To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 17 Gru, 2003 - 18:30
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
No z kompa na uczelni, to chyba norma. (tryb tekstowy only).

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
In$ekT
Temat postu:   PostWysłany: 21 Gru, 2003 - 14:48
Początkujący


Dołączył: 27 Lis, 2003
Posty: 11
Skąd: Częstochowa
Skoro temat brzmi propozycje to ja skladam taka:
Zamiesccie mapy (najlepiej lokacjowe - ale z braku laku... ) miast. Chcialbym, naprawde chcialbym grac w warlock'a, ale to trudne jesli kazda moja wycieczka konczy sie zgubieniem, czy w najgorszym wypadku szwedaniem bez celu.

_________________
GG: 4314532

Lazur, reptilion.

Nicze umarł.
(Z dedykacja dla Krwin'a: Nietzche )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 21 Gru, 2003 - 16:08
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ej no. Ja mapowalem wszystko sam. Da sie, wierz mi. Jak koniecznie chcesz cos gotowego to bylo jakto tam szlo. hmm:

www.big.mac.edu.pl/~werbat/mapy/

A map lokacjowych na stronie glownej nie bedzie. Wlasnie dlatego, zeby miedzy innymi nie odkrywac ukrytych lokacji czy expowisk co nikt nie zna. I tak np. mapa Kar jest z bledami i lekko niekompletna. Mapowanie samemu ma jakies zalety. Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 31 Gru, 2003 - 18:43






A ja proponuje wprowadzić nocne oswietlenie w Luce-del-sole... to wstyd, by takie miasto było nocą kompletnie zaciemnione!
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 09:28
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Moja propozycja dotyczy broni magicznych.

Koszt naprawy tych broni jest fajnie zbalansowalny i dlugi (w przypadku topora z Czerwonej doliny to juz wogole kosmiczny ) Ale uwazam ze te najlepsze magiki za szybko sie tepia. Sprawa wyglada tak ze walczy sie np 30 minut bronia by potem ja naprawiac 3 godziny rilowe ...
O ile tepienie sie tych latwo dostepnych magikow uwazam za celowe - w koncu latwo je dostac, latwo stracic, o tyle te naprawde ciezkie do wyjecia powinny byc troche wytrzymalsze z uwagi na trudnosc zdobycia.
No i lamliwosc tez jest bardzo duza... Dwa dni zbieralismy ekipe by wyciagnac magiczna szable - wyciagnelem dwie i po godzinie obie pekly z znakomitego stanu... moze pech ale to troche przykre Smile
Z 20-30 sniezek jakimi walcyzlem na arkadii pekla mi jedna... A moglem jedna bic do 40 godzin bez przerwy - z uwagi ze tepily sie 5 razy wolnij niz zwykla bron.
Tego mi brakuje - jak juz zdobedzie sie cos naprawde dobrego i ciezkiego do wyjecia niech nie peka po chwili.

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 20:10
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Jak narazie o ile mi wiadomo to nie sa bronie magiczne a umagicznione tylko..
Z broni magicznych jesli sie takie pojawia to beda sie niszczyly w odpowiednim tepie jak mi sie wydaje.. puki co proponuje pozglaszac pomysly w co najlepszych magikach a napewno cos sie z tym zrobi..

Tygrys Twisted Evil

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 20:27
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Wiec - Kafar z uruka, Runik i lodowy z Twierdzy Morglitha, lodowe ostrze ?
To moje propozycje na magiki...
No moze lodowe nie jest jakies takie strasznie magiczne, ale wiadomo jakie ma efekty wiec mysle ze nadaje sie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ace
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 20:50
Skryba


Dołączył: 28 Wrz, 2003
Posty: 63
Skąd: Krakow
ja proponuje miecz ktorego ostrze stanowi plomien :]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 04 Sty, 2004 - 20:58
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Ace napisał:
ja proponuje miecz ktorego ostrze stanowi plomien :]


To ejst wlasnei umagiczniny tylko miecz - wskazuja na to jego staty ktore nie sa jakies kosmiczne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2004 - 07:36
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Taka mala propozycja do broni magicznych. Co powiecie na scislejsze zwiazanie ich z magicznym potencjalem uzytkownika. I nie mowie tu tylko o uzywaniu, ale rowniez o naprawie takich broni.


Pozdrowka Sethar

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2004 - 08:33
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Juz taka jedna bron jest i w praktyce wygladalo to tak ze tylko ja moglem jej uzywac. Musialoby to byc dobrez zbalansowane - no i niemozliwe byloby tak jak teraz zdobycie mlodym magika zeby szybciej sie wyexpili.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2004 - 09:52
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
Cytat:
Juz taka jedna bron jest i w praktyce wygladalo to tak ze tylko ja moglem jej uzywac. Musialoby to byc dobrez zbalansowane - no i niemozliwe byloby tak jak teraz zdobycie mlodym magika zeby szybciej sie wyexpili.


Czy ty oby z tym expem nie przesadzasz?
Pozatym zrobienie sensownego poziomu nie jest zadnym problemem..

Cytat:
To ejst wlasnei umagiczniny tylko miecz - wskazuja na to jego staty ktore nie sa jakies kosmiczne.


Ty masz jakies chyba zboczenie zawodowe.. Evil or Very Mad
Jesli cos jest magiczne to nie musi oznaczac ze jest extra chiper extra wypasione w kosmos tylko ze jego tworca odpowiednio sie postaral i uczynil go magicznym.. a sama natura tej magii moze byc roznoraka..
Od prostego wypasienia broni poprzez bardziej wyrafinowane metody jak dawanie dziwnych umiejetnosci i mozliwosci a na nadaniu inteligencji skonczywszy..


ps. sorki za forme (tresc zamierzona) ale jakos tak wyszlo Sad (zniknella mi lyzeczka i nie mam czym cherbaty zamieszac wiec ktos musial beknac Smile )

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 05 Sty, 2004 - 10:20
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Ingwar oj jak bardzo sie myslisz - zapytaj Meruru ktory zaczal teraz wycinac wioski bo nie mogl sie wyexpic.

Mlody nie ma gdzie expic - dopiero teraz poprawione zostaly szcury i dodane pajaki w twierdzy, tak oprocz dzieci i niziolkow ktore dawaly gigantycznego expa malym kosztem bylo naprawde ciezko.
Chyba ze ci ktos pomoze na starcie - da kase na umy, podexpi troche itp.

Zauwaz ze tu nie ma zadan za duzo takich expnych zeby miec bojowki choc na 3 poziomie z samych zadan. A na zoltku nawet dziecko ciebie pokona jak nie masz umow...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 10 Sty, 2004 - 19:06
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ja w ramach propagowania napojow bezalkoholowych proponowalbym umieszczenie takowych w Menu karczm w kazdej miescinie.

Niestety np. w Impur jest tylko wino, a w Mador najslabsze jest piwo. Nie mam ochoty leciec do Kar tylko po to zeby sie napic wody ze studni.

Zrobcie w Mador jakas miete na goraco (pasuje wkolo tylko pola i laki i lasy)

W Impur jakas zimna zrodlana wode...przeca gory pod nosem..

re Yarkom na dole:
Studnia powiadasz? Hmm jakos niegdy nie zaobserwowalem. Wez zrob tak zeby ja bylo widac jako object na lokacji, a nie tylko w opisie. Bo podejrzewam ze nikt nie wpadl na to ze ona tam jest.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 11 Sty, 2004 - 13:13, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Yarkom
Temat postu:   PostWysłany: 10 Sty, 2004 - 22:06
Mag Warlocka


Dołączył: 13 Lis, 2002
Posty: 182
Skąd: Orchia
Drake napisał:
Ja w ramach propagowania napojow bezalkoholowych Niestety np. w Impur jest tylko wino, a w Mador najslabsze jest piwo. Nie mam ochoty leciec do Kar tylko po to zeby sie napic wody ze studni.


W Impur jakas zimna zrodlana wode...przeca gory pod nosem..


Rolling Eyes Wlasciwie.. hmmm przed karczma jest studnia, Ale jak wola Wasza to maibliss moze ja sprzedawac tez, ale troche juz cieplejsza bedzie...
A poza tym wojt Impur juz rozmawial z architektem i pewnie jakas rozbudowa sie szykuje ale ty tylko plotki jakies.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006