To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 31 Lip, 2004 - 22:13
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Re: Drannor

Jestescie jedyna gildia rasowa, ktora ma speca! Malo Wam? No jasne... ale musi wystarczyc. :)))
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drannor
Temat postu:   PostWysłany: 31 Lip, 2004 - 22:15
Expiarz wieściowy


Dołączył: 20 Gru, 2003
Posty: 757

re up:

Teraz kazdy pomysli, ze to prawda Shocked

...i nas zjedza Mr. Green

_________________
W sercu sługi Bożego, młotu na czarownice, płonie święty żar wiary i pragnienie służby. Miecz w ręku Pana tnie, by oddzielić plewy od ziaren, by plewy spalić w ogniu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ToRtuR
Temat postu:   PostWysłany: 31 Lip, 2004 - 22:20
Papla


Dołączył: 28 Gru, 2003
Posty: 339
Skąd: Opole
Re: Drannor

Ja tam na Twoim miejscu zamiast wdawac sie w jakies dyskusje na forum i stwarzac pozory to zaczal maxowac speca, bo pozniej to sie obudzicie z przyslowiowa reka w przyslowiowym nocniku. ;)))
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 31 Lip, 2004 - 23:10
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Krasnoludy sa przepakowane. Kto to widzial, spec w rasowce Razz.

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 01:31
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Drake, doprowadzasz mnie odo szalu, porusze ten watek jeszcze raz, albo jestes glupi, albo umyslnie jebiesz kazda dyskusje.

w mojej notce zaznaczylem ze nie chodzi mi o sytuacje faktyczna, w ktorej jeden gracz moze lepiej expic niz drugi, tylko wyidealizowana. Byla to swojego rodzaju metafora, ktora sie posluzylem by zilustrowac interesujacy mnie mechanizm.

Dalej- nie mam najmniejszych watpliwosci ze kazdy z graczy klamie. W pewnym stopniu, czesto nieswiadomo, lecz trudno nie byc zaangazowanym emocjonalnie w to jakie efekty daja te wszystkie dni ktore spedzamy na tym mudzie.

Ja juz na nim spedzilem ponad miesiac, sa gracze ktorzy spedzili jeszcze wiecej i wiecej, wiec nie dziwie sie ze ten czas, chca by pozwalal im osiagac satysfakcje itp. wyobrazajaca sie w sile postaci...

nie ufam w tych kwestjach nawet sobie.

Wydaje mi sie ze ostateczna i jedyna instancja oceny musza byc wizowie. Dla tego jedynie sugestje graczy traktuje powaznie, nigdy calosciowych koncepcji.

kontynuujac-> sugestja ragara odnosnie testow wydaje mi sie sluszna. Fajnie bylo by gdyby ktoremus wizowi by sie chcialo tego typu testy przeprowadzic, gdyz realnie ostatnio odnosze wrazenie ze kmarany zostaly oslabione nieproporcjonalnie do zalozen tej rasy/gildii.

Sam nie znam oczywisie tych zalozen, moge je sobie jedynie wyobrazac, i tak jak mowilem, wiem ze do konca nie jestem godzien zaufania.. licze wiec tylko na mozliwie obiektywne testy i wnioski z nich plynace.

Odnosnie zdenerwowania ragara ciaglymi zmianami, podzielam je w stu procentach, lecz uwazam ze priorytetem w tej chwili jest sensowny system i uwazam ze lepiej poswicic jeszcze troche czasu nim warlock stanie sie w pelni "powaznym" "uksztaltowanym" mudem, aby byl po prostu lepszy...

pozdrawiam.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 05:39
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
A propos notki Ragara jakobym konczyl naraz dwa trolle w rannym.
Uwierzylem ci, zawiodles mnie.

Pierwszy troll:
Zabiles muskularnego jaskiniowego trolla.
Bierzesz przezroczysty aleksandryt i przezroczysty fluoryt z ciala
muskularnego jaskiniowego trolla.

Jestes ledwo zywy.
(__1/__1)

1:1 z dwoma puklerzami (magiczna bronia)
Niestety nie jestem taki przepasiony za jakiego mnie bierzesz, nawet mi troche zal.

Co zostalo oslabione?
Ja mam sume w obecnej chwili nieco wyzsza niz Ragar, z czego napewno mam wyzsza sume bojowek. On dochodzi do trzeciego trolla i jest ciezko ranny, ja na pierwszym ledwo zywy - powiedz mi Krwin, gdzie ty tu widzisz oslabienie kogokolwiek?

Odnosnie testow na klonach itp.
Mialem napisac ostro, ale nie napisze nic. Przynajmniej nie tu.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 06:02
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
z twojej notki drake nic nie wynika.
nie wkleiles sprzetu, ataku nic, sam efekt, jak zaatakujesz trolla nago, to tez moze padniesz.
ja ostatnio, juz po wszystkich zmianach widzialem repta samotnego na trollach, nie powiesz mi chyba ze zbieral maczugi??
nie powiesz mi chyba ze ma wyzsza srednia od ciebie...
wiec jakim cudem dawal rade???
jezeli ty skonczyles ledwo zywy, on powinien skonczyc dwie kondycje po zgonie...
sam ostatnio bilem trolle w 4osobowej czy nawet 5 druzynie, i bylo dosc ciezko musze powiedziec...
jak juz mowilem, mam nawet ograniczone zaufanie do wlasnych opini jesli chodzi o sile, do twoich nie mam zadnego zaufania.
licze na to ze magowie to zweryfikuja, wyciagna wnioski i tyle.. moze skonczy sie na tym ze bedzie tak jak jest.. troszeczke sie wtedy zdziwie, ale wynika to po czesci z moich oczekiwan a nie z pewnosci co do tego ze w pelni obiektywnie widze sytuacje.
caly czas licze na testy itp magow.


ja np. moge wkleic takiego loga:
k
Jestes ciezko ranny.
Ogromny wladczy goblin jest poraniony.

zaatakowalm goblina w pelni, mialem caly slot kolczy pelen i tarcze i srebrzysta szable i sam widzisz...
ale wiem ze przedtem z tym samym sprzetem pokonalem ze 4 ogromne konczac w roznym stanie. sa fakty i fakty i mozemy sie przerzucac bez konca akurat tymi ktore sa nam bardziej na reke, mozemy doprowadzac do absurdu cudze wypowiedzi nawet nie zastanawiajac sie o co ich autorowi chodzilo, mozemy przyczepic sie do zlego zaimka w czyims poscie i wyprodukowac na ten temat dziesiec kolejnych, w ktorych oprzemy krytyke systemu walki na tym wlasnie zlym zaimu urzytym przez adwersarza.. mozemy drake.. ale po co?
i zupelnie ale to zupelnie nie rozumiem z jakiej to racji masz krytykowac to, ze ktos przeprowadza testy z bezstronnym obserwatorem- magiem..
rozumiem ze to omija niezwykle wazna instancje w kwestji selekcji faktow, czyli ciebie, ale osobiscie specjalnie mnie to nie martwi i nie uwazam zeby koniecznie musialo ty wychodzic na zle calej sprawie...

pozdrawiam.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 06:16
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Mial kafar. I ziola.
Jesli sadzisz ze wkleje ci moj sprzet, to chyba cie pogielo.

To sie przerzucaj bez konca, ale nie ze mna.

Co do testowania na klonach to tu sie nie wypowiem.
Zadam wlasciwe pytanie wlasciwej osobie.
PS: Zle wyciagasz wniski, mam gdzies testy, mozecie sobie do woli testowac dopuki nie ma przegiec. Testowanie na klonach uwazam za takie przegiecie. I jak napisalem zadam odpowiednie pytanie odpowiedniej osobie.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora


Ostatnio zmieniony przez Drake dnia 01 Sie, 2004 - 06:21, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 06:21
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
Nie sadze i nie oczekuje.
Oczekuje jedynie bys zdobyl sie na cos wiecej niz bezproduktywna erystyka w nie najlepszym stylu...

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ellendil
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 16:19
Skryba


Dołączył: 27 Lip, 2002
Posty: 57
Skąd: Warszawa
Drake, o ile mi wiadomo poszkodowane sa uniki, nie zbroje i nie tarcze. Mozesz oczywiscie zadac odpowiednie pytanie odpowiedniej osobie.

Miejmy nadzieje, niebawem znow bedziecie mieli na co narzekac Razz.

Szlachetny Ellendil

_________________
You're just a fuck. I can't explain it cause I think you suck.
I take-in pride in telling you to fuck off and die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Drake
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 19:52
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 11 Sie, 2002
Posty: 1020
Skąd: Roscor-Tornt
Juz ammy na co narzeka, bo ktos totalnie rozwalil wszelkie reguly ktore byly do chodzenia w druuzynie. Teraz nagle nawet najglupszy potwor stal sie mistrzem taktyki.

_________________
"Ci reptilioni są dziwni, nawet dla mnie."
Cadron, król Góry Feniksa, Mistrz Kamienia arcykapłan Gotam-Gora
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krwin
Temat postu:   PostWysłany: 01 Sie, 2004 - 22:55
Niech ktoś go/ją wreszcie uciszy


Dołączył: 12 Paź, 2003
Posty: 16777215
Skąd: Wwa
sparing z banita na praktycznie identycznej sumie
on nago ja w jakis szmateczkach na slocie ubrania tez tylko

ja srebrzysta tatrcza i puklerz

on dwa czernione dlugie

wynik:
Jestes w zlej kondycji.
Bialowlosy nerwowy mezczyzna jest lekko ranny.

_________________
uczucia cieple i serdeczne sa zawsze banalne i nieprzydatne, artystyczne zas sa tylko podraznienia i zimne ekstazy naszego zepsutego systemu nerwowego, Lizawieto- T. Mann
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Menta
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sie, 2004 - 08:33
Administrator


Dołączył: 19 Cze, 2004
Posty: 173
Skąd: Kraków
Powiedzmy sobie szczerze - wszystkie wasze "testy sily" sa tendencyjne i zawsze bedziecie w nich wygladac jako poszkodowani...

Co do testow to nie ma sprawy moge dla was przeprowadzic, tylko co chcecie sprawdzic? Kto wygra, czy tez kto zada wieksza ilosc uszkodzen? Chcecie porownywac sile poszczegolnych gildii, czy tez niezgildiowanych a moze zgildiowanego z niezgildiowanym???
W sprzecie wypasionym? ponadprzecietnym? srednim? slabym? a moze bez sprzetu?
Z bronia ta sama, czy kazdy ma miec inna?

Jak dla mnie obiektywnym jest test z takim samym sprzetem, ze skillami od zwyklych trenerow i z jednakowa bronia. Oczywiscie wyznacznikiem sily jest nie kto wygra, ale kto zada jakie obrazenia... No ale to wy chcecie testu wiec ustalcie zasady.

_________________
Psuje - bo lubie Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ingwar
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sie, 2004 - 09:28
Mag Warlocka


Dołączył: 14 Lip, 2002
Posty: 194
Skąd: Z Orchi. A skad by indziej??
A odnoscnie chodzenia w druzynie to chyba ja sie moge wypowiedziec jesli dobrze zrozumialem Draka..

Tak potwory staly sie madrzejsze.. (i to juz dawno temu) ale wtedy spiedzielilem system i nie byly sensu stricte madre a jeszcze glupsze niz byly..
Teraz co niektore zdarzaja sie troche cwansze i nie jest tak banalnie ze wychodzi osoba obijana wraca, wspiera i juz jej nikt nie leje..

Drake jak o to chodzi to tak poprawilem tam pare bledow..
Jesli nie o to a o sama walke w druzynach to nie mam zielonego pojecia..

Ingwar

ps. odnoscie testow.. menta napisal caluska prawde.. te wasze testy sa smieszne.. 2 osoby walcza i z testow wynika ze obydwie poszkodowane.. Smile

_________________
Co jeszcze?
A oprocz tego
TinyFugue
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu:   PostWysłany: 02 Sie, 2004 - 09:51






Każdy zawsze narzeka zamiast przystosować się do tego jak obecnie jest. Propozycja Ragara by zrobić spara Kmarana z inną osobą w full sprzęcie dostępnym na mudize mnie co najmniej bawi - ciekawe kto tak zawsze chodzi ubrany w full sprzęt Shocked

A co do walk z trollami - ja też mam się czuc poszkodowany gdy nie potrafię sam trolla w dobrym sprzęcie o 3 kondycje zrzucić Question Opanujcie się i bierzcie przykład choćby z Adeinwana (mam nadzieję iż nie przekręciłem). On jakoś nigdy nie narzekał i po prostu cieszy się grą, co i inni powinni robić a nie ciągle narzekać jak to jest źle...
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
PNphpBB2 © 2003-2006