
chetnie z jakas postacia o tym pogadam, jak sie spotkam w karczmie.. jak mnie odpowiednio zapyta.. ale na forum, nie mam ZADNYCH powodow do tlumaczen.. i nie chce mi sie wysluchiwac krytyki...
czy zrobilem PK?? nie
i koniec... chetnych do gry zapraszam do gry..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tor
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 21:52
Początkujący


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 22

Zeby cos komus opowiedziec na mudzie to trzeba:
Byc zalogowanym. Wylogowalem sie gdy wygasly wszystkie rozkazy jakie mialem na dzis, a od Zastepcy nie otrzyamlem nowych. Odpoczywam. Musze ochlonac.

Teraz forum. Wiecie, wiem ze komentarze sa zle, przepraszam ze jestem ktos co do wartosci kogos nie jestem do konca przekonany i ze dlugo nie gralem w muda, tudziez baardzo dawno nie pisalem nic na forum. Bylo latwo wkleic loga to go wkleilem. Moze troche ochlonalem dzieki temu, moze wrecz przeciwnie - bardziej sie nakrecilem.

Zeby to odkrecac na mudzie potrzebuje naprawde sporo energii. A chwilowo tej energii nie posiadam. Myslalem ze jak cos zjem to wystarczy. Nie wystarczy. Napisalem wyraznie, ze sprawy mudowe zalatwie na mudzie.

PS: Ja naprawde nic nie mam do kmaranow jako takich. Ale sa sytuacje, w ktorych czlowiek (ork) najpierw dziala a potem mysli. Wklejenie tego loga, jak i komentarze do niego, sa wlasnie przykladem takiej sytuacji. Pytalem juz czy mam usunac loga....usunac komentarze, ale powiedzieli zebym zostawil. Bo juz i tak za pozno. wywolalem burze komentarzy i z tego sie ciesze. Moze cos sie wyklaruje.

PS2: Ragar, fajny emot, ale zeby go uzyc powinno sprawdzac czy masz przewage liczebna Wink Bo ja bym takim raczej nie rzucal komus, bo mnie zajebie na 100% i nie bedzie mowy o erpegu.

Powiem tak: Mam dosc, odpi**dolcie sie juz..., ok?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 21:56
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
nie przesadzaj.. teraz na forum zaczales agresywnie.. i konczysz mam dosc odpierdolcie sie..
spoko, piss and lof.....
zycze wielu awansow sukcesow itp, ale mam nadzieje ze nastepnym razem lepiej oddzielisz rila od gry.. Wink
pozdrawiam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 22:31
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Nom troche mi zajelo przeczytanie wszystkiego i jak kazdy wtciagnalem swoje wnioski.

Krwin swietnie zauwazyl, ze kazdy ma prawo do swojego rpga i nie musi odgrywac postaci tak jak zrobilby to ktos inny, bo wtedy mogloby byc nudno Smile
Ogolnie notka moze i troche ciekawa, ale nie na tyle zeby wklejac na forum. Komentarze lamerskie Razz

Krwinowi zarzucal nic nie bede - to jego postac i on ja odgrywa jak chce - nawet jesli pociagaja go chlopcy w mundurkach to nic mi do tego.

Co do zachowania Torrukha tez zastrzezen nie mam. Mial rozkazy i je wykonywal, a jesli nawet nie to nikt spoza Kompani o tym wiedziec nie mogl - oficjalnie byl to zolnierz na sluzbie. Tez pewnie inaczej bym to zagral, moze nie nalegajac na rozejscie sie, ale bedac przedstawicielem prawa mogl sie upewnic co to za zbiegowisko i czy nie wszczynaja jakichs niepokojow. Bo od tego jest Kompania, zeby pilnowac spokoju.

Powodow do przeprosin nie widze, bo za co? Ale mimo ze moze mnie denerwowac "kumplowanie sie" Ynshruga i mieszanie swiatow czasami, to nie bede podwazal autorytetu Dowodcy, ktorego sam mianowalem.

Nerwy i cala dyskusja ogolnie niepotrzebne. I zniesmaczylem sie glownie z tego powodu. Takie rzeczy moze i daja wieksze pojecie innym osobom o danej sytuacji, ale skoro i tak nic to nie da na mudzie wiec jest to po prostu bezsensowne zalenie sie. Choc sam dobrze wiem, jak czasem adrenalinka trzyma i zmusza do zrobienia czegos, szczegolnie kiedy wydaje nam sie, ze mamy bezwzgledna racje i na pewno kazdy nam ja przyzna.

Pozdrawiam

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Aduil
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 22:32
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 18 Mar, 2004
Posty: 45
Skąd: Suldanesselar
Laughing
Słuchajcie, załóżmy na to osobny Topic! To jest zabawne(przynajmniej z mojej perspektywy)!
Jak narazie już z 6 razy przeczytałem "kończmy to gadanie", a mimo to żadnych kroków w kierunku zakończenia sprawy nie ma. Ciekawe do czego dojdze. W końcu jeden dowie się gdzie drugi mieszka, weźmie ekipe dresów i zrobią wjazd na chate Laughing
Z niecierpliwością wyczekuje dalszego rozwoju wypadków Cool

_________________
Aduil de'Salvanas, do usług...

Few warriors dare to challenge Aduil de'Salvanas. Should one do so, there is one fewer...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 21 Mar, 2004 - 22:36
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
odnosnie kumplowania sie i mieszania swiatow Ynshruga.. zaznaczam ze nie znamy sie i nie ma zadnego przelozenia miedzy znajomoscia mudowa a jakakolwiek inna czy to ircowa, czy cokolwiek...
zeby nie bylo...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006