To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 17 Lip, 2004 - 13:20






Drogi gOSCIU moze podpiszesz sie swoim nickiem i wtedy bedziesz wypisywal brednie pod moim adresem ktore sa zresza wyssane z placa, widze ze ten skrawek loga Drannora pozwolil ci ocenic mnie i moja postac, ciekaw jestem jestem gdzie trabilem ze dochodze, ciekaw jestem ze wogole odchodze???(nigdy tego nie oglaszalem) no ale ty pewnie wiesz lepiej, musisz mnie naprawde dobrze znac..

Bez pozdrowien

Azagal (ten ktory trabil o swoim odejsciu) zwany Wielkim, Doradca krola Ygenhorna
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 18 Lip, 2004 - 19:03
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
8 osob w swiecie, bo nie 9. Bo jedna osoba stwierdzila ze nie bedzie grala z 8mioma innymi.
Zastanowcie sie przez chwile ile osob mysli podobnie.

Juz to kiedys przedstawialem.
Nie grasz, bo jest malo ludzi (badz wszystko dostales na tacy - po znajomosci i jest ci za latwo), to powoduje ze jest ludzi jeszcze mniej.
Poprawiac stan (Sposrod osmiu osob...) mozecie wy sami. Grajac.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lip, 2004 - 04:11






Cytat:
ciekaw jestem ze wogole odchodze???(nigdy tego nie oglaszalem) no ale ty pewnie wiesz lepiej, musisz mnie naprawde dobrze znac..


No pewnie ze nie odchodzisz oficjalnie tylko poczekasz az bedziesz w koncu mial kim porzadzic i znow zaczniesz sie logowac. Trzeba jakos sie dowartosciowac a teraz warlock nie daje ci takiej mozliwosci. Kto by rzucal stanowisko kierownicze w gildii???
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 19 Lip, 2004 - 08:11






No tak widzie drogi gOSCIU ze jednak nie masz zamiaru napisac kim jestes na warlocku, znacznie latwiej jest oczerniac kogos samemu nie wychodzac z ukrycia, ja sam nie moge sie zalogoac bo zapomnialem chaslo Confused . Jednak swietnie musisz znac cala sytuacje skoro twierdzisz ze otrzymalem stanowisko szefa po znajomosci, mysle ze powinienes porozmawiac na ten temat z Bharrinem i Drannorem, zapewniem cie ze oni znaja cala sytuacje lepiej od ciebie. Dyskusje z toba uwaza za zakonczona jesli w nastepnej notce znowu nie napiszesz kim jestes.

Drake:
Nie jestem masochista, znam lepsze rozrywki niz robic sztuczny tlum liczac na to iz jakis kolejny sfrustruwany gracz z arkadii badz innego muda zechce tutaj zajrzec. Skoro sam jestes pelen poswiecenia dla sprawy to pozostaje mi jedynie Ci pogratuluwac, ale nie wymagaj tego od innych bo ja gram dla przyjemnosci i wtedy kiedy mi sie podoba.

Azagal zwany Wielkim, Doradca krola Ygenhorna z Krasnoludzkiej Fortecy Khazad-Mot, krasnolud
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lip, 2004 - 11:41
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Spoko spoko, ja az takim indoktrynatorem nie jestem, zeby dac rade "zmusic" kogos do czegos co nie sprawia mu zadnej satysfakcji.

Drannor:
Jakbys mial cos innego niz poprawiona tunika (ktora teraz jest cieniutka w stosunku do jej wagi) i jakas inna kolczuge (ty juz wiesz jaka) to spoko zatrzymalo by sie na tej kolczudze.
Nie zebym dyktowal Ci w czym masz chodzic, a w czym nie. Twoja sprawa.
Ale sam u Uguluka tego dawno nie widzialem (szczegolnie ze rzadko nosze tarcze) (ciosy wchodza albo na defens albo w cialo - czasem koncze go ledwo zywy).

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lip, 2004 - 12:22






Sorki Drake ale nie mogłem się powstrzymać - ciesz się iż go pokonujesz Wink Po tym jak widziałem jak np. Trokhern walczy czy skans (pozdoowka Razz ), to niestety odnosze wrażenie iż u niektórych defensy są ogromnie wypaśne. POtwierdzałoby to choćby fakt w jaki sposób się ragarem męczył z Trokhernem (jak dobrze pamiętam). Dziwi mnie troszkę np. iż fakt powiedzmy iż jestem z ok. 1 poziom (nie podpoziom) wyżej na każdej cesze w żaden sposób nie niweluje różnicy w umach def.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Skans
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lip, 2004 - 12:44
Skryba


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 85

re Tomasir
OT
Sam wiesz jak jest Cool
Defensy na chwile obecna sa silne (dodatkowe zamieszanie robia wyjechane na starych zasadach defensy npc'ow), a cechy postaci troche dziwnie do nich przystaja. Co gora z tym zrobi .... jeden Garagoth raczy wiedziec Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 20 Lip, 2004 - 15:31
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ja bym sie raczej dopatrywal roznic miedzy zgildiowanym a bezgildiowcem nie tyle w samych defensach ile w kombinacji kilku defensow (parowanie & uniki, tarcze & uniki, tarcze & parowanie) z wypasionym sprzetem.
Defensy niewiadomo jak wysokie nie beda dzialac jesli sprzet jest slaby. I w druga strone. Mocny sprzet, silniej zaznaczone defensy.
Jak dorzucisz do tego dobry pancerz i pewne zaleznosci, ktorych natury teraz nie znamy to ci wyjdzie wszystko.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 06:58
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Drake napisał:
Mam taki maly apel.
Nie robcie z tego forum drugiego twoj.netu.
Dziekuje.


Świetna rada, Drake. Teraz tylko zastosuj ja do siebie...

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 11:15
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Re: Log Danio

No widać, że nawet po śmierci krasnale trzymają sie swych pierwotnych instyktów zachodząc ziomka od tylca. Mr. Green
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 11:59






Normalne to przecież iż od razu po śmierci duch sięzachowuje jak postać. Co nigdy się wam nie zdarzyło uciekać gdy ktoś padł? Wtedy przecież duch też idzie...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 17:01
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

re up:

Jak JA dowodze to nikt nie pada Embarassed

Dlatego nie wiem, jak to jest z duchami Wink

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzyś
Temat postu:   PostWysłany: 26 Lip, 2004 - 17:02
Chochlik


Dołączył: 25 Cze, 2004
Posty: 124
Skąd: z Lasu Dzikusów.
Taaaaa...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Tor
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 05:55
Początkujący


Dołączył: 21 Mar, 2004
Posty: 22

re Krzys:
To forum nie sluzy to wypowiedzi typu:
"No."
"Taaaa"

i innych jakie jeszcze zapewne wymyslisz. Jesli interesuje Cie forum tego typu to zapraszam tutaj:

http://forum.twoj.net/index.php?act=SF&s=&f=3

Na pewno znajdziesz tam rzesze sobie podobnych. A teraz badz laskaw nie zasmiecac tematow swoimi jakze merytorycznymi wypowiedziami.

Mowiac mniej kulturalnie: "Spier...laj z takimi notkami."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 27 Lip, 2004 - 06:42
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Przestancie wreszcie napierdalac jedni na drugich. I co z tego ze Krzys napisal notke z jednym Taaa - moze zna drana i widzial cos smiesznego albo padl u niego w teamie ;P
Tor co ci szkodzi przeczytac taka notke ... tu nie ma Twojnetowej cenzury. Zreszta jak chcesz opierdalac ludzi to wlasnie zapraszamy na twojnet Very Happy
Luuuuuuudzie wiecej luzu. Jak nie macie ochoty czytac to nie czytajcie. Jak nie macie ochoty odpowieadac po raz dzisiaty na te same pytanie dla poczatkujacych to nie odpowiadajcie. Styka ze znajdzie sie jedna osoba ktora chce pomoc. Przeciez przekopac sie przez wszystkie notki forum to jest mala masakra. Luuuuzu...
A i Drake nie przejmuj sie tym ze ktos tam pisze non stop notki za notkami bo chce sie dowiedziec prostych dla ciebie rzeczy. Moze nie ma irca Wink
Chyba nie boisz sie ze cie przescignie w ilosci notek ? Very Happy (joke).
Dobra tylko nie odpowiadajcie na moje wypociny Very Happy
Hehe czas do pracy :/

Ragar Wiesciowa expiara dobra wrozka wszystkich kotow ;P

_________________
Milczenie jest często najmadrzejsza rzecza jaka mozesz powiedziec ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006