To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 06:52
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Ahaaa... Idea
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 08:39
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Re: Drannor

Hehe, to Ty jeszcze tam łazisz? Mr. Green
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 08:41
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

re Torur:

A jak, gdziesz trzeba zarabiac Mr. Green

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 11:08
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Tor napisał:
re Krzys:
To forum nie sluzy to wypowiedzi typu:
"No."
"Taaaa"

i innych jakie jeszcze zapewne wymyslisz. Jesli interesuje Cie forum tego typu to zapraszam tutaj:

http://forum.twoj.net/index.php?act=SF&s=&f=3

Na pewno znajdziesz tam rzesze sobie podobnych. A teraz badz laskaw nie zasmiecac tematow swoimi jakze merytorycznymi wypowiedziami.

Mowiac mniej kulturalnie: "Spier...laj z takimi notkami."


No wiec sluchaj Tor...
Nie wiem, czy zauwazyles, ale to jest topic zatytuowany "Komentarze...". Wyobraz sobie, ze ja na swoj sposob skomentowalem notke Drannora, a merytoryka moich wypowiedzi powinna Cie, troszke mniej kulturalnie mowiac, gowno obchodzic. Co do twoj.netu, to charakter Twojej notki bardzo przypomina mi charakter notek tam zamieszczonych, gdzie ich glownym celem jest nabluzganie drugiemu uzytkownikowi, tudziez wysmianie go. Nie watpie wiec, ze mowiac o rzeszy mi podobnych, miales na mysli takze siebie. No i czas na pointe, w znanym nam ( prawie ) wszystkim stylu: Ni podoba sie - nie czytaj.

Malo elkwentny Krzyś.

P.S. Jako, ze nie jestem konfliktowym czlowiekiem, po czesci tez dlatego, ze lubie sprawiac ludziom przyjemnosc ( it's for You Tor ), przestane zasmiecac forum swoimi dennymi notkami, a przynajmniej ogranicze sie do minimum. Pozdrawiam!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
C6
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 11:54
Początkujący


Dołączył: 27 Lip, 2004
Posty: 1

STFU Tor.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 16:14
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
dziecinada, i tor i krzys zupelnie bez sensu sie unosicie... Jak juz nawet Ragar zamieszcza notki w ktorych postuluje mniej przejmowac sie forumem, znaczy ze bezsprzecznie nalezy sie nim mniej przejmowac..;P
(swoja droga swintuch mnie wyprzedzil w statach, i gdzie ja teraz naexpie tych pare postow??)

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lis, 2004 - 13:13
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Drannor:
Policz ile razy uzyles swojego defensa.
Juz?

Mnie wyszlo: 7 szczesliwych parowan toporem i 1 zastawa puklerzem.
Popatrz ile razy zrobil to goblin.
Czy przypadkiem o czyms nie zapomniales?

Ja postacia na silny, szybki, wytrzymaly - umy z GP, ubijam takiego goblina. Na skraju smierci bo na skraju smierci, ale ubijam. Nie win prosze muda, za swoja nieporadnosc. I sprzet mam znacznie lichszy, albo nie mam go wcale.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lis, 2004 - 13:27
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Hyhyhyhyhyh, brak mi slow.
Drake, jestes zajebisty.

HAHAHAHAA

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lis, 2004 - 14:43






Drannor: Czy na calym swiecie jestem jedyna Osoba, ktora potrafi liczyc. (oczywistym jest, ze bylo to pytanie retoryczne, bo jestem.) Wiec zapisz sie na jakies lekcje matmy, bo widze, ze nie jestes nawet w stanie obliczyc ile jest 2 + 2.

-----------
Granice madrosci okreslam Ja i tylko JA!
(Prawo Drejka)


Ostatnio zmieniony przez Gość dnia 21 Lis, 2004 - 14:49, w całości zmieniany 2 razy
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 21 Lis, 2004 - 14:47
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Przepraszam, wybacz, poprawie sie, moj Ty Krolu! Mr. Green

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lis, 2004 - 16:20
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Neuczarny:
A ja padlem ze smiechu. Very Happy

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 29 Lis, 2004 - 17:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Tortur:
Gratuluje odkrycia.
Oni tak zawsze jak sie tam kogos pacnie. Potem sie mnoza i mnoza.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2004 - 15:09
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Hyh... komentarz do loga Draka.

1. Na ogół źle trawię logi w stylu "paczcie jacy snas zayebyści klymaciarze!" i tym razem też nie widzę nic co by mnie specjalnie w nim poruszyło... ale forum musi działać (ToRtuR klepie Draka po główce gratulując mu bardzo ładnego erpega.)

2. Niepotrzebnie rozdmuchuję ten temat, ale walczyć z przestojami na forum trzeba, a zatem cóż takiego "wysoce niekulturalnego" zobaczyłeś w zachowaniu maga? Mogę się domyślać, że chodzilo o tę buźkę? Wysoce niekulturalne to raczej były wasze głupawe komentarze. Zrobilibyście coś pożytecznego i zaczęli chodzić osobno, żeby trzymać się z dala od sytuacji, w której wasze zayebyste rpg staje się możliwe, bo opiera się ono na czystej złośliwości i braku jakiejkolwiek tolerancji dla osób spoza waszego towarzystwa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2004 - 15:31
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
1. Tak tak, wiedzialem, ze zostane zjechany. Ten log istotnie moze byc odbierany jako "patrzcie jaki jestem zajebisty".
Ale mimo tej swiadomosci uznalem ze nalezy sie temu tematowi cos nieco innego niz przydlugie logi walki i inne tego typu...

2. Dla mnie buzki w wypowiedziach wizow sa tak samo karygodne jak w wypowiedziach postaci graczy i nic tego nie zmieni. Buzki mozna dawac w tellach, jesli ktos ma na to ochote (bo nie mozna wtedy przekazac takiej emocji emotem). A co do naszych komentarzy, to nie bardzo wiem o ktore konkretnie komentarze ci chodzi. Mozesz sprecyzowac? Pomijam oczywiscie fakt, ze nie bylo zadnych "komentarzy" jak to nazywasz. Ale moze jakies znajdziesz, wtedy sie dowiemy. Log jest pociety i uzupelniony moim i tylko moim komentarzem (bo ja go cialem), wiec nie wiem o jakiez to "nasze" komentarze moze chodzic. Fakt, ze podczas tej rozmowy Trokhern odezwal sie bodaj tylko trzykrotnie juz pomijam totalnie.

Oster:
Nie poczulem sie urazony, raczej zniesmaczony.
I troche wiecej dystansu i usmiechu. Brzmisz przerazliwie powaznie. Nie zepsules mi zabawy. Po prostu przez chwile nie wiedzielismy jak zareagowac. na pewno powtarzanie tego w przyszlosci nie bedzie dobre, ale z tym jak widze nie ma problemu.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 07 Gru, 2004 - 20:50, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Oster_Limofies
Temat postu:   PostWysłany: 07 Gru, 2004 - 20:14
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Sie, 2004
Posty: 34
Skąd: Ciemna, zimna, mroczna jaskinia
Wybacz że Cię uraziłem, nie miałem zamiary zachowywać się ani niegrzecznie ani uwłaszczyć Ci w jakikolwiek sposób (ani też w żaden sposób psuć radości, jaką czerpiesz z gry). Mea culpa.

Pozdrawiam.
Zezowaty, kulawy reptilion.

Ps. Mam nadzieję że to kończy przynajmniej w tej kwestii temat. Niestosowność mojego zachowania uznaję i postaram się mieć je na uwadze w przszłości.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006