To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 05 Lut, 2004 - 15:03






Drake napisał:
Podam przyklad:

Silna postac prowadzi dwie slabsze po silnych mobach. Wszyscy walcza. Silna postac dostaje najwiecej expa bo ma najwyzsze staty, ale i tak malo w stosunku do jej obecnego expa (nie widac postepow), slabe postacie dostaja relatywnie (w sensie liczbowym) mniej, ale w ich przypadku to i tak stanowi ogromny przyrost (widac postepy).

Ów przykład w zasadzie nic nie wyjaśnia, bowiem chybaexp jest uzależniony od ilości trafionych ciosów (przynajmniej na logikę tak być powinno).

No nie zartujesz, nie ma czegos takiego na arce.
Po prostu nie atakuja ciebie jak nie maja odwagi dostatecznej a to jest inna sprawa.
Mnie np niektorzy juz boja sie zaatakowac i to jest normalne.
Ale nie ma tak ze jak jestes slabszy atakuja a jak silniejszy nie

A nie napisalem w opisie iż mowa o samej sile - a jak ktoś tak zrozumiał to nie do końca o to mi chodziło. Jeśli wyraziłem się nie precyzyjnie to przepraszam, ale każdy chyba wie co chciałem tym przykładem pokazać
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 06 Lut, 2004 - 10:00






Więc mam kolejne pytania:
1) to dość proste ale nie mogę sobie przypomnieć jak włączyć długie opisy? Bowiem już zdarzyło się iż przegapiłem bramę do miasta Embarassed
2) Czy jest na worlocku takie generalnie określenei rozwoju postaci. Czyli powiedzmy nazywam sie Tomasir wygląda na "doświadczoną osobę".
Czy tylko umiejętności polegają na rozwoju poszczególnych cech.
3) Czy podczas wali rosną wszystkie umiejętności bojowe: tj. odwaga, siula, wytrzymalość i zręczność. I czy jest inny sposób by te cechy rozwijać - wiem np. o ścinaniu drzew (to daje siłe), ale co z innymi? Może pływanie się przyda?

ps. Prosze o wyrozumiałość, w końcum prosty krasnolud
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 06 Lut, 2004 - 10:47






Kod:
opcje krotkie -
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 06 Lut, 2004 - 12:13
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

POziomow postaci nei ma bo to glupie Smile
Dzieki temu nawet jak kogos znasz nie wiesz jak jest silny Smile
Potrzebna jest ocena przeciwnika i najwyzej porownanie cech choc mag moze ci dowalic magia i nie musi miec bojowych statow wysokich.
Oprocz sily innych statow nie bardzo mozna zwiekszac narazie.
i naprawde naprawde odpal sobie pomoc na warlocku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Adeinwan
Temat postu:   PostWysłany: 07 Lut, 2004 - 16:05
Uczeń - Powieściopisarz


Dołączył: 26 Paź, 2003
Posty: 27
Skąd: Wrocław, Luce-del-sole
Miast wysyłać ludzi na IRC lepiej jest zrobić FAQ dla rookies Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lut, 2004 - 10:46






No i znowu pojawił się problem. Przy jednej z bram jest lina. Próbowałem opcji szarpnij, ciągnij, pociągnij line i niestety niz nie zadziałało. A wiem na 100 % iż właśnie owa lina otwiera wrota. (nawet w pomocy nic na temat lin nie znalazłem Crying or Very sad ).
POnadto pojawił się dość śmieszny problemik. A mianowicie rozumiem iż jako początkujący moja postać jest dość tępa, ale może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem oceniając szczura otrzymywałem:
wydaje Ci się iż szczur jest niewiele większy od Ciebie Confused Shocked Shocked Shocked

Jakie przedmioty po apokalipsie giną. Dotychczas zauważyłem iżsą to plecaki, sakwy (słoiki nie Confused ) no i żywność "luzem". Czy są jeszcze inne takie rzeczy?

Czy fak iż nie mogę czegoś wypić (trunku) wynika ze słabych mentali czy też innych cech?
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lut, 2004 - 10:49
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

Pociagnij ZA line.

Mi plecaki nie gina, mam juz od miesiaca ten sam.

Co do picia: Kiedys ci napisalem....roznica pomiedzy napij sie z buklaka, a pociagnij lyczek z buklaka.
Picie nie zalezey od mentali.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 10 Lut, 2004 - 14:42
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
CO do kwestii szczura: Nie zauwazylem zeby na fakt czy widzisz czy ktos jest wyzszy czy nizszy od ciebie wplywaly jakies cechy. Ot jestes i tyle.

Nie wziales pod uwage ze to jest swiat fantasy i to jes gigantyczny szczur. Wez sie klapnij na 4 lapy tak jak on, to zobaczymy o ile go przewyzszysz.
A co? Mieli napisac jest nieco krotszy od ciebie?
Razz Razz Razz

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lut, 2004 - 11:27






Co do szczura to niestety nie mogę się zgodzić. Inne zwierzęta są w miarę normalnych romairów, powiedzmy przy lisie czy wilku nie pisze iż jest wyższy ode mnie. A szczur niby jest Confused Dodam jeszcze iżw opisie jest iż to tpowy szczur (taki co żywi się odpadkami) więc nie widze powodu by był tak monstrualny. Ponadto szczur nie sądzę iżbędzie stawał n tylnych łapach walcząc, wiem bo mam szczura w domu...

A i kolejne proste pytanie. Jak zmienić sobie poziom kjondycji przy którym uciekam.

I czy ktoś ponadto mógłby uszeregować rany zadawane wrogom od najsłabszych do najmocniejszych.

Pierwsze to napewno będzie muśnięcie ale co dalej Confused

Z góry dziękuję...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 11 Lut, 2004 - 11:36
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

re up:
opcje uciekaj poziom_kondycjii

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ragar
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lut, 2004 - 13:05
Papla


Dołączył: 20 Wrz, 2003
Posty: 368

musniacia sa tylko w walce wrecz z zwierzetami ...
A zreszta po co ci szeregowane rany ?
To az tak potrzebne ?
Sprawdz sobie sam przeciez to chwila.
To nie sa rady dla leniwych ;P
zreszta masz 3 rodzaje obrazen o kazde maja inne opisy plus opis jak dobrze trafiles. Pokombinuj.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lut, 2004 - 13:13






Po to mi szeregowanie ran potrzebne bym mógł kolorystycznie je ubarwić dzięki czemu jeśliby był bardzo mocny orzeciwnik mógłbym w włąściwym czasie się wycofać, co czasem nie jest możliwe (można pominąć któryśz opisów).
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lut, 2004 - 14:22
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
powalcz chwile, ja sam nie znam tego uszeregowania.. ale po paru walkach staje sie ono oczywiste.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Myorek
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lut, 2004 - 17:56
Skryba


Dołączył: 28 Lis, 2003
Posty: 52

re tomasir:
Jest jeszcze inne wyjscie, oznacz sobie ciosy, ktore w ciebie nie wchodza. Smile
Pozdrawiam.

_________________
"Bez tajemnicy nie ma magii...."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 12 Lut, 2004 - 18:42






Ale wówczas i moje ciosy beda w tym samym kolorze.

a dziśmiałe mnaprawdę poważny problem. Przy jednym z zadan, nie moglem go skonczyc. Byłem :kurierem", i jak zanioslem list wrocilem z potwierdzeniem jego doniesienia. Pracownik poczty najpierw nie chcial go wziac, po kilkudziesieciu minutach wreszcie wzial to nie zaplacil Shocked Shocked Shocked

Może mi ktośto wyjaśnić Confused

Pisalem do Garagotha (mam nadzieję iż nie przekręciłem linka) ale nie odpisał.
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006