To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lis, 2003 - 15:50
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

Menta napisał:
Ehh ta nieszczesna mowa...
Jesli juz ma byc, to ogranicze od strony mudliba mozliwosc powtarzania tego samego tekstu. Ten sam tekst bedzie mozna powiedziec tylko jeden raz.

Moze byc?


A nie prosciej ten sam tekst mowiony za kazdym razem bedzie wygladal identycznie ? Jezeli bedzie mowiony pod rzad ?
A tylko jezeli powiemy to inaczej bedzie od nowa algorytm uwzgledniany...
No chyba ze zastosowac to tylko dla pijakow. I walnac dla kolesia echo - Jezyk za bardzo ci sie placze zebys byl w stanie powiedziec kilka razy to samo Wink
Tylko ze to troche nierealne.
Jezeli ktos chce zjebac klimat zjebie go i tak
Nie mozna zabezpieczyc sie od wszystkiego.

Ragar.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lis, 2003 - 22:46
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Co do mowy... Moze ja po prostu jestem przekorny, ale prawde mowiac wole, zeby nie bylo mozliwosci "widzenia" tego jak sie mowi. Jestem orkiem i mowie po swojemu - wiec czemu mialbym slyszec jakies warczenia, mruczenia itp, skoro sa to dla mnie naturalne czesci mowy?
To podobnie jak z akcentami - Anglik mowi po angielsku z jednym akcentem, Amerykanin z innym, a Francuz jeszcze z innym. I dla czlonka danej nacji bedzie ten jezyk brzmial normalnie, a dla innych troche inaczej - mimo ze jezyk jest ten sam, a rozni sie wlasnie akcentem, czy wymowa niektorych glosek. Sprawa z mowieniem po pijanemu podobnie - mnie sie wydaje ze mowie normalnie - jesli ktos slyszy jakies dziwne mruczenia to moze poprosic o powtorzenie... Ale ja slysze sie normalnie.
Skoro orczy jezyk jest dla mnie jezykiem ojczystym, to nie chce sie domyslac co inny ork chce mi powiedziec. Podobnie - jesli wydaje rozkaz to nie chce, zeby zostal zle zrozumiany, czy nie zrozumiany - chce zeby zostal dokladnie zrozumiany i wykonany, a nie zgodze sie na tlumaczenie zolnierza, ze belkotalem po orczemu, a on ma wlaczona taka opcje bo to ciekawiej wyglada w logach.

Blokowanie powtarzania? Bez sensu - Ynshrug idz na zachod. Ynshrug nie uslyszy, albo ja belkocze i prosi o powtorzenie - a ja nie moge mu tego powtorzyc. Teraz musze powiedziec: Pojdz na zachod Ynshrug, czy wymyslac inne teksty... bo nie moge czegos powtorzyc? Czuje sie ograniczany Razz

Nigdy nie powtarzalem kilka razy tekstow na arce po to zeby inni zrozumieli. Inna sprawa, ze rzadko bywalem pod wplywem alkoholu. Ty Ragarze piszesz, ze jestes na tyle dojrzalym graczem, ze tez nie robilbys tego. Ale jesli myslisz, ze takich graczy jest wiekszosc to sie mylisz. Moze aktualnie na Warlocku tak jest, ale im wiecej ludzi bedzie przychodzic, tym wiecej bedzie sie trafiac nieodpowiedzialnych osob... a takich jest o wiele wiecej. I beda to wykorzystywac w sposob, w ktory Ty nie zamierzasz.

Troche chaotyczna notka, ale ogolnie jestem przeciwny wprowadzaniu takiej opcji. I nie bede jej uzywal jesli zostanie wprowadzona Smile

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lis, 2003 - 23:11
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Ja rowniez nie bede..

Jednak mnie sie wydaje ze Ragarowi nie tyle chodzi o wprowadzenie opcji by on slyszla inne kmarany Mrrruczace. On kamrany chce slyszec normalnie. To siebie chcialby slyszec mrrruczacego, do czego prawa mu nie odbieram, ale ja siebie syczacego nie chce i nie bede chcial slyszec.. Milo jest czasem u kogos zobaczyc jak to wyglada, ale zeby jakos szczegolnie sie tym podniecac? To ma byc dla innych nie dla Ciebie...troche mniej egoizmu troche mniej egoizmu.

PS: Ragar chcesz widziec ze grasz kotem?
To zachowuj sie jak kot. Wink

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2003 - 01:32
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
To a propos stu procent graczy, ktorzy chca widziec swoja mowe, jako cos dziwnego Razz
Wszedzie sa stronnictwa - kogo z magow mam wspierac? Smile

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2003 - 01:35
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Propozycja dla moderatorow forum - caly swiat zauwazyl, ze czas zostal przestawiony na czas zimowy... Moglibyscie tez ustawic wlasciwa godzine tutaj...

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2003 - 10:00
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

AAaaa nastepny pisze o urealnianiu ...
Mi kurde nie chodzi o urealnianie !!!!
Jasne ?
I nie tlumacz tego na jezyki rozumiane przez innych.
Kmaran mowi w Wspolnym jasne ?
Wszystkie orki i inne rasy tez mowia w wspolnym...
I jako ze mowia w wspolnym dla kazdej rasy jest to jezyk obcy.
Ale mnie to szczeze mowiac wali - chodzi mi o logi i wczucie sie w postac lepsza.
I drake przestan znowu pieprzyc. Bo juz o tym rozmawialismy. Ty moze masz konkretny pomysl na postac - czego i tak nie widac w drze bo tutaj drazliwych sytuacji nie widizalem duzo. I ja tez taki mam bardzo rozny od ciebie. A ze ci sie nie podoba to inna sprawa.
Jezeli chodzi o moj tekst ze 100 % graczy popiera to to mowilem o ludziach z kanalu #warlock.
Nikt nie byl przeciwny. Owszem niektorzy powiedzieli ze by nie uzywali tego ... Ale to przeciez dobrowolne.
Dobra koncze.
I tak pewnie jeszcze pojawi sie z 10 osob ktore napisza przekornie ze nie.
Ja po prostu nie wiem o co to cale halo.

Ze prosciej zmienic cos waznego niz zprowadzic mala mam ochote na seks ;).
Zreszta wy nie gracie kotami. Wasza mowa nie ulega az takim zmianom.

Ragar
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2003 - 14:46
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
ja tez gram kmaranem, i szczerze mowiac nie mam pojecia jakim zmianom ulega moja mowa.... bo jeszcze nie widzialem zadnego loga z nia...
ale jesli mam byc szczery kreci mnie to.... i wydaje mi sie uzasadnione ze nie widze bledow we wlasnej wymowie, to naturalne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kyllan
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2003 - 19:28
Skryba


Dołączył: 24 Mar, 2003
Posty: 68
Skąd: Księstwo Olgrionu & nasza STOLICA
ragar nik tie ciebie nie czepia ze chesz mowy ale jestes w BLEDZIeEze tylko tobie sie mowie zmienia (kmaranowi) w stopniu ZNACZYM popatrz na orki popatrz na gobliny popatrz na elfy (krasnoludy cokolwiek) te apostrofy tez sa nie do przewidzenia a jak uzywasz nazw z nimi to juz wogle nieczytelne tobie sie duzo znienia i nie wiesz co .. to spojrz jak mowia gobliny z obozu za garami morskimi one nie mowia tak bo in wspiano to do mowienia mowia pelne czytelne zdania znieksztalcone GOBLINIA mowa a ty jak bedizesz pamietal ze 'normalnie' we 'wspolnym' nie ma slowa Mrrrrrryyy i Mraaauuu tak iwec rob co chesz i nie uzywal Mrau Mryy i Miau.. twoja mowa SAMA to doda... tak jak ja NIE DODAJE APOSTROFOW (elf dla nie kumatych)


nie wie poprostu chesz widzec (dumnie patrzysz na siebie) co mowisz moze jeszcze jak jestesw zalany w trupa tez chesz zobaczyc?

ty robisz z idlu widly i ty sie upierasz ... bo jak to teraz byla jak jes i to co jest bylo przez ROK poprawiane ( dla nie kumatych faza testow testowala nie tylko expa)

to tyle..

_________________
Nor'e D'ie M'ee - Choc Brutalnie to Szczerze!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2003 - 22:45
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
[quote="Drake"]To siebie chcialby slyszec mrrruczacego, do czego prawa mu nie odbieram[/quote]

No powiedz szczerze Ragar, czy ja sie czepiam? napisalem chyba jak byk, ze rob sobie co chcesz.
Aha i wywalanie swoich frustracji na wiesci pachnie mi twojnetem. Slyszales ze dyskusja na ten temat wsrod Administracji warlocka trwa?
Ja slyszalem.
To poczekajze laskawie na jej wynik a nie bij piane na kazdy najdrobniejszy choc glos nie zgadzajacy sie z Twoja wizja...

re down:
Mnie to mowisz? Uspokoj Ragarka. ja jessstem ssspokojny.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 11 Lis, 2003 - 23:13, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lis, 2003 - 23:09
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
proponuje mniej textoow ad persona i wiecej szeroko rozumianego luzu, panowie to ma sluzyc zabawie, bez zlosci
peace and love
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sethar
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lis, 2003 - 08:14
Administrator


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 279
Skąd: Gdańsk
Pojawila sie niepotrzebna sprzeczka!

Dla uciecia takowej zaproponuje takie rozwiazanie:

Nalecialosci rasowe wlasnej mowy widoczne po przelaczeniu komenda: mowa rasowa (tak/nie).

Kompromis. Ten kto chce widzi, ten kto nie chce nie widzi.

Cos ala echo komend!

Pozdrowka Sethar

Życie jest sztuka kompromisow!!!

_________________
Kontakty 239598
NOWY
"Bytka abo ne bytka - to je zapytka" - Shakespeare w czeskim filmie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lis, 2003 - 10:12
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
I o to wlasnie wszystkim chodzilo. Nie bylo zadnej sprzeczki. Ot przyjacielska pogadanka.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Garagoth
Temat postu: Ja jeszcze o skillach.  PostWysłany: 12 Lis, 2003 - 12:42
Mag Warlocka


Dołączył: 05 Lip, 2002
Posty: 184
Skąd: Orchia
Co do wspinaczki:
A polazic po gorach sam nie mozesz, tylko w goralem musisz? Co, sam sie nie potrafisz uczyc?
Tylko po gorach, nie po traktach gorskich polaz....

Plywanie: No tak. Malo kto lubi plywac z trollami... pomysle co z tym zrobic Smile

Pozdrawiam,
Garagoth.

_________________
Marudze, z przyzwyczajenia. Ale tak przyjaznie... zazwyczaj.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Indhira
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lis, 2003 - 00:02
Mag Warlocka


Dołączył: 26 Lip, 2002
Posty: 252
Skąd: Wyspy Kocie
Misiątko, sam powiedz, czy łatwiej i szybciej jest Ci się nauczyć pływać z kimś czy samemu? Bo mnie z Tobą było dużo łatwiej, chociaż miałam już podstawy teoretyczne gdzieś tam w główce, bo sporo zapomniałam.
Ogólnie rzecz biorąc jak praktykujesz z kimś mądrzejszym od Ciebie, kto może Ci udzielać praktycznych rad i wskazówek to łatwiej przyswajasz sobie teorię.

Pozdrawiam,
Indhira, kocic

_________________
Ptaki powrotne umierają wśród pomarańczy na rozdrożach...
K. K. Baczyński
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Karnak
Temat postu:   PostWysłany: 14 Lis, 2003 - 01:21
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 02 Paź, 2002
Posty: 29
Skąd: Orchia
Jak juz jestesmy przy plywaniu to wydaje mi sie, ze taka umiejetnosc powinna byc potrzebna w momencie kiedy jest dosc duzo wody w danym miejscu... Wklejam loga:

Stoisz w wodzie siegajacej ci do polowy uda.
Jedyne widoczne wyjscie to: polnoc.
Razem z toba pod woda plywa ogromny czarny nietoperz.
Otwierasz usta, lecz woda zalewa je nie pozwalajac ci wydobyc z siebie glosu.
Plywasz pod woda.
Zaczynaja bolec cie pluca, powietrza!!

No bez jaj... w wodzie do polowy uda sie topie? Tu nie potrzebna umiejetnosc plywania - tylko stania na nogach.

_________________
Karnak Aron-Anghor, Komendant KSC, Szlachetny Uruk-hai
-------------------------------------------------------
Wszystko dla ciebie, Katanie i ku chwale Kompani Skalnego Czerepu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006